Llm, pgdip, pgcert חוק הים, פיתוח בר קיימא והמשפט הבינלאומי

כללי

תיאור התכנית

האוקיינוסים והים של העולם הם חיוניים לקיום חיים על פני כדור הארץ. הם יכולים להפחית את העוני, להבטיח ביטחון תזונתי ולטפל בבעיות הון. משמעות הדבר היא שעלינו להבין את הקשר בין חוק הים הבינלאומי לבין יסודות אחרים של המשפט הבינלאומי בנושא פיתוח בר-קיימא.

החוק הבינלאומי של הים מתפתח תמיד. כרגע, מתנהל משא ומתן בניו יורק, למשל, לקראת פיתוחו של מכשיר חדש מחייב משפטית על שימור ושימוש בר קיימא במגוון הביולוגי הימי באזורים שמעבר לתחום השיפוט הלאומי.

קורס זה מתמקד בממשק שבין משפט הים הבינלאומי לבין תחומים אחרים במשפט הבינלאומי. תחומים אלה כוללים מגוון ביולוגי בינלאומי; זכויות אדם; סַחַר; וחוק השקעות. זה ייתן לך את הידע ואת הכישורים שאתה צריך להבין את ממשל האוקיינוס ​​וכל מה שהוא מכיל. אתם תקבלו ידע מתקדם, מקצועי ומקיף של המדע, המדיניות והמשפט הבינלאומי של ממשל האוקיינוס. תוכלו גם ללמוד על תחומים אחרים של המשפט הבינלאומי בנושא פיתוח בר קיימא. תוכל לבנות על כישוריך האנליטיים כדי להבין ולתרום לפיתוח המתמשך וליישום של החוק הבינלאומי של הים. עם סיום הקורס, תוכל לקחת חלק במשא ומתן בינלאומי על חוק הים ותהליכים קשורים אחרים.

מומחים מובילים בעולם תלמדו אתכם מומחים ומומחים מובילים בעולם. הם יתבססו על מחקר אקדמי חדשני ועל מעורבותם הישירה בתהליכי המשפט ותהליכי הממשל.

למידה גמישה אנו מציעים תוכנית גמישה מעורבב למידה. זוהי אפשרות מצוינת אם אתה מוקדם או באמצע הקריירה מקצועי אשר לא יוכלו לקחת שנה שלמה כדי ללמוד. תוכלו ללמוד מרחוק מלבד שני בשבוע אינטנסיבי פגישות מגורים בסקוטלנד. מפגשים אלה נותנים לך הזדמנות לחזק את המומחיות שלך ואת הכישורים לבנות על הרשת המקצועית שלך.

רקע כדי ללמוד את הקורס הזה, אתה צריך ניסיון עבודה רלוונטי בממשק האוקיינוס ​​או רקע במדע האוקיינוס ​​ו / או מדיניות. אתה לא צריך תואר ראשון במשפטים.

מה תלמד אנו מכסים מגוון רחב של תחומי מומחיות בממשל האוקיינוס ​​חיוניים מנקודת מבט לפיתוח בר קיימא: ההגנה על הסביבה הימית וניהול המגוון הביולוגי הימי והחופי את הקשר בין שינויי האקלים לביטחון המזון באוקיינוס ​​ודיג קיימות הזדמנויות ואתגרים של צמיחה כחולה (תיירות, פחמימנים ומינרלים ניצול וניצול משאבים, משלוח ומסחר, מתחדשים ימיים) יכולת ההעסקה כוח העבודה הבינלאומי שלך הוא בלב הקורס. האלמנטים הנלמדים של הקורס יספקו לך את הכישורים והידע כדי להמשיך ולקדם קריירה בארגונים בינלאומיים וממשלות לאומיות המעורבות בנושאים בינלאומיים, אזוריים, אירופיים ו / או בינלאומיים של אוקיינוסים. כמו כן, תהיה זכאי לעבוד בתוך צוותי חשיבה, חברות ייעוץ, חברות פרטיות וארגונים לא ממשלתיים הפועלים ברמה בינלאומית, אזורית, ארצית ותת-לאומית. מנהלי הקורסים יספקו ייעוץ מותאם לקריירה בינלאומית.

מתקנים לספריה שלנו יש מגוון רחב של דוחות משפטיים, חקיקה, סדרות ומונוגרפיות. כמו כן, יש מפתח הדו"ח דו"ח סדרה ובתי אוספים נרחבים בפרסומים הממשלה בתחומים אחרים הקשורים. תהיה לך גישה למגוון רחב של מידע אלקטרוני, אשר ניתן לגשת מהבית. זה כולל את כל מסדי נתונים משפטיים העיקריים וחומרים הקורס.

הרצאות אורח חלק מהכיתות שלך יכלול גם קלט ממומחים חיצוניים ומתרגלים עם SCELG יש שותפויות מתמשכות. זה כולל אלה של: ארגון המזון והחקלאות של האו"ם (FAO) המכון הבינלאומי לסביבה ופיתוח (IIED) ימית סקוטלנד גלובלי האוקיינוסים Biodiversity יוזמה (GOBI).

רשת עם אנשי מקצוע אחרים ברחבי העולם אורחים דוברי מארגונים בינלאומיים לא רק מוזמנים לחלוק את החוויות שלהם ואת הידע המעמיק, אלא גם לבנות על הרשת המקצועית שלך. תלמידי LLM יהפכו לחלק מקבוצת בוגרים סגורה ב- LinkedIn, במטרה ליצור קשרים עם אנשי מקצוע אחרים בתחום איכות הסביבה וממשל, ויעודכנו בהזדמנויות נבחרות של עבודה ושותפות.

מתרגלים גלובליים בקרב סגל ההוראה אתה תילמד על ידי אחת הקבוצות רחב ביותר של מומחים בתחום איכות הסביבה בבריטניה. לצוות שלנו יש מומחיות כולל, אך לא מוגבל ל: המגוון הביולוגי, שינויי האקלים, זכויות האדם והסביבה, צדק סביבתי ואחריות תאגידית. הם לא רק יסתמכו על המחקר האקדמי שלהם, אלא גם על מעורבותם במשא ומתן סביבתי רב-צדדי, ייעוץ לחברות האו"ם וארגונים אזוריים, ייעוץ משפטי למדינות מתפתחות בנושא רפורמות של חוקי משאבי טבע ושיתופי פעולה עם ארגונים בין-ממשלתיים ארגונים לא ממשלתיים וארגוני קהילות מקומיות וקהילות מקומיות.

מרכז Strathclyde למשפט וממשל סביבתי מרכז Strathclyde למשפט ולמשפט סביבתי (SCELG) שואף לזהות ולעצב אזורים חדשים של מחקר משפטי בתחום איכות הסביבה. הסטודנטים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמרכז, יחד עם סגל אקדמי, סטודנטים לתואר שלישי וחוקרים אורחים. תהיה לך הזדמנות לקחת חלק במחקר וייעוץ העבודה שבוצעו על ידי המרכז. אתה יכול לשים את הכישורים החדשים והידע בפועל, חיזוק קורות החיים שלך.

עדכון אחרון: נוב 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... קרא יותר

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. קרא פחות