LLM (חוק ומשפט סביבתי בינלאומי)

כללי

תיאור התכנית

קנט LLM (ותוכנית דיפלומה הקשורים) מאפשר לך להרחיב ולהעמיק את הידע שלך ואת ההבנה של החוק על ידי התמחות באחד או יותר תחומים שונים.

סקירה כללית

Pathway זה מגרה מודעות קריטית לפעולה של חוק ומדיניות סביבתית בינלאומיים, ומתמקד בפרט בנושאים הנתפסים כנושאים שנויים במחלוקת או במצב של אבולוציה. אתה מפתח ידע קול והבנה שיטתית של המבנים המוסדיים, העקרונות המרכזיים של החוק והמדיניות וההקשרים שבהם פועל המשפט הבינלאומי.

אתה לומד את הפרספקטיבות התיאורטיות, החברתיות, הפוליטיות והמדעיות העומדות ביסוד תחומי המשפט המהותיים, כמו גם את המצבים המעשיים בהם פועל החוק הסביבתי הבין-לאומי. בוגרי LLM לוקחים איתם את הידע והמומחיות הנדרשים כדי להמשיך בקריירה מקצועית או אקדמית במשמעת עכשווית ומתפתחת זו.

סטודנטים יכולים לבחור לבלות מונח אחד (או בסתיו או באביב) בקמפוס של קנטרברי שלנו (אחד מהם בסתיו או באביב) במרכז בריסל שלנו (חוזרים לקנטרברי כדי להשלים את עבודת הדוקטורט) תחת האופציה המפוצלת שלנו עבור תוכנית זו. האופציה של האתר המפוצל תחויב בשיעור שונה. אנא ראה להלן עמלות לקבלת מידע נוסף. התוכניות במרכז שלנו בבריסל מוצעות בעיקר במשפט הבינלאומי ובזכויות האדם. הסטודנטים אחראים לארגון לינה משלהם בבריסל. הינכם מתבקשים ליצור קשר עם משרד הארחה של האוניברסיטה לקבלת מידע על הזמינות של לינה לטווח קצר בקנטרברי.

ללמוד תואר שני במשפטים (LLM) ב קנט פירושו שיש את הוודאות של קבלת LLM בתחום מומחה של החוק. קנט LLM נותן לך את החופש לעזוב את הבחירה שלך של Pathway פתוח עד לאחר הגעת - Pathway שלך נקבע על ידי המודולים תבחר.

על בית הספר Kent Law

בית הספר Kent Law (KLS) הוא בית הספר למשפטים המוביל בבריטניה. מרכז קוסמופוליטי של מחקר משפטי ברמה עולמית, הוא מציע מקום תומך ומעורר אינטלקטואלית ללימודי תואר ראשון ולימודי מחקר.

בנוסף ללימוד פרטי החוק, תלמידים בקנט נלמדים לחשוב על החוק ביחס להיסטוריה שלו, לפיתוחו ולקשר שלו עם החברה הרחבה. גישה זו מאפשרת לתלמידים להבין את החוק במלואו. גישה ביקורתית שלנו לא רק עושה את המחקר של החוק יותר מעניין, זה עוזר לפתח מיומנויות מכריעות ויכולות הנדרשות לקריירה בתחום המשפטי.

בית הספר למשפטים מציע את הדגל קנט LLM בקמפוס של אוניברסיטת קנטרברי (ושלוש תוכניות LLM מוגדרות במרכז בריסל של האוניברסיטה). התוכניות שלנו פתוחות בפני בוגרי המכללה האקדמית, בעלי רקע אקדמי או מקצועי מתאים, המעוניינים לפתח הבנה מתקדמת של החוק בתחומם. אתה לומד בסביבה קרובה, תומכת ומעוררת אינטלקטואלית, ועובדת בצוות האקדמי. KLS עושה שימוש בהוראה ביקורתית קריטית מחקר לאורך התוכניות שלנו, כדי להבטיח לך להפיק תועלת המחקר של בית הספר למשפחה ברמה עולמית.

