Keystone logo
ברזיל

לימוד חוֹק ב ברזיל 2024

למד ב- ברזיל

מהו התואר הראשון במשפטים בברזיל? בברזיל, הוא לימד את החוק כתכנית לתואר ראשון. לכשיושלם, התלמיד יהיה התואר ראשון בחוק. הוא נמצא גם בבתי ספר למשפטים פרטיים. כל תואר משפטי חייב להיות מוכר על ידי הוועדה הלאומית לחינוך המשפטי של Counsil הפדרלי OAB. באופן רשמי, התואר הראשון במשפטים בברזיל הוא בעל תואר ראשון במדעי חברה וחוקים. דוקטור למשפטים, אשר דורש מחקר נוסף, גם אפשרות לכאן. זה דורש מחקר נוסף, כמו גם שימוש מעשי בתחום. יש השכלה גבוהה חוק בברזיל ברזיל מספר גדול של בתי ספר למשפטים ו, ​​כתוצאה מכך, יש עורכי דין רבים בהווה. למעשה, באחת ערים גדולות בארץ , סאו פאולו, יש כמה 222,000 עורכי דין נוכחי. זה פחות משמעותי מאשר ברוב הערים בארצות הברית או בבריטניה. עם זאת, יש צורך אמיתי באנשי מקצוע מוסמכים כאן מאז עורכי דין רבים הם פחות ממכובד.התלמיד שרוצה לעסוק בעריכת הדין בברזיל יצטרך להשלים את כל לימודיו או שלה ולאחר מכן להירשם לקורס של תוכניות משפטים באחד מבתי ספר הרבים, מהם יש יותר מ 1000. התלמיד לאחר מכן, יצטרכו לסיים את הלימודים מבית הספר ש. ואז, ברגע שהוא או היא הבוגרים, הסטודנטים יצטרכו לעבור מבחן בר. זהו מבחן מגוון שיכול להיות מאוד מאתגר. הוא מנוהל על ידי לשכת עורכי הדין של ברזיל. בדרך כלל, התהליך החינוכי לוקח בערך חמש שנים כדי להשלים. לסטודנטים בינלאומיים שרוצים להירשם לתוכניות החוק בברזיל, הצעד הראשון הוא לפנות לאחת המכללות בברכה סטודנטים בינלאומיים. תלמידים צריכים לעבור את האמצעים לשלם עבור עצמם, ובכלל זה החינוך המלא שלהם, ויצטרכו לקבל ויזת סטודנט, שבית הספר יכול לעזור לתלמיד להשיג. במבט לטווח ארוך, יש צורך באנשי המקצוע מוסמך כאן, אבל יש גם שפע של אתגר.התלמיד המוסמך גם יצטרך ליישם אותו או את עצמה כראוי על מנת להשיג את הרמה הנכונה של חינוך.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  185
 • נתח של שירותים

  23
 • מנוי לאינטרנט

  19
 • תחבורה מקומית

  41

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  7
 • כרטיס קולנוע

  7
 • חצי ליטר בירה מקומית

  2

בערך ברזיל

ברזיל היא המדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה. כמו כן, מציע שילוב ייחודי של חיים מודרניים וחיי כפר. ברזיל, שגובלת בונצואלה, גיאנה, סורינאם, ובמדינות רבות אחרות, היא אחד גדול בדרכים שונות. יש לו את התוצר השביעי בגודלה בעולם. זהו ביתם של 201.000.000 אנשים. כמו כן, יש חלק מהשינויים המעניינים ביותר מתקיימים בארץ גדלה כדי לעמוד בדרישות של האוכלוסייה הצעירה שלה. עבור אותם תלמידים שרוצים ללמוד משפטים בברזיל, יש שפע של הזדמנויות מבטיחות, כולל הצורך באנשי מקצוע מוסמך היטב. ברזיל מציעה אשרות נסיעות בינלאומיות לסטודנטים שהתקבלו לבתי ספר בארץ. עובדות חיוניות על ברזיל - יש ברזיל מערכת מורכבת וקומפקטית של נהרות הכוללים את אמזון, כושי וParana ריברס.נהר האמזונס יש נפח הגדול של מים כלולים בנהר אחר בעולם, והוא הנהר השני באורכו על פני כדור הארץ - כמעט רבע מיערות הגשם של העולם נמצאים בברזיל, בעיקר בהיקף של הג'ונגל האמזונס. יערות הגשם של האמזונס הוא גם ביתם של יותר מינים של קופים מכל מקום אחר על פני כדור הארץ - הכדורגל (Futebol) הוא ענף ספורט הפופולרי ביותר בברזיל 's. תלמידים יגלו כי כל מדיום לעיר גדולה הם מבקרים בזמן הלימודים בברזיל יש אצטדיוני כדורגל אחד או יותר - כשליש משני מיליון תושבים ברזיל 's לעבוד בענף החקלאות.פולי קפה, תירס, חיטה, קנה סוכר, אורז וסויה הם ברזיל 's גידולים עיקריים - אחד משבעת פלאי העולם, פסל ישו הגואל, נמצא בריו דה ז'נרו בירת ברזיל היא ברזיליה, שבו גדול מוסדות להשכלה גבוהים כמו האוניברסיטה של ​​ברזיליה, אוניברסיטת Cental של ברזיליה (UniCEUB) והאוניברסיטה הקתולית של ברזיליה (UCB) נמצאים - האנתרופולוגים מעריכים כי רב כמו 60 שבטים קיימים ביערות הגשם באמזונס שעדיין לא יצרו קשר עם ציביליזציה מהי מערכת החוק בברזיל? מערכת המשפט הברזילאית יכולה להיות מורכבת. המדינה היא רפובליקה פדרטיבית, עם חוקים ברמות המדינה, עירונית, ופדרלית. עם מערכת משפטית מוסדרת, כל רכיב של הממשלה יש סט של חוקים המבוססים על ההקשר הספציפי של חוקים אלה משלו וכיצד הם מיושמים. מערכת בתי משפט עוזרת לאכוף את החוקים, שעורכי דין הם הכרחיים כדי לייצג אנשים.החוקה הפדרלית היא המרכיב העיקרי של שלטון מערכת המשפט.

