Keystone logo
גרמניה

לימוד חוֹק ב גרמניה 2024

למד ב- גרמניה

קבלת תואר ראשון במשפטים גרמנים כדי להרוויח תואר במשפטים בגרמניה, חייבים סטודנטים לקחת שתי בחינות מדינה ולעבור תכנית לימודים ארוכות 6 שנים. ראשית, סטודנטים חייבים לעבור את הבדיקה הראשונה במדינת תום 4 שנים של לימודים לתואר ראשון. אז הם חייבים לקחת התמחות בת שנתיים (שנקראה Referendarzeit) כדי לצבור ניסיון בכל ההיבטים של המערכת המשפטית. לבסוף, מדינת בדיקה שנייה ניתנת לתלמידים שסיימו שתי שנות התמחות משפטית בבית המשפט פלילי והאזרחי. במהלך ההתמחות, תלמידים חייבים גם לקחת שיעורים מועברים על ידי עורכי דין או שופטים. שכר ששולם לתלמיד מסופק על ידי הממשלה הגרמנית. יש עורכי דין פוטנציאליים בגרמניה שני סיכויים לעבור בחינות מדינה. אחרי שעבר שני הבדיקות, התלמיד נחשב מוסמך לחפש עבודה כשופט או עורך דין.שכר הלימוד גבוה בעלויות חינוך מסובסדות בכבדות על ידי הממשלה הגרמנית ונמוכות יחסית בהשוואה לעלויות שכר הלימוד בארה"ב, אלא אם תלמיד בוחר לחפש תואר במשפטים באוניברסיטה פרטית. שיעור אבטלה של הזדמנויות בעבודה גרמניה הוא מהנמוכים באיחוד האירופי. סטודנטים בינלאומיים בוחרים להרוויח תואר במשפטים בגרמניה ולמצוא עבודה, עלולים למצוא עמדה בקרוב לאחר שעברה את הבחינה השנייה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  507
 • נתח של שירותים

  91
 • מנוי לאינטרנט

  43
 • תחבורה מקומית

  60

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  4

בערך גרמניה

מדינה גדולה במרכז אירופה המכילה 16 מדינות וחברה באיחוד האירופי, גרמניה נקראת באופן רשמי כלרפובליקה הפדרלית של גרמניה (גרמניה המערבית Deutschland) ומחזיקה הרבה השפעה פוליטית וכלכלית בין כל המדינות האחרות באיחוד האירופי. הקנצלר חולש על הממשלה דמוקרטית גרמניה 's שאוכפת מערכת משפט המבוסס על עקרונות שתוארו בחוק היסוד של הרפובליקה הפדרלית של גרמניה עובדות חיוניות על גרמניה -. המדינות המרכיבות שישה עשר גרמניה נקראות נדר, עם כל מדינה בעלת חוקה שלו. - תרומות על ידי גרמנים לתחומי מדע, מתמטיקה וטכנולוגיה לא יכולות להדגיש מספיק. אנשים מבריקים כמו איינשטיין, מקס פלאנק, הרמן פון הלמהולץ, יוהן גוטנברג, גוטפריד לייבניץ וקרל גאוס הם רק כמה מדענים גרמנים שספקו את העולם עם המצאות מפורסמות.- גרמניה היא אחת יצרניות טכנולוגית המתקדמות ביותר של העולם פחם, ברזל, מלט, פלדה, מכונות, כלי רכב וכימיקלים. כמו כן, יש השקעות גדולות באנרגיה ירוקה, אנרגיה סולארית במיוחד ושימוש בטחנות הרוח לחשמל. - אטרקציות תיירותיות פופולריות בגרמניה כוללות בוואריה האלפים, היער השחור, עמק הריין וטירות העתיקות שלה והון האמנותי ברלין גרמניה 's מערכת משפטית שלושה סטים של חוקי רגולציה מהוות גרמניה ' מערכת משפט של: ציבוריות, פרטיים. ומשפט פלילי. משפט ציבורי (כולל גם משפט פלילי) עוסק בעניינים משפטיים בין פרט למדינה. משפט פרטי מתווך יחסים בין חברות ושני אנשים או יותר. חוק גרמניה מושפע מאוד ממשפט הרומי, כמו גם חוק נפוליאון, או קוד נפוליאון. שופטים למלא תפקיד פעיל במערכת משפטית פרוצדורליים גרמניה 's.למרות שדומה לסוג של מערכת משפט בשימוש על ידי מדינות דמוקרטיות אחרות לרוץ, גרמניה אין בקרב חבר מושבעים בשל כוחות שהוקצו לשופט שיאפשר לו לקבל החלטה סופית. שופט אחד או כמה שופטים יכולים להוות " בית הדין" , שהוא בעצם תחליף למושבעים. שופטי צד, או אזרחים שנבחרו על ידי ועדה מיוחדת לפני תחילת משפט, יכולים להיכלל גם בבית דין. בגרמניה, בתי משפט רגילים ידונו בעניינים הנוגעים לנישואים, פלילית, משפחה וסכסוכים אזרחיים. לחלופין, בתי משפט מנהליים מיוחדים לשמוע מקרים של פעולות ממשלה. עבודה, בתי משפט כלכליים והחברתיים הם בתי משפט גרמנים מיוחדים אחרים שידונו במקרים הקשורים לעבודה, מסים ותנאים סוציאליים.

