Keystone logo
רוסיה

לימוד חוֹק ב רוסיה 2024

למד ב- רוסיה

יש מה תואר ראשון במשפטים ברוסיה? רוסיה כמה מעלות חוק, והכשרה מבוססת על המסורת האירופית לתואר הראשון. אוניברסיטאות מסוימות מציעות ראשון במשפטים כתואר במשפטים ברמת כניסה. המומחה במשפט הוא המידה הנפוצה ביותר שהוענקה בחוק הרוסי. השכלה גבוהה החוק ברוסיה רוסיה היא שחקן חדש יחסית בשוק הסטודנטים הבינלאומי, ואחד מהיתרונות של לימודים ברוסיה הוא affordability. דמים להשתנות בהתאם לתכנית, אבל הם סבירים למדי בהשוואה לתוכניות דומות בחלקים אחרים של אירופה. המורשת התרבותית של המדינה היא יתרון נוסף של לימודים ברוסיה. תלמידים מבלים ארבעה או חמש שנים למדו משפטים ברוסיה, תלויים אם הם בוחרים ראשון או תכנית מומחה. סטודנטים שכבר מחזיקים בתואר ראשון בתחום אחר יכולים להוסיף תואר במשפטים בשלוש שנות הלימוד.לאחר קבלת תואר ראשון או מומחה תואר במשפטים, סטודנטים יכולים לבחור לרכוש השכלה נוספת. ריבונו של תכנית לתואר חוקים מוסיף שנתיים נוספות של מחקר במשרה מלאה. "דוקטור בחוק " , שהוא תואר מחקר, דורש שלוש שנים נוספות של מחקר במשרה מלאה. רודף הכשרה נוספת פותח את הדלת לאפשרויות תעסוקה רבות יותר. המשרד של רוסיה חינוך מפרט כ -350 מוסדות משפטיים מוכרים בארץ. בתי ספר למשפטים ברוסיה מחולקים לארבע קטגוריות. הראשון הם חוק בתי הספר במדינה באוניברסיטאות הישנות. אקדמיות חוק המדינה הן בודד בתי ספר המעניקים תארים משפטיים בלבד. מכוני מחקר ממשלתי מיוחדים עשויים להציע גם השכלה משפטית. לבסוף, תלמידים יכולים לבחור ללמוד משפטים רוסים בבית ספר למשפטים פרטיים. רוב תלמידי המשפט הבינלאומיים בוחרים להמשיך את הכשרתם באחת מהערים גדולות של רוסיה .כל מי שיש לו תואר במשפטים רוסים יכול לעסוק בעריכת הדין ברוסיה, אבל רק מי שהוכיח כישורים והודו כעורכת דין יכול להופיע בתיקים פליליים. Beaus של הגודל העצום של המדינה, התכנית לתואר פותחת הזדמנויות רבות בתוך רוסיה לאלה שלומדים כאן. בגלל תכנית התואר במשפטים של רוסיה היא עדיין חדשה יחסית, הזדמנויות להמשיך הכשרה משפטית או קריירה משפטית במדינות אחרות עדיין לא ידועים.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  198
 • נתח של שירותים

  28
 • מנוי לאינטרנט

  6
 • תחבורה מקומית

  23

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  4
 • כרטיס קולנוע

  4
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך רוסיה

על רוסיה המדינה הגדולה ביותר בעולם, רוסיה כבר נוכחות אדירה לאורך ההיסטוריה המודרנית. פורש שתי אסיה ובאירופה, רוסיה מביאה היסטוריה עשירה ומורשת תרבותית למי שבוחר להמשיך את לימודיהם בארץ הזאת. עם משאבי מינרלים ואנרגיה רבים, רוסיה יש כמה ספקים הגדולים ביותר של העולם של נפט וגז טבעי בעולם. רוסיה ידועה בתרומותיו רבות למדע, ספרות ומוסיקה. צ'ייקובסקי, אחד מלחינים המפורסמים ביותר של העולם , היה רוסי, כפי שהיה המחבר דוסטויבסקי. גם רוסיה לקחה את האובייקט הראשון ומלאכה המאוישת הראשונה לחלל. זוהי דרך השפעתה של רוסיה על התרבות ותרומתה למדע שהמדינה הפכה את חותמה על העולם. יש מה שכמו מערכת החוק ברוסיה? רוסיה כמה בתי משפט במערכת המשפטית שלה.אלה כוללים את בית המשפט החוקתי, הממונה על אכיפת החוק בינלאומי ואת החוקה. כמו כן, יש בתי המשפט "Arbitrazh ", אשר ליישב סכסוכי רכוש ומסחריים, ובתי המשפט האזרחיים, המטפלים בתיקים פליליים ופנה מקרים שאינם נופלים בתחום השיפוט של בתי משפט אחרים. המערכת משפטית של רוסיה היא ייחודית במבנה שלה, אבל זה דומה למבנה המשפט האזרחי באופן הדוק ביותר.

דרישות אשרה

 1. ויזת סטודנט רוסי - תקפה ללימודים בכל מכללה או אוניברסיטה רוסית או לכל קורס קצר מועד.
 2. ויזה הומניטרית רוסית - לאלו הנוסעים לרוסיה כדי לעסוק במחקר פוסט-דוקטורט או להשתתף בסמינרים אקדמיים. תקף עד שנה למטרות כולל כאלו הקשורות למדע או תרבות. (שימו לב: כל מידע נוסף הוא על ויזת סטודנט רוסי.)

