Keystone logo
הולנד

לימוד חוֹק ב הולנד 2024

למד ב- הולנד

הולנדי חוק התואר הראשון במשפטי הלימודים בהולנד דורשים מחויבות של זמן, אבל היתרון של יכולת להרוויח תואר במשפטים במדינה שעוקבת אחר משפט האזרחי גישה, והוא ידוע כמרכז המשפטי של אירופה הופך את מסלול לימודים כדאי . להרוויח תואר במשפטים בהולנד מתחיל עם תואר במשפטים לתואר ראשון (בוגר במשפטים או תואר ראשון במשפטים), אשר דורש שלוש שנים של לימודים, ואחריו תואר שני במשפטים (LLM), המחייב את שנת לימודים אחת. לימוד תואר ראשון במשפטים במחקר הולנד המשפטי מתקיים בבתי ספר למשפטים, שרובם קשורים לאוניברסיטאות גדולות בהולנד. סטודנטים בינלאומיים יכולים לחול על תכנית חוק בינלאומי, המתמקדת בחינוך שלה הן בתחום המשפטי וגם על הצרכים חינוכיים הייחודיים של סטודנטים בינלאומיים שלא יכולים לקבל מידע מלא על פרספקטיבת המשפט האזרחי ההולנדית.השנה ההולנדית האקדמית מתחילה בראשון בספטמבר והוא פועל באמצעות 31 באוגוסט השנה הבאה, עם 42 שבועות של מחקר. המודל מבוסס על מערכת העברת אשראי האירופית והוא בקלות דומה לתוכניות המשפטיות האחרות באירופה. להתקבל לתכנית בית ספר למשפט בינלאומית בהולנד, אתה חייב להיות מסוגל לדבר ולכתוב אנגלית טובה. אחול על בית הספר על פי בחירתך, ולהשתמש במכתב הקבלה שלך להגיש בקשה לויזת הסטודנט שלך. זה מעניק לך שנה הכנה להשתמש כדי להתכונן ללימודים שלך, כך שתוכל למצוא עבודה, במידת צורך, איתור מקום לחיות ולהשלים את כל אימונים דרושים לכניסה לתכנית. לימודי משפטים בהולנד מספק בסיס מצוין לתרגול בכל רחבי העולם. פרופסורים למשפטים בהולנד מוכרים בינלאומיים להבנתם של המשפט האזרחי, וזה אומר סיכויי עבודה גדולים יותר לסטודנטים בינלאומיים.סטודנטים שמעוניינים להישאר בהולנד ימצאו הזדמנויות עבודה בשפע. תאגידים גדולים רבים מגיעים להולנד יש את סכסוכיהם התיישבו. תואר מהולנד עושה בעריכת הדין במדינות משפט האזרחי אחרות קל יותר בגלל המוניטין המעולה של תוכניות החוק אלה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  611
 • נתח של שירותים

  70
 • מנוי לאינטרנט

  40
 • תחבורה מקומית

  79

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  10
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך הולנד

עם בלגיה שמדרום לו, גרמניה למזרח והים הצפוני בצפון, הולנד הוא מדינה צפון-מערב אירופה מורכבת מעשר פרובינציות ושלושה האיים הקריביים. ידוע בטחנות הרוח שלה, צבעונים ותושבים שמחים, המדינה מפורסמת בסכרים שלה - כחמישית מהקרקעות בהולנד הוא מתחת לפני ים ומערכת הסוללה הנרחבת שומרת הצפה במפרץ. תעשיות מובילות כוללות דמי משלוח, דיג, מסחר ובנקאות. אמנים הולנדיים בולטים ניתן למנות וינסנט ואן גוך וMC Escher. הולנד ידוע גם בשם המשפטי הון 's העולם, כהאג היא מארח לבית הדין הפלילי הבינלאומי וכמה בתי משפט ובתי דין בינלאומיים אחרים כוללים יורופול וEurojust. המערכת המשפטית בהולנד הולנד follow מבוסס משפט האזרחי פורמט בקוד האזרחי הצרפתי עם כמה השפעות מהחוק הולנדי מסורתי ומשפט רומי.בשנת 1992, המדינה לשים ספרי משפט אזרחיים במקום המפרט קודה המשפטי, וכי סייע למדינה תגדל למנהיג בעולם המשפט. הולנדי הפרלמנט הוא גוף קבלת החוק העיקרי במערכת.

דרישות אשרה

MVV (אישור מגורים זמני) – אשרת כניסה.

VVR (אישור שהייה) - אם אתם מתכננים לשהות בהולנד יותר משלושה חודשים, בנוסף לאשרת הכניסה שלכם, תצטרכו להגיש בקשה גם לאישור שהייה (VVR) – תעודת זהות העומדת כאשרת לימודים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

MVV (אישור מגורים זמני); VVR (אישור שהייה)

מחיר ומטבע

EUR 311

כעת עולה עמלה שאינה ניתנת להחזר בסך 311 אירו לעיבוד בקשה ל-MVV ואישור שהייה לצורך לימודים בהולנד. העמלות נבדקות פעמיים בשנה, והן כפופות לשינוי באמצע השנה.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אם אתה אזרח של מדינה חברה באיחוד האירופי או ה-EEA או שווייץ, אינך זקוק לויזה סטודנט או אישור שהייה כדי לשהות בהולנד.

