Keystone logo
מדינת ישראל

לימוד חוֹק ב מדינת ישראל 2024

למד ב- מדינת ישראל

המקצוע המשפטי בישראל כדי לתרגל באופן חוקי חוק בישראל, אתה צריך להיות חבר רשמי של לשכת עורכי הדין. דרישות לקבלה בלשכת עורכי דין כוללות: - חייב להיות תושב ישראל שהוא לפחות בן 23 שנים - בוגר בית ספר למשפטים באוניברסיטה מוכרים על ידי המחלקה לישראל של חינוך - בוגר חוק מוסד שהוכר על ידי שר המשפטים - בוגר מוסד מוכר חוק מחוץ לישראל - האם סיים שנה אחת של התמחות - בדיקות עברו ניתנו על ידי לשכת עורכי דין של שופטים בישראל גם חייב להיות אזרחים ישראליים ובעלי כישורים נדרשים כדי להיכלל בלשכה עורכי דין. עורכי דין שרוצים להיחשב לתפקידי שופט שלום או בית משפט מחוזי צריכים היה לעסוק בשבע שנים לפחות בתחום כלשהו של החוק. צבירה יש תואר ראשון במשפטים בישראל ישראל כמה בתי ספר למשפטים.תלמידים נכנסים חוק בתי ספר אלה חייבים להיות הוכחה לציונים מעולים וסטודנט לתואר ראשון, או תואר לפני החוק, ממתקן השכלה גבוה שהוכר. בנוסף, חייבים תלמידים לקחת את הבחינה הפסיכומטרית ולקבל ציון 600 בבחינה לפני שהתקבל לחוק תכנית. מעלות שנצברו על ידי עורכי דין פוטנציאליים כוללות תואר ראשון במשפטים (התואר הראשון במשפטים), תואר שני במשפטים (ריבונו של החוק) ותואר דוקטור במשפטים. הזמן שלוקח לתואר במשפטים בישראל דומה לארה"ב וסטנדרטים אירופיים -. בין חמישה לשש שנות עלויות שכר לימוד בהתאם לסוג של החוק שנחקר על ידי סטודנטים בינלאומיים, כגון דיני פטנטים או תחום התמחות אחר, שכר לימוד עשוי להיות גבוה באופן משמעותי מקורסים משפטיים מסורתיים. שוב, שכר הלימוד עשוי להשתנות מבית הספר למשפטים אחת לשנייה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  517
 • נתח של שירותים

  68
 • מנוי לאינטרנט

  25
 • תחבורה מקומית

  56

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  14
 • כרטיס קולנוע

  11
 • חצי ליטר בירה מקומית

  7

בערך מדינת ישראל

ממוקם במערב אסיה לאורך חוף דרום-מזרחי של הים התיכון 's, ישראל חולקת גבולות עם מספר מדינות והמדינות בן לבנון, ירדן, מצרים וסוריה. מבחינה פוליטית ואתני, ישראל מתייחסת לעצמה כמדינה דמוקרטית ויהודית. ישראל 'עיר המאוכלסת ביותר של ירושלים ותל אביב הוא המדינה ' מרכז הפיננסי של. ממשלת ישראל 's היא דמוקרטיה ייצוגית הנשלטת על ידי מערכת פרלמנטרית וראש ממשלה. בין ישראל 's הישגים הם תוחלת חיים גבוהים, הכלכלה הגדולה שלה וסטנדרטים יוצאי דופן של חיים, נחשב לטוב ביותר במזרח התיכון עובדות חיוניות על ישראל -. ישראל ' s כלכלה נחשבת לכלכלה עמידה ביותר בין מדינות מפותחות אחרות ויש לו גם היה מדורג מספר אחת בהשקעות פיתוח ומרכז מחקר. - צמיחה כוללת במגזרי תעשייה וחקלאות ישראל 's אפשרה למדינה הזו הפכה בעיקר עצמאית בכל הקשור לייצור מזון.- ישראל מובילה בעולם בפיתוח אנרגיה סולארית, והוא גם המנהיג באנרגיה גיאותרמית וחיסכון במים. - כי ישראל חווה באופן שגרתי מחסור במים. יש להם תעשיית טכנולוגיות מים מפותחת מאוד שגורמת להם אחד של העולם 'מומחים מובילים של בטכניקות שימור מים ומחזור מים. ישראל ' מערכות משפט בסגנון המערבי-משפטי מערכת הדומה לשל בכמה היבטי מערכת משפטית בישראל 's , הוא בעיקר היברידי של עקרונות משפטיים היסטוריים ודתיים מתפתחים תחת ריבונות בריטית והעות'מאנית. חוקי "הכנסת " ו "חוקי היסוד של ישראל " לתמוך בבסיס לחוקים ישראל 's התימוכין נוספים על ידי תורת משפט ותקדים פוליטי. לאחרונה, בתי המשפט בישראל כבר מציגים מאפיינים של חוק הקנדי והאמריקאי ולא חוק קונטיננטל."מבנה של בית משפט ומערכה משפטי בית משפט העליון, בתי משפט מחוזי ושלום בישראל" בתי משפט מהווים מערכת משפט כללית בישראל 's, לבית המשפט העליון קיים שבית המשפט הגבוה ביותר במדינה. לישראל יש גם בתי משפט "מיוחד ", העוסקים בדת, עבודה וסוגיות של צדק צבאיים. בתי משפט אלה נשלטים על בתי דין לערעורים שעשויות לקבל תמורה מוגבלת על ידי בית המשפט העליון בתיקים מורכבים מסוימים. לישראל יש חמישה מחוזות שיפוטי: נצרת, תל-אביב, באר-שבע, ירושלים וחיפה, עם בתי משפט מחוזי ושלום בשולטים על מחוזותיהם. כל פעולות מחוץ מחוזות שיפוטי אלה הועברו לבית המשפט המחוזי בירושלים.

