Keystone logo
קנדה

לימוד חוֹק ב קנדה 2024

למד ב- קנדה

מהו תואר ראשון במשפטים בקנדה? להיות עורך דין בקנדה, אנשים צריכים להירשם בפורמטים הנכונים החינוכיים ולעבוד באמצעות סדרה של תוכניות עד לרמה הרצויה של חינוך מתקבלת. ברוב המקרים, התואר הראשון במשפטים בקנדה ייקחו בערך ארבע שנים כדי להשלים בתוך תכנית אוניברסיטה. אתה גם צריך להשיג, במינימום התואר ראשון בחוקים וזה חייב לבוא מבית ספר למשפטים ש 's מוכרת. תהליך חוק החינוך הוא אחד המבוסס על קבלת הכשרה לשימוש מעשי. תלמידים יצטרכו לשבת לבדיקה של מבחני הכניסה, מבחן שמבטיח לתלמיד הבנה מלאה של הרכיבים של החוק הקנדי כדי לעבוד בתחום זה. השכלה גבוהה החוק בקנדה למי שרוצה לקבל תואר במשפטים בקנדה, חדשות טובות היא שזה אפשרי לעשות זאת. יש הרבה בתי ספר למשפטים קנדיים ורובם מאפשרים לסטודנטים בינלאומיים להירשם.לפני שוקל את זה, אם כי, אנשים צריכים להתמקד במה שאתה ll " ללמוד. ראשית, יש תחרות להיכנס לבתי ספר למשפטים מכובדים בקנדה. מסיבה זו, אנשים צריכים לעבור ממוצע ציונים גבוהים ולהוכיח את עצמם כבחירה ראויה לבתי הספר הטובים ביותר. ההכנה לבחינות היא מבחן סטנדרטי שנלקח למדוד כמה מיומנויות הנדרשות לתלמידים יש כדי להיכנס לבית ספר למשפטים. זה בדרך כלל אמת מידה לקביעה אם התלמיד צריך להיחשב. מעורבות בקהילה, הצהרות אישיות, וניסיון בעבודה יכולים כולם לתרום לאם בית הספר יקבלו את התלמיד.ברגע שלומד התלמיד, הוא או היא תשלים ארבע שנות לימוד בכל הארץ של בתי ספר למשפטים רבים , חלקם כוללים אוניברסיטת מקגיל, אוניברסיטת מונטריאול, אוניברסיטת מניטובה, אוניברסיטת קולומביה הבריטית, ו המלכה 's אוניברסיטה, שכולן יש בתי ספר למשפטים מיוחדים, הנקרא בפקולטה למשפטים. תלמידים ישלימו את לימודיהם בבית הספר למשפטים, להשגת כל האשראי הדרוש כדי לעבור את הדרישות של בית הספר. לאחר מכן, הוא או היא צריכה לשבת לבחינת הלשכה. זהו מבחן חוק קשה מאוד מנוהל על ידי לשכת עורכי הדין הקנדי. זה גם דורש בדיקות רקע. סטודנטים חייבים לעבור את המבחן הזה כדי שיהיה לו רישיון לעריכת דין בארץ. כאשר מסתכל על עתידו של החוק במדינה, יש צורך הולך וגדל לעורכי דין משכילים ומסורים בארץ.עבור אותם תלמידים בינלאומיים המבקשים להירשם בסוג זה של בית הספר, החדשות טובות היא שיש אפשרויות רבות זמינות תכנית. חשוב לקבל ויזת סטודנט כדי להירשם לתוכניות אלה, אבל האוניברסיטה עצמו יכול לעזור לתלמיד להשיג מסמכים דרושים אלה.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  624
 • נתח של שירותים

  47
 • מנוי לאינטרנט

  58
 • תחבורה מקומית

  67

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  10
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך קנדה