דרישות אשרה

 1. ויזת קורס שפה (ויזה ללימוד שפה) - האפשרות המושלמת למי שרוצה ללמוד את השפה הגרמנית בגרמניה.
 2. ויזת מועמד לסטודנט (Visum Zur Studienbewerbung) - אם אתה רוצה ללמוד בגרמניה, אבל עדיין מנסה למצוא את התוכנית המתאימה או שעדיין לא קיבלת את מכתב האישור מהאוניברסיטה שלך.
 3. ויזת סטודנט (Visum Zu Studienzwecken) - אם כבר התקבלת לאוניברסיטה גרמנית.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת קורס שפה; אשרת מועמד סטודנט; אשרת סטודנט

מחיר ומטבע

EUR 60

אתה צריך לצפות לשלם 60 אירו (~74 דולר ארה"ב) עבור ויזת הסטודנט שלך לגרמניה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

עבור אזרחים מהאיחוד האירופי או מאיסלנד, נורבגיה, שוויץ או ליכטנשטיין, יש צורך רק בתעודת זהות כדי להיכנס לגרמניה. אין צורך בהוצאת ויזה.

אזרחים מאוסטרליה, ישראל, יפן, קנדה, ניו זילנד, דרום קוריאה וארה"ב יכולים להגיש בקשה לויזה שלהם גם לאחר שהגיעו לגרמניה.

לאזרחים ממדינות אחרות, יש צורך להגיש בקשה לויזה לפני ההגעה לגרמניה.

אם שוהים פחות מ-90 יום בגרמניה, יש אפילו יותר תקנות. אזרחים ממדינות מסוימות יכולים להיכנס לגרמניה לזמן זה ללא ויזה. אלו הן ונצואלה, קריית הוותיקן, אורוגוואי, סינגפור, סיישל, פרגוואי, פנמה, ניקרגואה, מקסיקו, מאוריציוס, מלזיה, מקאו, קרואטיה, גואטמלה, אל סלבדור, קוסטה ריקה, צ'ילה, ברוניי, ברזיל, בוליביה, ברמודה, ברבדוס, בהאמה , וארגנטינה.

בקר באתר האינטרנט של משרד החוץ הפדרלי הגרמני לקבלת דרישות הוויזה העדכניות ביותר לכל המדינות: https://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/visabestimmungen-node

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות גרמניה או קונסוליה

יהיה עליך להגיש בקשה לויזה מהשגרירות הגרמנית או הקונסוליה במדינתך.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

ראשית, עליך לקבוע פגישה לראיון ויזה. ביום הראיון, עליך להציע את מסמכי הבקשה לויזה.

