Keystone logo
פינלנד

לימוד חוֹק ב פינלנד 2024

למד ב- פינלנד

להרוויח תואר ראשון במשפטים בפינלנד פינלנד מאפשר לכל אחד לעסוק בעריכת דין, אלא רק אנשים קבלת רישוי על-ידי לשכת עורכי הדין הפינית באופן חוקי יכולים להשתמש בתואר של "asianajaja " (שפירושו " עורך הדין" , " עו"ד" או " עורך הדין "). עורכי דין שנחשבים "asianajaja " השלימו תכנית תלת-שנתי התואר הראשון במשפטים ( "oikeusnotaari ") ומאסטר שנתיים של חוקים ( "oikeustieteen maisteri "). בנוסף, עורכי דין צריכים גם לחוות חניכות של ארבע שנים עם משרד עורכי דין או עורך דין פרטי ויעברו את בחינת הלשכה. התואר במשפטים הגבוהים ביותר סטודנטים יכולים לקבל בפינלנד הוא "Oikeustieteen tohtori ", או דוקטור למשפטים. תלמידים צריכים להרוויח 60 נקודות ולהשלים את עבודת דוקטורט בשם " מונוגרפיה" שהוא בדרך כלל סביב 250 עמודים. חיבור זה גם יש להגן מילולי מול פנל של פרופסורים למשפטים מיועדים.ניתן להשיג מעלות חוק רק מאחד משלוש אוניברסיטאות: האוניברסיטה לפלנד, אוניברסיטת טורקו ואוניברסיטת הלסינקי. עורכי דין פיניים מותר להתאמן באופן עצמאי, בחברות מוגבלות או בשותפויות. בנוסף, עורכי דין תרגול חייבים לבלות 18 שעות או יותר בקורס לימודי המשך בכל שנה כדי לשמור על הרישוי שלהם. סטודנטים הוצאות שכר הלימוד ומגורים המבקשים ללמוד בתכנית דין פינית ישמחו לדעת שהחינוך הוא חינם ומימון הוצאות מהחייה מסופק בעיקר על ידי הטבות סטודנט מבוסס ממשלה הציעו דרך משרד החינוך. הפורום הכלכלי העולמי דירג אותו לאחרונה מערכת השכלה גבוהה פינלנד 's כטובה ביותר בעולם בשל דגש על מחקר, מדע ומעלות קורס מעשיים. הוצאות מחיה חודשיות בפינלנד (זה כולל אוכל, לינה ונסיעות) היא כ -750 יורו (1000 $ דולר).התלמידים הזקוקים לביטוח רפואי מומלץ להצטרף לאגודת סטודנטים ולקבל כרטיס סטודנט מהאיחוד אשר לעתים קרובות מספק הנחות להוצאות הקשורות לבית ספר.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  441
 • נתח של שירותים

  38
 • מנוי לאינטרנט

  20
 • תחבורה מקומית

  60

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  15
 • חצי ליטר בירה מקומית

