Keystone logo
קולומביה

לימוד חוֹק ב קולומביה 2024

למד ב- קולומביה

להרוויח תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת קולומביה קולומביה, כמו גם מדינות אחרות באמריקה לטיניות כבר מנסה לתקן תהליך ההשכלה הגבוה שלהם בכך שהוא קל יותר לתלמידי הכנסה נמוכים כדי להשיג תארי השכלה גבוהים. איך להיות עורך דין בקולומביה כרוך השלים תואר ראשון במשפטים (4 שנים). לאחר מכן תוכל להשלים תואר שני במשפטים (LLM). בהתאם להתמחות שלך, אתה צריך או לא לעבור את בחינת הלשכה לעריכת הדין. יש צורך בהתמחות בהיקף של לפחות שנה אחת עם משרד עורכי דין או יועץ בודד לפעמים לפני סטודנטים למשפטים יכולים לקחת את בדיקת הבר. עורכי דין רבים קבלת תואר בקולומביה לבחור לעריכת הדין בברזיל, שבו הערים משגשגות מבחינה כלכלית של סאו פאולו ומציע הזדמנויות ריו דה ז'נרו שקולומביה אינה מספקת.עורכי דין המתמחים בתאגידים, עסקים ומשפטים חוזית לא יהיו בעיה למצוא תעסוקה בברזיל, כאשר עורכי דין פליליים ומשפחה נוטים להיות יותר בביקוש בקולומביה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  173
 • נתח של שירותים

  24
 • מנוי לאינטרנט

  23
 • תחבורה מקומית

  30

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  6
 • כרטיס קולנוע

  4
 • חצי ליטר בירה מקומית

  1

בערך קולומביה

קולומביה היא רפובליקה חוקתית הממוקמת בצפון מערב דרום אמריקה וגובלת באוקיינוס ​​השקט, הים הקריבי, פרו, ברזיל וונצואלה. כוח "באמצע " נחשב שיש כלכלה הגדולה 3 בקרב מדינות אחרות בדרום אמריקה; ממשלת קולומביה 's מונחה על ידי חוקה תוקנה בשנת 1991 ופועלת על פי עקרונות של "הפרדת רשויות ". ראש הממשלה והמדינה הוא נשיא קולומביה, הנתמך על ידי מועצת השרים וסגן הנשיא. בדומה למבנה של ממשלת ארה"ב, קולומביה יש קונגרס, סנאט ושני בתי הנבחרים של הלשכה. בית המשפט העליון של קולומביה שולט על רשות השופטת ומורכבת של 23 שופטים שכהנו בתאים אזרחיים, העבודה ועונשים. הוקם בשנת 2005, מערכת אזרחית של הליכים משפטיים כבר מיושמת על ידי שמירה על יריבות (חבר מושבעים או שופט) נהלים בכל בתי המשפט.מערכת המשפטית קולומביה 's עבודה תחת חוק העונשין מתוקנים משנת 1938 בשילוב במקור עקרונות חוק ספרדיים, המערכת המשפטית של קולומביה יש דמיון מפתיע לארה"ב וחוקים המערביים המגדירים פשעים כעבירות או עבירות. עם זאת, עונש מאסר מרבי קולומביה 's הוא 24 שנים (בדומה לחוקים סקנדינביים) ללא קשר לפשע. עונש המוות בקולומביה בוטל לפני למעלה מ -100 שנים. מחולק לכמה מחוזות שיפוטי המכילים בתי משפט מעולים שנצחו על ידי לפחות שלושה שופטים, עיריות קולומביה 's מפוקחות על ידי בתי משפט כי שימוש עורכי דין "המשרד הציבורי " לייצג אנשים בהליכים בבית משפט מיוחדים, לנוער ולמעגל.

דרישות אשרה

 • אשרת הגירה מקטגוריה 9 (ויזת M-9) - מחליפה את אשרת ה-TP-3 הישנה החל מה-15 בדצמבר 2017.
 • אם הקורס שלך נמשך פחות מ-6 חודשים, ייתכן שתוכל להשתמש באשרת תייר.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת הגירה מקטגוריה 9 (ויזת M-9); ויזת תיירים

מחיר ומטבע

אגרת הויזה תהיה תלויה בלאומיותך. עבור מועמדים בארה"ב, העלות עבור ויזת הסטודנט M-9 היא $67 דולר.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כדי להיות זכאי לויזה לסטודנטים של קולומביה, עליך להירשם למוסד חינוכי מוסמך בקולומביה באינטנסיביות של לפחות 10 שעות שבועיות.

