Keystone logo
הממלכה המאוחדת

לימוד חוֹק ב הממלכה המאוחדת 2024

למד ב- הממלכה המאוחדת

התואר במשפטי החוק בבריטניה התואר בבריטניה הוא בדרך כלל תואר ראשון ומתחיל עם תואר ראשון במשפטים (LLB) או תעודה בחוק. בסיום, חייבים מי שרוצה לעסוק בעריכת הדין לקחת עיסוק קורס משפטי. זה ואחריו אימון בעבודה במשרד עורכי דין של הבחירה שלהם. קבל תואר חוק בבריטניה בגלל תואר במשפטים נחשב תואר ראשון בבריטניה, יש לו פחות מאשר תנאים מוקדמים תואר במשפטים במדינה אחרת. ללמוד משפטים כאן, פשוט להירשם לחוק תכנית באוניברסיטה על פי בחירתך. רוב התוכניות נמשכות בין שלושה לארבע שנים כדי להשלים. בסיום, כניסה לשוק העבודה יכולה להיות תחרותית. יש השנה האקדמית שלושה תנאים: טווח סתיו שפועל מספטמבר עד ינואר, טווח אביב שיוצא מינואר ועד אפריל וטווח קיץ שיוצא ממאי עד יוני, לפעמים נמשך עד אוגוסט.אוניברסיטאות בבריטניה מקדמות בברכה סטודנטים בינלאומיים לתוכניות השונות שלהם, ובכלל זה החוק. משרדי עורכי דין רבים גדלים במוקד הבינלאומי שלהם, ולומדים בבריטניה מספק אפשרויות עבודה למי שמעוניין בקריירה בחוק. מי שיכולים למצוא תוכניות עבודת מחקר במשרדי עורכי דין בבריטניה יוקרתיות ולהרוויח כותרת חוק מלאה בבריטניה מוצא העברה לעריכת דין במדינות אחרות פשוט, מתן מדינות אלה גם לתרגל משפט מקובל. תואר מאוניברסיטה יוקרתית עם הכרה בינלאומית הוא צעד גדול למציאת עבודה לאחר סיום לימודים.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  628
 • נתח של שירותים

  83
 • מנוי לאינטרנט

  35
 • תחבורה מקומית

  79

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  8
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך הממלכה המאוחדת

אנשים רבים מבלבלים את בריטניה עם בריטניה, אך למעשה הם לא אותו דבר. בריטניה היא קבוצה מאוחדת של ארבע מדינות: אנגליה, סקוטלנד, ויילס וצפון אירלנד. ארבע מדינות אלה חולקות קבוצת האי בצפון-מערב היבשת אירופה ומאוחדות תחת ממשלה אחת עם מלך אחד. בריטניה כוללת רק אנגליה, סקוטלנד וויילס. בעוד בבריטניה יש ארבע מדינות שונות, כל אחד עם תרבות משלה וניבים שונים, יש סיבה שאנשים רבים לבלבל את בריטניה עם אנגליה. במשך מאות שנים, אנגליה הייתה האומה הדומיננטית, עם המלך נקרא לעתים קרובות "מלכת אנגליה. " כשאנשים חושבים על בריטניה, את דמותו של המלך הוא לעתים קרובות הדבר הראשון שהם חושבים על. המלכים, המלכות, נסיכים והנסיכות של אנגליה הפכו לסלבריטים בינלאומיים. בריטניה ידועה גם לסמלים תרבותיים אחרים, כמו דייויד בקהאם, ד"ר מי ואת הביטלס.אם ביקרת בבריטניה, היית רוצה לסעוד על שוקולד קדבורי מנוון לאחר ארוחה מסורתית של דגים וצ'יפס, ששטף את כל זה עם כוס בירת גינס. האנשים של בריטניה ידועים כמנהיגים בתחום האמנות, כמו גם מדע וטכנולוגיה. בריטניה היא המקום שבו מגמות אופנה לעתים קרובות להתחיל ושחקנים או מוזיקאים נולדים. לונדון, המרכז של כל זה, נקרא לעתים קרובות "מעצמה תרבותית. " המערכת המשפטית בבריטניה מערכת המשפט המקובלת שמקורו בבריטניה, והוא משמש באנגליה, ויילס וצפון אירלנד. למרות שסקוטלנד היא גם חלק מבריטניה, הוא משתמש במערכת פלורליסטית המבוססת על העקרונות של המשפט האזרחי מעורבים עם כמה עקרונות משפט מקובלים. האמנה של איחוד שהצטרפה למדינות עצמאיות הללו לבריטניה סיפקה למערכות משפטיות עצמאיות לכל מדינה. מי שילמדו משפטים בבריטניה ללמוד בדרך כלל באנגליה, כך המשפט המקובל הוא השדה של בחירה.

דרישות אשרה

ויזת סטודנט שכבה 4 (כללית) הוחלפה במה שנקרא "מסלול הסטודנטים". מסלול הסטודנטים הוא ויזת הסטודנטים החדשה של בריטניה, שתהיה זמינה גם לאזרחי EEA, שלפני הברקזיט לא נזקקו לויזה כדי ללמוד בבריטניה.

