Keystone logo
איטליה

לימוד חוֹק ב איטליה 2024

למד ב- איטליה

איך להיות עורך דין באיטליה עורכי הדין באיטליה מכונים "avvocati " ושייך לעמותת 's המדינה הלאומית בר בשם "קונסיגליו Nazionale Forense ". עורכי דין יכולים להיות גם חברים של לשכת עורכי הדין המקומי שלהם מאז מקצוע עריכת הדין באיטליה היא מבוזר. עם זאת, קונסיגליו Nazionale Forense אחראי על מחלק אמצעי משמעת על כל עורכי הדין באיטליה ואת שומר על קוד התנהגות שחל על יועצים שעובדים בכל השטחים איטלקים. בגלל איטליה היא מדינה של האיחוד האירופי, דרישות השכלתה המשפטיות משקפות אלה של מדינות אחרות באיחוד האירופי. השלמת לתואר ראשון (LLB) והתואר שני (LLM) היא חובה, יחד עם לפחות שנה אחת של התמחות במשרד עורכי דין או גופי אוריינטציה דין אחרים. מעבר של בחינת בר הוא הכרחי לפני עורכי דין יכולים לעסוק בעריכת הדין באיטליה.עלות שכר הלימוד של בית הספר למשפטים בהשתתפות איטליה משתנה בהתאם נרחבת באזור ואם האוניברסיטה היא ציבורית או פרטית.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  408
 • נתח של שירותים

  66
 • מנוי לאינטרנט

  28
 • תחבורה מקומית

  35

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  9
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך איטליה

איטליה היא רפובליקת דרום אירופאית, פרלמנט גובלת באוסטריה, שוויץ, סלובניה וצרפת וכוללת את האיים של סרדיניה וסיציליה כחלק משטח. הוותיקאן וסן מרינו הם מדינות ריבוניות קיימות באיטליה תוך המובלעת האיטלקית של ד Campione 'Italia ממוקמת בשווייץ. עם הכלכלה הרביעית בגודל של החברות באיחוד אירופאי כל, איטליה היא גם אזורי השפעה וכוח התיכון ומשתתף מבוסס של נאט"ו, ארגון הסחר העולמי וכל שלוש פסגות "G " השנתיות. ממשלת איטליה 's היא פרלמנט בן שני בתים מורכב משני בתים - הסנאט של הרפובליקה ובית הנבחרים. "Presidente del קונסיגליו dei Ministri " (נשיא מועצת השרים או ראש הממשלה של איטליה) הוא ראש הממשלה, והוא נבחר לתפקיד על ידי נשיא הרפובליקה.הסנאט ובית הנבחרים הם ישויות עצמאיות שלעולם לא ייפגשו, אלא אם כן בנסיבות מסוימות, כמתואר באיטליה 'חוקה של. איטליה ' מנהלי מערכת המשפטית של בתי משפט פליליים והאזרחיים מהווים מערכת משפטית איטליה 's. תיקים פליליים כרוכים בבתי דין, שופטים ומושבעים, שלא כמו בתי משפט מנהליים והאזרחיים הדורשים רק עורכי דין כדי להשלים התדיינות. בעקבות פסק דין, מסיבה בבית המשפט פלילי יכולה לערער לבית משפט גבוה יותר לבית המשפט העליון איטליה 's, אם ישים. שופט בבית משפט אזרחי הוא שהוקצה על ידי " קצב di Giudice" (שופטי השלום), שופטים, בתי דין, בתי משפט לערעורים ועליונים. הגנה על אינטרסים אישיים ולגיטימיים היא הפונקציה של בתי משפט מנהליים איטליה 's. מקרים שמעו בבית המשפט מנהלי בעיקר להתמודד עם אינטרסים ציבוריים, כספי ציבור ובעיות המקיפות אחוזות, צוואות או נושאי עיר / כפר.

דרישות אשרה

 1. ויזה מסוג C: אשרת שהייה קצרה או אשרת נסיעה בתוקף לכניסה אחת או יותר ולתקופה שלא תעלה על 90 יום.
 2. ויזה מסוג D: אשרת שהות ארוכה בתוקף ליותר מ-90 יום.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזה מסוג C; ויזה מסוג D

מחיר ומטבע

USD 70

התשלום עבור ויזת סטודנט לאיטליה הוא בדרך כלל בסביבות 50-70 דולר. העמלה עשויה להשתנות.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

סטודנטים מהאיחוד האירופי/EEA יכולים להיכנס לאיטליה עם דרכון תקף או תעודת זהות וזכאים להשלים תואר באיטליה ללא ויזה כל עוד הם רוצים. עם זאת, על סטודנטים אלו להירשם לקווסטורה (תחנת המשטרה) תוך 8 ימים מהגעתם, על מנת לקבל אישור שהייה.

סטודנטים שאינם באיחוד האירופי נדרשים לקבל אשרת סטודנט לפני הכניסה לאיטליה. ללימודים של יותר מ-90 יום תצטרכו להגיש בקשה לכרטיס תושבות (permesso di soggiorno) בסניף הדואר המקומי בתוך 8 הימים הראשונים מהגעת לאיטליה. זה יחד עם הויזה שלך יאפשר לך להישאר באיטליה למשך הלימודים. ישנה עמלה הקשורה לכרטיס התושבות.

אזרחים של חלק ממדינות שאינן באיחוד האירופי אינם זקוקים לויזה כדי לשהות וללמוד באיטליה לתקופה של עד 90 יום.

תוכל למצוא סקירה כללית של מדינות אלה כאן: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה של איטליה

אתה צריך להגיש בקשה לוויזת סטודנט שלך בשגרירות איטליה או בקונסוליה במדינתך. כמו כן, יהיה עליך לקיים ראיון בשגרירות או בקונסוליה.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לאחר קבלת מכתב הקבלה או מכתב הקבלה למסלול הלימודים המיועד, תוכל לבדוק את זכאותך לקבלת ויזת סטודנט לאיטלקית ולאחר מכן להמשיך בהליך בקשת הויזה. יהיה עליך להציג את התיעוד הבא:

 • טופס בקשה לאשרת כניסה; אתה יכול למצוא אותו ב
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • תמונה עדכנית בגודל דרכון;
 • מסמך נסיעה בתוקף לפחות שלושה חודשים לאחר הויזה;
 • הרשמה או הרשמה מוקדמת לקורס באוניברסיטה;
 • הוכחה שיש לך לינה באיטליה;
 • הוכחה שיש לך תמיכה כספית (לפחות 448,07 אירו לחודש עבור שנת הלימודים, סך של 5824,91 אירו לשנה);
 • כיסוי ביטוחי הולם לטיפול רפואי ואשפוז;
 • הוכחה לזמינות האמצעים הכספיים הדרושים להחזרה;
 • הוכחה לידע נאות באיטלקית או באנגלית בהתאם לשפת התוכנית;
 • אם התלמיד הוא קטין, עליו לקבל את הסכמת הגירוש חתומה על ידי כל אחת מהרשויות ההוריות, או בהיעדרם, על ידי האפוטרופוס החוקי.

מתי כדאי להגיש בקשה?

עליך להגיש בקשה לוויזת סטודנט איטלקית לפחות שלושה חודשים לפני הגעתך המתוכננת לאיטליה. הטיפול בבקשת הויזה שלך עשוי להימשך בין 1-3 שבועות. עליך לקבוע ראיון לויזה שלך כארבעה עד שישה שבועות מראש.

משך אשרת הסטודנט תלוי באורך הקורס שלך.

זמן עיבוד

3 Weeks

הזדמנויות עבודה

אם אתה מהאיחוד האירופי, אתה רשאי לעבוד באיטליה ללא צורך באישור עבודה. שעות העבודה לא יעלו על 20 שעות שבועיות במהלך הסמסטר. ניתן לעבוד במשרה מלאה רק בחופשות בין הסמסטרים.

סטודנטים בינלאומיים מחוץ לאיחוד האירופי יצטרכו להגיש בקשה לאישור עבודה במשרד הגירה מקומי באיטליה. ראשית, יש להצטייד בחוזה עבודה חתום ולהציג עותק במשרד ההגירה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.