Keystone logo
איחוד האמירויות הערביות

לימוד חוֹק ב איחוד האמירויות הערביות 2024

למד ב- איחוד האמירויות הערביות

מהו התואר הראשון במשפטים באיחוד האמירויות ערבים? אנשים שרוצים לעבוד בתחום זה יצטרכו לקבל החינוך הראוי לעשות כן. באיחוד האמירויות הערבי, התואר הראשון הוא תואר ראשון. ישנן מספר תוכניות אב 's זמינות, כמו גם תוכניות לתואר שלישי. אזור מעלות חוק 's הוא די גבוה באיכות והרבה כמו אלה שנמצאו באזורים מערביים כמו ארצות הברית, בריטניה, קנדה ו. אפשרויות מחקר מקיפות זמינות עבור אנשים שרוצים להמשיך זה ברמה של חינוך. השכלה הגבוהה חוק באיחוד האמירויות הערבי הבחירה של כל בית ספר דורש שוקלות ההזדמנויות הנוכחיות. המדינה מציעה מגוון רחב של בתי ספר למשפטים. חלקם של אלה מציעים אזורים מיוחדים מאוד של מחקר. אחרים הם פחות ספציפיים. יש קצת תחרות להשגת בבתי ספר יקר גם בתחום המשפט.ובכל זאת, שם נוטה להיות פתחים זמינים בכל שנה למי שמוסמך גם בציונים גבוהים ממחקרים קודמים. זה כולל סטודנטים בינלאומיים. תלמידים נוטים ללמוד באחד או יותר מהמחלקות השונות של החוק. זה בחלוקה לפי האוניברסיטה, אבל נוטה לכלול מחלקה למשפט פרטי, מחלקה ללימודי השריעה ואיסלמיים, ומחלקה למשפט הפרטי. רוב התלמידים להירשם באזור הוא סיכוי טוב ביותר לתרגל ברגע שהם עוזבים את בית הספר. לאחר שלמד במשך ארבעה עד שש שנים, בהתאם לאזור של מוקד, תלמידים מסוגלים לקחת בחינת רישוי מלשכת עורכי הדין. זהו מבחן קשה מאוד ותלמידים רבים אינו להעביר את הזמן הראשוני. הבחינה היא דרישה לאנשים כדי להשלים כדי לאפשר להם להתקבל ללשכת עורכי הדין. זוהי דרישה לאנשים שרוצים לעסוק בעריכת דין באזור.סטודנטים בינלאומיים לעתים קרובות מוזמנים ללמוד באוניברסיטות רבות של נוכחים באיחוד האמירויות הערבים. עם זאת, זה מתחיל עם בקשה לבית הספר על פי בחירה בתחילה. לאחר מכן, התלמיד הוא מסוגל להשיג את תיעוד הנסיעה הנדרש. בצאת ספר, תלמידים רבים מבלים זמן עובדים בתחום באמצעות תוכניות התמחות. זה מספק אותם עם ידע מעשי של השדה ומאפשר לתלמיד לקבל תובנות חשובות לתהליכים. לרוב, יש הזדמנויות לתלמידים, כוללים תלמידים בינלאומיים מאומנים היטב ומסורים, כדי למצוא עמדות בתוך חברות משפטיות ובאמצעות עמדות שמינו בית משפט שונים. למרות מאתגר, התהליך של הפיכת עורך דין כאן יכול להיות מאוד מתגמל.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  673
 • נתח של שירותים

  53
 • מנוי לאינטרנט

  91
 • תחבורה מקומית

  68

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  11
 • חצי ליטר בירה מקומית

  9

בערך איחוד האמירויות הערביות

איחוד האמירויות הערבי הוא מדינה הממוקמת בחלק הדרום-המזרחי של חצי האי ערב במפרץ הפרסי. זה קרוב לערב הסעודית, איראן, פקיסטן ו. למדינה יש איפור תרבותי מגוון, כולל אחד שמחולק על ידי נסיכויות שונות, או נסיכויות, שכולם שונים לגמרי מבחינה אתית. ידוע כאחד מהחלקים העשירים ביותר של העולם בשל עתודות הנפט הנוכחיות שם, תחום זה גדל במונחים של צרכי משפטיים. למי שרוצה ללמוד וללמוד את המערכת המשפטית כאן, יש לעתים קרובות פתחי עבודת מפתח זמינים. מהי מערכת החוק באיחוד האמירויות הערבית? המערכת המשפטית באיחוד האמירויות הערבי היא אחד המבוסס על החוקה מדינה. ישנם מרכיבים בחוקה זו עבור רוב הצרכים, ובן חופש התקשורת, דת, תנועה, ודעה. החוקה אישרה ידי המדינה בית המשפט העליון הפדרלי של . יש בתי דין השרעיים ובתי משפט האזרחיים נוכחים כאן.חוקים אלה מסדירים נישואים, גירושין, משמורת ילדים וכל משתנים מאזור אחד למשנהו.

