LLM משפט בינלאומי וזכויות אדם

כללי

תיאור התכנית

זכויות האדם הן מרכזיות בפוליטיקה העכשווית ובממשל הבין-לאומי. הם הפכו לשפה דומיננטית של מאבק פוליטי, שבו מעשים של ממשלות ומוסדות אחרים נשפטים, מוצדקים ומאתגרים.

LLM זה מספק הבנה מושגית ומעשית מתקדמת על האופן שבו המשפט הבינלאומי מקדם זכויות אדם ומגיב להפרתם. הקורס מגדיר את זכויות האדם הבינלאומיות בהקשרים הפילוסופיים, ההיסטוריים והחברתיים הרחבים יותר, ומעסיק סטודנטים במחקר בין-תחומי על תהליכים משפטיים בינלאומיים שנועדו להבטיח את מימושו. היא גם מעודדת את התלמידים לחשוב באופן ביקורתי על הגבולות, העמימות והסתירות של תנועת זכויות האדם הבינלאומית.

למה ללמוד משפט בינלאומי וזכויות אדם בקיל?

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קיל, בעל מסורת ארוכה של מומחיות אקדמית בתחום המשפט הבינלאומי וזכויות האדם. נושאים אלה נלמדו בקיל על ידי מומחים בעלי שם עולמי כגון מייקל אקהרסט ופטריק תורנברי. בשנים האחרונות, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קיל ניצל רבות בתחום המשפט הבינלאומי וזכויות האדם. הסטודנטים ילמדו על ידי צוות אקדמי דינמי עם מגוון רחב של מומחיות ומחקרי עניין.

קיל היא חלוצה ומובילה בחינוך בין-תחומי. סטודנטים במכללה למשפט בינלאומי וזכויות אדם יפעלו במכללה למשפטים ובבית הספר לפוליטיקה, ליחסים בינלאומיים ולסביבה (SPIRE). לסטודנטים יש גם הזדמנות ללמוד שפות מודרניות - כולל שפות מפתח של האו"ם - כחלק מהתואר שלהם, ולהגדיל את מגוון הכישורים המקצועיים שלהם. קייל מציעה קורסים בערבית, מנדרינית סינית, צרפתית, גרמנית, יפנית, רוסית וספרדית.

מבנה הקורס

התוכנית יכולה להסתיים ב -12 חודשים במשרה מלאה, או 24 חודשים במשרה חלקית. יש גם הזדמנות לקחת את הקורס על בסיס מודולרי, הפצת מודולים על פני תקופה של 2 עד 5 שנים, המאפשר גמישות מקסימלית.

דרישות כניסה אקדמיות

אתה צריך להיות הראשון או השני בכיתה בהצטיינות תואר (או שווה ערך זרים) בחוק או משמעת בנושא. בקשות יתקבלו בברכה אצל עורכי הדין הנוכחיים או כל אדם אחר בעל כישורים מקצועיים מתאימים ו / או ניסיון.

דרישות לשפה אנגלית לסטודנטים בינלאומיים

מועמדים שאנגלית אינה שפתם הראשונה חייבים לספק ראיות להכשרה בשפה האנגלית. הציון המינימלי לכניסה ללימודי LLM הוא אקדמי IELTS 6.5 (או TOEFL 91). סטודנטים אשר לקחו את אחד הכישורים בשפה האנגלית, אך לא השיגו את הציון הנדרש, יכולים להתקבל לתוכנית בתנאי שהם לומדים בקורס אנגלית לפני הלימודים לפני שהם מתחילים את לימודי התואר.

Keele University מקבלת כיום מבחני ToFel iBT שנלקחו מחוץ לממלכה המאוחדת. כל בדיקות Tofel iBT יהיה צורך לקחת יותר משנתיים לפני תאריך ההתחלה שלך ב Keele, חייב להיות מאומת עם ETS. אם לקחו את מבחן ה- iFT Tofel שלכם בבריטניה, אנא צרו קשר עם צוות הקבלה לקבלת מידע נוסף.

קריירה

LLM במשפט בינלאומי וזכויות אדם מהווה שער למגוון הזדמנויות תעסוקה. אלה כוללים קריירה בארגוני זכויות אדם, ארגוני צדקה, ארגונים בינלאומיים כמו האו"ם, צוותי חשיבה של מדיניות, קבוצות תמיכה, ממשלה ואקדמיה. יותר ויותר, המגזר הפרטי מחפש גם אנשי מקצוע בעלי רקע חזק בזכויות האדם בשל ההתפתחות המהירה של אחריות חברתית (אחריות תאגידית) וסטנדרטים של "זכויות אדם וזכויות אדם".

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... קרא יותר

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. קרא פחות