Keystone logo
יפן

לימוד חוֹק ב יפן 2024

למד ב- יפן

להרוויח תואר ראשון במשפטים ביפן בשנת 2004, יפן יישמה מערכת בית ספר למשפטים חדשה המבוססת יותר על לימוד פורמלי מבדיקות שנתיות מקיפות וקשות רק. עד לפני כמה שנים, את בחינת הלשכה היפנית הייתה שיעור שעבר רק שלושה אחוזים; רוב התלמידים היו צריכים לקחת את הבחינה כמה פעמים עד שתזכה לציון הנדרש בהצלחה. למעשה, בחינת הבר הייתה כל כך ידוע לשמצה קפדני שרבים מה שנקרא "בתי ספר לדחוס " יצאה ביפן המתמחה בסיוע לעורכי דין פוטנציאלי שתכננו לקחת את בחינת הלשכה. הממשלה היפנית גם העבירה חוק בשנת 2004 לאפשר הפיתוח של בתי ספר למשפטים ברמת בוגר המציעים תארי דוקטור במשפטים. להרוויח תואר במשפטים ביפן עכשיו לוקח בין חמישה לשבע שנים. החל מהשינה 2006, בחינות לשכה יפניות דורשות מתלמידים בעלי תואר בית ספר למשפטים לפני שלקח את הבחינה. בנוסף, מאז תיקון בחינת הלשכה הישנה, ​​שיעורי מעבר עלו לכמעט 50 אחוזים.עם זאת, תלמידים לא יכולים לקחת את הבחינה יותר משלוש פעמים בחמש שנים. שכר לימוד סמסטר שכר הלימוד להרוויח תואר במשפטים ביפן הם גבוהים יותר מאלו בארה"ב ובאירופה. עמלות ממוצעת שגובות אוניברסיטה יפנית היא כ 600,000 ין (4500 יורו, $ 6000 דולרים). סטודנטים בינלאומיים בחירה להרוויח תואר במשפטים ביפן צריכים לצפות לשלם 60,000 $ USD (45,000 אירו) רק בהוצאות בית הספר (כניסה, " ציוד" ודמי מתקן). יתר על כן, הוצאות מחיה הן גם גבוהות יותר ביפן מאשר במדינות מערביות אחרות, במיוחד בטוקיו ובערים גדולות אחרות. מלגות זמינות מאוניברסיטאות אבל התחרות היא נוקשה ורק התלמידים העליונים להעפיל לעזרה עם שכר לימוד.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  344
 • נתח של שירותים

