Keystone logo
אוסטרליה

לימוד חוֹק ב אוסטרליה 2024

למד ב- אוסטרליה

בתי ספר למשפטים האוסטרליים תואר חוק האוסטרלי מעניקים התואר הראשון במשפטים (LLB), ובמקרים נדירים יותר, דוקטור יוריס (JD). תואר ראשון במשפטים הוא כמובן ארבע שנים של מחקר, ואילו JD הוא תכנית לימודים של שלוש שנים. שתי מעלות מוכרות לעריכת הדין באוסטרליה, בנוסף לכמה מדינות אחרות, כמו גם. כמעט כל הסטודנטים למשפטים של אוסטרליה ללמוד לתואר שני לפני או במהלך לימודי המשפטים שלהם. אוסטרליה מציעה גם מגוון של תוכניות תואר שניים במשפטים, המציעות אפשרויות התמחות, וסופו של דבר יכולה להניב הבנה מקיפה יותר ובינלאומית של החוק. מעלות החוק אוסטרליים או במידה רבה לפגוש בדרך כלל מלאים בדרישות לעריכת הדין. מספר לא מבוטל של סטודנטים בינלאומיים להמשיך מעלות חוק אוסטרליים בגלל האיכות הגבוהה שלהם ומעמדם יקר בעולם. המידה שבה התואר האוסטרלי שלך יהיה מוכר מחוץ למדינה, לעומת זאת, משתנה בהתאם למדינה.חינוך חוק בשל אוסטרליה אוסטרליה בתי ספר למשפטים ופקולטות למשפטים באוניברסיטאות מציע תואר ראשון ושני תארים לתואר שני. לכל אחד יש חוק מוסד תכנית לימודים משלו, למרות שלרבים מהם יש תכנית ליבה כולל מבוא למושגי יסוד, נזיקין, משפט פלילי, דיני קניין ועוד כמה. תלמידים גם לבחור מתוך מגוון רחב של נושאי בחירה, כגון משפט בינלאומי, משפט, וחוק סחר ההשוואתי. רוב תחומי שיפוט האוסטרליים מנדט תקופת לימוד נוסף או הכשרה מעשית הבאים התואר במשפטים. כל בתי הספר למשפטים האוסטרליים ללמד באנגלית, ועל מבקשים לעמוד דרישת שפה על מנת לעמוד בציפיות המיומנות. לוח השנה האקדמית מתחילה במארס ומסתיים באוקטובר. גורמים מעורבים בבחירת בית ספר למשפטים כוללים תכנית לימודים ומוניטין, כמו גם כמו מיקום, אקלים, גודל ונתונים דמוגרפיים סטודנט בינלאומיים, אחרים.עלות לימודי המשפטים באוסטרליה משתנה בהתאם למוסד, כמו גם את התואר. לימודים לתואר ראשון נעים בין 15,000 $ 33,000 $ AUD ו; מעלות מאסטרים נעות בין 20,000 $ ו- 37,000 דולרים אוסטרליים ולתואר שלישי יכולים ליפול בכל מקום בין $ 14,000 ו37,000 $ AUD. סטודנטים למשפטים רבים להיכנס לקריירות חוק כמו גם פרקליטים או עורכי דין שעובדים בפרקטיקה פרטית או לממשלה. אחרים לחפש עבודה עם תאגידים גדולים הנעים בין הכנת משכנתאות בנק לניהול משא ומתן בעסקות מסחריות. ארגוני אינטרס ציבוריים, כגון רווחה וסיוע משפטי, מציעים גם מסלולי קריירה לבוגרי החוק של אוסטרליה. שליש ממקבלי התואר ראשון במשפטים אוסטרליים לא להמשיך לעריכת הדין. בגלל ההתמקדות שלה בכישורים בין-תחומיים רחבים, כגון חשיבה ותקשורת קריטיות, תחום הלימוד נתפס כבסיס למגוון רחב של קריירות שאינן משפטיות, כוללים טכנולוגיה, עסקים, עיתונות ועוד.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  769
 • נתח של שירותים