  7

בערך פינלנד

ממוקם בצפון אירופה שבו הוא גובל בנורבגיה, שוודיה, אסטוניה ורוסיה, המדינה הנורדית של פינלנד מדרג בעקביות כאחד המקומות הטובים ביותר לחיות בהתייחסות לאיכות חיים, הזדמנויות כלכליות וחינוך. פינלנד התפאר הכנסה לנפש של כמעט 50,000 דולר, אחד הגבוה בעולם. מיושב בדלילות בשל האקלים הקר שלה ושטח מחוספס, פינלנד היא המדינה האירופית השמינית בגודלה במונחים של מדידות קרקע, עם רוב של חמשת מיליון תושביה חיים בחלק הדרומי של המדינה, במיוחד הלסינקי, להאטי וטמפרה. עובדות מהירה על פינלנד - הטמפרטורה הממוצעת בחורף בפינלנד דרום נשאר מתחת 32 מעלות פרנהייט (0 מעלות צלזיוס), עם שלג שנותר על הקרקע בין נובמבר לאפריל. עם זאת, קיץ פיני יכול להתחמם מאוד. טמפרטורות של 90 מעלות פרנהייט (32 צלזיוס) באמצע החודש יולי הן לא יוצאות דופן.- חקלאים בפוקוס פינלנד צפוני על בעלי חיים, ואילו חקלאים דרום להדגיש חקלאות דגנים - בשינה 2002, פינלנד 's המטבע (markka) הוחלף באירו. - יש פינלנד שתי שפות רשמיות: שוודית ופיני. 90 אחוזים מהאוכלוסייה פינלנד 's של מדברת פיניות. הוא מדברת אנגלית על ידי 60 אחוזים מהפינים ואילו 20 אחוזים מדברים גרמנים מערכת ממשלתית ומשפטית. מפינלנד דמוקרטיה פרלמנטרית הנשלטת על ידי ראש ממשלה, ראש המדינה וחוקה יושמה בשנת 2000, פינלנד מאפשר לאזרחיה להצביע בכל בחירות המדינה כ גם בחירות אירופאיות. רשות מחוקקת העליונה מבוצעת על ידי פרלמנט unicameral פינלנד 's המורכבת של 200 אנשים שקבלו את הכח לשנות את החוקה, לעקוף וטו על ידי ראש כן אמר ולפטר את הממשלה. מערכת המשפט פינלנד 's מבוססת על המשפט האזרחי ומחולקת בין בתי משפט מנהליים ומשפט פלילי / אזרחים.החוק הפיני מתבסס בעיקר על החוק השבדי, אלא גם מושפע במידה רבה מהמשפט הרומי. לערעורים בתי משפט (אזורי) ובתי משפט מקומיים להחליט מקרים הביאו לשופטים בתחומי שיפוט שונים ברחבי פינלנד. בית משפט גבוה להדחה קיים גם שעוסק אך ורק בפשעים שבוצעו על ידי מחזיקים בכירים של משרדי ממשלה. עונש על הפרת חוקים בפינלנד כרוך מאסר על תנאי, קנסות ועבודות שירות. הריגה, סחר בסמים ופשעים חמורים אחרים, בדרך כלל להצדיק תשע שנות מאסר. פינלנד נותן לי מאסרי עולם על רצח בכוונה תחילה, אך בדרך כלל פרסים מבחן האסיר לאחר 10 עד 15 שנים. פינלנד ביטל את עונש המוות בשנת 1971.

דרישות אשרה

 1. ויזת שהייה קצרה - לכל היותר של 90 יום ביקורים. ייתכן שתזדקק לויזה למשל אם אתה מוזמן לגשת למבחן קבלה בפינלנד, או אם אתה לוקח חלק בקורס או החלפה שנמשכים פחות מ-90 יום.
 2. אישור שהייה ללימודים - אישור שהייה זמני לטווח ארוך הניתן לרוב למשך שנה בכל פעם. אם אתה מגיע לפינלנד לתקופת חילופי סטודנטים העולה על שלושה חודשים, או אם התקבלת לתכנית לתואר מלא, עליך להגיש בקשה לתכנית זו.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת שהייה קצרה; אישור מגורים ללימודים

מחיר ומטבע

EUR 330

העמלות עבור היתר שהייה של פינלנד ללימודים להגשת בקשה על נייר עומדים כעת על 330 אירו; ו-300 אירו עבור בקשה אלקטרונית.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אם אתה אזרח נורדי או אזרח האיחוד האירופי/EEA, אינך צריך ויזה או היתר שהייה לפינלנד. עם זאת, אתה נדרש לרשום את מגוריך אצל מיגרי אם שהותך בפינלנד עולה על 90 ימים (6 חודשים לאזרחים נורדיים). בנוסף, אם שהותכם בפינלנד נמשכת יותר משנה, עליכם להירשם במערכת האוכלוסייה הפינית.