  45
 • מנוי לאינטרנט

  30
 • תחבורה מקומית

  33

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  5
 • כרטיס קולנוע

  11
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך יפן

יפן היא מדינת אי אסייתית שוכן ממזרח הצפון ודרום קוריאה, סין והים של יפן. מבחינה טכנית " ארכיפלג" (מקבץ גדול של איים), האומה של יפן מורכבת מכמעט 7000 איים, עם ארבעה האיים הגדולים ביותר להיות הוקאידו, שיקוקו, הונשו (בית לטוקיו, העיר הגדולה ביותר ביפן 's) וקיושו . טוקיו היא כיום העולם 'המטרופולין לגדול ביותר, הבית ל -35 מיליון בני אדם וכלכלה משגשגת המבוסס על הייצור של מוצרים היי-טק ויצוא עובדות מהירה על יפן -. ביפן יש אחד תוחלת החיים הגבוהה ביותר בworld-- 80 לגברים ו -83 לנשים. - בודהיזם, שינטו וצורות שונות של הנצרות הם דתות עיקריות יפן 's. - יפן היא מדינה הררית, מיוערת מפורסמת להר המלכותי פוג'י, הר געש פעיל למחצה עולה כמעט 12,500 רגל (3800 מטרים), אך לעתים קרובות כתרים על ידי שלג עמוק. - מטבע יפן 's הוא הין. ין אחד שווה 100 סן.מטבעות ין זמינות באחד, חמש, עשר, 50, 100 ו -500 זרמים. - סטודנטים מתכננים ללמוד משפטים ביפן צריכים להיות מודעים לכך שרוב מכשירי הכספומט סגורים בסופי השבוע. בנוסף, רק כספומט מכונות שנמצאו בסניפי דואר וכמה חנויות נוחים לקחת כרטיסי כספומט זרים. - ביפן יש שלוש מערכות נפרדות כתיבה שמשולבות אחד: היראגאנה, קאנג'י וKatakana. ילדים לומדים במערכת היראגאנה וKatakana תחילה, ולאחר מכן הם לימדו את קאנג'י ברחבי בית ספר התיכון וגבוה. - יפן 's מנהיג הוא ראש הממשלה, שמונתה על ידי הקיסר ועם " הביטחון" של יפן ' יפן המערכת המשפטית של בית הנבחרים יפן 's אימץ בשנת 1945 חוקה המכילה 31 מאמרים המתארים. זכויות אדם ומתן לחלוקת סמכויות משפטיות, מחוקקת ומבצעת.הממשלה היפנית מורכבת משני פרלמנטים - "Shuugi-ב " (הדיאטה נמוכה יותר) ו "Sangi-ב " (הדיאטה העליונה), בעוד שמערכת המשפט נתמכת על ידי אחד בית משפט העליון, שמונה גבוהים יותר בתי משפט ובתי משפט למשפחה ו-50 מחוז. תביעות אזרחיות ופשעים קטנים הם החליטו על ידי אחד מכמעט 500 בתי משפט סיכום שיש לו שיפוט במחוזות מסוימים. עם ההתפתחות המהירה של יפן 'כלכלה של מעל 30 השנים האחרונות, האומה " דיני חוזים של, המבוססים בעיקר על הקודקס האזרחי, היה כפוף לבחינה מחודשת ותיקונים. למעשה, יפן חווה מחסור בעורכי דין המתמחים במשפט האזרחי וחוזה עקב התרחבות כלכלית ודגש על עסקות בינלאומיות. המשפט הפלילי ביפן הוא מסווג תחת פשעים נגד אנשים, פשעים נגד המדינה ופשעים נגד חברה. פשעים נגד אזרחים והחירויות שלהם כוללים רצח, פגיעה גופנית, אונס, חטיפה ותקיפה.עבירות רכוש כרוכות שוד, מעילה, גניבה, סחיטה והונאה. הצתה והתנהגות ציבור מגונה נחשבות פשעים נגד חברה. ביפן, ישן מישהו מתחת לגיל 20 שנים עדיין נחשב חוקי לנוער וכפוף לחוקים השונים מחוקים המכסים את המבוגרים.בית משפט למשפחה מחליטה מקרים ויוזמים נוער

דרישות אשרה

איזה ויזה אתה צריך תלוי כמה זמן אתה הולך ללמוד ביפן:

 1. קורסים קצרי מועד עד 90 יום: לאומים רבים יכולים לבקר ביפן עד 90 יום על פטור ויזה. כשתגיעו ליפן תקבלו מדבקה בדרכון, שמראה שניתן לשהות ביפן 90 יום. אם אתה נוסע בפטור ויזה עליך לקבל כרטיס הלוך ושוב תוך 90 יום.
 2. קורסים לטווח ארוך יותר מ-90 ימים: לקורסים בני 20 שבועות (שני רבעים) או יותר יש להגיש בקשה לוויזת סטודנט. אשרת הסטודנט היפני ידועה גם בשם Ryugaku."

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת סטודנט

מחיר ומטבע

JPY 3000

אגרת הבקשה לויזה היא כ-3,000 ין לכניסה בודדת, ו-6,000 ין לכניסה כפולה או מרובה.

שימו לב כי אגרת הבקשה לויזה אינה קבועה, ותלויה בלאום של הסטודנט ובקורס הנלמד. הדרך הטובה ביותר היא ליצור קשר עם המחלקה הקונסולרית של השגרירות או הקונסוליה הכללית של יפן הקרובה אליך.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הזרים המגיעים ללמוד במשרה מלאה ביפן במשך יותר מ-3 חודשים חייבים בוויזה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות יפן

החלק הראשון של תהליך הבקשה נעשה דרך האוניברסיטה שלך. תקבל את הויזה שלך משגרירות יפן במדינתך.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

הגשת בקשה לוויזת סטודנט ליפן היא תהליך מרובה שלבים.

