Keystone logo
ניו זילנד

לימוד חוֹק ב ניו זילנד 2024

למד ב- ניו זילנד

השכלה גבוהה חוק בניו זילנד כדי ללמוד משפטים בניו זילנד, על התלמיד לפנות לאחד של ארץ אוניברסיטאות 's המציעה לימודי משפטים. התואר לוקח כארבע שנים של לימודים במשרה מלאה כדי להשלים. עם הסיום מוצלח של התואר והקורס המעשי, תלמידים חייבים להינתן לגליל של פרקליטים ועורכי דינו של בית המשפט הגבוה לניו זילנד לפני שהם יכולים לעסוק בעריכת דין. הם גם חייבים להגיש הבקשה ולהחזיק תעודה של אגודת עורכי הדין בניו זילנד. תכנית החוק של ניו זילנד מציעה מספר יתרונות. המדינה מקדמת בברכה סטודנטים בינלאומיים, ויש לי ערים כמו אוטגו, שבו אוניברסיטאות גדולות נמצאות, מתקנים רבים לתלמידים. כל תלמיד לומד במשרה מלאה בניו זילנד מתאים באופן אוטומטי לעבודה בארץ, במשרה מלאה בקיץ ובמשרה החלקית במהלך שנת הלימודים. כמו כן, האנשים של ניו זילנד ידועים להיות ידידותי וקבלה.תלמידים גם יש דרישות גמישות להתקבל לחוק תכנית. תלמידים יכולים להמשיך בשנה הראשונה של מחקר, ולאחר מכן מתקבלים לשארית התכנית המבוססת על נייר השנה הראשון שלהם. זה מאפשר להם לראות אם למד משפטים הוא בכושר טוב לפני שקפץ לתכנית המשפטית המלאה. תושבי ניו זילנד שלהירשם לתואר במשפטים לשלם 5798 $ לשנה של מחקר. בגלל סובסידיות ממשלתיות לא תהיה זמינות לסטודנטים בינלאומיים, אגרות אלה עלולות להגביר עבור לומדים ממדינה אחרת. כדי לקבל את לוח הזמנים תשלום העדכני ביותר, תלמידים צריכים ליצור קשר עם האוניברסיטה של ​​הבחירה שלהם. עם סיום לימודים מוצלחים עם תואר במשפטים בניו זילנד, תלמידים יוכלו לעסוק בעריכת הדין בניו-זילנד, או שהם יכולים להמשיך הכשרה נוספת כדי להתאמן במקום אחר. תכנית להשכלה גבוהה של ניו זילנד נותנת לסטודנטים בינלאומיים שישה היתרי עבודת החודש לאחר סיום לימודים כדי לתת זמן כדי למצוא עבודה ולהגיש בקשה לתושבות אם הם רוצים לעצמם.הכשרה משפטית יכולה גם לפתוח את הדלת לעבודה ככתב בית משפט, מזכירה משפטית, מנהל משרד עורכי דין או רשם בית משפט. סטודנטים המבקשים לקבל את היד העליונה בהשגת עבודה לאחר סיום לימודים ייתכן שירצו להמשיך בהצטיינות או מחקר לתואר שני בתחום המשפטים באוניברסיטה הנבחרת שלהם. הכשרה נוספת זה מספקת אפשרויות תעסוקה רבות יותר.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  580
 • נתח של שירותים

  44
 • מנוי לאינטרנט

  49
 • תחבורה מקומית

  108

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  8
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  6

בערך ניו זילנד

על ניו זילנד לעתים קרובות הרקע לסרטי הרפתקאות או פנטזיה, ניו זילנד ידועה בהריה ירוקים ונופים עוצרי נשימה. ניו זילנד היא אי במזרח האוקיינוס ​​השקט הדרום-מערבי של אוסטרליה. אומה אי עם מגוון ביולוגי זה ידוע לתרבות העשירה שלה פולינזי והאמנות והתרבות של העם מאורי הילידים, כמו גם יצוא הצמר וחלב שלה. מה זה כמו מערכת החוק בניו זילנד? ניו זילנד נובעת הרבה של מערכת המשפט שלה מ מערכת המשפט המקובלת בשימוש בבריטניה. עם זאת, חלק מהאזורים שונים, כמו ניו זילנד פיתחה צורה של משפט המקובל שלה. האנשים של ניו זילנד גם לפי חוק החוק, המתייחס לחוקים שנוצרו על ידי הפרלמנט שלה. מהו תואר ראשון במשפטים בניו זילנד? עורכי דין מתאמנים בניו זילנד חייב להחזיק תואר ראשון במשפטי תואר מאחת האוניברסיטות בארץ .זה ואחריו קורס מעשי המנוהל על ידי המכללה למשפטים בניו זילנד או במכון ללימודי משפט מקצועי. לעתים קרובות תלמידים לקבל תואר כפול או להמשיך מחקר לתואר שני במשפט, אבל זה לא דרישה.

דרישות אשרה

ויזת סטודנט (ללימודים ארוכים משלושה חודשים)

אם הקורס שלך הוא שלושה חודשים או פחות, אתה לא צריך ויזת סטודנט, רק ויזת מבקר.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת סטודנט; ויזת אורחים

מחיר ומטבע

NZD 250

עמלות הבקשה משתנות בהתאם לארץ המוצא שלך ויכולות להיות בסביבות $250.

אתה יכול לבדוק את העלויות של ויזת סטודנט לניו זילנד כאן:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and- מתי לשלם

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

ויזת סטודנט נדרשת לכל האנשים המגיעים לניו זילנד כדי ללמוד יותר משלושה חודשים. המחקר חייב להיות המטרה העיקרית של הביקור שלך. אם הקורס שלך הוא עד 3 חודשים, ייתכן שתוכל ללמוד על אשרת מבקר או ויזת עבודה.