המסמכים שאתה צריך בדרך כלל הם:

 • טופס בקשה מלא
 • דרכון בתוקף
 • שני תצלומים
 • מכתב המראה שהתקבלת לאוניברסיטה גרמנית
 • תמלול הרשומה האקדמית
 • תעודת שליטה בשפה הגרמנית או הוכחה שאתה מתכוון להשתתף בקורס שפה בגרמניה (אם אתה לומד בגרמנית)
 • הוכחה שיש לך מספיק כסף כדי לפרנס את עצמך בזמן שאתה גר בגרמניה (8,700 אירו לשנה, שהם בערך 9,390 דולר ארה"ב בערך)
 • אישור שמראה שרכשת ביטוח בריאות
 • הצהרת אמיתות המסמכים שהוגשו

בהתאם לשגרירות, ייתכן שתצטרך גם להציג הוכחה שאין לך עבר פלילי.

כולם צריכים להירשם ברשויות הרישום המקומיות (Einwohnermeldeamt) בשבוע הראשון של ההגעה לגרמניה. תצטרך לקחת את הדרכון/תעודת הזהות הלאומית שלך (ואיזה אם מתאים), הוכחה לכתובת שלך בגרמניה (למשל הסכם שכירות מבעל הבית שלך) ואולי את תעודת הרישום מהקורס שלך. תקבל אישור על ההרשמה.

מתי כדאי להגיש בקשה?

בחינת הבקשה לויזה אורכת בדרך כלל כ-6 עד 8 שבועות עבור קורס שפה. עם זאת, אם קורס השפה ארוך משלושה חודשים, משך הטיפול בבקשה יכול להתארך עד 8 עד 10 שבועות. ובעונת שיא הנסיעות, ניתן לשלוח בקשות במסגרת תקופת ההמתנה. לפיכך, סטודנטים הזקוקים לאשרת סטודנט לגרמניה צריכים להגיש את בקשותיהם זמן רב לפני תחילת הקורס. כדאי להגיש בקשה בהקדם האפשרי, ולפחות שלושה חודשים לפני המעבר לארץ.

אשרת לימודים תקפה רק למשך הקורס או התוכנית. אישורי התושבות ניתנים לרוב לשנה אך ניתן להאריך אותם.

זמן עיבוד

8 Weeks

הזדמנויות עבודה

אזרחים של מדינות האיחוד האירופי/EEA ושוויץ יכולים לעבוד בחופשיות בגרמניה, אך לא יותר מ-20 שעות שבועיות במהלך תקופת הקדנציה.

אזרחי האיחוד האירופי/EEA/שוויץ (כיום כולל קרואטים החל מיולי 2015) רשאים לעבוד עד 120 ימים מלאים או 240 חצאי ימים בשנה (כולל עבודה בהתנדבות) ללא אישורים. אתה יכול לעבוד יותר שעות אם אתה מועסק על ידי האוניברסיטה כסטודנט או עוזר בוגר; עבור סוגי תעסוקה אחרים תזדקק לאישור מ- Agentur für Arbeit (סוכנות התעסוקה הפדרלית) ומרשות הזרים לחרוג מהמגבלה של 120/240. Studienkolleg וסטודנטים לשפה זקוקים לאישור מרשויות אלה כדי לקחת על עצמם כל עבודה. סטודנטים לא יכולים להיות פרילנסרים או עצמאים.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

אלו הסיבות העיקריות לכך שבקשת הויזה שלך לוויזת סטודנט גרמנית עשויה להידחות:

 • מצב כלכלי ירוד
 • פרופיל אקדמי גרוע
 • חוסר הכנה לראיון שלך
 • רמת שפה לא מספקת (גרמנית או אנגלית)
 • חוסר עקביות עם בחירת תוכנית הלימודים שלך