Keystone logo
דרום אפריקה

לימוד חוֹק ב דרום אפריקה 2024

למד ב- דרום אפריקה

מהו התואר הראשון במשפטים בדרום אפריקה? קבלת תואר במשפטים בדרום אפריקה הוא הכרחי עבור אנשים שרוצים להתאמן בארץ. התואר הראשון במשפטים תואר הוא הסמכת המידה הדרושה לאנשים שרוצים להירשם כעו"ד או היועץ המשפטי לממשלה במדינה. סטודנטים שמעוניינים להתחיל ניתן להזין ישירות בתוכניות אלה בתואר הראשון, אם כי התכנית זמינה גם כתכנית לתארים מתקדם וכן. ההשכלה גבוהה חוק במדינה? עבודה כעו"ד או היועץ המשפטי לממשלה בדרום אפריקה דורשת קבלת תואר בתחום המשפט. ברוב המקרים, זה נעשה כתואר הראשון בארץ. התוכניות האחרונות לבין שניים ובמשך שנים להשיג תואר ראשון במשפטים. היא אינה נדרשת, אבל היא עודדה, כי תלמידים לעבוד לקראת תואר שני במשפטים תכנית עם קבלת תואר הראשון שלהם. בנוסף, תארי הדוקטור למשפטים ותוכניות דוקטורט זמינות גם מעבר לתוכניות של האמן.תלמידים ללמוד משפטים בדרום אפריקה כדי לעבוד בתחום זה, שכן הוא דרישה. במהלך המחקר שלהם כולל התמקדות בחינוך ובלימוד מעשי, כך לעבוד כעו"ד, כמו גם איך המערכת המשפטית עובדת בארץ. היסטורית חוק בית המשפט היא מוקד. עורכי דין יכול לעבוד כמעביר-נוטריון או גם לאחר קבלת ההכשרה מתמחה. תלמידים יצטרכו לשבת ולעבור את בחינת הרישוי נדרשת להיות חבר בלשכת עורכי הדין. זוהי דרישה שכל מי שמוכר את שירותיהם כיועץ משפטי לממשלה במדינה להיות חבר בלשכת עורכי הדין. שכר הלימוד לבית הספר למשפטים כאן נע באופן משמעותי. זה נקבע על ידי כל אחד מבתי הספר הרבים המספקים תוכניות מוכרת. בדרך כלל, תוכניות להימשך ארבע שנים. סטודנטים למשפטים בינלאומיים מוזמנים ברוב האוניברסיטאות בארץ.עם זאת, בקשה לתוכניות אלה צריכים להיעשות ישירות על ידי הסטודנטים הבינלאומיים לבית הספר והאישור צפוי רק כאשר זמינות במסגרת תוכניות קיימת. בחלק מהמכללות והאוניברסיטאות כאן, קשה למצוא מקום פנוי. לאחר שסיים את לימודי, תלמידים יכולים להמשיך את לימודיהם לקבלת תואר דוקטור או רמה גבוהה יותר של התואר שני בתחום. תלמידים רבים להיכנס לשוק העבודה ולספק שירותים משפטיים לצרכנים. עם זאת, אחרים יכולים להמשיך ללמד בתחום או לעבוד בתפקידים משפטיים (לאחר קבלת ניסיון בתחום.) פעמים רבות, התלמידים ימשיכו המחקר שלו או שלה לצד בניית קריירה בתחום זה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  229
 • נתח של שירותים

  30
 • מנוי לאינטרנט

  39
 • תחבורה מקומית

  36

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  4
 • כרטיס קולנוע

  5
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך דרום אפריקה

דרום אפריקה היא מדינה הממוקמת בקצה הדרומי של יבשת אפריקה. הוא יושב לאורך דרום האוקיינוס ​​האטלנטי ואוקיינוס ​​הודי, והוא סמוך נמיביה, זימבבואה, ובוצואנה. היא המדינה הגדולה ביותר ה -25 בעולם באזור יש הוא ביתם של יותר מ -53 מיליון בני אדם. דרום אפריקה היא מאוד למדינה רב-אתנית עם שפות ותרבויות שונות. יותר מ -11 שפות נוכחים כאן, כוללים אנגלית ואפריקאנס. בכלכלת הכנסה זו עליונה אמצע, יש שפע של הזדמנויות למי שרוצה ללמוד משפטים. מהי מערכת החוק בדרום אפריקה? המערכת המשפטית בדרום אפריקה היא תערובת של סגנונות שונים. יש מרכיב המשפט אזרחי, הנובע ממערכת החוק ההולנדית. המשפט המקובל נוכח גם כאן, והוא הרבה יותר כמו שנמצא בבריטניה. מערכת משפט המנהגי גם קיימות. בסך הכל, המדינה כדלקמן מבנה משפט פלילי והאזרחי בחוק החוקתי.מערכת בתי המשפט בארץ כוללת בתי משפט שלום , מגרשי גבוהים, בתי משפט חוקתי, ובית המשפט העליון לערעורים.

דרישות אשרה

 1. ויזת סטודנט לדרום אפריקה (נקראה בעבר אישור לימודים דרום אפריקאי)
 2. ויזת חליפין לדרום אפריקה - אם אתם מעל גיל 25 וברצונכם להגיע לדרום אפריקה בתכנית חליפין תרבותית, כלכלית או חברתית, המאורגנת בין מוסד חינוכי או גוף ממשלתי בדרום אפריקה לבין מוסד במדינה זרה.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט לדרום אפריקה; ויזת חליפין לדרום אפריקה

מחיר ומטבע

USD 47

דמי הבקשה לאשרת סטודנט לדרום אפריקה תלויים במדינת המוצא שלך, אך הם בסביבות 47 דולר ארה"ב.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

סטודנט בינלאומי שרוצה להישאר וללמוד בדרום אפריקה לקורס הנמשך 3 חודשים (90 ימים) יצטרך להגיש בקשה לוויזת סטודנט. אשרה זו ניתנת לאותם סטודנטים שכבר התקבלו להתקבל על ידי מוסד חינוכי מוכר בדרום אפריקה.