אתה לא צריך ויזת סטודנט כדי ללמוד במשרה מלאה אם:

 1. אתה אזרח או תושב ניו זילנד
 2. אתה אזרח אוסטרלי
 3. יש לך אשרת שהייה קבועה או אשרת החזרת תושב לאוסטרליה - ללא תנאים.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

קונסוליה או שגרירות מקוונת / ניו זילנד

כדי להגיש בקשה לוויזת סטודנט לניו זילנד, אתה יכול להגיש בקשה באופן מקוון או באופן אישי לפני הנסיעה.

כדי להגיש בקשה אישית במדינת הולדתך, תצטרך ליצור קשר עם הקונסוליה או השגרירות המקומית של ניו זילנד כדי לקבל טופס בקשה ו/או פגישה. לחלופין, אתה יכול להגיש בקשה מקוונת על ידי ביקור באתר הרשמי www.immigration.govt.nz ויצירת חשבון.

אתר אינטרנט:https://www.immigration.govt.nz/

איך עושים את הבקשה?

עבור בקשת הויזה שלך, תצטרך:

 • מכתב קבלה מספק חינוך מאושר בניו זילנד.
 • הוכחות לכספים מספקים - תצטרך להראות שיש לך מספיק כסף לשלם את שכר הלימוד שלך (זה יכול לכלול הוכחות לכיסוי הלוואות, מלגה או כספים אחרים) והוכחת כספים לכיסוי עלויות המחיה שלך בזמן שאתה לומד בניו זילנד ( באמצעות נותן חסות, הלוואה, מלגה, תמיכה ממשלתית או יתרת בנק מספקת). אתה צריך להוכיח שיש לך לפחות NZD $15,000 (~10,870 דולר ארה"ב) עבור כל שנה אם הקורס שלך ארוך מתשעה חודשים.
 • הוכחה להמשך נסיעה - זו יכולה להיות הוכחה לכרטיסי המשך שכבר שולמו, הוכחה לכספים נוספים או הסכמה של נותן חסות לתשלום עבור נסיעות המשך. העניין הוא להראות שאתה מתכוון ויכול להרשות לעצמך לעזוב את הארץ לאחר שתסיים את הלימודים.
 • ביטוח נסיעות.
 • אישורים רפואיים - אם אתם מתכננים ללמוד בניו זילנד יותר מ-12 חודשים תצטרכו לספק אישור רפואי כללי, אישור צילום חזה ואולי לבצע בדיקת שחפת.
 • אם אתם מתחת לגיל 18 תצטרכו גם לספק הוכחה למגורים מסודרים, ואם אתם בני 17 ומעלה, תעודת משטרה על "אופי טוב".
 • תמונות פספורט בשני צבעים.
 • דרכון בתוקף לפחות לשלושה חודשים לאחר התאריך בו אתם מתכננים לצאת מניו זילנד.
 • הוכחה ששילמת את אגרת הבקשה לויזה.

מתי כדאי להגיש בקשה?

עליך להגיש בקשה לפחות שישה שבועות לפני שאתה מתכנן לנסוע לניו זילנד. עיבוד ויזות סטודנטים שהגישו בקשה מקוונת בדרך כלל נמשכים 20 יום, בעוד שעיבוד ויזות סטודנטים באמצעות טופס הנייר לוקח 25 יום.

ויזת הסטודנט שלך היא בדרך כלל לאותו פרק זמן כמו הלימודים ששילמת עבורו, ומשך הזמן שלו יכול להיות עד 4 שנים.

זמן עיבוד

20 Days

הזדמנויות עבודה

סטודנטים בינלאומיים במשרה מלאה עם ויזת סטודנט רשאים על פי חוק לעבוד בניו זילנד עד 20 שעות שבועיות במהלך תקופת הלימודים, ועשויים לעבוד במשרה מלאה בכל תקופות החופשות המתוכננות כגון חג המולד, חג הפסחא וחופשות הקיץ. הפרטים תלויים בתנאי הויזה שלך. ניסיון תעסוקתי הנדרש בלימודים אינו נחשב למגבלת 20 השעות. סטודנטים בינלאומיים לא יכולים להיות עצמאים.

תואר שני במחקר ודוקטורט. התלמידים יכולים לעבוד כמה שעות שהם רוצים.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

חלק מהסיבות מדוע ויזת סטודנט לניו זילנד עשויה להידחות הן:

 1. אם יש לך רקורד של מאסר ב-10 השנים האחרונות או הורשעת ונידון למאסר.
 2. אם יש לך תיעוד של גירוש, או אם אתה נתון לתקופת איסור להיכנס לניו זילנד.
 3. אם יש מצג שווא של המידע שמסרת, שעליו סבור פקיד ההגירה שהמידע המוצהר בפנייתך אינו אמיתי.
 4. אם הגשת בקשה שלא הושלמה
 5. אם לא מתקיימים דרישות הבריאות והאופי
 6. אם אינך מסוגל להפגין כדי לכסות את עלות שכר הלימוד, עלות המחיה והנסיעות בניו זילנד
 7. אם אין מסלול ברור לקורס אתה מתכוון ללמוד בניו זילנד
 8. אם פקיד ההגירה רואה שאינך סטודנט אמיתי מהמסמכים והמידע שמסרת, וכמו לאחר הראיון הטלפוני, אינך יכול אפילו לענות על מידע מסוים הנוגע למידע הקורס, מידע המוסד, בין היתר.
 9. אם הכספים אינם חוקיים, או שלא ניתן לאמת אותם