  67
 • מנוי לאינטרנט

  53
 • תחבורה מקומית

  103

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  13
 • חצי ליטר בירה מקומית

  6

בערך אוסטרליה

אוסטרליה, ממוקמת בחצי הכדור הדרומיים היא מדינה מתוחכמת ומגוונת מבחינה תרבותית עם מערכת חינוך ברמה עולמית. תכונות אלה, בשילוב עם העובדה שזה 's מדינה דוברת אנגלית, להפוך את אוסטרליה יעד פופולרי מאוד לסטודנטים בינלאומיים. רוב האוכלוסייה מתגורר לאורך חופי דרום ובמזרח. אוסטרליה היא מדינה מפותחת עם חמישי בגובה ההכנסה לנפש בעולם. ענפים עיקריים מתמקדים במשאבים הטבעיים בשפע של אוסטרליה, כוללים חקלאות, גננות, דיג, ייעור, ומינרלים. מערכת משפט אוסטרליה 's נגזר מהשפעה בריטית, אוסטרליה מעקב מערכת משפט מקובלת בהיקף של חוקים הנאכף על בית משפט. מדינות וטריטוריות של אוסטרליה נשלטות על ידי מערכות המשפט שלהם עם גוף פדרלי פיקוח. המערכת המשפטית של אוסטרליה ידועה במועד הפירעון שלה והיסטוריה עשירה.

דרישות אשרה

עבור כל תוכניות הלימודים, תצטרך להגיש בקשה לאשרת סטודנטים תת-מחלקה 500.

אשרת הקטגוריה המיוחדת (תת מחלקה 444) מיועדת לאזרחי ניו זילנד המעוניינים ללמוד באוסטרליה.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת סטודנט

מחיר ומטבע

AUD 560

העמלות הנוכחיות על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט נקבעות ל-$560 AUD (~400 €). המחיר תמיד זהה לא משנה משך הלימודים. שים לב שמחיר זה עשוי להשתנות בהתאם למיקום שבו אתה מגיש בקשה לוויזת הסטודנט שלך (אוסטרליה או על החוף).

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל מי שנרשם כסטודנט בינלאומי לקורס שנמשך ארבעה חודשים או יותר באוסטרליה יזדקק לאשרת סטודנט. על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט לאוסטרליה, עליך לקבל הצעה ללא תנאי למקום באוניברסיטה, לקבל את המקום בכתב ולשלם את הפיקדון הנדרש לשכר הלימוד. התוכנית שתבחר חייבת להיות בין 12 ל-52 שבועות על מנת להיות זכאי לאשרת סטודנט.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מערכת מקוונת

יש להגיש בקשה לויזה תת-סיווג 500 זו באמצעות המערכת המקוונת.

אתר אינטרנט:https://www.homeaffairs.gov.au/

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת בקשה לויזה, תצטרך לקבל אישור הרשמה (COE) או מכתב הצעה המאשר שהתקבלת לקורס הרשום ב-Commonwealth Register of Institution of Courses (CRICOS).

בעת מילוי טופס בקשת הוויזה המקוון שלך, תצטרך לספק הוכחות שאתה עומד ב:

