LLM לזכויות אדם יישומיות

כללי

תיאור התכנית

לפתח את הכישורים שלך, לבנות רשת ולהיות מתרגל העוסקים בתחום זכויות האדם על ידי עבודה על פרויקטים חיים במהלך הקורס.

זה תואר ראשון מספק את הארקה אתה צריך להיכנס לחוק זכויות האדם ומקדם את התואר הקיים. תוכלו לכסות את רוחב של תיאוריה וזכויות האדם לתרגל ולהתקדם כמתרגל מיומן, ידע ו להעסיק.

 • רכש מומחיות מומחה בתחום זכויות האדם הבינלאומי או המקומי.
 • החל את המיומנויות שלך על ידי עבודה לצד מתרגלי זכויות אדם במהלך הקורס.
 • השג הבנה מעמיקה של דיני זכויות האדם, העקרונות והמדיניות תוך כדי הבניה על הכישורים הקיימים שלך.
 • עבודה על זכויות אדם אמיתיות עם גורמים חיצוניים
 • שפר את הקריירה שלך ולעשות את המעבר לתפקיד מתגמל.

The LLM יישומי זכויות האדם מתרחש במרכז הלנה קנדי לצדק בינלאומי.

המיומנויות המשפטיות שלך יחולו באמצעות עבודה עם אנשי אקדמיה, מתנדבים ואנשי מקצוע, ומאפשרים לך חוויות בעולם האמיתי לצד הארקה תיאורטית.

106416_DS-097-Law-Criminology.jpg

תוכן קורס

מודולי הליבה עשויים לכלול:

מַסָה

אתה בוחר את אזור זכויות האדם שלך למחקר ומקצים מפקח שהוא מומחה בתחום שלך והם יתמכו במחקר שלך. המחקר יכול להיעשות בתחום או על סמך מחקרים שפורסמו בעבר וישנן הזדמנויות רבות לשתף פעולה עם פרויקטים מחקריים קיימים.

זכויות אדם

חקור את השיטות והטכניקות של סנגור המפתחות זכויות אדם בהקשרים מרובים, באמצעות מגוון של סביבות למידה יישומיות, כולל דוגמאות למציאות ולמשחקי תפקידים, וכן תרגילי למידה מדומים מקיפים יותר. המודול מנוהל בשיתוף עם ארגונים לא ממשלתיים התומכים בצוות ההוראה עם דוגמאות מקצועיות. התכנים יתמקדו למען תמיכה בפועל, בה ניתן ליישם מיומנויות תמיכה בקונטקסטים שונים ברמה המקומית, הארצית והבינלאומית.

זכויות אדם ומלגות משפטיות

מבוא לשיטות וטכניקות של זכויות אדם ומחקרים משפטיים הכוללים סדנאות המכסות את יסודות הלימודים המשפטיים ומלאכת העיסוק האקדמי בתחום זכויות האדם. הסדנאות מתמקדות במחקרים מעשיים, בדיון ובכתיבה, המתוכננים רק ימים לפני כל כיתה כדי לעורר אינטנסיביות רבה יותר באופן שבו תחילו את כישוריכם.

זכויות האדם במאה ה -21

העמדה לדין של פשעי מלחמה (הן בינלאומיים והן ארציים), חוקיות השימוש בכוח נגד מדינות (כגון עיראק), הגנת הסביבה, היקף ההגנה על זכויות האדם (למשל "המלחמה בטרור") וההשפעות הכלכליות של הגלובליזציה המקודמת באמצעות עבודתם של מוסדות כגון ארגון הסחר העולמי הם רק כמה מן התחומים אשר יידונו בתוך מודול זה מרגש. התלמידים מקבלים את ההבנה והיכולת לאפשר להם לקבל משרות בממשלות, ארגונים בין-ממשלתיים (כגון האו"ם), ארגונים לא-ממשלתיים ומשרדי עורכי דין, אשר כולם מחפשים באופן פעיל עורכי דין המסוגלים לבצע ניתוח משפטי מתוחכם ומדעי חברתי אחר לנושאים חדשים ומורכבים של המשפט והצדק בעולם.

עקרונות זכויות האדם והצדק החברתי

חקור נושאים שוטפים ומתפתחים, דיונים, מחלוקות וסוגיות סביב זכויות אדם וצדק חברתי, וקרא תיגר על כמה מן המיתוסים סביב כמה מעקרונות המפתח עליהם מושתתים מושגים אלה. המודול מדגיש את האינטרסים המתחרים, סדרי העדיפויות והדעות המעצבים את מהלך זכויות האדם והצדק החברתי בבריטניה ובעולם. שאלות על שוויון, צדק, הוגנות, הכללה חברתית ואתיקה עולמית יידונו לצד נושאים של אחריות, "שלטון החוק", שקיפות ושוליים הנובעים מגיל, מגדר, מוצא אתני, מוגבלות ו"מאפיינים מוגנים "אחרים.
106415_DS-150-Law-Criminology.jpg

פרויקטים חיים

במהלך הקורס תינתן לך ההזדמנות לעסוק בפרויקטים חיים המאפשרים לך להבין את סוגיות ונושאי זכויות אדם עכשוויים. זה יכול לכלול עבודה עם ארגונים לא ממשלתיים, ביקורים בגופים בינלאומיים לזכויות אדם באירופה, הכנת הגשות בכתב לסוכנויות לאומיות ובינלאומיות או למחקרי מחקר.

הזדמנויות עבודה ברשת

כמו כן, העוסקים באופן קבוע עם מתרגלי זכויות אדם, מומחים וארגונים - דוברי העבר כוללים את Shami Chakrobarti ו- Trevor Phillips - תהיה הזדמנות מרובה לעבודה ברשת, התמחות ומעורבות באירועים תכנוניים. כמו כן, תוכלו לקיים אינטראקציה שוטפת עם עבודת המחקר של הצוות בארגוני זכויות האדם והצדק החברתי והחקיקה החברתית-משפטית, ובמחלקה למשפט וקרימינולוגיה.

קריירות עתידיות

קורס זה מכין אותך לקריירה

 • מדיניות זכויות האדם או עבודת הפיתוח
 • זכויות אדם
 • אקדמיה או הוראה
 • ארגונים לא ממשלתיים (ארגונים לא ממשלתיים)
 • שירותים מקומיים ומרכזיים
 • ארגוני מחקר ופיתוח

דרישות כניסה

בדרך כלל תואר 2.2 בהצטיינות או מעל בחוק או שווה ערך. תוכל לקבל מידע נוסף על ההסמכה הספציפית למדינה שאנו מקבלים בדף ההסמכות הבינלאומי שלנו.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך תצטרך ציון IELTS 6.5 עם מינימום של 6.0 בכתב ו 5.5 בכל תחומי מיומנות אחרים או שווה ערך.

אם אין לך כישורים אקדמיים כאלה, אנו יכולים לשקול את בקשתך באופן אישי, בהתבסס על ניסיון אישי, מקצועי וניסיון בעבודה, וכן על כישורים רשמיים אחרים.

משך ואגרות

 • תאריכי התחלה: ספטמבר, ינואר
 • משך הפעילות: שנה אחת
 • אגרות:
  • סטודנטים של האיחוד האירופי 2019/20 שנת הלימודים האקדמית £ 7,200 עבור הקורס
  • סטודנטים בינלאומיים 2019/20 שנה אקדמית £ 13,500 עבור הקורס
 • תאריך אחרון: בקשת מידע
עדכון אחרון: פברואר 2019

אודות בית הספר

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate ... קרא יותר

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate and research degree level. With more than 31,000 students, we are among the largest universities in the UK. קרא פחות