LLM [חוק המרה]

כללי

תיאור התכנית

LLM [חוק המרה] הוא אידיאלי עבור בוגרי הלא חוק להמיר לקריירה בחוק. מ עורכי דין מוסמכים, עורכי דין ושופטים תוכלו לקבל קרקע מעשית בחוק.

המגייסים מחפשים באופן פעיל תלמידים עם מגוון רחב של מיומנויות להעברה, עם חברות רבות לגייס מחצית החניכים שלהם מן הלא חוק (GDL) רקע. LLM [חוק המרה] מבטיח כי אתה יכול להוכיח כישרון גבוה יותר כאשר המבקש להכשיר חוזים ותלמידים, על ידי מיקוד על מחקר ולהבטיח שיש לך את היכולת ליישם את החוק בפועל.

על סיום מוצלח אתה יכול להתקדם ישירות על קורס התמחות משפטית (LPC) אם אתה רוצה להיות עורך דין, או בר מקצועי קורס הכשרה (BPTC) אם אתה שואף להיות עורך דין. בנוסף, הסטודנטים יסיימו את לימודיהם עם הסמכה עצמאית בינלאומית מוכרת

LLM [חוק המרה] מוענק על ידי BPP University וממלא את הדרישות להשלמת השלב האקדמי כפי שנקבע על ידי הרשות רגולציה תקנה (SRA) ו בר מועצת התקנים (BSB).

מידע בסיסי

 • מלגות ואפשרויות מימון זמין, כולל הלוואות סטודנטים הלוואות לסטודנטים לתואר ראשון
 • נצל את הקישורים החזקים שלנו עם המקצוע המשפטי באמצעות התוכנית השנתית שלנו של אירועי הרשתות וחונכות הקריירה
 • מומחה משפטי קריירה ייעוץ מרגע שאתה מקבל את המקום שלך עד 12 חודשים לאחר השלמת הלימודים
 • השלם את הלימודים שלך עם פעילויות חוץ-קוריקולריות, החל מהפעלות, דיונים, ועבודות מקצועיות.
 • גמיש המחקר כדי להתאים את לוח הזמנים שלך: במשרה מלאה או במשרה חלקית
 • הוסף ערך ולהתמקד LLM שלך [חוק המרה] על ידי השתתפות חינם סדנאות נוספות המנוהלים על ידי מדריכים יחד עם משרדי עורכי דין כדי להבטיח שאתה בפועל מוכן, שיגיע לשיאו שבוע מוצלח מאוד שלנו.
 • להסתבך בעבודה משפטית מעשית עם שלנו עטורת הפרסים במרכז בונו
 • מובטחת מקום על LPC שלנו או LLM משפטי התמחות (עורכי דין)
 • למד על תחומי התמחות מומחים עם ההרצאות והסדנאות האופציונליות שלנו, כולל סדרת ההרצאות הנוספות שלנו, כולל דיני חברות, דיני קניין רוחני וחוק בעיר וכישורינו בסדנאות מעשיות כולל כתיבה משפטית, מחקר משפטי וראיון לקוחות

איך מלמדים את התוכנית

LLM שלנו [חוק המרה] ניתן ללמוד במשרה מלאה או במשרה חלקית, כדי לתת לך גמישות סביב התחייבויות קודמות. אתה תהיה לימד על ידי מדריכים מוסמכים הכוללים עורכי דין, עורכי דין ושופטים שיכולים לעזור לפתח את הקריירה המשפטית שלך. רבים מן המורים שלנו ממשיכים להתאמן ויש להם קישורים לתאי, משרדי עורכי דין וצוותים בכל בית.

הקורס נלמד ברמה של מאסטר, כך שאתה יכול לבנות על הכישורים שנצברו במהלך המחקר הקודם שלך לתואר ראשון. עם דגש על מחקר עצמאי, תהיה לך הזדמנות לפתח מיומנויות מתקדמות, מודעות מסחרית ידע מומחה כי המקצוע המשפטי דורש.

