LPC מקוון - משרה מלאה

כללי

תיאור התכנית

LPC מקוון - משרה מלאה

קורס LPC מקוון במשרה מלאה תומך בבעלי תואר במשפטים או GDL ורוצים להתאמן כעורך דין באמצעות אפשרות הלמידה המקוונת הנתמכת שלנו.

 • ללמוד באופן מקוון מעל 11 חודשים (נדרש נוכחות מסוימת)
 • להתאים את הקורס שלך תחומי המומחיות של עניין באמצעות מגוון רחב של נושאים בחירה
 • זכאי עם LPC ו פרס מאסטר (LLM) ללא עלות נוספת

95% מבוגרי המשרה המקצועית בבריטניה ו- LPC לשנת 2017/18 הבטיחו עבודה או לימודים נוספים תוך חמישה עשר חודשים מסיום קורס זה בהצלחה, בהתבסס על נתוני תוצאות הבוגרים.

דרישות הקורס

כדי להיות זכאי לתפוס את מקומך ב- LPC שלנו, עליך לעמוד בדרישות לתחילת קורס עיסוק משפטי (LPC) שנקבע על ידי הרשות להסדרת עורכי הדין (SRA) - ראה להלן. אי עמידה בדרישות הזכאות האלה פירושה שלאוניברסיטה לא תהיה ברירה אלא לבטל את מקומך בקורס.

אם אתה סטודנט שאינו EEA תצטרך גם ויזה המכסה את מלוא משך הקורס שלך - ראה דרישות הויזה להלן.

אוניברסיטת LPC קריטריונים לבחירה

 • פרופיל והישגים אקדמיים, בדרך כלל מינימום של תואר שני במשפטים בהצטיינות בפועל או צפוי או חוק GDL / CPE / MA *
 • שליטה מספקת בשפה האנגלית כדי להשלים את הקורס בהצלחה - ראה דרישות השפה האנגלית להלן
 • כל נסיבות מיוחדות שנחשפו בבקשתך

הפניות אקדמיות או אחרות

* דרישה זו מתמלאת על ידי אחד מהם: א) הענקת תואר מוסמך למשפטים. התואר במשפטים שלך חייב לעמוד בסטנדרטים אקדמיים מסוימים כדי להיות כשיר. זה חייב לכלול עמידה נאותה בשבע יסודות הידע המשפטי - משפט ציבורי, חובות I (חוזה), חובות II (נזיקין), משפט פלילי, דיני מקרקעין, הון ונאמנות ודיני האיחוד האירופי. הנחיות נוספות לגבי מהי תואר מוסמך למשפטים; או ב) עמידה בבחינה מקצועית משותפת (CPE) / תעודת בוגר במשפטים (GDL) / תואר שני ומוענקת תעודת בוגר במשפטים, דיני תואר שני, או דומה כגון CILEX.

האוניברסיטה למשפטים מצייתת באופן מלא לחקיקת שוויון הזדמנויות ומעודדת באופן פעיל מגוון בתחום עורכי הדין. תהליך הקבלה שלנו פועל בצורה הוגנת ומטרתו לאפשר לתלמידים לנצל את הכישרון שלהם בצורה הטובה ביותר. אתה מוזמן לספר לנו על כל דרישות מיוחדות בהזדמנות המוקדמת ביותר. זה יאפשר לנו לדון כיצד נוכל לעמוד בדרישותיך.

עליך למלא את כל דרישות הזכאות עד תחילת הקורס - כישלון לעשות זאת עלול לגרום למנוע ממך להצטרף לקורס. אם אתה חושב שמדובר בבעיה (לדוגמה, אם יש לך תוצאות הערכה מאוחרות), צור קשר עם ההרשמות בהקדם האפשרי.

עורכי דין עתידיים

ה - SRA התייעץ לאחרונה עם מספר שינויים מוצעים לתקנותיו, כולל הסרת הדרישה לסטודנטים להגיש בקשה להרשמת סטודנטים ואישור שלב ההכשרה האקדמי שלהם לפני תחילת ה LPC.

אם הוצע לך חוזה הכשרה, אתה צריך לוודא את חוק הרגולציה הרגולציה (SRA) בדק את "אופי והתאמה" להיות עורך דין.

פעולה זו עשויה להימשך לפחות שישה חודשים אם יש לך:

 • ביצעו עבירות פליליות מסוימות
 • נמצא אשם בעבירה אקדמית
 • היו בעיות פיננסיות רציניות (כגון פשיטת רגל, הסדרים אישיים מרצון או שיפוט בית המשפט המחוזי)
 • היה נתון לממצאים רגולטוריים שליליים
 • הפגין כל התנהגות אחרת שלא היינו מצפים ממנה (למשל התנהגות לא הוגנת, אלימה או מפלה)

אנא עיין במבחן ההתאמה של SRA לשנת 2011 לקבלת מידע נוסף ומלא את בקשת הזכאות אם אתה צריך לספר להם על בעיות כלשהן.

אם אין לך מה לספר את SRA, אתה יכול להודיע ​​להם על זה כאשר אתה והמעסיק שלך לתת להם לדעת את האימון שלך הוא להתחיל.

אם החלטת ה- SRA לא תאושר לפני תאריך ההתחלה של LPC, תוכל להמשיך בקורס, אך לעשות זאת על פי הסיכון הפיננסי שלך. אם יש לך חששות לגבי אופי והתאמה בעיה, אנא צור קשר עם SRA.

הסמכה של למידה מוקדמת

אם יש לך בעבר למד BVC או BPTC, אתה עשוי להיות פטור מרכיבים מסוימים של LPC. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של SRA ופנה לצוות הקבלה שלנו.

דרישות השפה האנגלית

אם סיימת תואר מחוץ לאנגלית ואתה לא בא מ 'רוב מדינה דוברי אנגלית', בבקשה לספק עותק מאושר של אחד הבדיקות שאושרה בשפה האנגלית.

מֶשֶׁך

41 שבועות (LPC) ו- 44 שבועות (LPC LLM או LPC MSc)

עדכון אחרון: נוב 2020

אודות בית הספר

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... קרא יותר

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. קרא פחות