Keystone logo
סינגפור

לימוד חוֹק ב סינגפור 2024

למד ב- סינגפור

מהו תואר ראשון במשפטים בסינגפור? קבלת תואר במשפטים הוא צעד חשוב בהפיכת עורך דין מתאמן בארץ. כדי לעשות זאת, אנשים צריכים כדי להשלים את הדרישות של התואר הראשון בתכנית החוק, לפחות. רוב התלמידים גם צריכים להשלים את התואר השני במשפטים, שהיא תכנית תואר שני של רמה. תוכניות מתקדמות, כולל תכנית לתואר שלישי זמינה עבור אותם תלמידים שרוצים להמשיך עוד באזור זה של ההשכלה גבוהה חינוך. החוק בסינגפור כדי לעבוד כעורך דין בארץ, אנשים יצטרכו להגיש בקשה לקבלה ללשכת עורכי הדין בסינגפור. כדי לעשות זאת, תלמידים חייבים להשלים ראשון הדרישות של רמת 's ראשון של חינוך בתחום המשפט. חינוך זה חייב לבוא מבית הספר שאושר. התכנית לתואר הראשון נמשכת ארבע שנים כדי להשלים באוניברסיטה המוכרת על ידי לשכת עורכי הדין.השתלמות יכולה לקחת בין שניים לארבע שנים נוספות של חינוך. העלות להירשם לתוכניות אלה תלויים במידה רבה בבית הספר הפרטי. עלויות יכולות להיות גבוהות יותר באופן משמעותי בחלק מהמוסדות פרטיים מאשר בבתי ספר פרטיים. אנשים שעובדים כעורכי דין בארץ אינם בהכרח בעלי שכר גבוה מאוד, אבל מי שעובדים במשרות ממשלתיות, שהוא גם כמובן של אנשים פעולה יכול לקחת לאחר קבלת תואר משפטי, לעתים קרובות להרוויח יותר. סטודנטים בינלאומיים לעתים קרובות מתקבלים בברכה בארץ. עם זאת, זה תלוי לשיקול דעתו של הפרט באוניברסיטה. בחלק מבתי הספר דרישות קפדניות מאוד, במיוחד בתחום של מחקר אקדמי. סטודנטים בינלאומיים יצטרכו לפגוש את אותה רמת הבדיקה כתושבים מקומיים. בנוסף, חלק בתוכניות ביקוש הם לא תמיד נגישים לסטודנטים בינלאומיים בשל הביקוש שלהם באופן מקומי.להגיש בקשה לתוכניות אלה מוקדמים הוא לעתים קרובות ממליץ על מנת להבטיח את האדם יכול להשיג את מסמכי הנסיעה הנדרשים ואישורים. תלמידים שסיימו את הדרישות החינוכיות שלהם בסינגפור, או שעומדות בדרישות אלה מחוץ למדינה, יצטרכו לשבת לבחינת רישוי סינגפור לשכת עורכי הדין 's. לימודי המשך הוא לעתים קרובות דרישה לאחר שיעשה זאת. תלמידים יכולים לעבוד במצב זמני בבית משפט לאורך הנדרש של זמן עד שמתרגלים בכוחות עצמם. תלמידים עשויים למצוא עמדות רבות זמינות באזור זה של החוק. זה כולל עבודה במערכת הפלילית, כשופטים, כמו גם פועל להוראה חינוכית. משרות יכולות להיות קשות להשגה בתחילה בעיקר לתלמידים חדשים.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  1867
 • נתח של שירותים

  51
 • מנוי לאינטרנט

  31
 • תחבורה מקומית

  88

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  7

בערך סינגפור

סינגפור היא מדינה הממוקמת בדרום מזרח אסיה. זה מדינה אי הממוקמת בקצה הדרומי של חץ אי המלאי. זהו ביתם של 5.4 מיליון בני אדם. כאחד מהאזורים העתיקים ביותר של אנשים מיושבים ברציפות. זהו אחד מהמרכזים המסחריים הגדולים בעולם, ומרכז עסקים חשוב. יש לה נמל גדול שמהווה כ 26 אחוזים מהמדינה של התמ"ג. אנשים שרוצים לעבוד וללמוד כאן ימצאו את זה כדי להיות תרבות תוססת עם הזדמנויות יוצאות דופן למי שרוצה לעבוד בתחום המשפט. מהי מערכת החוק בסינגפור? המערכת המשפטית בסינגפור מבוססת על מקובל האנגלי מערכת החוק. ישנם אזורים שונים של החוק, ובכלל זה משפט מנהלי, הון עצמי וחוק הנאמנות, דיני נזיקין, ודיני חוזים. המשפט פלילי נוכח גם כאן. לא רק שיש לי המדינה מערכת בר משלו, אבל זה מתייחס בדרך כלל לפסיקה אנגלית כהיבט רלוונטי של החוק שם.החוקה של הרפובליקה של סינגפור היא המסמך המשפטי העיקרי המתווה מערכת משפטית של המדינה .

