LLM במשפט רפואי ואתיקה

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

בריאות הפרט והאוכלוסיה היא עניין של דאגה חברתית. השגת בריאות טובה ומספקת שירותי בריאות יעילים דורשת חדשנות. למגוון תחומים יש תפקיד, כולל חוק.

כתלמיד בתוכנית זו, תבחן נושאים המשקפים את האתגרים המשפטיים והאתיים העכשוויים העומדים בפני העוסקים ברפואה, וממקמים אותם בהקשר החברתי וההיסטורי שלהם. אלה כוללים סוגיות הנובעות בהקשר של גנטיקה, רפואה מסייעת, הפלות, סטנדרטים של טיפול רפואי, רפואה השתלות, בריאות הנפש, החלטות מראש, התאבדות מסייעת, מחקר רפואי, והקצאת משאבים נדירים.

אנו מציעים לכם את ההזדמנות ללמוד את יסודות המשפט והאתיקה הרפואית, הן ברמה הבינלאומית והן ברמה הביתית, ברמה מתקדמת, ואת ההזדמנות לקחת קורסים מיוחדים יותר בנושאים בעלי חשיבות עכשווית, עידוד ותמיכה בפיתוח מיומנויות מחקר הנחוצות לצורך קריירה במשפט הרפואי או באתיקה.

המומחים המשפטיים והאתיים המספקים תוכנית זו מגיעים ממגוון רחב של דיסציפלינות מכל רחבי האוניברסיטה, והם נהנים מקשר הדוק עם מכון קניון מייסון לרפואה, מדעי החיים והחוק.

מבנה התוכנית

אתה חייב להשלים 180 נקודות זכות של מחקר - 60 נקודות זכות נלקחו בעבודת חובה ואת הנותרים 120 נקודות זכות הם לקחו בקורסים לימד.

תוכלו לחוות מגוון רחב של סגנונות הוראה על קורסים אלה, בראשות חברי הקהילה האקדמית של בית הספר למשפטים של אדינבורו, מנוסים משפטיים ועוסקים בתעשייה.

אתה צפוי להתכונן מראש על ידי קריאת החומרים הנדרשים ועל ידי המשקף על הנושאים שיש לדון, ואת השתתפותך בכיתה יובאו הערכה.

עבור עבודת הדוקטורט, יהיה לך מפקח שממנו ניתן לצפות הדרכה ותמיכה, אבל מטרת העבודה היא לאפשר לך באופן עצמאי לעצב ולנהל פיסת מחקר וניתוח.

שים לב כי בשל נסיבות בלתי צפויות או חוסר ביקוש עבור קורסים מסוימים, ייתכן שלא נוכל להפעיל את כל הקורסים כפי שפורסם לבוא בתחילת השנה האקדמית.

תוצאות למידה

בסיום התוכנית, תוכל:

 • לזהות תחומי משפט רלוונטיים לנושאים עכשוויים בתחום הבריאות הרחב
 • לזהות פערים, חוסר עקביות, או מקרים של חוסר הולם או רגולציה יתר בתחום הבריאות ובשדות המתהווה
 • לבנות על ההבנה של ערכי מפתח במשפט הרפואי ואתיקה, כגון אוטונומיה, סולידריות, צדק, הדדיות
 • לבנות על ההבנה שלך של מנגנונים מרכזיים בתחום המשפט הרפואי ואתיקה, כגון הסכמה, סודיות, זכויות אדם, וכו '
 • מעריכים את הממדים הבינלאומיים של הרפואה ואת הרגולציה שלה, כולל החשיבות הגוברת של הרגולציה האירופית והסכמים בינלאומיים
 • מעריכים את גבולות החוק בתגובות החברתיות הנאותות למקדמים רפואיים וטכניים חדשים
 • לפתח חשיבה ביקורתית שמבוססת על ניתוח משפטי, אתי וחברתי, ולהחיל את החשיבה על התייחסות לתפקיד החוק ולתגובות הולמות לנושאים עכשוויים
 • לחוות את היתרונות של לימוד במחקר בסביבות למידה שונות (הן בקמפוס והן באינטרנט)

תעסוק בסביבות למידה שונות ובמצבים של השתתפות בכיתה ותתבסס על מגוון של כישורים ותפתח אותם. התוכנית תטפח דרכים דמיוניות לפרוק ולהגיב על נושאים עכשוויים בדרכים שאינן הולכות בהכרח או פשוט מיישמות פרדיגמות קיימות או מבנים חוקיים.

תוכלו להדגים תפיסה קולית של יסודות היסוד של המשפט והאתיקה הרפואית, כולל תפקיד החוק ומנגנוניו השונים (כגון: הסכמה, סודיות, סבירות, רשלנות) וממדי זכויות האדם.

אתה תפתח חשיבה ביקורתית המודיעה על ידי ניתוח מוסרי, ותחיל את חשיבה זו על מנת להגיב על תפקידה של החוק בוויסות הרפואה, שירותי הבריאות, המחקר ותחומי ההתהוות.

מיומנויות אחרות תוכלו לפתח כוללים:

 • מיומנויות אינטלקטואליות כלליות, כגון אנליזה ביקורתית עצמאית, הבנה בין-תחומית של בעיות נפוצות, פתרון בעיות באמצעות שיח מוסרי ומשכיל מוצדק ומוצדק היטב, סינתזה של מידע מורכב ויכולת להיחשב לביקורת מושכלת
 • מיומנויות אישיות, כגון כישורי כתיבה וכתיבה אוראלית, עבודת צוות ומיומנויות אינטראקציה, פיתוח אינטלקטואלי באמצעות מעורבות בין-תחומית וסביבת למידה משולבת
 • הנגזרים ממחקריהם האישיים, כגון אוטונומיה, השתקפות עצמית ביקורתית, התחשבות באחרים ובשלמות האקדמית

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות, או המקבילה הבינלאומית שלה, במשפטים, פוליטיקה, רפואה, מדעי הרוח הרפואית או מדעי החיים.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

 • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
 • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
 • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
 • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
 • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
 • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

אפשרויות קריירה

תוכנית זו יכולה להוביל למגוון הזדמנויות תעסוקה ועבודה אקדמית מיוחדת, כולל: הכשרה מיוחדת לעורך דין או לעידוד עבודה עם דגש על נושאים הקשורים לבריאות; ספקים מקצועיים; חברי ועדת ביקורת אתיקה; מדיניות הבריאות ו / או תומכי החולה (כגון ארגונים לא ממשלתיים); או מעצבי מדיניות הבריאות (כגון יועצים משפטיים, יועצים וכו ').

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות