Keystone logo
אינדונזיה

לימוד חוֹק ב אינדונזיה 2024

למד ב- אינדונזיה

מהו תואר ראשון במשפטים באינדונזיה? התואר במשפטים האינדונזי מגיע בשלוש שכבות. הראשון, שהוא שווה ערך לתואר ראשון במשפטים, נקרא "Sarjana Hukum / SH" זה יכול להיות מושג באופן ישיר מבית הספר תיכון. הרובד השני כולל את ההתמחויות מחקר המקצועי המשפטי. זה נקרא "מגיסטר Hukum / MH ", או שני במשפטים. לפעמים זה נקרא "Megister Kenotariatan / M.Kn. ", או שני ובנוטריון. לבסוף, הרובד השלישי הוא הדוקטור במשפטים. הרובד הראשון נדרש לכל מקצוע משפטי השכלה גבוהה חוק באינדונזיה התואר במשפטים מהמעגל הראשון הבסיסיים דורש ארבעה עד שבע שנים של מחקר באינדונזיה. כמות זמן השכבות השניה ושלישית לוקחות תלויה במידה רבה בלימודים ואת כמות הקורסים בסמסטר שהוא התלמיד הוא מסוגל לקחת. בכדי להפוך לעו"ד או עורך דין באינדונזיה, תלמידים חייבים להשתתף באחד לקורס מיוחד עו"ד שני חודש ולעבור את בחינת הלשכה.שנת הלימודים באינדונזיה לא פעלה לוח זמנים מוגדרים לכל, אך חלק מבתי ספר מעקב תכנית מוזרה ואפילו סמסטר. סמסטרים מוזרים לרוץ מספטמבר עד ינואר. אפילו סמסטרים לרוץ מפברואר עד יוני. תאריכים אלה תואמים לחגים הדתיים של חלק מהקבוצות הדתיות הגדולות במדינה. לימודי משפטים באינדונזיה לקרות במדינה של אוניברסיטאות גדולות או בתי ספר למשפטים, אשר נמצאות באיים והמחוזות עירוניים עיקריים של המדינה גדולים יותר. בעוד שלכל בית ספר חוקים משלו ותקנות, המחקר הוא קפדני, ובדיקה בכל התכנית כדי להראות שהתלמיד יכול להשלים את המסלול של מחקר היא נפוצה. העלות לתואר במשפטים באינדונזיה תשתנה בהתאם לאורכו של התכנית והאוניברסיטה בחרה. יש אוניברסיטאות מדינת עמלות שהם נמוכים מאוד, אבל יש לי אוניברסיטאות פרטיות עמלות גבוהות יותר. התלמיד הטיפוסי יבלה סביב ארה"ב 4,500 דולרים עבור סמסטר של קורסים באינדונזיה.לימודי משפטים באינדונזיה פותח את הדלת לחיים של שירות בארץ הולכת וגדלה עם אוכלוסייה עצומה. תואר במשפטים אינדונזיים עשויים גם לפתוח את הדלת לעבודה משפטית במדינות אחרות, קטנות יותר ברחבי אוקיאניה ואסיה. סטודנטים שבוחרים ללמוד משפטים באינדונזיה יקבלו מבוא לתרבות העשירה של האיים ולהשיג הבנה עמוקה יותר של התרבות של קבוצות אנשים שונים.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  229
 • נתח של שירותים

  20
 • מנוי לאינטרנט

  26
 • תחבורה מקומית

  9

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  3
 • כרטיס קולנוע

  3
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך אינדונזיה

מבוא לאינדונזיה הרפובליקה של אינדונזיה הוא ארכיפלג של איים על 13,400 בדרום מזרח אסיה ואוקיאניה. מעל 238 מיליון אנשים חיים באינדונזיה, מה שהופך את המדינה המאוכלסת ביותר הרביעית של העולם . במשך מאות שנים, אינדונזיה הייתה נתיב סחר חשוב, ומשאבי טבע העשירים של האזור ממשיכים לצייר סחר לאורך ההיסטוריה המודרנית. אינדונזיה ידועה בתרבות מובהקת שלה מגוונת, עם מאות שפות וקבוצות אתניות ברחבי האיים. כמו כן, יש בעולם "הרמה שנייה הגבוהה ביותר של המגוון ביולוגי ושפע של אזורים במדבר וג'ונגל שהופכים אותו למקום יפה לבקר. מהי מערכת החוק באינדונזיה? אינדונזיה 'מערכת משפטית של כדלקמן מערכת המשפט האזרחית בעיקר. הגיוון של המדינה מביא משפט המנהגי להיבטים רבים של המערכת, וכמה חוק הולנדי רומי הוא גם מעורב במערכת.קוד האזרחי של הארץ במידה רבה כדלקמן מסורות קולוניאליות הולנדיים, ובית הספר למשפטים הראשונים שלה היה נכתב על ידי ההולנדי.