דרישות אשרה

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

כרטיס סטודנט

מחיר ומטבע

SGD 90

דמי טיפול בסך 30 דולר סינגפורי נדרשים עבור כל בקשה המוגשת לרשות ההגירה והמחסומים של סינגפור (ICA). האגרה אינה ניתנת להחזר ללא קשר לתוצאות הבקשה או אם הבקשה בוטלה לאחר הגשתה.

תשלום של 60 דולר סינגפורי ישולם כאשר המבקש המצליח ישלים את הפורמליות בהנפקת כרטיס הסטודנט ב-ICA.

העמלות תלויות במדינה ועשויות להשתנות.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הבינלאומיים חייבים להיות בעלי כרטיס Student Pass כדי להמשיך ללימודים גבוהים בסינגפור. כדי לקבל את כרטיס הסטודנט שלך בסינגפור, תחילה עליך להציע לך קבלה לתוכנית במשרה מלאה במכון ללמידה גבוהה (IHL) בסינגפור.

אתה זכאי לכרטיס סטודנט רק אם התקבלת לתכנית במשרה מלאה. אם תרצה לקחת קורסים במשרה חלקית או שיעורי ערב, לא תהיה זכאי ל- Student Pass.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

מערכת יישום ורישום מקוון של Student's Pass (SOLAR).

כדי להגיש בקשה לכרטיס Student Pass, עליך להגיש את בקשתך במערכת הרישום הרשמית -- Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR) מערכת.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת בקשה ל- Student Pass דרך SOLAR, על המכון בו הוצעה לך להתקבל לרשום אותך באמצעות מערכת הרישום. לאחר שהמכון רשם אותך ל-SOLAR, עליך להגיש eForm 16. עליך להצטייד בפרטים הבאים לפני הכניסה לחשבון SOLAR שלך:

 • הודעת רישום מ-SOLAR עם שם המשתמש והסיסמה שלך לכניסה שסופקו על ידי IHL
 • מסמכי נסיעה ופרטי דרכון, לרבות מספר דרכון ותוקפו
 • כתובת האימייל האישית שלך
 • תמונה צבעונית אחת לאחרונה בגודל דרכון

לאחר הגשת הטופס האלקטרוני 16, עליך לקחת עותק תדפיס של הטופס להגשה ליחידה ל- Student Pass - רשות ההגירה והמחסומים (ICA). זהו אחד הפורמליים החשובים שיש להשלים לצורך הנפקת כרטיס הסטודנט של סינגפור.

עליך להבטיח למחלקת ההגירה שתישאר בסינגפור עם כרטיס סטודנט תקף בכל עת.

מסמכים הנדרשים עבור ויזת סטודנט לסינגפור:

 • הדרכון התקף שלך. עליך להגיש עותק של דפים מסוימים של הדרכון
 • עליך לשאת את כרטיס היציאה/הגעה שניתן בכניסה לסינגפור. אם התגוררת בסינגפור בכרטיסים ארוכי טווח אחרים, עליך להביא איתך גם את הכרטיס הזה;
 • תצלום צבעוני אחד עדכני בגודל דרכון (צולם על רקע לבן);
 • התדפיס של eForm 16 שהוגש באמצעות SOLAR (חתום כדין על ידי המבקש);
 • אם המסמכים שלך הם בשפת האם, עליך לקבל תרגום רשמי לאנגלית של המסמכים.
 • העתק של מכתב האישור העקרוני; ו
 • דוח רפואי במתכונת שנקבעה (זמין באתר ICA).

בעת הגשת הבקשה, ודא שדוחות המעבדה אינם יותר משלושה חודשים מתאריך ההנפקה. במקרה שלא תעמוד בדרישה הרפואית, לא יינתן לך כרטיס Student Pass.

מתי כדאי להגיש בקשה?

בדרך כלל, עיבוד ויזת הסטודנט לסינגפור נמשך כארבעה שבועות. עם זאת, בקשות מסוימות עשויות להימשך זמן רב יותר אם מחלקת ההגירה דורשת ממך מסמכים או מידע נוספים. במצבים כאלה, תקבל הודעה דרך מערכת SOLAR.

עליך להגיש בקשות חדשות ל- Student Pass לפחות חודש לפני תחילת הקורס ולא ליותר מחודשיים.

זמן הטיפול הוא בדרך כלל בין חודשיים לארבעה חודשים במקרים בהם נדרש ראיונות.

זמן עיבוד

4 Weeks

הזדמנויות עבודה

סטודנטים זרים שאינם עובדים יותר מ-16 שעות שבועיות במהלך לימודיהם פטורים להגיש בקשה להיתר עבודה. עם זאת, מומלץ לבדוק את אפשרויות העבודה המוענקות על ידי המוסד שלך.

סטודנטים בינלאומיים אינם צריכים להגיש בקשה לאישור עבודה אם הם רוצים לעבוד בסינגפור במהלך החופשות שלהם.

אישור לעבוד עשוי להיות תלוי גם במוסד שבו אתה לומד.

תוכל למצוא רשימה של מוסדות מאושרים כאן: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עלולה להידחות אם אינך עובר קורס במשרה מלאה במוסד חינוכי מוכר, אם אין לך אישורים לימודיים נאותים, אם הטפסים שלך לא ממולאים כראוי או אם המסמכים התומכים אינם נכונים.