LLM במשפט רפואי ואתיקה (למידה מקוונת)

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

תואר LLM במשפט רפואי ואתיקה מבוסס על המומחיות והמסורת של בית הספר למשפטים של אדינבורו על מנת לספק תכנית בינלאומית בין-תחומית ממוקדת המשלבת למידה גמישה עם ההוראה העדכנית ביותר על כל הנושאים החשובים המשפיעים על רפואה, משפטים ו אתיקה היום.

המשפט הרפואי הוא תחום מרתק של מחקר כמו התקדמות במחקר רפואי וטכנולוגיות חדשות לשנות את גבולות הרפואה. בעיות בריאותיות חדשות מתעוררות וזכויות המטופל לוקחות יותר ויותר את מרכז הבמה. דילמות רפואיות ומורכבות חדשות ומורכבות נובעות מהפרקטיקה הקלינית, במציאות של בריאות האדם, ובמערכות היחסים בין מטופלים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות.

התוכנית מאפשרת לכם לחקור את הממדים הבינלאומיים והבין-תחומיים של המשפט והמוסיקה הרפואית. יהיו לך הזדמנויות לבחון את מדיניות הבריאות ואת הרגולציה של הרפואה בחלקים שונים של העולם. תוכלו גם להעריך תגובות לטכנולוגיה דיון עתידיים אפשריים עבור החוק הרפואי.

יישומים מתקבלים בברכה מאנשי מקצוע משפטיים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות, כולל רופאים ואחיות, ומכל אלה שיש להם עניין בתחום זה.

מבנה התוכנית

כדי לקבל תואר LLM במשפטים רפואיים ואתיקה עליך להשלים בהצלחה שישה קורסים, ארבעה מהם חייבים להיות קורסי חובה, וכן 10,000- עבודת הדוקטורט במהלך הזמן שבחרתם של המחקר.

במהלך הלימודים שלך, תהיה לך גם הזדמנות ללמוד עד שני קורסים מתחומים שונים כגון חוק טכנולוגיית המידע, דיני קניין רוחני או משפט מסחרי בינלאומי.

יש לציין את הבחירה של קורסים זמינים בכל שנה נתון עשוי להשתנות.

תוצאות למידה

לאחר שתלמד את התוכנית, תצא מתוך הבנה של נושאים רפואיים-משפטיים לא רק בהקשר המשפטי, אלא עם בסיס איתן באתיקה, בהקשרים חברתיים ותיאורטיים.

תוכנית זו מתאימה להכנת תלמידים למחקר מתקדם.

אפשרויות קריירה

בוגרי תוכניות הלימוד המקוונות שלנו מתקדמים למגוון תחומי הקריירה בתחומי המשפט והמשפטים הקשורים בהם, לרבות עבודה בחברות מקומיות ובינלאומיות, מחלקות משפטיות ממשלתיות, מוסדות ציבור אחרים, ארגונים בינלאומיים ואקדמיה.

התוכניות הן גם פלטפורמה אידיאלית למחקר מתקדם.

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות תואר שני, או המקבילה הבינלאומית שלה. התואר שלך לא צריך להיות בנושא של החוק, אבל זה חייב להיות ממוסד מוכר להשכלה גבוהה.

אנו נשקול גם את הכישורים האחרים והניסיון המקצועי שלך כחלק מהבקשה שלך.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אדינבורו

בית הספר למשפטים של אדינבורו, בשיתוף עם המחלקה לחינוך בשפה האנגלית של האוניברסיטה, פיתח מבחן שפה אלטרנטיבי בשפה האנגלית למועמדים לתכניות ללימודי המשך מרחוק לתואר שני במכללה ללימודים מתקדמים לשנת הלימודים 2017/18.

המבחן הוא חלופה לבדיקות השפה האנגלית המקובלות כיום על ידי האוניברסיטה, כגון IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ו- CPE.

שים לב כי בדיקה זו יכולה לשמש רק כדי לספק את דרישות השפה האנגלית עבור כניסה לתוכנית לתואר ראשון בחוק על ידי למידה מרחוק באינטרנט בבית הספר למשפטים של אדינבורו, אוניברסיטת אדינבורו.

מועדי יישום

  • תאריך תחילת התוכנית: 14 בינואר 2019
  • מועד אחרון להגשה: 13 בנובמבר 2018

אנו ממליצים מאוד להגיש את הבקשה שלך הושלמה מוקדם ככל האפשר, במיוחד אם אתה גם המבקש מימון או ידרוש ויזה. אנו עשויים לשקול יישומים מאוחרים אם יש לנו מקומות זמינים.

אנו עוקבים אחר מספרי יישומים בקפידה כדי להבטיח שנוכל להתאים את כל אלה שמקבלים הצעות. לכן, ייתכן שיהיה צורך לסגור את התוכנית לפני המועד האחרון שפורסם. אם זה המקרה, נניח הודעת אזהרה של ארבעה שבועות.

איך ליישם

עליך לשלוח הפנייה לבקשה שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות