Keystone logo
ספרד

לימוד חוֹק ב ספרד 2024

למד ב- ספרד

התואר במשפטים הספרדיים ידוע ארצי. תוכניות משפטיות ספרדיות רבות להתמקד בספרדית, באיחוד האירופי ובמערכות משפטיות ארצות הברית, למרות שחלקם ילמד את המשפט האזרחי בלבד. גישה רבת-מערכת זו מספקת גישה היטב מעוגלת לחינוך משפטי. להרוויח תואר ראשון במשפטים בספרד החלת לבית ספר למשפטים דורשת הכשרה לתואר ראשון במשפטים. לאחר שסיים תואר ראשון הקורסים הנדרשים, אתה יכול לפנות לבית הספר למשפטים של הבחירה שלך. ללמוד משפטים בספרד, מתכנן לבלות חמש שנים בלימוד החוק, כפי שזה נחשב האורך הסטנדרטי של זמן תואר במשפטים ספרדיים לוקח. עם סיום לימודים, סטודנטים למשפטים ספרדיים להזין תקופת הכשרה של שנתיים. לאחר שסיימתי את האימון הזה, התלמיד חייב לעבור את בחינת המצב לפני עריכת הדין. אחד היתרונות של לימודי משפטים בספרד היא העלות.אם ללמוד באוניברסיטה ציבורית, תצטרך לשלם " matricula", שיכול להיות כמה מאה יורו, אבל שאר שכר הלימוד הוא מכוסה על ידי המדינה. זה אומר שאתה יכול להשיג תואר במשפטים בספרד עם עלות קטנה מחוץ לחדר ולוח. שוב, דמי להשתנות ממוסד למוסד האחר. דגש ספרד 's במשפט האזרחי מביא הזדמנויות עבודה מצוינות לבוגרים, הן בארץ והן במדינות רבות באירופה שכנות. זה אותו הסוג של החוק הנהוג בהולנד, למשל, הנחשב למרכז להליך משפטי של העולם . כמו כן, על ידי הלימוד בספרד, שדורשת רהיטות בשתי ספרדית ואנגלית, סטודנטים עוברים הכשרה בשתיים מהשפות הנפוצות ביותר של העולם. שילוב זה של הכשרה המשפטית ובלשנות מספק בסיס מוצק לקריירה משפטית עתידית.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  416
 • נתח של שירותים

  42
 • מנוי לאינטרנט

  33
 • תחבורה מקומית

  34

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  8
 • כרטיס קולנוע

  8
 • חצי ליטר בירה מקומית

  3

בערך ספרד

ספרד, עם כשרון באגן הים התיכון והנפקות אדריכליות משובחות, היא אחד יעדים הפופולריים ביותר של העולם לבקר. ממוקם על חצי האי האיברי ומוקף במים והרים, כמו גם את המדינה של פורטוגל, ספרד מציעה הרבה לסטודנטים הבינלאומיים. למדינה יש היסטוריה תרבותית ארוכה ועשירה ומתגאה במגוון רחב של שטח כולל חופים, שדות מרעה, הרים, ואזורים כמו מדבר. ידוע לאמנות, מוסיקה, מאכלים ופעילויות תרבות אחרות, ספרד היא גם מובילה בפיתוח אנרגיה מתחדש, במיוחד בתחומים של אנרגיה סולארית ואנרגיה רוח. שילוב של אוניברסיטאות טובות, דיבר בשפה ברחבי העולם ואורח החיים קוסמופוליטים האטרקטיביים של העם הספרדי לעשות את זה מקום אטרקטיבי עבור אנשים המעוניינים ללמוד בחו"ל. מי שמתעניייין בלימודי המשפטים ימצא כי אוניברסיטאות מובילות של המדינה להציע תוכניות משפטיות מצוינות לשקול.מערכת החוק בספרד ספרד בהתאם למסורת המשפטית האזרחית ומונחה על ידי החוקה הספרדית כמקור העיקרי של החוק. כאשר הפרשנות מורכבת, חוקתי בית הדין יטפל בעניינים. מערכת בתי המשפט כוללת בית משפט עליון, בית משפט לאומי, בתי משפט מחוזיים, בתי משפט ובתי דין שיטפלו בצרכי אזרחים בקהילות אוטונומיות עירוניים.

דרישות אשרה

לסטודנטים מחוץ לאיחוד האירופי/EEA או לשוויץ המעוניינים לקחת חלק בחילופי סטודנטים, לבצע מחקר או הכשרה או לעבוד כמתמחה ללא שכר או מתנדב בספרד במשך יותר משלושה חודשים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (סוג D)

מחיר ומטבע

EUR 160

המחירים עבור ויזת סטודנט לספרד נעים בסביבות 160 אירו. אגרת הבקשה לויזה עשויה להשתנות בכל עת.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אזרחים מהאיחוד האירופי/EEA או משוויץ אינם צריכים ויזת סטודנט ללא קשר למשך שהותם בספרד. סטודנטים באיחוד האירופי/EEA/שוויץ אינם צריכים ויזה כדי לחיות בספרד, אבל יצטרכו להירשם ברשויות המקומיות ולקבל תעודת מגורים.