התוכניות שלנו פתוחות בפני בוגרי המכללה האקדמית, בעלי רקע אקדמי או מקצועי מתאים, המעוניינים לפתח הבנה מתקדמת של החוק בתחומם. אתה לומד בסביבה קרובה, תומכת ומעוררת אינטלקטואלית, ועובדת בצוות האקדמי. KLS עושה שימוש בהוראה ביקורתית קריטית מחקר לאורך התוכניות שלנו, כדי להבטיח לך להפיק תועלת המחקר של בית הספר למשפחה ברמה עולמית.

אגרות

דמי עבור קנטרברי בלבד משלוח של תוכנית זו זהים לאלה של תוכנית LLM סטנדרטי. עם זאת, עמלות עבור האופציה שלנו באתר המפוצל (אשר נלמדת בקנטרברי ובבריסל) מחויבות בשיעור שונה.

דירוגים לאומיים

במסגרת מחקר המצוינות האחרון האחרון, בית הספר Kent Law דורג במקום ה -8 בעוצמת המחקר ב"טיימס להשכלה גבוהה " .

מבנה הקורס

אתה יכול להתאים את הלימודים לצרכימים והאינטרסים הספציפיים שלך כדי לקבל LLM או דיפלומה במשפטים בבית בודד Pathway , בשני Pathways במשותף, או על ידי בחירת מגוון רחב של מודולים בתחומים שונים של החוק להשיג LLM או דיפלומה כללי חוק.

הבחירה שלך של Pathway יהיה מעוצב על ידי מודולים אתה לוקח את הנושא שלך מסה. כדי להיות הוענק LLM ב סינגל Pathway , לפחות שלושה מתוך ששת מודולים שלך חייבים להיבחר מאלו הקשורים כי Pathway ו הדוקטורט שלך התמקדות באזור זה של החוק. ניתן לבחור את שלושת המודולים האחרים מכל בית ספר למשפטים. כל התלמידים נדרשים לקחת את המחקר ואת מיומנויות כתיבה משפטית. כדי להיות מוענק גדול / קטין Pathway אתה בוחר שלושה מודולים הקשורים Pathway אחד, ושלושה מתוך Pathway אחר, עם מסה קביעת Pathway 'הגדולות' שלך.

לדוגמה, סטודנט אשר משלים לפחות שלושה מודולים במשפט המסחרי הבינלאומי ומשלים עבודת הדוקטורט בתחום זה יסיים עם תואר LLM במשפט מסחרי בינלאומי; סטודנט אשר משלים שלושה מודולים צדק פלילי שלושה מודולים חוק הסביבה ולאחר מכן מתחייב עבודת הדוקטורט אשר עוסק צדק פלילי היה בוגר עם LLM ב הפלילי צדק ומשפט סביבתי.

מודולים

המודולים הבאים מצביעים על Pathway זה. רשימה זו מבוססת על תוכנית הלימודים הנוכחית ועשויה להשתנות משנה לשנה בתגובה להתפתחויות חדשות בחידושים ובחדשנות ובביקוש לסטודנטים. רוב Pathways יחייבו אותך ללמוד שילוב של מודולי התמחות בנושא ומודולים משאר Pathways כך שתוכל להתאים אישית את התוכנית שלך ולחקור תחומי נושא אחרים שמעניינים אותך.

  • LW852 חוק ומדיניות הסביבה של האיחוד האירופי
  • LW906 משפט סביבתי בינלאומי - יסודות משפטיים
  • LW881 משפט סחר בינלאומי ואיכות הסביבה
  • LW888 שינוי אקלים ואנרגיה מתחדשת
  • LW931 חוק פיתוח ושמירה על קרקעות
  • חוק איכות הסביבה LW839

תמיכה לימודית

סביבה ידידותית ותומכת

Kent Law הספר Kent Law יש קהילה תוססת ופעילה, שנרכשה בין היתר על ידי תרבות המחקר החזקה שלנו ועל ידי אינטראקציה הדוקה בין הצוות שלנו לסטודנטים. הצוות מפרסם באופן שוטף ורחב בכתבי עת, בהליכי כנסים ובספרים ומכניס את מחקריהם להוראה. לתלמידים יש קשר קבוע עם תוכניתם ומודולי המודולים שלהם עם צוות על מנת לענות על כל שאלה ולספק משוב מועיל ובונה על העבודה שהוגשה. בבית הספר למשפטים יש סצינה אקדמית וחברתית אקטיבית וחברתית פעילה ומקיפה עם הרצאות אורח, הרצאות וסדנאות קבועות של מרכזי המחקר שלנו (הכוללים את המרכז למשפט בינלאומי קריטי ומרכז קנט למשפט, מגדר ומיניות).

