Keystone logo
הפיליפינים

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור חוֹק תוכניות ב הפיליפינים 2024

מספר מוסדות: 24
  • Danao City, הפיליפינים

  ברוך הבא ל- MCSM! אנו שמחים לשתף אתכם מדוע אנו המוסד לבחירה לעסוק ברפואה טבעית וכן ללימודי קרן מדעים. Malacca College of Science and Management שנבנתה והוקמה במדינה ההיסטורית מלאכה על ידי ד"ר אישאק ז"ל ביוני 2008, היא המכללה הראשונה לרפואה משלימה בדרום מזרח אסיה. קבוצת הסטודנטים הראשונה נרשמה ביולי 2009, בה נראו 50 סטודנטים לתארים מתקדמים שעברו את הקורס ללימודי תעודה ברפואה טבעית.

  • Manila, הפיליפינים

  אנו National University , מוסד פרטי דינמי המחויב לבניית אומה, המוכר באופן בינלאומי בהוראה ובמחקר. המונחה על ידי ערכי הליבה ומאופיין במורשת התרבותית שלנו של פיליפיניזם דינמי, National University מחויבת לספק חינוך איכותי רלוונטי, חדשני ונגיש ותוכניות פיתוח אחרות.

  • Pasig, הפיליפינים

  בית הספר הקתולי, הזרוע הימנית של הכנסייה באוונגליזציה של אנשי אלוהים, מוטל על החובה לפתח נוצרי שאינו מכיר את הדוגמות והדוקטרינות של כנסייתו אלא גם הופך אותם לדרך חייו. זה בונה ומחזק את תחושת החובה והמטרה שלו, תחושת אחריות אישית, אזרחית ומוסרית.

  • Naga, הפיליפינים

  Ateneo de Naga University , אוניברסיטה מובילה במדינה, מספקת הדרכה וגיבוש מצוינים, עורכת מחקר נמרץ ועוסקת בשירותים קהילתיים שבסופו של דבר הופכים את החברה, במיוחד בביקול. זה אפשרי באמצעות הסגל המוסמך, היצירתי והמחויב שלה, צוות, מנהלים, מערכות משולבות ומתקנים מצוינים.

  • Quezon City, הפיליפינים

  כדי להבין את נשמתה של Ateneo de Manila University - מה עיצב אותה ומאיפה היא באה, לאן היא הולכת ולאן היא יכולה לקחת אותך - חיוני להבין את המוטו שלה, לוקס בדומינו, או "אור באדון". ממכתבו של פאולוס הקדוש לאפיזים (5: 8), מילים אלו לוכדות את רוח אורח החיים שהאתנואו מחזיקה לבניה ולבנותיה, כאשר תרומתם הטובה ביותר לעבודת האל הופכת את העולם.

  • Ozamiz City, הפיליפינים

  מאז הקמתה לפני למעלה מ -8 עשורים ועם הברקה ומסירות משולבת של הישועים, הנזכרים, המיסיונרים הקולומבניים והאחים הנוצרים, האוניברסיטה נותרת מצפונית וחזית עם תפקידה הדתי, ההיסטורי ומורשתה העשירה של מלגות בייצור וחינוך נוער מצוין ושירותי של מיסמיס אוקסידנטל, בערים ובעיירות שכנות ומעבר למפרץ.

  • Quezon City, הפיליפינים

  World Citi Colleges כי החזון והמשימה החינוכית שלה מהווים קריאה גבוהה ומשרד. מחויבת למסירותה למצויינות חינוכית, היא מחויבת להוביל בחינוך הוליסטי ומקצועי הנוצרי בבסיסו, לאומני בפרספקטיבה, מבוסס יכולות ומונע מחקרית בתכניות הלימודים, מדעי בדגש, גלובאלי בהיקפו, ומגוון מבחינה תרבותית. נטייה.

  • Manila, הפיליפינים

  אומנם University of Santo Tomas מבדילה את היותה האוניברסיטה הוותיקה ביותר באסיה, אך גילה משולב עם בולטותה בחינוך הפיליפיני. לא זו בלבד שהיא מתהדרת בכמה ראשונות בתחומי החינוך השונים.

  • Quezon City, הפיליפינים

  Kalayaan College (KC) היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה שנוסד בשנת 2000 על ידי פרופסורים מאוניברסיטת הפיליפינים (UP) המחויבים להשכלה גבוהה איכותית לסטודנטים פיליפינים ולסטודנטים המעוניינים מעבר לים. KC נפתחה ביוני 2001 באתר המקורי שלה ב Riverbanks, Marikina. במאי 2009 עברה KC למיקומה הנוכחי בשדרות אורורה פינת העיר בקזון סיטי.

  • Dasmariñas, הפיליפינים

  National College of Science and Technology (NCST) היא אחד ממוסדות החינוך המובילים ביישוב הצומח העצום של עיר Dasmariñas, Cavite. NCST בחרה ב- Cavite כמקום הולדתו בשל מיקומה האסטרטגי, עם מספר רב של תעשיות וחברות מבוססות טכנולוגיה הפועלות בטכניקות השונות במחוז, וזה מכיר את המחויבות המוסדית לשרת את בני הנוער של CALABARZON.

  • 768, הפיליפינים

  בשנת 1946, ד"ר פרנסיסקו ט. דלופאן האב, בתגובה לסערת הנוער הפיליפיני לחינוך במכללות לאחר תום מלחמת העולם השנייה, הקים את החלק הראשון של חזונו הגדול של אוניברסיטה - המכללה הפיליפינית למסחר ומנהל עסקים. בעקבות זאת הגיעו ארבע מכללות בשנת 1948: ליברלים לאומנויות, חינוך, רפואת שיניים ובית ספר לתארים מתקדמים.

  • Quezon City, הפיליפינים

  De La Salle Araneta University (DLSAU) היא החברה השביעית במערכת דה לה סאל ואוניברסיטת לסאליה הצעירה ביותר בפיליפינים. האוניברסיטה, שהוקמה בשנת 1946 כמכון ארנטה לחקלאות בבולקאן, הועברה למלבון בשנת 1947 ושמה שונה לקרן האוניברסיטה גרגוריו ארנטה בשנת 1978.

  • Manila, הפיליפינים

  ואטל מנילה מציעה את התוכנית הבינלאומית לניהול אירוח והיא שוכנת במכללת דה לה סאלה בסנט בנילדה. בנילדה היא סביבת למידה המטפחת סטודנטים לפתח את תחומי העניין והתשוקות שלהם, ומכשירה אותם להיות בעלי יכולת מקצועית בענפים מבוססים ובתחומי התמחות מתפתחים.

  • Boston, ארצות הברית
  • Mexico City, מקסיקו
  • + 32 יותר

  אנו יוצרים סביבה שבה לבתי הספר השותפים שלנו יש סיכוי להתחבר עם כישרון ברמה עוצמתית, אישית, ולטפח קשרים עם מועמדים מוסמכים מאוד.

  • Makati, הפיליפינים

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...