 1. דרישות כספיות - הסכום שאתה צריך כדי להוכיח שיש לך עבור עלויות מחיה (בנפרד משכר לימוד ונסיעות) נקבע על 19,830 דולר אוסטרלי (~15,170 דולר ארה"ב) לשנה. לחלופין, תוכל להראות ראיות לכך שבן הזוג או ההורים שלך מוכנים לתמוך בך ושהם מרוויחים לפחות 60,000 דולר אוסטרלי (~45,850 דולר ארה"ב) בשנה.
 2. דרישת מיומנות אנגלית - אם אינך ממדינה דוברת אנגלית (ולא סיימת לפחות חמש שנות לימוד במדינה דוברת אנגלית) תצטרך להוכיח שאתה יכול לדבר אנגלית ברמה הנדרשת עם IELTS , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic, או Cambridge Advanced English (CAE).
 3. דרישת בריאות - ייתכן שחלק מהסטודנטים יתבקשו לעבור בדיקה רפואית ו/או רדיולוגית כדי להראות שהם במצב בריאותי תקין (זה חל, למשל, על מי שמתכוון להתאמן כרופא, רופא שיניים או אחות). מלבד אלה מבלגיה או נורבגיה, כל הסטודנטים מחויבים לרכוש כיסוי בריאות סטודנט בחו"ל (OSHC).
 4. דרישות אופי - דרישות אשרת סטודנט לאוסטרליה קובעות כי עליך להיות בעל אופי טוב כדי להיכנס לאוסטרליה. זה כולל בדיקת רישום פלילי.

בדרך כלל, על התלמידים להגיש את הדברים הבאים:

 • טופס בקשה לוויזת סטודנט לאוסטרליה מלא (157A)
 • עמלת בקשה לויזה בתשלום - כיום 550 דולר אוסטרלי (~420 דולר ארה"ב ברוב המקרים
 • עותק של דף הביולוגי של הדרכון (ייתכן שחלק מהסטודנטים יתבקשו לספק פיזית את הדרכון שלהם)
 • תעודת הרשמה או מכתב הצעה
 • עדות לכספים מספקים
 • עדות לכיסוי ביטוח בריאות
 • תוצאות מבחן שליטה באנגלית
 • תוצאות בדיקת רישום פלילי
 • ארבעה תמונות עדכניות בגודל דרכון

לאחר שהרכבת וסרקת את המסמכים התומכים שלך, תצטרך ליצור חשבון ולהגיש בקשה עם מערכת היישום המקוונת 'ImmiAccount': https://www.border.gov.au/immiaccount.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להגיש בקשה לאשרת סטודנט לאוסטרליה רק לאחר שקיבלת אישור הרשמה (CoE) מהאוניברסיטה שבחרת.

רוב בקשות הוויזה לוקחות ארבעה שבועות לטיפול. משך אשרת הסטודנט תלוי בתוכנית שתבחר. אם אתה לומד באוסטרליה לקורס ארוך מ-10 חודשים ומסתיים בתום שנת לימודים אוסטרלית (בדרך כלל אמצע דצמבר) האשרה שלך תהיה תקפה בדרך כלל עד ה-15 במרץ בשנה שלאחר מכן. אם הקורס שלך ארוך מ-10 חודשים ומסתיים בינואר עד אוקטובר, הויזה שלך תהיה בדרך כלל תקפה למשך חודשיים לאחר סיום הקורס.

אתה יכול לחדש את ויזת הסטודנט שלך כמה פעמים שתרצה, כל עוד אתה רשום לקורס שאושר על ידי CRICOS.

אתה יכול להיכנס לאוסטרליה עם אשרת הסטודנט שלך עד 90 יום לפני תחילת הקורס שלך. בתוך שבעה ימים מהגעה, עליך להודיע לספק החינוך שלך את כתובת המגורים שלך, וכן להודיע להם בתוך שבעה ימים אם אתה משנה כתובת.

זמן עיבוד

4 Weeks

הזדמנויות עבודה

בעודך על ויזת סטודנט, אתה יכול לעבוד עד 40 שעות בשבועיים במהלך תקופת התקופה, ובמשרה מלאה בחגים. עבודה שהיא חלק רשמי ורשום מהקורס שלך אינה כלולה במגבלה. אם אתה לומד תואר שני במחקר או דוקטורט. אין לך הגבלות עבודה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת אשרת הסטודנט שלך עלולה להידחות, בין היתר, אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים, או אם אינך עומד בדרישות הכספיות, האופי או הבריאותיות הנדרשות.