Keystone logo
מקסיקו

לימוד חוֹק ב מקסיקו 2024

למד ב- מקסיקו

איך להיות עורך דין במקסיקו מקסיקו 'מערכת השכלה גבוהה של שיתוף פעולה הדוק מודלים המערכת המיושמת בארה"ב, עם תלמידים נדרשו כדי להרוויח רווק "חוק של תואר (LLB) לפני ההתקדמות על חוק בוגר תואר (LLM). הראשון מקסיקני של תואר נקרא "Licenciatura ", ואילו אדון של תואר נקרא "Maestria ". עורכי דין מורשים במקסיקו השלימו תכנית חוק מקצועית ארבע או חמש שנים בבית ספר או באוניברסיטה מוכר חוק (המכונה "Facultad de Derecho "). סטודנטים למשפטים מונחים בתחומי ליבה של הקוד האזרחי המקסיקני כמו גם משפט חוקתי ופלילי. סטודנטים המעוניינים להתמחות בתחום מסוים של החוק המקסיקני לא יהיו בעיה למצוא תכנית החוק הרצויה שלהם כמקסיקו סיטי לבד יש למעלה מ -35 בתי ספר למשפטים, עם הערים של מונטריי וGuadalajara מציעות אוניברסיטאות חוק נוספות שממנו ניתן לבחור.דמי שכר הלימוד עשויים להשתנות ממוסד למוסד האחר. מלגות וסיוע כספי עשויות להיות זמינות, בהתאם לאוניברסיטה 'מדיניות של. הזדמנויות בעבודה לעורכי דין בעורכי דין מקסיקו הם כל הזמן בביקושים בשל מקסיקו ' כלכלה גוברת של, מתפתח אוכלוסייה ושינוי המבנה חברתי.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  316
 • נתח של שירותים

  19
 • מנוי לאינטרנט

  27
 • תחבורה מקומית

  19

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  4
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך מקסיקו

רפובליקה חוקתית פדרלית הממוקמת בגבולה הדרומי של ארצות הברית, מקסיקו היא אחת המדינות עצמאיות הגדולות ביותר בעולם, וביתם של כמעט 115 מיליון אנשים. הבנק העולמי רואה במקסיקו יש הכנסה בינונית-גבוהה בשל העתודות שלה עצומות של נפט וכסף ותפוקת תוצר המקומי גולמית מרשימה מונעת על ידי כלכלה מתועשת לאחרונה הקשור הדוקים עם NAFTA. מקסיקו יש גם תעשיית תיירות משגשגת ומדורגת במקום הראשון בין צפון ומדינות דרום אמריקה על אתרי המורשת העולמי של אונסק"ו. גולדמן זאקס צופה מקסיקו תהפוך לאחד מהכלכלות הגדולות ביותר של העולם בתוך 30 שנים המבוססות על המשך הצמיחה של תעשיות התיירות ושמן / מתכת שלה. ממשלת מקסיקו 's דומה למבנה הממשל הפדרלי של ארצות הברית והוא מורכב מרשות שופטת, מבצעת ומחוקקת השולטות 31 מדינות נפרדות ומחוז פדרלי.נשיא מקסיקו נבחר בבחירות דמוקרטית, והוא ראש הממשלה והמדינה. תפקודה של הממשלה הפדרלית מוכתב על ידי הנחיות שאומצו בשנת 1917 עם הקמתה וכינונה של החוקה הפוליטית של ארצות הברית מקסיקו. מערכת משפטית של 'המשפטי מערכת מקסיקו s "מקסיקו פועלת תחת קוד משפט אזרחי נגזר מחוקי המשפט הרומיים וקודים (קורפוס יוריס קיוויליס) שפותח במקור על ידי הקיסר יוסטיניאנוס, ומאוחר יותר תוקן על ידי נפוליאון (צרפתית) הקוד של 1804. מקסיקו 'קוד האזרחי שלו מושפעים מאוד מ הארץ "נורמות חברתיות של ומשלבים רכוש, אישי, משפחתי ו תקנות חוק חוזים.מחולק לארבעה חלקים, הקוד האזרחי מכיל "ספרי " נקרא: "ספר חובות " (חוק החוזי); "ספר האנשים " (נישואים, גירושין, אבהות); "בספרים של הנכסים " (רכוש אישי ונדל"ן) ו "ספר הצאצא של Estates " (צוואות, צוואות ונושאי צוואה).

