Keystone logo
הרפובליקה העממית של סין

לימוד חוֹק ב הרפובליקה העממית של סין 2024

למד ב- הרפובליקה העממית של סין

חינוך משפטי באוניברסיטאות סין מציע שלוש תוכניות חוק השנה בסין. לאחר סיום לימודים, התלמיד צריך שתיים או יותר שנות ניסיון בעבודה בתחום המשפטי לפני שהם זכאים לקחת בדיקה שמוצעת רק שתי פעמים בשנה. עם השלמה בהצלחה בדרישות אלה, התלמיד יכול להגיש בקשה ל עורך דין של 'רישיון ועריכת דין בסין. עם זאת, כל מי שעובד כנציב או שופט לשלוש שנים לפחות יכול לקחת את בחינת בר ולהיות עורך דין מוסמך. במילים אחרות, להפוך לעורך דין בסין לא בהכרח דורש תואר השכלה גבוה. שכר לימוד סטודנטים בינלאומיים רבים בוחרים להרוויח תואר בסין בגלל עלויות שכר הלימוד הנמוכה. שכר לימוד לתואר ראשון בתכנית שלוש או ארבע שנים הם בין 11,000 ו -40,000 יואן ($ 2000 עד 6000 $ דולר). תוכניות לתואר הודעה אינן גבוהות בהרבה ויש לי עלות ממוצעת של 25,000 עד 30,000 יואן.שוב, זה עשוי להשתנות מבית ספר אחד למשנהו.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  325
 • נתח של שירותים

  17
 • מנוי לאינטרנט

  11
 • תחבורה מקומית

  26

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  5
 • כרטיס קולנוע

  6
 • חצי ליטר בירה מקומית

  0.9

בערך הרפובליקה העממית של סין

של האנשים הרפובליקה של סין מארח יותר אנשים מכל מדינה אחרת בעולם, עם אוכלוסייה מוערכת של 1.4 מיליארדים. בנוסף להיות כלכלה השנייה בגודלה של העולם , סין היא גם היצואן / היבואן הגדול ביותר של סחורות והיה חבר של האומות המאוחדות מאז 1971. למרות שסין התמקדה ברפורמות קפיטליסטיות יותר, בכיוון שוק מאז 1980 , תלמידים בוחרים ללמוד משפטים בסין לא צריכים להיתקל בבעיות שרבים מאזרחים סיניים להתמודד באופן קבוע עם כתוצאה משליטה ממשלתית. סין של המערכת המשפטית מערכת המשפט של האנשים 's הרפובליקה של סין הוא מורכב ובעצם מורכב העליון האנשים 's "הפרקליטות ", אנשי ' Procuratorates של, אנשי 's בתי משפט והעליון האנשים של בית המשפט. על פי סעיף 129 בחוקה הסינית, פרקליטות היא "איבר המדינה לפיקוח משפטי " ונראית דומה לעמדה המיוצגת על ידי ע 'תובע ס. עם זאת, יש לו סמכות פרקליטות סינית המשתרעת מעבר רק חוקר וייזום התדיינות ומאפשרת לפיקוח וביצוע של בתי משפט ופסקי דין, כמו גם את הפעולה של בתי כלא סיניים. בגלל סין "אזורים כפריים עצומים של, מערכת המשפט שלהם היא היררכית שביסוד האנשים 's בתי משפט להחזיק מעל 3000 בתי משפט בכל מחוז, שמחולקים ליותר מ -15,000 גופים קטנים יותר הנקראים " אנשי ' s בתי דין " . ניתן למצוא בתי דין אלה בכפרים ובעיירות פזורים על פני ארץ הסינית. בנוסף, מספר בתי המשפט מיוחד הוא במאות, עם כל אחד מבתי המשפט אלה העוסקים בנושאי יער, בעיות ימיות, תחבורה הרכבת וPLA (צבא שחרור האנשים 's). מערכת משפטית של סין שונה בצורה הבולטת ביותר בעובדה שהם לא לדבוק ברעיון של הפסיקה.במקום זאת, רוב המקרים התדיינות אינם מחויבים לבתי משפט אחרים 'החלטות ועשויים להציג רזולוציות ייחודיות משלהם. כמה אנשי 'שופטי בית משפט של עלולים לנסות לבצע פרשנות משפטית שהוקמה בעבר, אבל זה לגמרי תלוי ב השופט "אמונות של עניין הפסיקה. חוקים פליליים סיניים להכתיב כי רפורמה עבריינים חוזרים ולא כולאים עדיפה וכוללת פושעי גזר דין שהורשע לכישורים, השכלה והכשרת עבודה כפי שתואר על ידי המשפט הפלילי הקוד תוקן בשנת 1997.