על מנת להיות זכאי לאשרת לימודים לדרום אפריקה, בית הספר או המכללה עצמם חייבים תחילה להעפיל כ'מוסד למידה'. המשמעות היא שהוא חייב להיות רשום במחלקת החינוך הבסיסי או במחלקת ההשכלה הגבוהה. אז אם אתה רוצה ללמוד בבית ספר פרטי לשפות או בבית ספר המציע רק קורסים טכניים קצרי מועד, ייתכן שלא תהיה זכאי לאשרת לימודים בדרום אפריקה.

שימו לב: אינכם יכולים להגיע לדרום אפריקה עם אשרת ביקור ולאחר מכן להמשיך להגיש בקשה לוויזת סטודנט לדרום אפריקה. אתה לא יכול להגיע לדרום אפריקה עם אשרת ביקור ולאחר מכן להמשיך להגיש בקשה לוויזת סטודנט לדרום אפריקה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

הנציבות העליונה, הקונסוליה או השגרירות של דרום אפריקה

כדי לקבל ויזה לדרום אפריקה, על הסטודנטים ליצור קשר עם הנציבות העליונה של דרום אפריקה, הקונסוליה או השגרירות במדינת מגוריהם.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

ראשית, עליך להתקבל כסטודנט על ידי בית ספר, מכללה או אוניברסיטה רשום בדרום אפריקה ולקבל מכתב קבלה על נייר המכתבים של המוסד וחתום על ידי או מטעם המנהל או הרשם.

לאחר מכן עליך למלא את טופס הבקשה לאישור שהייה זמני B1-1738 ולקחת אותו באופן אישי לשגרירות דרום אפריקה, הקונסוליה או הנציבות הגבוהה במדינתך.

יש להגיש את המסמכים הבאים עם טופס הבקשה BI-1738:

 • דרכון בתוקף ללא פחות מ-30 יום לאחר תום הביקור המיועד
 • תשלום האגרה שנקבעה
 • תעודת חיסון, אם נדרש על פי החוק
 • הוכחה של אמצעים כספיים לכיסוי הוצאות מחיה צפויות במהלך השהות ברפובליקה ולשלם גם עבור שכר הלימוד. זה צריך להיות בצורה של דפי בנק / מזומן זמין / המחאות נוסעים
 • הוכחת כיסוי רפואי
 • פיקדון במזומן שווה ערך לערך כרטיס הלוך ושוב.
 • במקרה של סטודנטים אפריקאים, התחייבות מהממשלה הרלוונטית לקחת אחריות מלאה על הסטודנט ולשלם את כל העלויות, אם יהיה צורך לגרש את הסטודנט
 • דוחות רפואיים ורדיולוגיה
 • תעודת לידה בלתי מקוצרת במקרה של קטינים.
 • במקרה של קטין, הפרטים של האדם ברפובליקה של דרום אפריקה אשר ישמש כאפוטרופוס של הלומד ומכתב מאדם זה המאשר את האפוטרופסות
 • הסכמה משני ההורים לשהותכם בדרום אפריקה, או מההורה שיש לו משמורת בלעדית, יחד עם הוכחה למשמורת בלעדית
 • מכתב רשמי מהמוסד החינוכי בו אתה מתכוון ללמוד, המאשר קבלה זמנית ומשך הקורס.
 • הוכחת כיסוי רפואי המתחדש מדי שנה לתקופת הלימודים בתכנית רפואית הרשומה לפי חוק התוכניות הרפואיות.
 • אם אתה בן 18 ומעלה, נדרשת תעודת אישור משטרה מכל מדינה בה התגוררת 12 חודשים או יותר מגיל 18 שנים.

אתה מגיש בקשה להיתר חליפין (ויזת חליפין בדרום אפריקה) באמצעות אותו טופס בקשה B1-1738.

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמני תהליך הגשת הבקשה משתנים ממדינה למדינה אך מאפשרים כשישה שבועות.

אשרת הסטודנט תקפה לכל משך הקורס של הסטודנט, לחילופין 36 חודשים לבתי ספר ו-24 חודשים למוסדות אחרים.

אשרת חליפין לדרום אפריקה – אשרה זו ניתנת למשך ההחלפה, לרוב לא יותר מ-12 חודשים. לא ניתן לחדש או להאריך את אשרת החליפין לדרום אפריקה. לאחר שהיה לך אישור מסוג זה, תוכל להגיש בקשה לאישור שהייה זמני או קבוע רק לאחר שהתגוררת לפחות שנה מחוץ לדרום אפריקה.

זמן עיבוד

6 Weeks

הזדמנויות עבודה

אם אתה מחזיק ויזת סטודנט לדרום אפריקה ולומד ברמה שלישונית, אתה רשאי לעבוד במשרה חלקית לא יותר מ-20 שעות שבועיות במהלך משרה, ומשרה מלאה במהלך חופשות.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

ישנן סיבות רבות מדוע בקשת ויזת הסטודנט שלך לדרום אפריקה עשויה להידחות, כגון:

 • השארת ריקים בטפסים שלך
 • משקר לגבי כל דבר באפליקציה שלך
 • בעל דרכון לא מעודכן ללא דפים ריקים
 • איות שגוי של שמך במסמכים
 • לא מספק ראיות למספיק כספים