מסלול סטודנט (גילאי 18+)

מסלול סטודנט לילד (גילאי 4 - 17, שהחליף את ויזת הסטודנטים לילד מדרגה 4)

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

מסלול סטודנטים

מחיר ומטבע

GBP 348

דמי ויזת סטודנט לבריטניה הנוכחיים הם:

 • 348 פאונד אם מגישים בקשה מחוץ לבריטניה.
 • 475 ליש"ט אם תגיש בקשה להארכה או לעבור לויזת סטודנט מתוך בריטניה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל מי שנכנס למדינה ללימודים חייב להגיש בקשה לוויזת סטודנט אם נכנס לאחר 1 בינואר 2021. זה כולל אזרחי האיחוד האירופי/EEA שלא נזקקו בעבר לויזה כדי להיכנס לבריטניה לצורך לימודיהם. תצטרך להגיע ל-70 נקודות במערכת מבוססת נקודות, המודדת אם אתה עומד בדרישות ללמוד בבריטניה. זה כולל:

 • התקבלת למוסד מאושר?
 • האם יש לך את המשאבים הכספיים לממן את שהותך בבריטניה?
 • האם אתה שולט באנגלית?
 • האם הקורס שלך עומד בדרישות הקורס?

המסיימים את לימודיהם במוסד חינוכי בריטי עד קיץ 2021 ואחריו יוכלו להגיש בקשה לויזה שלאחר התואר, המאפשרת להם לעבוד/לחפש עבודה בבריטניה עד שנתיים.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מרכז בקשת ויזה לבריטניה / מקוון

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה במרכז להגשת ויזה לבריטניה במדינתך. תוכל למצוא רשימה של מרכזי בקשת ויזה לבריטניה ברחבי העולם כאן: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

אתה יכול גם להגיש בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של משרד הפנים של בריטניה ושירות ההגירה. אתה יכול להתחיל כאן: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

אתר אינטרנט:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

איך עושים את הבקשה?

כדי לקבל ויזת סטודנט בבריטניה, תחילה יהיה עליך להתקבל לקורס. עבור רוב הקורסים, תצטרך גם להוכיח שאתה מבין אנגלית ברמה הנדרשת.

תהליך הגשת בקשה לוויזת סטודנט לבריטניה שונה מעט בהתאם לסוג ויזת סטודנט לבריטניה שאתה מבקש.

עבור בקשת אשרת סטודנט לבריטניה, תצטרך לספק את הדברים הבאים:

 • דרכון או תעודת נסיעות
 • הוכחה שאתה יכול לכסות את עלויות המחייה והקורס שלך
 • הוכחה של הסכמת הורה או אפוטרופוס אם אתה מתחת לגיל 18
 • הוכחת קבלה לקורס שלך
 • הוכחה לתשלום תוספת שירותי בריאות

בהתאם לארץ המוצא שלך, ייתכן שיהיה עליך גם לעבור בדיקת שחפת.

כאשר אתה מגיע לבריטניה, ייתכן שתצטרך לרשום את ויזת הסטודנט שלך בבריטניה במשטרה. אתה אמור לקבל מידע אם עליך להירשם במדבקת אשרת סטודנט בבריטניה או במכתב ממשרד הפנים של בריטניה. תצטרך גם להגיש בקשה לאישור שהייה ביומטרי אם אתה שוהה בבריטניה יותר מ-6 חודשים.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט עד 6 חודשים לפני תחילת הקורסים שלך. זמני הטיפול בוויזת סטודנט לבריטניה משתנים בהתאם למקום ממנו אתה מגיש בקשה, אך בדרך כלל תקבל החלטה בתוך 3 שבועות אם אתה מגיש בקשה מחוץ לבריטניה, ותוך 8 שבועות אם אתה מגיש בקשה בתוך בריטניה.

משך ויזת הסטודנט הכללי תלוי במשך הקורס שלך ותוכל להגיש בקשה להארכתו אם ברצונך להישאר בבריטניה כדי לעבוד או להמשיך בלימודים. אשרת סטודנט לילד תקפה למשך הקורס, עד 6 שנים לכל היותר, וניתנת להארכה. משך אשרת הסטודנט לטווח קצר אינו יכול לחרוג מאורך הקורס ולא ניתן להאריך אותו.

זמן עיבוד

3 Weeks

הזדמנויות עבודה

סטודנטים בינלאומיים רשאים לעבוד עם לימודים בבריטניה, בתנאים מסוימים. סוג העבודה שאתה יכול לעשות יהיה תלוי במה שאתה לומד ואם תעבוד במהלך תקופת הלימודים, או בהפסקות.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

הסיבות העיקריות לסירוב ויזת סטודנט הן:

 1. מסמכים חסרים או שגויים;
 2. אי עמידה בדרישות הכספיות;
 3. פורמט מסמך שגוי.