Keystone logo
טורקיה

לימוד חוֹק ב טורקיה 2024

למד ב- טורקיה

קבלת תואר ראשון במשפטים בסטודנטים טורקיה להרוויח תואר במשפטים תורכי יכולה לצפות להוציא ארבע שנים בלימודי תואר ראשון (בוגר תואר ראשון במשפטים או LLB) ושתי שנים בבית הספר לתואר שני (LLM). לאחר השלמה מוצלחת של לימודים ושנה אחת של אימון במשרד עורכי דין או ישות אחרת שהיו מעורבת בעבודה משפטית, יכולים להתקבל תלמידים לבר בלי לעבור בדיקה. המילה הטורקית לעורך דין או עורך דין היא "hukukçu " או "avukat ". תביעה וסנגורים מקרים הנוכחיים אך ורק לשופטים אזרחיים, מנהליים או פליליים, המבססים את ההחלטות על הרשעות אישיות מזג פי חוק הטורקי. שופטים הם בדרך כלל בוגרי בית ספר למשפטים שיש להם בעריכת הדין במשך שנים רבות והיה נבחר לעמוד בראש בתי משפט כללי, משפטיים ופליליים. אין מדינות נפרדות בטורקיה, אז זה לא שיש לי מערכת משפט פדרלית.במקום זאת, בכל הערים תורכי הם מודרכים על ידי אותה המערכת של חוקים שמבוסס בעיקר על המשפט האזרחי. יש אוניברסיטאות בניהול מדינת שכר לימוד שכר לימוד נמוך יותר מאשר באוניברסיטאות פרטיות. אוניברסיטאות המציעות קורסים לתואר ראשון באנגלית תשלום בין 500 דולרים ו$ 1500 דולרים לסטודנטים בינלאומיים. תלמידים שאינם תורכי בוחרים קורסים בטורקית ישלמו פחות - בין 300 $ ו 800 $ דולר. כמו בכל התוכניות לתואר השני ברוב המדינות שבן שכר הלימוד הם חובה, תורכי ולא-תורכי סטודנטים יכולים לצפות לשלם לפחות 500 $ יותר לקחת קורסים של ודוקטורט אדון. סטודנטים ממדינות או רפובליקות טורקיות כגון בוסניה, מקדוניה, טורקמניסטן ואזרבייג'אן נחשבים לאזרחים תורכי ולשלם דמי על פי אזרחותם. שוב, דמי עשויים להשתנות ממוסד למוסד האחר.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  264
 • נתח של שירותים

  18
 • מנוי לאינטרנט

  9
 • תחבורה מקומית

  25

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  5
 • כרטיס קולנוע

  4
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך טורקיה

חברה בנאט"ו, האו"ם ומועצת אירופה, טורקיה היא רפובליקה דמוקרטית חוקתית לאחרונה כי כבר חוותה את היתרונות של כלכלה צומחת ויוזמות חזקות ברפורמה דיפלומטית. עכשיו נחשב למעצמה אזורית בולטת באירופה, חילוניות מסורתית טורקיה 's ודגש עקבי על בהדרגה מתפתח כמדינה שלווה שכנים אזורים פחות התייצבו של אירופה הפכה אותה ליעד פופולרי לסטודנטים לתואר ראשון במשפטים. הנשיא טורקיה 's נחשב ראש המדינה ונבחר על ידי פרלמנט בכל שבע שנים. עם זאת, הוא מועצת השרים וראש הממשלה שמבצעת פעילות גופנית מבצעת. לחלופין, כוח החקיקה נתונה לאסיפה הלאומית גרנד של טורקיה, פרלמנט unicameral משחק תפקיד חיוני בממשלה טורקיה 's."מערכת משפטית של משולבת לחלוטין עם המערכת המשפטית ואחרי יבשת אירופה, טורקיה 'טורקיה מערכת החוק של היא שילוב של הקוד המסחרי הגרמני, הקוד האזרחי השוויצרי והקוד של חובות. בנוסף, טורקיה 'המשפט המנהלי שלו דומה לזה של צרפת בזמן שחוק העונשין שלה מזכירים את איטליה ' קודי משפט פליליים של. עם זאת, אחד הבדלים עיקריים בין טורקיה ובמדינות אחרות, מבחינת ההתפתחות בקרב חבר מושבעים. בטורקיה, תוצאות ניסוי לא החליטו על ידי חבר מושבעים, אך הם החליטו על ידי אחד, שתיים או שלושה שופטים שכהנו במשפט.

דרישות אשרה

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת סטודנט

מחיר ומטבע

דמי עיבוד הויזה משתנים בהתאם ללאום שלך.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הבינלאומיים צריכים לקבל אשרת סטודנט כדי ללמוד בטורקיה. יוצאים מן הכלל הם אותם אנשים שהם תלויים חוקיים הקשורים למישהו בטורקיה על אשרה דיפלומטית.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות טורקיה או קונסוליה

כל הסטודנטים הבינלאומיים חייבים להגיש בקשה לוויזת סטודנט בשגרירות או קונסוליה הטורקית הקרובה אליהם.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

כדי לקבל ויזת סטודנט לטורקיה, תחילה עליך להירשם לאוניברסיטה, בית ספר או קורס שפה בטורקיה המאושר על ידי משרד החינוך.

עליך למלא טופס בקשה לויזה ולהגישו לשגרירות טורקיה עם המסמכים הנדרשים הכוללים בדרך כלל את הדברים הבאים:

 • דרכון: תקף לתקופה של יותר מ-90 יום
 • 2 תמונות בגודל פספורט
 • מכתב קבלה מהמוסד להשכלה גבוהה בטורקיה
 • הוכחת ביטוח בריאות
 • הוכחת כרטיס חזרה
 • עדות לאמצעים פיננסיים מספיקים כדי לתמוך בלימודים ובחיים שלך בטורקיה
 • תעודת אישור המשטרה
 • תעודה רפואית

על הסטודנטים להגיש בקשה נוספת לאישור שהייה אצל הרשויות המקומיות (אם הסטודנט נמצא בטורקיה) תוך חודש אחד מהגעתם לטורקיה. יש להגיש את המסמכים הבאים למחלקת קשרי חוץ במטה המשטרה המקומית:

 • טופס בקשה ועמלות
 • מסמך נסיעה: 2 עותקים יחד עם ויזת הסטודנט
 • 4 תמונות בגודל פספורט
 • מכתב או מסמך מהמוסד: יש להנפיק אותו על ידי האוניברסיטה המארחת, המצהיר על תאריכי ההתחלה והסיום של הלימודים בטורקיה

כדי לחדש את אישור השהייה שלך, עליך לבקר ברשויות המקומיות 60 יום לפני פקיעת תוקף אישור השהייה שלך.

מתי כדאי להגיש בקשה?

בדרך כלל עוברים כשמונה שבועות מהיום שאתה מגיש את הבקשה שלך ועד לקבלת הויזה שלך.

אשרת הסטודנט תקפה בדרך כלל לשנה לכניסה בודדת. למרות שמגבלת זמן תצוין על הויזה שלך, ויזת הסטודנט שלך נשארת בתוקף כל עוד אתה רשום לבית הספר.

זמן עיבוד

8 Weeks

הזדמנויות עבודה

בדרך כלל, לסטודנטים בינלאומיים אין זכות חוקית לעבוד בזמן הלימוד בטורקיה. סטודנטים יכולים לעשות עבודת מחקר באוניברסיטאות טורקיות כחוקרים בינלאומיים.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.