דרישות אשרה

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט לתושב זמני (Residente Temporal Estudiante)

מחיר ומטבע

USD 30

עלות הנפקת ויזת סטודנט משתנה בהתאם ללאום. זה יכול להיות בכל מקום בין 17 דולר ל-30 דולר.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אם אתה אזרח או תושב קבע של אזור שנגן, בריטניה, ארה"ב, קנדה או יפן, או אם יש לך ויזה תקפה לאחת מאותן מדינות, אינך דורש ויזה למקסיקו אם מטרת הביקור שלך היא לומד, ואם משך שהייתך אינו עולה על 180 יום.

סטודנטים ממדינות אחרות, או שיבקרו לתקופה של יותר מ-180 ימים חייבים להגיש בקשה לוויזת סטודנט למקסיקו.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

משרד קונסולרי

עליך להגיש בקשה אישית לקבלת אשרת תושב זמני לסטודנט במשרד הקונסולרי הקרוב למקום מגוריך.

אתר אינטרנט:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

איך עושים את הבקשה?

המועמדים נדרשים להגיש בקשה לויזה באופן אישי באמצעות פגישת ראיון שנקבעה מראש.

 1. דרכון בתוקף עם לפחות 6 חודשים לאחר ההחזרה.
 2. מכתב קבלה מקורי מבית הספר/מוסד במקסיקו.
 3. מכתב או תעודה מקוריים המציינים את הוצאות הסטודנט, כולל המלגה המלאה ובמקרה שישהו אצל משפחה מארחת אל תשכחו לצרף את תעודת הזהות של בן המשפחה המוביל. במקרה שהמלגה או ההוצאות אינן כלולות, חובה להציג את דפי החשבון של 3 החודשים האחרונים.
 4. במקרה של קטינים - תעודת לידה של סטודנט אפוסטיל כדין.
 5. סטודנטים בינלאומיים נדרשים להציג הוכחה לביטוח רפואי/תאונות דרכים עם כיסוי בינלאומי.
 6. נדרשת גם הצהרה רפואית המעידה על בריאות תקינה ומציינת שהמועמד נקי מכל המחלות.
 7. עמלת עיבוד ויזה.
 8. טופס בקשה מלא.
 9. תצלום אחד בצבע, גודל דרכון עם הפנים חשופות.

לאחר שהמועמדים נכנסו לשטח מקסיקו, עליהם, בתוך 30 הימים הקלנדריים הראשונים, להגיש בקשה למכון ההגירה הלאומי לקבלת כרטיס המגורים המאשר את שהותם החוקית במדינה ומאפשר להם להישאר במקסיקו.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אשרת סטודנט למקסיקו יכולה להיות מונפקת תוך יומיים בממוצע ויכולה להימשך עד 3 שבועות, תלוי ללאום המבקש. כדאי להגיש בקשה זמן רב מראש.

תוקף ויזת הסטודנט הוא לשנה.

זמן עיבוד

2 Days

הזדמנויות עבודה

סטודנטים אינם יכולים לעבוד או לעסוק בפעילות משתלמת כלשהם בזמן שהם נמצאים בוויזת סטודנט במקסיקו.

כאשר הסטודנט הוזמן על ידי חברה/מוסד מקסיקניים לבצע פעילויות רווחיות, על החברה/מוסד המקסיקני לבקש אישור עבודה במכון הלאומי להגירה במקסיקו (www.inm.gob.mx).

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

רשויות ההגירה עשויות להחליט לסרב לבקשה להיכנס למדינה אם המבקש נתון להליך פלילי או הורשע בפשע חמור.