דרישות אשרה

 1. ויזת ביקור חברתי - הטובה ביותר לסטודנטים לחילופין, כניסה יחידה.
 2. אשרת שהייה מוגבלת - ללימודים ארוכי טווח בלבד.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (ויזת ביקור חברתי; אשרת שהייה מוגבלת)

מחיר ומטבע

USD 45

עלות ויזת הסטודנט היא בסביבות 45 דולר ארה"ב, אך היא עשויה להשתנות ותלויה במדינה ממנה אתה מגיש בקשה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הזרים שהתקבלו ללימודים באוניברסיטה אינדונזית צריכים לקבל אשרת סטודנט.

אזרחים של מדינות מסוימות רשאים לשהות באינדונזיה בסך הכל 30 יום ללא ויזה. עם זאת, השהות ללא ויזה חלה רק על פעילויות פנאי, ואינה מעניקה זכות ללמוד או לעבוד למשל.

בחלק משגרירויות אינדונזיה (למשל פינלנד, אוסטריה) ניתן היה להגיש בקשה לוויזה מסוג 211 (ויזת תיירים). ניתן להמיר ויזה זו לויזה ממומנת לביקור חברתי עם ההגעה לאינדונזיה. שאל בשגרירות אינדונזיה המקומית שלך לגבי האפשרות להגיש בקשה לויזה זו.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה של אינדונזיה

עדיף להגיש בקשה לויזה בשגרירות אינדונזיה או בקונסוליה במדינתך. מחלקת ההגירה האינדונזית מאפשרת כעת גם להגיש בקשה לויזה מקוונת דרך האתר שלהם.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

המסמכים הנדרשים עבור ויזת סטודנט לאינדונזיה כוללים:

 • דרכון תקף עם לפחות עמוד אחד ריק לויזה (הדרכון חייב להיות בתוקף לפחות 6 חודשים לאחר היציאה מאינדונזיה)
 • עותק של דף הזיהוי של הדרכון שלך
 • א מילא את טופס הבקשה
 • שתי תמונות פספורט בצבע, 4 על 6 ס"מ
 • עותק של כרטיס הטיסה שלך או כרטיס אלקטרוני
 • מכתב הקבלה הרשמי מהאוניברסיטה המארחת
 • קבלה או עותק של הקבלה על אגרת הויזה ששולמה
 • מכתב השגרירות. מכתבי השגרירות, שהוכנו על ידי האוניברסיטה המארחת, מאשרים שסטודנט מסוים זקוק לאשרת ביקור חברתי. מכתב שגרירות מופנה תמיד לשגרירות אינדונזיה או לקונסוליה של מדינה מסוימת: כברירת מחדל, זו תהיה מדינת הולדתו של התלמיד.

עם ההגעה, על בעל הויזה לדווח על כניסתו למשרד ההגירה הקרוב ביותר בתוך 7 ימים.

מתי כדאי להגיש בקשה?

מומלץ להגיש בקשה לוויזת סטודנט לפחות 14 יום לפני היציאה לאינדונזיה. עדיף להגיש בקשה לויזה מיד לאחר קבלת מכתב הקבלה הרשמי.

עליך להגיע לאינדונזיה תוך 90 יום מיום הוצאת הויזה.

משך השהייה המרבי באינדונזיה עם אשרת ביקור חברתי הוא 60 יום ויש להאריך את הויזה ביעד בהתאם להנחיות שניתנו על ידי האוניברסיטה המארחת. ניתן להאריך את הויזה לחודש אחד בכל פעם והעלות היא בסביבות 50 דולר.

אשרת שהייה מוגבלת תקפה ל-5 שנים וצריכה חידוש כל שנה.

זמן עיבוד

14 Days

הזדמנויות עבודה

בדרך כלל אסור לסטודנטים בינלאומיים לעבוד במהלך לימודיהם באינדונזיה.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.