קרא את התיאור הרשמי

על אודות

חלק מהמגוון המקיף שלנו של תוכניות LLM, LLM במסחר בינלאומי ובמשפט כלכלי יספק לך את הידע המשפטי והיכולת לעסוק במסחר ובעסקים ברמה גלובלית.

היקף הסחר הבינלאומי גדל משמעותית בתקופה שלאחר המלחמה, ובמהירות רבה ביותר בעשור האחרון. תוכלו ללמוד את המוסדות של המשפט הכלכלי הבינלאומי המעצבים את הכלכלה הגלובלית של היום ואת התפקיד והרגולציה של תאגידים רב לאומיים נותן לך את הכישורים הדרושים כדי לעבוד בתחום זה משמעותי ומורכב של החוק.

מבחר מגוון של מודולים

PMSuing LLM מאפשר לך להתמקד על תחום מסוים של החוק על ידי delving עמוק לתוך הנושא וכן התחייבות עצמאית מחקר ולמידה. המודולים הקיימים מכסים מגוון רחב של נושאים משפטיים, המאפשרים להתאים את הקורס לתחומי המשפט הספציפיים שאותם תרצו לחקור.

הוראה מגובה על ידי המחקר העדכני ביותר

לבית הספר יש תרבות מחקרית משגשגת, ומרבית המורים במכללה שלנו הם חוקרים פעילים, המפרסמים בכתבי עת מובילים. במקביל, איכות ההוראה בבית הספר למשפטים בריסטול הוכרה על ידי הסוכנות אבטחת איכות כמו "מעולה". אתה יכול, אם כן, מצפים להשתתף בקפידה מתוכנן, תוסס ואינפורמטיבי מאוד הפעלות נועד לתת לך עמוק ויסוד הארקה בתחום הנבחר שלך של החוק.

למידה והוראה

האופי הגמיש של הקורס מאפשר לך ללמוד איתנו במשרה מלאה או חלקית. הקורס כולל מחקר מקיף ודיון נרחב במסגרת סדנאות, שנועדו לעודד את פיתוחם של כישוריך הקריטיים, האנליטיים והמהורהרים. אתה תהיה צפוי להתכונן לכל סדנה להשתתף באופן פעיל בדיון עם המורים שלך ואת עמיתים.

כמו כן, תהיה לך גישה למידע קורס ומודול באמצעות מערכת Blackboard המקוון שלנו.

זמן לימודים

  • נוכחות מלאה

את הקורס במשרה מלאה לוקח שנה אחת, עם כ 6-9 שעות מגע בשבוע. עם זאת, כמו המחקר העצמאי הוא היסוד לקורס, הזמן הכולל המחקר צריך להיות סביב 36 שעות בשבוע.

  • השתתפות חלקית

מסלול גמיש במשרה חלקית לוקח שנתיים עד שלוש שנים. בדרך כלל יש לך סביב שלוש שעות של קשר עם המורים שלך בשבוע, בהתאם לנתיב שאתה עוקב, ואתה צריך לבלות בין 12 ל 18 שעות בשבוע לומד באופן עצמאי.

  • תמיכה ייעודית

אתם תקבלו רמה גבוהה של תמיכה הן במהלך הלימודים והן לאחר שתסיימו את הלימודים. יוקצה לך מורה אקדמי LLM כדי לתמוך בך לאורך הקורס. אנחנו גם לארגן אירועים כדי לעזור לך לתכנן את הקריירה שלך לאחר LLM.

הערכה

לימודים מודולים על LLM סחר בינלאומי וכלכלה כמובן הקורס מוערכים באמצעות שילוב של משימות הקורס בכתב מצגות בעל פה. שיאו של הקורס הוא מסה של עד 15,000 מילים, המהווה תרומה מקורית לקורפוס הידע המשפטי בתחום של סחר בינלאומי ומשפט כלכלי.

קריירה / מחקר נוסף

לימוד ללימודי תואר ראשון (LLM) מספק הזדמנות אידיאלית לפתח מיומנויות מקצועיות שיוענקו למעסיקים, הן בעולם המשפטי והן מעבר לו. זה פותח מגוון של הזדמנויות קריירה נותן לתלמידים שלנו יתרון על פני בוגרי אחרים.

הידע מעמיק תוכלו לרכוש בתחום מסוים של החוק ייתן לך הארקה יסודית בתחום הנושא ולהגדיל את סיכויי העסק שלך, המאפשר לך להיות מומחה בתוך הארגון שלך. מסיבה זו רבים של בוגרי LLM שלנו לבחור להמשיך על מנת להשלים את הדוקטורט או ללכת הוראה ומחקר.

בהינתן האופי ההולך וגובר של החוק, הקורס נועד לספק לך ידע ומיומנויות אשר יהיו אטרקטיביים למעסיקים הן בבריטניה והן מעבר לה. לאחרונה בוגרי בית הספר למשפטים בריסטול יש זכו עמדות הממשלה המקומית, עורכי דין, משרד הביטחון וארגונים אחרים, כולל Marks ו ספנסר, קו ישיר Lloyds TSB.

שירות הקריירה הזוכה שלנו מסייע לך לפתח את הפוטנציאל התעסוקתי שלך באמצעות אימון קריירה, שירות פנוי עבור התמחויות, מיקומים, מקומות עבודה, הזדמנויות גלובליות, התנדבות ופעילות קהילתית ועוד תמיכה בפעילות היזמית וגישה לאירועי מעסיקים.

דרישות כניסה

צריך להיות לך:

  • תואר בהצטיינות של 2: 2 ומעלה בחוק; אוֹ
  • תואר בהצטיינות של 2: 2 ומעלה בתוספת תעודה לתואר שני במשפטים (GDL) או בחינה מקצועית משותפת (CPE); אוֹ
  • תואר בהצטיינות של 2: 2 ומעלה בנושא קשור (כגון עסקים, פוליטיקה או יחסים בין-לאומיים) ו / או ניסיון רלוונטי: נא למסור פרטים מלאים בבקשתך.

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך, אתה גם צריך להוכיח את כישורי השפה האנגלית שלך. צריך להיות לך:

  • IELTS 6.5 הכוללת עם מינימום של 5.5 בכל הרכיבים

ראה פרטים נוספים על דרישות השפה האנגלית שלנו.

UWE בריסטול מכללת הבינלאומי
סטודנטים בינלאומיים שאינם עומדים בדרישות האקדמיות או בשפה האנגלית כדי ללמוד את הקורס הזה יכולים להעפיל על ידי השלמת לימודי הכנה במכללה הבינלאומית שלנו.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי University Of the West Of England, Bristol »

עדכון אחרון: September 27, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Jan 2020
Duration
1 - 3 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
13,250 GBP
בית / האיחוד האירופי במשרה מלאה: £ 6500 | בינלאומי-מלא: £ 13250 | הבית / האיחוד האירופי במשרה חלקית: £ 542
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
Jan 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

Jan 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date