כדי להבטיח את ההצלחה שלך, אנחנו מספקים את כל הכלים הדרושים לך לפני שתתחיל את התוכנית. כל חומרי הלימוד, כולל טקסט וחוברות, כלולים בעמלה ובכל המשאבים ויש להם מקבילות מקוונות.

משלוח פנים אל פנים

LLM שלנו [חוק המרה] מועבר באמצעות שילוב של הוראה פנים אל פנים באינטרנט. בכל שבוע תוכלו להצטרף הרצאות מקוונות לחיות המספקים סקירה כללית של הנושא הרלוונטי, כולל עקרונות מפתח, תחומים של מחלוקת ודיון לצד תיאוריה אחרת. כל מפגש מועבר בשידור חי על ידי מורה ונתמך על ידי מורה שני שיכול לענות על שאלות ולעסוק עם תלמידים בזמן אמת. כל הרצאה מוקלטת ומופיעה בסביבת הלמידה הווירטואלית המקוונת שלנו, ומאפשרת לך לחזור על נושאים בכל עת.

כל הרצאה מקוונת מלווה בסמינר דו-שבועי בן שעתיים. זה יכול להיות מקוון או פנים אל פנים בהתאם המודול. סמינרים מועברים בקבוצות של לא יותר מ -18 תלמידים ומאפשרים לכם ליישם את התיאוריה. על ידי שימוש בחקר מקרה, תיתקל במצבים של חיים אמיתיים שבהם אתה עשוי להיתקל בפועל ולעבוד בשיתוף פעולה כדי לפתח ולהעריך הן טיעונים בעל פה והן בכתב. תוכלו לשפר את היכולת לנתח מקרה ולצייר מסקנות משלך כדי לייעץ ללקוח.

LLM היא תוכנית ברמה של מאסטר המחייבת מחויבות על מנת להצליח. אנו ממליצים להקדיש 40 שעות בשבוע בממוצע, כולל 12 שעות מגע וארבע שעות של הכנת סמינר לצד מחקר עצמאי.

הרצאות וסדנאות אופציונליות

כדי לוודא שאתה מוכן לקריירה, אתה מקבל גישה למגוון של הרצאות וסדנאות נוספות שנועדו לתת לך את הקצה בראיונות. נקודות עיקריות כוללות:

סדרה נוספת: סדרות מרובות של הרצאות משפטיות, כולל דיני חברות, קניין רוחני ומשפט בינלאומי פומבי. ההרצאות נמסרות על ידי מתרגלים עכשוויים, אנשי אקדמיה חיצוניים ומורים שיעניקו לכם הבנה אקדמית ותובנה מעשית בתחומי המשפט המשפטיים. זה מאפשר לך להפגין מומחיות יותר מאשר בוגרי אחרים.

מיומנויות הלכה למעשה: סדרה של סדנאות מיומנויות מקצועיות שפותחו עם חברות מובילות בעיר, הכוללות מיומנויות כגון כתיבה משפטית, מחקר משפטי ומיומנויות הצגה אישיות. סדנאות אלה מועברות על ידי מאמנים חיצוניים ומורים שלך.

סינית מנדרינית: לקבל תובנה השפה בשימוש באחד השווקים החשובים ביותר בעולם עם שיעורים חינם מנדרין סינית (בלונדון בלבד).

במידת האפשר, הרצאות אופציונליות וסדנאות זמינים גם על משלוח VLE הבא שלנו לחיות.

שימו לב: ההרצאות והסדנאות עבור הסדרה הנוספת והמיומנויות בפועל ישתנו ממרכז למרכז, כיוון שהן מונעות על ידי אינטרסים של תלמידים ו ביקוש. הם מועברים או לחיות במרכז או באמצעות Online לכיתה Live, בהתאם תאריך ההתחלה שלך, מיקום ומצב.