דרישות אשרה

אשרת A/2 - אשרה זו ניתנת למי שמעוניין להגיע לישראל ללימודים במוסד מוסמך.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (וויזת A/2)

מחיר ומטבע

USD 50

אגרת הבקשה לאשרת סטודנט לישראל תלויה במדינת מגוריכם ונתונה לשינויים בכל עת. העמלה יכולה להיות בסביבות 40-50 דולר.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

חובה שכל הסטודנטים הבינלאומיים המשתתפים בתוכניות של סמסטר אחד או יותר יקבלו ויזת סטודנט (A-2) לפני הגעתם לישראל.

אשרת הסטודנט ניתנת למי שרוצה ללמוד בבתי הספר היסודיים והתיכוניים, במוסדות האקדמיים ובישיבות ובמוסדות הנוער של הסוכנות היהודית.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

קונסוליה ישראלית או שגרירות ישראל

עליך להופיע באופן אישי בקונסוליה או בשגרירות ישראל המקומית שלך לפני הגעתך כדי לקבל אשרת סטודנט.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

המבקש ויזת סטודנט ישראלי בדרך כלל צריך לספק את הדברים הבאים:

 • בקשה לויזה כניסה לישראל מולאה וחתומה. ניתן להוריד את טופס הבקשה כאן: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA %20Gallery/Consular% 20forms/EntryVisa.pdf
 • דרכון (חייב להיות בתוקף מעבר לשנה מתאריך הביקור המיועד).
 • שתי תמונות פספורט.
 • מכתב קבלה מקורי ללימודים במוסד חינוך מוכר בישראל.
 • הצהרת הבנק המעידה כי יש לך את הכספים לתמוך בשהות בישראל בהיותך סטודנט (הצהרת בנק משלושת החודשים האחרונים).
 • כרטיסי טיסה הלוך ושוב או תשלום של שנת הלימודים הבאה במדינות (במקרה של תלמיד חילופי).
 • הצהרת בנק של 3 החודשים האחרונים.
 • ייתכן שתצטרך לספק את תעודת הלידה המקורית שלך

מתי כדאי להגיש בקשה?

הגש בקשה לוויזת סטודנט זמן קצר לאחר קבלת מכתב הקבלה הרשמי מהמוסד החינוכי בישראל המארח שלך.

האשרה תקפה עד שנה (ומאפשרת כניסות רבות לארץ) וניתנת להארכה במשרד רשות האוכלוסין לתקופה נוספת.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

בעלי ויזה A/2 אינם מורשים לעבוד בישראל.

בתנאים מסוימים, בעלי אשרת A/2 הזכאים לעלות על פי חוק השבות רשאים לעבוד במשרה חלקית.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.