אזרחים שאינם מדינות האיחוד האירופי, ה-EEA או שווייץ זקוקים לאישור שהייה בהולנד יותר מ-90 יום - לתקופה קצרה יותר, נדרשת אשרת תייר בלבד. יש שני מסמכים שאתה צריך. ברוב המקרים, תזדקק לאישור שהייה זמני (machtiging tot voorlopig verblijf, MVV) כדי לנסוע להולנד. בנוסף, תזדקק לאישור שהייה (VVR) על מנת לשהות בארץ.

אזרחים של כמה מדינות או אנשים בנסיבות מסוימות פטורים מהצורך להגיש בקשה ל-VVR. תוכל לקרוא עוד על כך כאן: https://www.expatica.com/nl/visas-and-permits/Getting-a-Dutch-visa-or-temporary-residence-permit_108412.html

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מוסד חינוך

מוסד החינוך חייב להגיש בקשה בשמך ולכן עליך לפנות אליו לקבלת פרטים על ההליך. אם לא, בקש עזרה על ידי פנייה למשרד הבינלאומי (או אם אתה חוקר, מחלקת משאבי אנוש) של המוסד המארח שלך.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

הליך הבקשה לויזה יוזמת האוניברסיטה ברגע שהסטודנט מתקבל רשמית לתכנית הלימודים.

המסמכים הנדרשים לבקשת הויזה מפורטים במכתב ששלחה האוניברסיטה לסטודנטים פוטנציאליים. בדרך כלל, יש צורך במסמכים הבאים:

 • עותק של העמוד הראשון (דף הזהות) של דרכון בתוקף;
 • הוכחה שאתה יכול לפרנס את עצמך כלכלית;
 • תמונות נוספות בגודל דרכון (גודל: 35 מ"מ x 45 מ"מ, ראה דרישות IND ב-pdf);
 • הוכחת שכר לימוד ותשלומי בקשה לויזה;
 • הוכחת אירוח מסודרת למשך שנה אקדמית אחת לפחות (10 חודשים);
 • לסטודנטים סינים, ייתכן שיהיה צורך בתעודת NESO.

ניתן להוכיח הוכחה תקפה לעצמאותו הפיננסית של המועמד באופן הבא:

 • מכתב מהמוסד ההולנדי המארח שמזכיר את דמי ההתמחות או מלגת החניכים שלך.
 • מכתב קבלה מהאוניברסיטה ההולנדית המספק פרטים על מענק הסטודנטים, הפטור משכר הלימוד או המלגה שלך.
 • תדפיס חשבון הבנק שלך בבנק בינלאומי, המציין מספיק כספים כדי לשלם עבור ההוצאות המוצעות שלך בהולנד.

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמן הטיפול בבקשת אשרת סטודנט שלך להולנד הוא בדרך כלל חודש, אם כי לפעמים זה יכול לקחת עד 3 חודשים.

רישיון השהייה ניתן למשך תכנית הלימודים של סטודנט בתוספת 3 חודשים, עד 5 שנים לכל היותר. במידה והתלמיד מעוניין להשלים מכינה, משך ההכנה יתווסף למשך האשרה. אם משך ההשכלה ייקח יותר מ-5 שנים, ניתן להאריך את היתר השהייה בשנה נוספת.

קיים תנאי נוסף לתוקף של VVR. זה נשאר בתוקף בתנאי שהתלמיד משיג 50% מהקרדיט לאורך כל הקורס.

בוגרי השכלה גבוהה או לימודים אוניברסיטאיים (תואר ראשון, שני או דוקטורט) יכולים להגיש בקשה לשנת התמצאות להיתר בוגרים בתוך שלוש שנים מסיום הלימודים. זה נותן לך שנה אחת לחיפוש עבודה, במהלכה תוכל לעבוד ללא כל הגבלה או צורך במעסיק שיחזיק עבורך אישור עבודה.

זמן עיבוד

1 Month

הזדמנויות עבודה

כל הסטודנטים הבינלאומיים רשאים לעבוד לצד הלימודים.

עבור סטודנטים מחוץ לאיחוד האירופי ולא ב-EEA, נדרש אישור עבודה לעבודה. היתר זה חייב להתקבל על ידי המעסיק הפוטנציאלי בשמך. גם עם אישור עבודה זה, סטודנטים יכולים לעבוד רק למספר שעות מוגבל, כלומר 10 שעות שבועיות. הם רשאים לעבוד במשרה מלאה במהלך החודשים יוני, יולי ואוגוסט.

סטודנטים מהאיחוד האירופי, EEA (למעט קרואטיה) ושוויץ אינם דורשים אישור עבודה.

שעות לשבוע

10

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.