דרישות אשרה

 • ויזה X1 - מונפקת למי שיוצא לסין כדי ללמוד יותר מ-6 חודשים.
 • ויזה X2 - מונפקת למי שיוצא לסין ללימודים לתקופה של פחות מ-6 חודשים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (ויזה X1; ויזה X2)

מחיר ומטבע

אגרת הבקשה לאשרת סטודנט משתנה בהתאם ללאום שלך, מספר הכניסות הנדרש, המדינה בה אתה מגיש בקשה והאם אתה רוצה שירות אקספרס. העמלות יכולות להיות בסביבות $30 עד $150.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל סטודנט זר שמתכוון ללמוד בסין יצטרך לקבל ויזת סטודנט לסין (וויזת X). אשרה זו ניתנת לאותם סטודנטים שכבר התקבלו להתקבל על ידי מוסד חינוכי מוכר בסין.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה סינית או בנציגות הדיפלומטית הסינית

אתה יכול להגיש את טופס הבקשה לויזה בשגרירות או בקונסוליה הסינית או בנציגות הדיפלומטית הסינית במדינתך. במקרה שלא תוכל להגיע אישית להגשה, תוכל לשלוח אותה דרך סוכנות נסיעות או סוכנות ויזה להגשה בשמך. זכור כי בקשות הנשלחות בדואר אינן מתקבלות על ידי רוב השגרירויות או הקונסוליות של סין.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

ניתן להוריד את טופס הויזה כאן: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. מלאו את טופס הבקשה לויזה בקפידה ובדייקנות במחשב שלכם. קחו תדפיס של טופס הבקשה שמולא וחתמו עליו. זכור שהדפסה של טופס הבקשה היא חיונית שכן טפסים בכתב יד אינם קבילים. שימו לב שאסור לשנות או לתקן בטופס המודפס.

יש להגיש את התיעוד הבא בשגרירות או בקונסוליה הסינית:

 1. דרכון מקורי עם לפחות שישה חודשי תוקף שנותרו ודפי ויזה ריקים, וצילום של דף הנתונים של הדרכון ודף התמונות אם הוא נפרד.
 2. טופס בקשה לויזה אחד מלא עם תמונת פספורט צבעונית שצולמה לאחרונה (ראש חשוף, פנים מלאות) על רקע בהיר.
 3. הוכחה של מעמד שהייה או מגורים חוקיים (חל על מי שלא מבקש את הויזה במדינת אזרחותם)
 4. מקור וצילום של מכתב הקבלה שהונפק על ידי בית ספר או גורמים אחרים בסין.
 5. מקור וצילום של "בקשת ויזה ללימודים בסין" (טופס JW201 או טופס JW202).

לאחר ההגעה: מחזיקי אשרת X1 חייבים להירשם בלשכה המקומית לביטחון ציבורי (PSB) תוך 30 יום מהגעה לסין ולהגיש בקשה לאישור שהייה זמני בסין מה-PSB המקומי. מחזיקי X2 ישהו בסין בתקופת הזמן המצוינת באשרה, ואין צורך להגיש בקשה לאישור השהייה הזמני.

מתי כדאי להגיש בקשה?

הגש בקשה לוויזת סטודנט לפחות כמה שבועות לפני תאריך הנסיעה המתוכנן שלך כדי לאפשר מספיק זמן להליך הבקשה להסתיים בזמן כדי שתוכל להצטרף לקורס שלך. זמן הטיפול הרגיל הוא 4 ימי עבודה. אם תרצו לאסוף את הויזה שלכם מוקדם יותר, שירות אקספרס ושירות מהירות זמינים תמורת תשלום נוסף.

אשרת X1 מונפקת בדרך כלל לכניסות מרובות בתוקף של עד 5 שנים. אשרת X2 ניתנת בדרך כלל לכניסה אחת בתוקף עד 6 חודשים.

זמן עיבוד

4 Days

הזדמנויות עבודה

סטודנטים זרים מורשים לעבוד במשרה חלקית בסין. על האוניברסיטה להוציא מכתב הסכמה; היחידה/החברה המגייסת צריכה להנפיק אישור; לאחר מכן, תחנת המשטרה תסמן על האשרה שלך "עבודה חלקית; לימודים חלקית".

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

הנה כמה דברים חשובים שלא כדאי לעשות בעת הגשת בקשה לוויזת סטודנט לסין:

 • אל תנסה להגיש את טופס הבקשה לוויזת סטודנט שלך על ידי שליחתו בדואר מכיוון שהוא לא יתקבל.
 • אל תציג מסמכים כוזבים עבור ויזת הסטודנט שלך.
 • אין להסתיר או להציג עובדות כוזבות בבקשת הויזה שלך.