Keystone logo
נורבגיה

לימוד חוֹק ב נורבגיה 2024

למד ב- נורבגיה

מעלות חוק בנורבגיה בשנה ושהחמש, הפקולטה לתכנית החוק המובילה לאב i rettsvitenskap (ריבונו של תורת המשפט) היא עורכי דין התואר החשובים ביותר יכולים להרוויח בנורבגיה. בדומה למוסמך במשפטים, האב i rettsvitenskap לאחרונה החליף את המועמד של התואר ראשון במשפטים שנוצרו במקור ב- 1736 הישן LLM הוא התואר היחיד הנדרש כדי להעפיל סטודנטים לעבודה כעורכי דין בנורבגיה. עם זאת, בוגרי תכנית תואר שני במשפטים אינם נחלת עמדות עורך דין. הם יכולים גם לקבל תעסוקה בכירה בשירות המשטרה הנורבגי, ישמשו כשופט פרקליט או קיבלו תפקידים שונים במגזר עובד המדינה. מקצוע עריכת הדין בנורבגיה היא " המאוחד" אחד כי כל האנשים מועסקים במקצועות משפטיים קיבלו את אותו הסוג של חינוך. במהלך השנה החמישית שלהם בתכנית התואר השנייה במשפטים, תלמידים חייבים להשלים את התזה ולהירשם לקורסים מתקדמים, בחירה.בנוסף, כל מי שלומד לתואר ראשון במשפטים בפקולטה ליש גם ההזדמנות להרוויח תואר שני 's בקרימינולוגיה או הסוציולוגיה של המשפט. Ph.D., תואר דוקטור וlicentiate זמין גם לסטודנטים המעוניינים לעסוק במחקר משפטי או ללמד באוניברסיטה נורבגית. אוניברסיטאות נורבגי מציעים הפקולטה למשפטי תארי אוניברסיטת אוסלו מציעה תוכניות fakultet juridiske Det כמו גם האוניברסיטה טרומסו ואוניברסיטת ברגן. אוניברסיטת טרומסו משתתפת במערכת העברת אשראי האירופית שמאפשרת לתלמידים להעביר כל זיכויים שהם מרוויחים בUT לאוניברסיטאות מהבית. שכר הלימוד בינלאומי ותלמידים נורבגי לשלם שום שכר לימוד. הממשלה הנורבגית רואה השכלה גבוהה להיות חיוני להצלחה המתמשכת של נורבגיה ובפומבי לממן 98 אחוזים מכל המוסדות להשכלה גבוהים. מכללות רק בניהול פרטי גובות שכר הלימוד בנורבגיה.עם זאת, תשלום של 400 עד 600 NOK לסמסטר נדרש לפני תלמידים יכולים לגשת לבחינות סופיות. עמלה זו גם מעניקה להם חברות באגודות סטודנטים המספקים הטבות כגון שירותי בריאות, שימוש במתקני ספורט, ייעוץ וסיוע בדיור.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  546
 • נתח של שירותים

  64
 • מנוי לאינטרנט

  48
 • תחבורה מקומית

  68

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  11
 • כרטיס קולנוע

  13
 • חצי ליטר בירה מקומית

  9

בערך נורבגיה

שקוע בהיסטוריה ויקינג ובית לפיורדים היפים ביותר בעולם, ממלכת נורבגיה ממשיכה להיות מדורגת גבוהה ברשימות של המדינות המשגשגות והמאושרות ביותר בעולם. נורבגיה היא מונרכיה חוקתית גובלת ארץ-חכמה על ידי שוודיה, פינלנד, רוסיה ודנמרק. זה גם מניות גבולות ימיים עם גרינלנד, איסלנד, רוסיה, בריטניה ושוודיה דרך הים ברנץ, הים הנורבגי ובים הצפוני. נורבגיה היא רביעית בעולם לגבי הכנסה לנפש ושנערך לאחרונה בראש הדירוג במדד הפיתוח האנושי. בנוסף, נורבגיה הוגדרה על ידי מדד הדמוקרטיה להיות המדינה הדמוקרטית ביותר בעולם. עובדות שימושיות אודות נורבגיה • הוקמה בשינה 1000 לספירה, אוסלו הוא עיר הבירה של נורבגיה וההון כלכלית / הממשלה גם כן.• נורבגיה היא עשירה בגז טבעי, נפט, פירות ים, מינרלים ועתודות מים מתוקים, כל הגורמים שתרמו ליכולתה להציע לחינוך מסובסד גבוה, בריאות אוניברסלית, מערכת ביטחון סוציאלי מעולה ושיעורי אבטלה נמוכים באופן עקבי. • למרות שנורבגיה אינה חברה באיחוד האירופי, זה שומר על קשרים הדוקים עם האיחוד האירופי. נורבגיה היא גם אחד ממייסדי של נאט"ו, ארגון הסחר העולמי, מועצת אירופה וEEA (האזור הכלכלי אירופאי). • יש נורבגיה שתי שפות רשמיות: נורבגי ספרותי וNynorsk נורבגי. נורבגי ספרותי שגור בפי רוב הנורבגים תוך Nynorsk מדובר על ידי מיעוט פיני ודוברי סאמי. • כתר הנורבגי (קרונה בלשון רבים) הוא יחידת מטבע 's המדינה. שישה קרונה שווה 1 $ דולר וביורו אחד שווה שמונה קרונות. מהי מערכת החוק במערכת בתי המשפט המדינה? נורווגיה 's דומה למערכת בתי המשפט בארה"ב.יש בתי משפט מחוזי בכוח לפחות, ואחריו בית המשפט לערעורים ולא הוא בית המשפט העליון. שופטים שכהן בבתי משפט ערעור והמחוז יכולים להיות אחד משלושה סוגים של שופטים: שופטים מקצועיים, להניח שופטים או עמיתים לשופטים. שופטים מקצועיים הם עורכי דין מוסמכים, אשר צברו ניסיון משפטי במשך שנים של הגנה או תביעה יחידים בבתי משפט נורבגיה. הנח ושיתוף שופטים שאינם עורכי דין שמונו לתפקיד כשופט בבית משפט מחוזי או ערר.