קנדה היא מדינה גדולה ש 's המודרני ברוב ההיבטים של חיי היומיום. המדינה, השני בגודלה באזור בעולם, גובלת בדרום בארצות הברית. כאחת המדינות העשירות ביותר בעולם, באזור הוא אולי אחת מהאפשרויות המרתקות ביותר למי שרוצה לעסוק בעריכת הדין במדינה מודרנית, מגוונת. קנדה, מדינה דוברת אנגלית ובצרפתית, מציעה שפע של הזדמנויות למטיילים חינוכיים מחפשים להרחיב את האופקים שלהם ולהשיג תואר במשפטים שלהם. עובדות חיוניות על קנדה - עיר הבירה של קנדה היא אוטווה, הממוקמת במחוז אונטריו. - בקנדה יש ​​שתי שפות רשמיות - אנגלית וצרפתית. כמעט 60 אחוזים מהקנדים דוברי אנגלית ואילו 20 אחוזים לדבר צרפתית. שפות אחרות דיברו נפוץ בקנדה בשל הרמה הגבוהה של גיוון תרבותי הן קנטונזית, גרמנית, איטלקי ופונג'אב.- מערכת המשפט בקוויבק מבוססת על מערכת החוקים האזרחיים הנתמכים על ידי החוק הצרפתי; שאר קנדה שומר על מערכת המשפט המקובל האנגלית. - קנדה מכילה שני מיליון אגמים העריכו שמכסים בערך שמונה אחוזים מהיבשה הכוללת שלה. - עלה אדר הוא "סמל לאומי של ומוצג בהבלטה על הארץ " קנדה הדגל של. - המשטרה-קנדה המלכותית (שנקראה בפיהם "השוטרים "), שניהם משטרה לאומית ופדרלית, כי ידועה לרכיבת סוסים מקושטים כפי שהם אזורי סיור של קנדה. מהי מערכת החוק בקנדה? מערכת המשפט הקנדית נבנתה על מערכת המשפט המקובל הבריטית. מאז קנדה הייתה בעבר מושבה של אנגליה, רב של ההשפעות של זמן זה קיים במערכת החוק מגוונת קנדה 's. זוהי מערכת דו-שיפוט ויש רכיבים של הווה המשפט ציבורי ופרטי.יש הממשלה הפדרלית סמכות שיפוט על אזורים ספציפיים של החוק ואילו רוב החוקים מושפעים כללי מחוז. 'S המדינה החוקה הוא החוק העליון. יש קנדה פרלמנט, דומה למה שקיים בבריטניה. יש תהליך לערעורים נוכח גם כן.

דרישות אשרה

על מנת ללמוד בקנדה יותר מ-6 חודשים, עליכם לקבל אישור לימודים קנדי, המשמש כוויזת סטודנט קנדי למשך שהותכם.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אישור לימודים קנדי

מחיר ומטבע

CAD 150

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

רוב האזרחים הזרים חייבים להגיש בקשה להיתר לימודים. אישור לימודים, לאחר הוצאתו, מאפשר לאזרח זר ללמוד בקנדה במכון מאושר למשך הקורס או התוכנית שצוינו. במקרים מסוימים, אינך דורש אישור לימודים כדי ללכת לבית הספר בקנדה:

 1. אם הקורס או התוכנית שאתה מתכוון ללמוד הוא באורך של פחות מ-6 חודשים.
 2. אם אתה בן משפחה או צוות של נציג זר לקנדה.
 3. אם אתה חבר בכוח חמוש זר. עם זאת, עדיין תצטרך אישור נסיעה אלקטרוני (eTA) כדי לטוס לקנדה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

יישום מקוון/נייר

אתה יכול להגיש בקשה להיתר לימוד קנדי באופן מקוון או באמצעות בקשת נייר, אותה ניתן להשיג מאתר האזרחות וההגירה בקנדה (CIC).

אתר אינטרנט:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

איך עושים את הבקשה?

1. תחילה עליך לקבל מכתב קבלה מתוקנן מספק השכלה גבוהה מוכר.

2. השלב הבא הוא לקבל חבילת בקשה לוויזת סטודנט לקנדה, מאתר האינטרנט של CIC (http://www.cic.gc.ca) או על ידי פנייה למשרד הויזה המקומי שלך, או לשגרירות או הקונסוליה של קנדה בביתך מדינה.

3. על מנת לקבל את חבילת הבקשה שלך, תצטרך לענות על כמה שאלות על עצמך באתר CIC. שאלות אלה יקבעו אם אתה זכאי להגיש בקשה מקוונת לקבלת היתר סטודנט קנדי, ואילו מסמכים תצטרך לספק. אם תימצא זכאי, תקבל קוד צ'ק-ליסט אישי, תקף ל-60 יום, לו תזדקק על מנת להגיש את בקשתך באופן מקוון. הקפד להדפיס את הדף המכיל את הקוד שלך לעיון עתידי. העמוד יכלול גם מדריך בקשה, סכום משוער של שכר לימוד, רשימת מסמכים שתצטרכו להגיש עם הבקשה והנחיות לשלבים הבאים שלכם.