ספריית חוק זוכת פרסים

הספרייה המשפטית שלנו כבר זמן רב מובילה בפיתוח משאבים אלקטרוניים עבור הוראה משפטית ומחקר. אוסף הספרים המקיף והמתעדכן בספריית טמפלמן באוניברסיטה חזק במיוחד בחומר אלקטרוני, וספריית המשפט האלקטרוני כוללת מספר רב של מאגרים משפטיים, שהם כלים חשובים יותר למחקר. בנוסף, ניתן לגשת לטקסט של אלפי כתבי עת מקוונים. הספרן החוק שלנו זמין כדי להכשיר אותך להשתמש במשאבים אלה ומנהל שיעורי מחקר משפטי רגיל עם סטודנטים לתואר שני.

תמיכה

יש לנו משרד ייעודי לתואר שני, מציע תמיכה מיישום הסיום. לסטודנטים לתואר שני בבית הספר Kent Law יש גישה לחדר מחשוב לתארים מתקדמים, אזור לימוד וחדר משותף עם גישה לאינטרנט אלחוטי.

פרס מיומנויות גלובליות

כל התלמידים הרשומים לתוכנית מאסטר שלמד הם זכאים להגיש בקשה למקום בתוכנית הגלובלית מיומנויות הפרס שלנו. התוכנית נועדה להרחיב את ההבנה של נושאים גלובליים וענייני היום, כמו גם לפתח מיומנויות אישיות אשר ישפר את העסקיות שלך.

קריירה

יכולת ההעסקה היא מוקד מפתח בכל רחבי האוניברסיטה ובבית הספר Kent Law יש לך תמיכה של קצין ייעודי ופיתוח קריירה לפיתוח, יחד עם מבחר רחב של הזדמנויות עבודה, אירועי תעסוקה ושיחות קריירה. פרטים על תוכניות התמחות בוגר עם ארגונים לא ממשלתיים, ארגוני צדקה וארגונים מקצועיים אחרים זמינים לסטודנטים לתואר שני באמצעות בלוג של בית הספר לעבודה.

בוגרי משפטים עברו לקריירה במימון, במסחר בינלאומי, בממשלה ובמשפט או הצטרפו או פתחו בארגונים לא ממשלתיים או בעמותות צדקה.

לקנט יש תיעוד מצוין לתעסוקה לתארים מתקדמים: בוגרי קנט בוגרי שנת הלימודים האחרונה, 98% מהמשיבים בסקר הארצי היו בעבודה או במחקר נוסף בתוך שישה חודשים (DLHE).

דרישות כניסה

תואר ראשון או תואר שני או שווה ערך, בחוק או בנושא קשור. תלמידים אשר מגיעים לרמה גבוהה 2.2 עשויים להיחשב גם לפי שיקול דעתו של בית הספר Kent Law של Kent Law (KLS). בית הספר יכול גם לקחת בחשבון את ניסיון העבודה הרלוונטי כאשר בוחנים יישומים.

כל המועמדים ייחשבו על בסיס פרטני, ויובאו בחשבון גם כשירות נוספת, וכישורים מקצועיים נוספים.

דרישות כניסה בשפה האנגלית

האוניברסיטה דורשת מכל דוברי אנגלית שאינם באנגלית להגיע לרמה מינימלית של מיומנות באנגלית כתובה ודיבורית לפני תחילת תואר ראשון. נושאים מסוימים דורשים רמה גבוהה יותר.

זקוק לעזרה עם אנגלית?

שימו לב שאם אתם נדרשים לעמוד בתנאי השפה האנגלית, אנו מציעים מספר קורסים קדם-קבוצתיים באנגלית למטרות אקדמיות דרך Pathways קנט אינטרנשיונל.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Kent Law School is one of the leading law schools in the UK; we are ranked 13th in The Guardian University Guide 2019 for law, 11th in The Times Good University Guide 2019 and 18th in The Complete Uni ... קרא יותר

Kent Law School is one of the leading law schools in the UK; we are ranked 13th in The Guardian University Guide 2019 for law, 11th in The Times Good University Guide 2019 and 18th in The Complete University Guide 2019. קרא פחות