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט רוסי; ויזה הומניטרית רוסית

מחיר ומטבע

העמלות הנדרשות עבור ויזת סטודנט רוסי משתנות בהתאם למדינה שהנפיקה את הדרכון לסטודנט, והאם תבחר בשירות סטנדרטי או אקספרס. כדוגמה, עלויות ויזת סטודנט רוסי לאזרח אנגליה מתחילות ב-165 ליש"ט. עם זאת, שימו לב כי דמי הבקשה שלכם לא יוחזרו אם בקשתכם לאשרת סטודנט תידחה או תידחה מכל סיבה שהיא.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אזרחים ממרבית המדינות הזרות יצטרכו ויזה כדי ללמוד ברוסיה. אזרחים ממדינות חבר העמים (CIS) אינם זקוקים לויזה: ארמניה, אזרבייג'ן, בלארוס, קזחסטן, קירגיזסטן, מולדובה, טג'יקיסטן, אוקראינה, אוזבקיסטן וכן האזורים האוטונומיים של אבחזיה ודרום אוסטיה. אם אתה אזרח של ארמניה, בלארוס, קזחסטן, קירגיזסטן או אוקראינה אתה לא צריך ויזה אבל אתה צריך דרכון בתוקף. אם אתה אזרח של אבחזיה, אזרבייג'ן, מולדובה, דרום אוסטיה, טג'יקיסטן או אוזבקיסטן, אתה יכול להגיע לרוסיה ללמוד ללא דרכון או ויזה.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות רוסיה או קונסוליה / מרכזי ויזה מורשים

לאזרחי מדינות הזקוקות לויזה לכניסה, יהיה צורך לקבל אשרת סטודנט רוסי לפני הנסיעה לרוסיה. עליך להגיש בקשה דרך השגרירות הרוסית או הקונסוליה במדינתך. ישנם גם מרכזי ויזה מורשים בחלק מהמדינות.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

לפני הגשת הבקשה, עליך להתקבל לקורס באוניברסיטה כדי שתוכל לקבל הזמנה רשמית לבוא לרוסיה ללמוד. ברגע שיש לך הזמנה, היא תקפה לשלושה חודשים. לאחר מכן, כדי להגיש בקשה לוויזת הסטודנט הרוסי שלך, עליך לבקר בשגרירות הרוסית או הקונסוליה במדינתך ולהגיש את כל המסמכים הדרושים. שימו לב: עליכם לרשום את הויזה שלכם תוך שבעה ימים מכניסתכם לרוסיה. במקרה של ויזות סטודנטים, בדרך כלל הצד המזמין (אוניברסיטה או מכללה או בית ספר לשפות או מכון) הוא זה שמארגן את רישום הוויזה של הסטודנטים. לאחר סיום ההרשמה, תסופק לך הוכחה לרישום הויזה שלך, אותה עליך לשמור בזהירות עד שתצא מהמדינה.

על מנת להגיש בקשה לוויזת סטודנט לרוסית, עליך להגיש טופס בקשה לויזה מלא, דרכון לאומי מקורי (ועותק של העמוד הראשון), תמונה סטנדרטית אחת, הוראת כסף, מכתב הזמנה מקורי מהארגון הרוסי המארח שלך, מקורי תעודת בדיקת דם שלילית ל-HIV (איידס) (לא מעל 3 חודשים). הדרכון הלאומי צריך להיות תקף לפחות משנה וחצי.

מתי כדאי להגיש בקשה?

אתה יכול להתחיל את תהליך הבקשה לויזה 45 ימים לפני תאריך ההגעה המתוכנן לרוסיה. זמן העיבוד יכול להיות ארוך, לקחת בין שבועיים לחמישה שבועות. אשרת הסטודנט ניתנת בתחילה ל-90 יום אך ניתן להאריך אותה לשנה ולאחר מכן לחדש אותה למשך כל הלימודים.

זמן עיבוד

5 Weeks

הזדמנויות עבודה

אם יש לך ויזת סטודנט רוסי, תידרש אישור עבודה משירות ההגירה הפדרלי (FMS) אלא אם העבודה הזו מתבצעת במהלך החגים או במוסד או בארגון שבו אתה לומד. תקבל אישור לעבוד רק אם אתה סטודנט במשרה מלאה באוניברסיטה מוסמכת וגיל 18 לפחות. ההיתר יאפשר לך לעבוד רק בתחום או במקצוע הקבועים בהיתר ובעיר או באזור האוניברסיטה שלך. עלות רישיון עבודה לאלו עם אשרת לימודים רוסית היא 3,500 RUB (60 דולר). אם תעזוב את הקורס באוניברסיטה שלך, אישור העבודה יבוטל ולא תוכל עוד לעבוד ברוסיה.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

אם אתה מציג מסמכים כוזבים עבור אשרת הסטודנט שלך או מסתיר או מצג שווא עובדות בבקשתך. ייתכן שתימנעו ממך כניסה לרוסיה בוויזת סטודנט אם אתה נשאי HIV.