4. כאשר אתה מוכן להגיש מועמדות, צור חשבון MyCIC, שבו תזין את קוד רשימת הבדיקה האישי שלך. לאחר מכן תקבל את רשימת המסמכים האישית שלך המאפשרת לך להעלות ולשלוח את המסמכים שלך ל-CIC.

5. לאחר שהמסמכים וטופס הבקשה שלך מוכנים ושילמת את האגרות שלך, תוכל להגיש את הבקשה המלאה שלך ל-CIC.

6. ייתכן שחלק מהמועמדים יצטרכו להגיע לראיון במשרד הוויזה המקומי שלהם.

7. כאשר בקשתך תאושר, תקבל מכתב היכרות, בעוד שסטודנטים ממדינות הדורשות אישור נסיעות אלקטרוני (eTA) ו/או אשרת שהייה זמנית יקבלו אותם במידת הצורך. ה-eTA יהיה מקושר לדרכון שלך. חשוב שתיסעו עם הדרכון בו השתמשתם בעת הגשת בקשה לאישור הלימודים. ה-eTA יהיה תקף לחמש שנים או עד שפג תוקפו של הדרכון שלך, המוקדם מביניהם.

8. הצג את אלה יחד עם הדרכון שלך, הוכחה לכספי שלך ומכתב הקבלה שלך (וכל מסמך אחר שהומלץ לך לקחת) לסוכנות הגבולות של קנדה (CBSA) בקנדה, אשר לאחר מכן תנפיק את הקנדי שלך אישור לימודים ולאפשר לך גישה לקנדה. המסמכים הנדרשים עבור ויזת הסטודנט בקנדה כוללים:

 • טופס בקשה מלא;
 • מכתב הקבלה המקורי מהאוניברסיטה;
 • דרכון/תעודת נסיעה בתוקף, המאפשר גם לחזור לארץ הולדתך. אם אתה גר בארה"ב, זה לא הכרחי;
 • שני תצלומים עדכניים בגודל פספורט, עם מפרט שם ותאריך לידה מאחור;
 • הוכחה לתמיכה כספית במהלך הלימודים שלך המייצגת: שכר לימוד + 833 CAD לחודש (עבור כל המחוזות, למעט קוויבק) או שכר לימוד + 917 CAD לחודש (קוויבק);
 • מכתב הסבר;
 • אם אתה מתכוון ללמוד בקוויבק, תזדקק גם ל-Certificate d'acceptation du Québec, תרגום לאנגלית וצרפתית עבור המסמך שלך, הצהרה מהמתרגם והעתק מאושר של המסמכים המקוריים;
 • הוכחה ששילמת את דמי היתר הלימוד (150 CAD).

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמני העיבוד משתנים. זה תלוי בסוג הבקשה שאתה מגיש, והיכן היא מעובדת. יישומי נייר בדרך כלל נמשכים בערך פי שניים יותר מאשר יישומים מקוונים. תמיד מומלץ לבדוק את זמני העיבוד זמן רב מראש: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

לאחר שיש לך אישור לימודים קנדי, תוכל להגיש בקשה לחידושו מתוך קנדה אם תחליט להמשיך בלימודים.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

ניתן לעבוד בקמפוס או מחוצה לו עד 20 שעות במהלך סמסטרים באוניברסיטה ומשרה מלאה בהפסקות כגון חופשות החורף או הקיץ, ללא צורך באישור עבודה. כדי להעפיל, עליך להיות בעל אישור לימודים בתוקף ולהיות סטודנט במשרה מלאה. תזדקק גם למספר ביטוח לאומי (SIN) משירות קנדה כדי לעבוד בקנדה או כדי לקבל הטבות ושירותים מתוכניות ממשלתיות. אישור הלימודים שלך יהפוך לבלתי תקף 90 יום לאחר שסיימת את תוכנית הלימודים שלך, כך שתצטרך לרכוש אישור עבודה לאחר סיום הלימודים אם תרצה להישאר בקנדה לאחר הלימודים ולחפש עבודה. זה תקף לשלוש שנים.

שעות לשבוע

20

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

אשרת סטודנט לקנדה עשויה להידחות אם קצין הויזה חושד שמטרת המבקש בנסיעה לקנדה הוצגה בצורה שגויה - אם קורס לימודים לא היה הסיבה האמיתית לכך שאדם הגיש מועמדות. סביר אף יותר, שהוכחת הכספים שסופקו עשויה להיות בלתי מספקת להוצאות הצפויות של שכר לימוד, מזון, שכר דירה וכו', או שאינה מתאימה בבירור למסלול לימודים שנטען.