כל האוניברסיטאות דורשות ממך ויזת סטודנט אם אתה נרשם לקורס למשך 3 חודשים או יותר.

אזרחים של מספר מדינות כולל אוסטרליה, קנדה, צרפת, גרמניה, בריטניה וארצות הברית אינם זקוקים לויזה כדי להיכנס לקולומביה כתייר למשך עד 90 יום. ויזת "תיירים" קולומביאנית אינה ויזה רשמית. זה רק חותמת בדרכון שלך. יתר על כן, ניתן להאריך אשרת "תיירים" ב-90 יום בכל משרד של Migración Colombia במדינה. אם אתה לומד בבית ספר לא מוסמך לתקופה קצרה מ-180 יום, אתה יכול לעשות זאת תחת היתר תיירות רגיל (PIP-5) ולא צריך להגיש בקשה לויזה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

הקונסוליה הקולומביאנית או מקוונת

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט לקולומביה בקונסוליה קולומביאנית או באינטרנט.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

אם אתה מגיש בקשה מקוונת, תצטרך את הדברים הבאים:

 • צילום של העמוד הראשון של הדרכון התקף שלך עם הנתונים האישיים שלך.
 • צילום של דף הדרכון שלך עם החותמת האחרונה של כניסה או יציאה מקולומביה.
 • אם הייתה לך ויזה קולומביאנית קודמת, צילום של ויזה זו.
 • צילום טופס הרשמה לאוניברסיטה חתום על ידי פקיד בית ספר.
 • אישור או מסמך מבית הספר, המעיד שלוח השיעורים הוא לפחות עשר (10) שעות שבועיות.
 • צילום "תעודת קיום וייצוג משפטי" מהאוניברסיטה.
 • אישור ההורים וציון האחראי על התלמיד במהלך שהותו בקולומביה, מאומת על ידי נוטריון או קונסול קולומביאני במקרה של קטינים.
 • מכתב (בספרדית) מאת בעל האחריות הכלכלית לתלמיד המבטיח את הוצאות הסטודנט ומסמכים המעידים על יכולת פירעון כלכלית. אם אתה סטודנט, המכתב צריך לומר שאתה תהיה אחראי כלכלית לעצמך בזמן שאתה בקולומביה. כדי להראות "כושר פירעון כלכלי" אתה יכול להשתמש ב"תעודה" בנקאית שמראה שהיתרה הממוצעת בששת החודשים האחרונים היא גדולה מפי 10 משכר המינימום החוקי בקולומביה או 7,812,420 פזו ($2,605 בשער חליפין של 3,000 פזו לדולר ארה"ב) בשנת 2018. ואת האישור הזה יש לעשות אישור נוטריוני ולתרגם. או שאתה יכול לספק שישה חודשים של דפי בנק ללא צורך בתרגום. כמו כן, ניתן להשתמש בדפי כרטיסי אשראי המראים יתרה פנויה מספקת.
 • תמונת פנים בסגנון פספורט עם רקע לבן, בגודל 3 ס"מ רוחב X 4 ס"מ גובה, הגודל המרבי של 300 kb קובץ jpg ליישום מקוון.

אם הקונסוליה שלך לא מאפשרת לך להגיש בקשה מקוונת, קח את המסמכים שהוזכרו לעיל לקונסוליה בזמן הפגישה שלך והשלם את התהליך שהם מציינים.​ אם תגיש בקשה אישית, הסוכן ישאל אותך שאלות, מלא האפליקציה המקוונת עבורך, סרוק את כל המסמכים שלך והחזר אותם אליך כמו גם צלם את התמונה שלך במצלמה דיגיטלית.

לאחר שתקבל את הויזה האלקטרונית שלך, עליך ללכת לקונסוליה קולומביאנית כדי להחתים אותה בדרכון שלך.

לאחר שקיבלת בהצלחה את ויזת הסטודנטים שלך בקולומביה, יהיו לך מקסימום 15 ימים לרשום את הויזה שלך ב- Migración Colombia כדי לקבל Cedula de Extranjeria (תעודה מזהה קולומביאנית לזרים). זה חייב להיעשות באופן אישי.

מתי כדאי להגיש בקשה?

משך הזמן שניתן לויזת הסטודנט הקולומביאנית תלוי באורך ההרשמה המתוכננת ויכול להיות עד שלוש שנים.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

עם ויזת הסטודנט M-9, אינך מורשה לעבוד בקולומביה.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.