אזרחים של כל המדינות האחרות דורשים ויזת סטודנט אם הם מתכננים לשהות וללמוד יותר מ-90 יום בספרד. אשרה זו ניתנת לאותם סטודנטים שכבר התקבלו להתקבל על ידי מוסד חינוכי מוכר בספרד.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

קונסוליה או שגרירות ספרד

אתה יכול להגיש בקשה לאשרת לימודים בקונסוליה הספרדית או בשגרירות במדינתך.

אתר אינטרנט:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

איך עושים את הבקשה?

לפני שתוכל להגיש בקשה לוויזת לימודים עליך למצוא קורס או תוכנית עם מוסד מוכר רשמית בספרד. לאחר מכן תצטרכו לקבל אישור רשמי מהארגון המפרט כי התקבלתם לקורס או לתכנית, בצורת תעודה או מכתב קבלה. ברגע שיש לך את זה, אתה יכול ליצור קשר עם שגרירות ספרד או הקונסוליה במדינת הולדתך ולהגיש בקשה לוויזת סטודנט.

בדיוק מה שנדרש עשוי להשתנות מקונסוליה לקונסוליה, אבל באופן כללי, תצטרך להציג את הדרכון שלך, כמו גם את הדברים הבאים:

 • פרטים על הלימוד, ההכשרה או המחקר שתבצע בספרד, כולל שעות הלימוד בשבוע (20 לפחות);
 • הוכחה שיש לך ביטוח רפואי;
 • אישור רפואי המאשר שאין לך מחלות כלשהן שיחייבו אותך בהסגר;
 • הוכחה שיש לך את הכספים לתמוך בך למשך שהותך בספרד (למשל פרטי מלגה, בנק ספרדי המציג מספיק כספים, או מכתב מהורים/אפוטרופוסים הנוטלים אחריות פיננסית מלאה);
 • מידע על היכן תגור;
 • תעודת רישום פלילי שהונפקה בחמש השנים האחרונות על ידי הרשויות הרלוונטיות במדינתך.

אם אתה שוהה בספרד יותר משישה חודשים כדי ללמוד, עליך להגיש בקשה להיתר שהייה לסטודנט בתוך 30 יום מרגע הכניסה לספרד. אתה מגיש בקשה לכך במשרד הזרים המקומי שלך (Oficina de Extranjeros) או בתחנת משטרה. הכרטיס תקף לשנה וניתן לחדשו מדי שנה למשך חמש שנים כל עוד אתה ממשיך בלימודים.

מתי כדאי להגיש בקשה?

תצטרך להגיש בקשה לויזה שלך בין חודשיים לשלושה חודשים לפני שאתה מתכוון לנסוע לספרד כדי לאפשר זמן לטפל בבקשתך.

ככלל, אשרת סטודנט בספרד ניתנת לכל משך הלימודים. אתה יכול לחדש את ויזת הסטודנט שלך כדי להאריך את הלימודים או להתחיל קורס חדש בספרד. אל תנסה להגיש את בקשתך לוויזת סטודנט יותר מארבעה חודשים מראש או פחות מ-7 שבועות לפני מועד היציאה, אחרת הבקשה לא תתקבל.

אם הלימודים שלך בספרד נמשכים יותר משישה חודשים, עליך להגיש בקשה לרישיון שהייה לסטודנט שנמשך שנה. יש לחדש את היתר השהייה לסטודנט מדי שנה.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

אישור השהייה הספרדי מזכה אותך לעבוד במשרה חלקית או במשרה זמנית, כל עוד אינך משתמש בכסף שאתה מרוויח כדי לפרנס את עצמך בזמן שאתה בספרד. מותר לך לעבוד עד 20 שעות שבועיות בזמן הלימודים, כל עוד זה לא מפריע לך בלימודים. החברה שמעסיקה אותך תצטרך לקבל עבורך אישור עבודה ממשרד החוץ. חוזה העבודה שלך לא יכול לחרוג מהמשך של אשרת הלימודים.

אם תעבור התמחות במסגרת הקורס שלך שעבורו ניתן אישור השהייה שלך, אינך צריך אישור עבודה.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

להלן כמה מהסיבות מדוע ויזת סטודנט לספרד עשויה להידחות:

 • פעולות פליליות בעבר או בהווה
 • אין הסבר מספק למטרת השהות המתוכננת ולנסיבותיה
 • אין מספיק אמצעי קיום
 • ביטוח נסיעות פסול
 • חסר הצגת הוכחת אירוח
 • מצב לא נוח של אשרת שנגן - אי כיבוד מוקדם של מגבלות ויזת שנגן (כלומר שהייה ממושכת באזור שנגן, אי עמידה במסלול הנסיעה המוצג – על ידי דילוג על שהייה בעיקר במדינת היעד הראשית באזור שנגן וכדומה).