דרישות אשרה

סטודנטים שרוצים ללמוד באיחוד האמירויות צריכים להגיש בקשה לוויזת סטודנט לאיחוד האמירויות. ויזות סטודנטים מוצעות לתוכניות במשרה מלאה. יש אשרות לטווח קצר ולטווח ארוך.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט לאיחוד האמירויות

מחיר ומטבע

עלות היתר שהייה לסטודנט תלויה בנותן החסות (הורה או באוניברסיטה), בסמכות השיפוט של נותן החסות (במקרה של אוניברסיטה), אם המבקש נמצא בתוך איחוד האמירויות או מחוצה לה ואם הבקשה מעובדת באופן רגיל או דרך מזורזת.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

החוק של איחוד האמירויות הערביות מחייב את כל הסטודנטים הלא-לאומיים (למעט אזרחי ה-GCC) לקבל 'אישור כניסה לסטודנטים', ואחריו 'ויזת מגורים לסטודנטים' למשך לימודיהם. המדינות החברות ב-GCC (מועצת שיתוף הפעולה של המפרץ) הן בחריין, כווית, עומאן, קטאר, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות הערביות.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

אוניברסיטאות איחוד האמירויות

ויזת הסטודנטים לאיחוד האמירויות לסטודנטים בינלאומיים ניתנת על ידי האוניברסיטאות של איחוד האמירויות עצמן. סטודנטים יכולים לשלוח את המסמכים שלהם ישירות לאוניברסיטה.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

ברגע שהאוניברסיטה תשלח לך את מכתב ההצעה לתוכנית ואתה מקבל אותו, היא תתחיל את תהליך בקשת הויזה. ויזת הסטודנטים של איחוד האמירויות הערביות אינה מחייבת סטודנטים בינלאומיים להופיע לראיון ויזה נפרד.

בעוד שתהליך התיעוד עשוי להשתנות מאוניברסיטה לאוניברסיטה, חלק מהמסמכים הנפוצים הנדרשים עבור ויזת סטודנט לאיחוד האמירויות הם:

 • עותק דרכון צבעוני בתוקף לפחות שבעה חודשים.
 • תמונה צבעונית בגודל דרכון
 • טפסי אוניברסיטה מלאים
 • עותק קבלה על שכר לימוד ויזה
 • מלא תיעוד ביטוח רפואי

מתי כדאי להגיש בקשה?

באופן אידיאלי, תהליך אשרת הסטודנט צריך להתחיל לפחות 1-2 חודשים לפני תחילת הסמסטר, כדי שיוכלו לטפל בשאר ההיבטים של רשימת היציאה. בדרך כלל לוקח בערך 15-20 ימים לעיבוד הויזה, עם זאת, זה משתנה מאוניברסיטה לאוניברסיטה. לסטודנטים בינלאומיים יש גם אפשרות לבחור בעיבוד אקספרס, שעולה יותר מעיבוד רגיל. במסגרת עיבוד אקספרס, סטודנטים יכולים לקבל את ויזת הסטודנטים לאיחוד האמירויות תוך 10 ימים.

אשרת סטודנט לאיחוד האמירויות תקפה לתקופה של 12 חודשים. סטודנטים בינלאומיים צריכים לחדש את ויזת הסטודנטים שלהם בתום תקופת 12 החודשים אם התוכנית שלהם ארוכה מתקופה זו. הסטודנטים יחויבו בדמי חידוש ויזה וביטוח בריאות עבור החידוש. סטודנטים בינלאומיים צריכים להגיש את מסמכי חידוש הויזה שלהם לפחות חודש לפני מועד פקיעת הויזה.

זמן עיבוד

20 Days

הזדמנויות עבודה

סטודנטים בינלאומיים באיחוד האמירויות יכולים ללמוד בקמפוס, כמו גם לעבודה מחוץ לקמפוס. עם זאת, הם ידרשו אישור מהאוניברסיטה שלהם בשביל זה. אם לסטודנטים יש חסות אוניברסיטאית, הם יכולים לפנות למחלקת העבודה של איחוד האמירויות כדי לקבל אישור לעבוד במשרה חלקית באיחוד האמירויות.

העלות המשוערת של אישור שהייה לסטודנט היא 2,500 Dh, לא כולל פיקדון (אם רלוונטי), דמי פתיחת תיקים (אם רלוונטי), לגליזציה של מסמכים ותרגום (אם נדרש). יחולו עמלות נוספות בסך 500 Dh500 עבור היתר עבודה לסטודנט.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

יש, בדרך כלל, שלוש סיבות מדוע ויזת הסטודנט שלך לאיחוד האמירויות עלולה להידחות:

 1. גוף ההגירה עשוי להכחיש זאת.
 2. רשם האוניברסיטה עשוי לדחות זאת.
 3. הסטודנט עלול להיכשל באישור המבחן הרפואי (נדרש במסגרת תהליך הבקשה לוויזת סטודנט).