דרישות אשרה

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (אישור מגורים לסטודנט)

מחיר ומטבע

USD 650

עמלת העיבוד של ויזת סטודנט נורבגית היא בסביבות 650 דולר ארה"ב. העמלה עשויה להשתנות.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אם אתה מגיע מאחת המדינות הנורדיות (שוודיה, פינלנד, דנמרק, איסלנד) לא תצטרך להגיש בקשה לאישור שהייה. עם זאת, אם אתם מתכננים ללמוד בנורבגיה יותר משישה חודשים, עליכם להתייצב במשרד מס בנורבגיה לבדיקת תעודת זהות ולדיווח על מעברכם לנורבגיה.

אם אתה מגיע ממדינות באזור האיחוד האירופי/EEA/EFTA אתה יכול ללמוד בנורבגיה עד 90 ימים מבלי להגיש בקשה לאישור שהייה לסטודנט. עם זאת, תצטרך להגיש בקשה לאישור שהייה של סטודנט לשהייה של מעל 90 יום, כבר בנורבגיה.

אם אתה מגיע מחוץ לאזור האיחוד האירופי/EEA/EFTA, עליך להגיש בקשה לאישור שהייה לסטודנט לפני הגעת לנורבגיה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות נורבגיה או קונסוליה

לאחר שתקבל את מכתב הקבלה שלך, עליך ליצור קשר עם השגרירות או הקונסוליה הנורבגית הקרובה ביותר שלך לקבלת מידע על הליך הבקשה להיתר לימודים, ולהגיש בקשה ממדינת המוצא שלך.

בעוד שחלק מהמועמדים יכולים להגיש בקשה מקוונת מתוך נורבגיה או דרך שגרירות נורבגיה, רוב הסטודנטים יצטרכו להגיש טופס בקשה מנייר לשגרירות או הקונסוליה הנורבגית הקרובה ביותר שלהם.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

כאשר אתה מוסר את טופס הבקשה להיתר שהייה לסטודנט, עליך לספק גם את הדרכון שלך, יחד עם תיעוד הכרחי אחר. תצטרך להגיש:

 • עדות קבלה לתכנית חינוך במשרה מלאה מאושרת
 • טופס בקשה מלא
 • קבלה על תשלום דמי הבקשה
 • שתי תמונות עדכניות בגודל דרכון עם רקע לבן
 • עדות לכספים כספיים מספיקים לכל תקופת הלימודים, כולל כספים לתמיכה בכל משפחה מלווה, שאמורה להיות בחשבון בנק נורווגי (יכול להיות קשה לפתוח חשבון בבנק נורווגי ללא מספר אישי נורווגי, כך שתוכל בדרך כלל מפקידים את הסכום הנדרש לחשבון שהוקם על ידי המוסד החינוכי שלך). עליך להוכיח שיש לך גישה ל-NOK 116,369 עבור כל שנת לימודים (10 חודשים), שהם כ-14,350 דולר ארה"ב. אם השהות ממומנת באמצעות מלגות, הלוואות סטודנטים או מימון ציבורי אחר ממדינת האם, יש לצרף תיעוד תקף לבקשה.
 • עדות שיש לך איפה לגור (כגון בית, דירה, חדר שינה או חדר באולם מגורים)
 • הוכחה שתעזוב את נורבגיה כאשר תוקף אישור השהייה שלך יפוג (בדרך כלל בצורה של כרטיס הלוך ושוב)
 • רשימת מסמכים מלאה וחתומה של UDI (מנהלת ההגירה הנורבגית), אותה עליך להדפיס ולמסור יחד עם שאר המסמכים שלך

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמני הטיפול באישורי שהייה לסטודנטים ישתנו ועשויים להימשך חודשיים לערך, לכן מומלץ להגיש בקשה בהקדם האפשרי.

משך אשרת הסטודנט שלך תלוי באורך תוכנית הלימודים שלך. ניתן לחדש את אישור השהייה לסטודנט שלך דרך פורטל הבקשה המקוון של נורבגיה לפחות חודש לפני תאריך התפוגה. כדי לחדש את אישור העבודה שלך, עליך ליצור קשר עם UDI בנפרד, ולהראות הוכחה שהתקדמות מספקת בלימודים בנורבגיה.

זמן עיבוד

2 Months

הזדמנויות עבודה

כאשר אתה מקבל אישור שהייה של סטודנט לנורבגיה, אתה מקבל גם אישור לעבוד במשרה חלקית של עד 20 שעות בכל שבוע בזמן הלימודים ובמשרה מלאה במהלך חופשות האוניברסיטה.

אתה יכול גם להגיש בקשה לקבלת אישור עבודה במשרה מלאה לתקופה מוגבלת אם אתה יכול להוכיח שהעבודה רלוונטית להשכלתך, או שהיא נחוצה כדי לקבלה להמשך השכלתך במסגרת אותה אפשרות תכנית - צריכה להיות לך הצעה קונקרטית של תעסוקה בהקשר זה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.