Llm בחוק האמריקאי

כללי

תיאור התכנית

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת וייק פורסט למשפטים LL.M. תואר ראשון מתוכנן בעיקר עבור עורכי דין בינלאומיים וסטודנטים בעלי תואר ראשון במשפטים ממדינות המוצא שלהם ואת הרצון לשפר את הקריירה המשפטית שלהם על ידי לימוד החוקים של ארצות הברית. תכונות התוכנית כוללות :

  • שנה אחת, במשרה מלאה כמובן הלימודים החל בסמסטר בסתיו. סטודנטים רשאים לבחור להאריך את מסלול הלימודים שלהם במשך יותר משנה עם אישור.
  • קורס לימוד המעודד סטודנטים להמשיך את האינטרסים האישיים שלהם באמצעות מחקר ו coursework.
  • תוכנית חונכות תומכת שכוללת הן את הדיסציפלינה והן את הכשרונות של סגל ההוראה של וייק. בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ווייק פורסט הציע תוכניות בינלאומיות חזקות במשך למעלה מעשור, ורבים מחברי הסגל מומחים בתחום המשפט הבינלאומי.

LL.M. תוכנית באוניברסיטת וייק יער אוניברסיטת בית הספר למשפטים יש מסורת ארוכת שנים של הכנת הבוגרים שלה לתפקידי מנהיגות משמעותי. בוגריו כוללים עורכי דין פרטיים בולטים, שופטים, פקידי ממשלה, עורכי דין פנימיים, יועצים כלליים ומועמדי SJD. בוגרים בדרך כלל חוזרים למדינות המוצא שלהם כדי לחדש או לקדם את הקריירה המשפטית שלהם בדיני חברות, מדיניות ציבורית, ליטיגציה, שירות ציבורי, בנקאות השקעות ומגוון רחב של התמחויות אחרות הקשורות למשפט הבינלאומי.

אקדמאים

בבית הספר למשפטים של וייק פורסט, גלובליזציה של החוק עוררה את המחויבות הגוברת של בית הספר למשפטים בינלאומיים. מלבד הקורסים המסורתיים באדיקות ובמשפט ימי, במשפט הבינלאומי הציבורי ובסכסוכים של חוקים (משפט בינלאומי פרטי), הלימודים שלנו כוללים קורסים על עסקאות בינלאומיות, משפט השוואתי, משפט חוקתי השוואתי, חוק האיחוד האירופי, דיני הגירה, זכויות אדם בינלאומיות, ומשפט סביבתי בינלאומי. LL.M. התלמידים יכולים להמשיך בלימודים ולכוון מחקר בתחום החוק שמעניין אותם. במהלך התכנית, תואר ראשון במשפטים סטודנטים זכאים להשתתף בקורסים שהם חלק מתוכנית הלימודים המסורתית של בית הספר האמריקאי, ותלמידינו נמצאים לעתים קרובות באותם שיעורים עם תלמידי תואר שלישי הראשון, השני והשלישי. מוסמך גבוה בוגרי חוק החוץ המבקשים חשיפה למערכת המשפטית בארה"ב ומקצוע מעודדים לפנות ללימודים באוניברסיטת וייק פורסט. התוכנית שלנו מציעה תוכנית לימוד רחבה מאוד, אשר יוכיחו ערך עבור עורכי דין המעוניינים לשפר את הקריירה המשפטית שלהם על ידי לימוד החוקים של ארה"ב

תכנון קריירה

LL.M. תלמידי בית הספר למשפטים של אוניברסיטת וייק פורסט זכאים לנצל את השירותים המוצעים על ידי משרד הקריירה ופיתוח מקצועי . בשיתוף עם משרד לתואר שני בינלאומי, LL.M. לסטודנטים יש הזדמנות להשתתף בסדנאות על כתיבת קורות חיים, מכתבים לכסות, התמחויות, וכו ' בנוסף, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת וייק פורסט הוא חבר בתכנית ראיונות הסטודנטים הבינלאומית (ISIP), המספקת LL.M. לסטודנטים הזדמנות לראיין עם כמה ממשרדי עורכי הדין הבינלאומיים הגדולים וחברות. בכל שנה, אוניברסיטת ווייק פורסט LL.M. הסטודנטים נבחרים לקחת חלק בתהליך הראיון בניו יורק. לאחר ההרשמה לתוכנית, LL.M. הסטודנטים מקבלים גישה לרישומי ההתמחות שלנו המתעדכנים מדי שנה עם הזדמנויות חדשות.

הסמכה לקבלה

LL.M. תואר ראשון במשפט האמריקאי הוא תוכנית לימודים שנתית המיועדת בעיקר לעורכי דין בינלאומיים ולסטודנטים בעלי תואר ראשון במשפטים ממדינות המוצא שלהם ומבקשים להגביר את לימודיהם של החוק האמריקאי בארה"ב. על מנת להיות זכאי להתקבל לתוכנית , LL.M. על המועמדים:

  • בעל תואר ראשון במשפטים מבית ספר למשפטים מוכר בארצו.
  • לספק ציון TOEFL של 600 על נייר מבוסס מבחן או 100 על בסיס מבוסס אינטרנט הבדיקה. אנו נשקול להעניק פטור מחובת ה - TOEFL אם אתה תושב מדינה דוברת אנגלית, בעל תואר ראשון במדינה דוברת אנגלית או קיבל תואר אקדמי קודם בארה ב ". מועמדים אשר ציון TOEFL שלהם הוא מעט מתחת למינימום זה עשוי לקבל הודאה מותנית. המועמדים יידרשו להשלים בהצלחה אנגלית מאושרת כקורס שפה שנייה ולהגיש ציון TOEFL מעודכן.

LL.M. החלטות הקבלה מבוססות על מספר גורמים שיכללו ניסיון אקדמי ומקצועי, מכתבי המלצה, מיומנות של מיומנויות אנגלית ויכולת המועמד להגביר את המגוון האקדמי והגיאוגרפי של הכיתה.

החל עכשיו!

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North C ... קרא יותר

The formal study of law has been part of Wake Forest University since 1894. Over the years, Wake Forest University has evolved as a small Baptist college for men located just north of Raleigh, North Carolina, to an independent, multi-dimensional, nationally recognized university located in Winston-Salem. קרא פחות
ווינסטון-סאלם