מומחה קריירה ייעוץ

שירות הקריירה המומחה שלנו זמין לתמיכה ולהדרכה מרגע קבלת המקום, עד 12 חודשים לאחר השלמת הלימודים. עם תמיכה אחד על אחד שלנו, אנחנו נותנים לך את הקצה כשמדובר מקבל חוזה הכשרה או תלמיד. יהיה לך כל מה שאתה צריך, כולל גישה מסד הנתונים שלנו משרות פנויות, ייעוץ על מילוי טופסי הבקשה, אינטנסיבי ראיון אימון, מחקר מעסיקים הזדמנויות עבודה עם חברות העליון.

בנוסף תהיה לך גישה אל:

 • סקירות יישום להכשרת חוזים או מיקומים במשרדי עורכי דין, חברות ומגזר ללא כוונת רווח
 • תמיכה עם חברות מחקר
 • ייעוץ על קורות חיים ומכתבים
 • עזרה להתכונן למרכזי הערכה
 • ייעוץ על קריירה חלופית

לעולם לא תצא מושב בידיים ריקות. יחד, אנחנו נעזור לך להכין תוכנית פעולה קריירה המפרט את הצעדים שעליך לנקוט כדי להשיג את מטרות הקריירה שלך

עטורת הפרסים Pro Bono

המרכז עטור הפרסים ע"ש פרו בונו מאפשר לכם לקחת חלק במגוון רחב של פרויקטים משפטיים בתחום החינוך והחינוך, תחת פיקוחם של עורכי דין מוסמכים. זה נותן לך הזדמנות ללא תחרות לעבוד על מקרים בפועל במגוון רחב של תחומים. Pro Bono יכול לספק אימון יקר במצבים בחיים האמיתיים המשלימים את ההוראה בכיתה שאתה מקבל איתנו.

Pro Bono Center שלנו הוא מקום מצוין להתחיל לתרגל את המיומנויות המשפטיות והמעשיות שלך בסביבה תומכת. יש מגוון רחב של פרויקטים זמינים, כולל:

 • איוש קו ייעוץ בתחום דיני העבודה
 • מתן מצגות חינוכיות במשפטים
 • בתי כלא ומרכזי חסרי בית
 • חקירת מקרים של אסירים שאיבדו כל זכות לערער

ברגע שתתחיל את הלימודים שלך תוכלו לשמוע ממרכז פרו בונו שלנו על פרויקטים שונים וכיצד להירשם.

לחבר אותך למקצוע המשפטי

אנו עובדים עם למעלה מ -200 ארגונים המספקים שירותים משפטיים. אלה כוללים מועצות מקומיות, צוותים פנים-לאומיים בחברות רב-לאומיות ומשרדי עורכי דין ברחבי הארץ. חלקם כוללים חברות מעגל הקסם, ענקים מסחריים, חברות שירות נישה ואת השמות שאתה מכיר ברחוב הראשי. אז אתה יכול לסמוך שאנחנו מחוברים עם האנשים הנכונים כדי לעזור לך לפתח את הקריירה שלך.

הוֹדָאָה

רקע חינוכי

סטודנטים המבקשים ללמוד את LLM [חוק המרה] יחייבו:

 • מינימום 2: 1 בהצטיינות תואר בכל נושא ממוסד בבריטניה מוכר (או שווה ערך)
דרישות שפה אנגלית

אם השפה הראשונה שלך אינה אנגלית, תצטרך רמה IELTS 6.5 (הכוללת) או שווה ערך, בתוספת מינימום של 6.0 בכל הרכיבים בנוסף לדרישות הכניסה לעיל.

עדכון אחרון: ינו 2018

אודות בית הספר

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspi ... קרא יותר

The University's aims are to promote excellence in professional education by being forward-thinking, progressive and innovative, to bridge the gap between education and professional practice, to inspire and challenge tomorrow's business and professional people in a supportive learning environment. קרא פחות
מנצ'סטר , לונדון , אבינגדון , בירמינגהם , בריסטול , קיימברידג ' , לידס , ליברפול + 7 יותר פחות