1. ראשית, אתה ממלא מסמכי בקשת ויזה שונים ומגיש אותם לבית הספר שלך. ברגע שתגיש בקשה לבית ספר, הם ישלחו לך את המסמכים הבאים שאתה צריך למלא ולהגיש לבית הספר:

 • טופס בקשה בו אתה ממלא נתונים על עצמך ועל הקורס.
 • טופס היסטוריה אישית שבו אתה ממלא את ההיסטוריה החינוכית והתעסוקתית שלך.
 • מאמר יישום - הניע מדוע אתה רוצה ללמוד ביפן.
 • דיפלומה ותמליל מבית הספר האחרון בו סיימתם, מתורגמים לאנגלית או יפנית.
 • אישור על לימודי יפנית קודמים אם רלוונטי.
 • עותק של הדרכון שלך
 • תמונות פספורט
 • היסטוריה רפואית - חלק מבתי ספר מבקשים את ההיסטוריה הרפואית שלך או בדיקת שחפת אבל בתי ספר רבים לא.
 • אתה גם צריך להוכיח שאתה יכול לשלם עבור הקורס שלך ולפרנס את עצמך ביפן.

2. בית הספר בודק שהבקשה שלך מלאה לפני שהם כותבים אותה מחדש ומגישים אותה לרשויות ההגירה ביפן. כחודש לפני תחילת הקורס שלך הם יפיקו תעודת הרשמה (CoE). בית הספר ישלח לך את ה-CoE ברגע שהוא הונפק ושילמת עבור הסמסטרים הראשונים שלך.

3. השלב האחרון לקבלת ויזת סטודנט ליפן הוא הגשת הבקשה לויזה בשגרירות יפן במדינת הולדתך. לשם כך עליך להגיש:

 • CoE שלך
 • הדרכון שלך
 • תמונת פספורט
 • טופס בקשה לויזה במילוי דיגיטלי או ביד באמצעות אותיות דפוס.

מתי כדאי להגיש בקשה?

המועד האחרון לאוניברסיטה להגשת בקשה לויזה הוא לרוב כחמישה חודשים לפני תחילת הקורס, לכן הקפידו להגיש בקשה מוקדם יותר. בתי ספר ואוניברסיטאות לשפות ברמה גבוהה יכולים לפעמים לקבל גם בקשות מאוחרות יותר.

נדרשים מינימום של 5 ימי עבודה לעיבוד הויזה כולל תאריך הגשתה. כמו כן, אין להגיש בקשה לפני 90 יום מתאריך הנסיעה המיועד.

זמן עיבוד

5 Days

הזדמנויות עבודה

ויזת הסטודנט היפני מאפשרת עבודה במשרה חלקית של עד 28 שעות שבועיות.

כל מי שיש לו אשרת סטודנט השוהה יותר מ-6 חודשים ומעוניין לעבוד חייב להגיש בקשה ל"אישור לעסוק בפעילות אחרת מזו שהותרה על פי מעמד המגורים שניתן קודם לכן". ניתן לעשות זאת מיד עם ההגעה לשדה התעופה או מאוחר יותר בלשכת ההגירה המקומית. אין עמלה, אז הקפד לעשות זאת אם אתה מתכנן לעבוד.

שעות לשבוע

28

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

אם תגיש בקשה מלאה כמעט תמיד תקבל את הויזה שלך מהשגרירות היפנית. עם זאת, הם יכולים לשלול אותך אם המידע אינו שלם או אם יש לך, למשל, עבר פלילי חמור.

הנה כמה דברים שכדאי לזכור כדי להימנע מדחיית ויזת סטודנט יפני:

 • אולי הסיכון הגדול ביותר לדחייה נובע מדרישות חסות לא מספקות.
 • רק בית ספר אחד יכול להגיש בקשה בשמך לקבלת אשרת סטודנט! אם תנסה לגדר את ההימורים שלך על ידי הגשת מועמדות דרך מספר בתי ספר, סביר להניח שתקבל דחייה.
 • אנא זכור לא להדק את המסמכים שלך.
 • קובץ לא שלם יידחה, זכור לבדוק היטב את הבקשה שלך.