אם אתה אזרח שאינו האיחוד האירופי/EEA, בדרך כלל תצטרך ויזה או אישור שהייה לסטודנט. לאיזה מהם כדאי להגיש בקשה, תלוי במשך השהות בפינלנד.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה מקוונת / פינית

אתה יכול להתחיל את הבקשה שלך להיתר שהייה לסטודנט באופן מקוון בכתובת Enterfinland.fi, אך תוך כדי התהליך, יש צורך גם לבקר באופן אישי בשגרירות או קונסוליה של פינלנד. לא ניתן לטפל בבקשה להיתר שהייה של סטודנט פיני עד שהמבקש מבקר בשגרירות, ללא קשר אם הבקשה הוגשה באופן אלקטרוני או בשגרירות עצמה.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

על מנת להגיש בקשה לקבלת אשרת סטודנט או אישור מגורים של פינלנד עליך לעמוד בתנאים הבאים:

 • עליך לספק את מכתב הקבלה הרשמי שהונפק על ידי האוניברסיטה הפינית המארחת שלך.
 • הדרכון שלך חייב להיות בעל תוקף העולה על משך האשרה או אישור השהייה שאתה מבקש ב-3 חודשים לפחות.
 • הדרכון שלך חייב להיות הונפק במהלך 10 השנים הקודמות.
 • עליך לקבל עותק של טופס הבקשה המלא והחתום שלך.
 • עליך לספק הוכחה ליכולת הכלכלית שלך כדי לתמוך בעצמך כלכלית במהלך כל תקופת הלימודים שלך בפינלנד ולהסעה חזרה. נכון לעכשיו, סטודנט חייב להיות מינימום של 560 אירו לחודש עבור שהייה בפינלנד. משמעות הדבר היא שהתלמיד חייב לקבל מינימום של 6720 אירו לשנה עבור ההוצאות שלו בפינלנד.
 • עליך לספק הצהרה עדכנית על מצבך הפיננסי מהבנק שלך שמראה שיש לך לפחות 6720 אירו בחשבון הבנק שלך. שים לב שסטודנטים שלוקחים קורסים לתואר בפינלנד חייבים לקבל כספים למשך שנה בכל פעם. סטודנטים לחילופין חייבים להיות בעלי כספים לכל משך שהותם בפינלנד. במקרה שאין לך את הסכום הנ"ל בחשבונך, עליך לספק הוכחה בכתב לכך שקיבלת מלגה או מלגה או שנבחרת להטבות שיינתנו על ידי המוסד החינוכי שלך. שימו לב שדפי בנק של הורי המבקש או חשבון משותף או משותף לא יתקבלו עבור אשרת סטודנט או היתר שהייה של פינלנד.
 • עליך לספק הוכחה שהשגת ביטוח בריאות ורפואה תקף המכסה את כל משך שהייתך בפינלנד.
 • עליך להיות במצב בריאותי גופני ונפשי טוב וללא כל סוג של מחלה מדבקת.
 • אסור שיהיה לך עבר פלילי.
 • בטח לא סירבו לך להיכנס לפינלנד בעבר.
 • אתה מתכוון לעזוב את פינלנד בתום השהות המורשית שלך.

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמני הטיפול של ויזת סטודנט לפינית משתנים, אתה יכול לבדוק אותם כאן: http://migri.fi/en/processing-times

אישור שהייה לסטודנט ניתן בדרך כלל למשך שנה בכל פעם. לאחר השנה הראשונה שלך בפינלנד (בזמן טוב לפני יפוג האישור הקודם שלך) עליך להגיש בקשה להארכה של רישיון השהות שלך לסטודנטים ממיגרי. אתה יכול להשתמש בשירות האלקטרוני של Enter Finland גם למטרה זו. כדאי גם לציין שכאשר אתה מגיש בקשה להיתר מורחב כאשר האישור הראשוני שלך עומד לפוג, עליך להיות בפינלנד בעת הגשת הבקשה.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

אם אתה עובד לצד הלימודים, שעות העבודה שלך מוגבלות. אתה רשאי לעבוד רק 25 שעות שבועיות בממוצע במהלך התקופה האקדמית. מספר שעות העבודה אינו מוגבל ברמה שבועית. המשמעות היא שאתה יכול להתאים את שעות העבודה השבועיות שלך במהלך התקופה האקדמית, כל עוד אתה עובד 25 שעות שבועיות בממוצע.

אתה יכול לעבוד ללא הגבלות בזמנים שבהם המוסד החינוכי שלך אינו מציע הדרכה, כלומר במהלך חופשות הקיץ וחג המולד.

אתה יכול גם להשלים את התזה שלך בחברה או לקחת חלק בהכשרה מעשית. בהקשרים אלו שעות העבודה אינן מוגבלות.

שעות לשבוע

25

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.