דרישות אשרה

כל אשרות הסטודנטים בברזיל נקראות ויזה זמנית IV, או VITEM-IV.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת סטודנט (VITEM-IV)

מחיר ומטבע

המחירים עבור ויזות סטודנטים לברזיל משתנים בהתאם ללאום המבקש. העלות הבאה עשויה להשתנות:

 • לאזרחי איחוד האמירויות הערביות: 95 דולר ארה"ב
 • לאזרחי צרפת: 140 דולר ארה"ב
 • לאזרחי בריטניה שתוקפו של הויזה שלהם הוא עד 180 יום: 40 דולר
 • לאזרחי בריטניה שתוקפם של הויזה עולה על 180 ימים: 195 דולר ארה"ב
 • לאזרחי ארצות הברית: 160 דולר ארה"ב
 • לאזרחים מכל מדינה אחרת: 40 דולר ארה"ב

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הזרים שרוצים ללמוד בברזיל - ללא יעדי הגירה או כוונה לבצע פעילויות בתשלום שאינן התמחות - צריכים להגיש בקשה לוויזת סטודנט. הדרישה העיקרית לקבלת ויזת סטודנט היא שאתה רשום באוניברסיטה ברזילאית הרשומה במשרד החינוך בברזיל.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

בקונסוליה הכללית הקרובה או בשגרירות ברזיל

אתה יכול להגיש בקשה לוויזת סטודנט לברזיל בקונסוליה הכללית הקרובה או בשגרירות ברזיל.

אתר אינטרנט:

איך עושים את הבקשה?

עליך להתייעץ באתר האינטרנט של הקונסוליה הכללית שלך כדי לקבל בקשת ויזת סטודנט, רשימה של דרישות, ולאמת את תהליך הבקשה ולוח הזמנים. בהחלט קבע את הפגישה עם הקונסוליה או השגרירות שלך בהקדם האפשרי.

על מנת להגיש בקשה ל-VITEM-IV, יש צורך להכין את התיעוד הבא:

 • דרכון של מבקשים שלא יפוג תוך 6 חודשים וחייב להיות בעל שני דפים ריקים לפחות
 • טופס בקשה לויזה אחד לכל מבקש, שנוצר באופן מקוון
 • שתי תמונות בגודל 3 ס"מ על 4 ס"מ
 • הוכחת מגורים בתחום השיפוט של המחלקה הקונסולרית בשגרירות במשך 12 החודשים האחרונים
 • תעודת רישום לא פלילי שהונפקה על ידי מחלקת המשטרה המקומית של המבקש עבור מועמדים מעל גיל 18, שהונפקה פחות מ-90 יום לפני הבקשה
 • הוכחת מלגה, אם לא, הוכחה ליכולת כלכלית לשלם עבור כל משך הקורס
 • הוכחת רישום למוסד המאשרת כי הפונה ישתתף בקורס לימודים, תוך ציון ברור כמות שעות השיעור בשבוע
 • תעודת לידה או הצהרה נוטריונית
 • תעודה שהונפקה על ידי מוסד החינוך הקודם המעידה על רמת הלימודים של הפונה
 • אם המבקש יהיה מתחת לגיל 18 ואינו נוסע עם הוריו או האפוטרופוסים שלו, עותק נוטריוני של תעודת לידה נשבעה מתורגם לפורטוגזית או לאנגלית ואישור להנפקת ויזה לברזיל לקטינים חתום על ידי שני ההורים או האפוטרופוסים החוקיים אצל נוטריון ציבורי
 • ביטוח בריאות תקף בברזיל המציע כיסוי לטיפול ואשפוז, או PB4 במקרה של סטודנטים מפורטוגל

מתי כדאי להגיש בקשה?

זמן העיבוד יכול להיות מהיר וייקח רק כמה ימים, אבל זה תלוי במדינה.

ה-VITEM-IV תקפים עד שנה בכל פעם, בהתאם לאיזה קורס הסטודנט נרשם, וניתן לחדש אותם כמה פעמים שצריך על מנת שהסטודנט יסיים את הקורס. הבקשה להארכת הויזה צריכה להיעשות במשטרה הפדרלית או במשרד המשפטים תוך 30 יום לפני פקיעת תוקף הויזה הנוכחית. על מנת לחדש את הויזה לאחר שנה, תצטרך להציג תיעוד מהאוניברסיטה המוכיח שיש לך נוכחות וביצועים סבירים כדי להמשיך את הקורס.

למתמחים אשרת הסטודנט תקפה לשנה ואינה ניתנת לחידוש.

לאחר מתן אשרת הסטודנט למבקש, עומדים לרשות הסטודנט שלושה חודשים להיכנס לברזיל. לאחר כניסתו לברזיל, לסטודנט יש עד 30 יום להירשם במשטרה הפדרלית של העיר שבה יגורו.

זמן עיבוד

הזדמנויות עבודה

מי שמגיע לברזיל עם VITEM-IV אינו רשאי לעסוק בפעילויות בתשלום שאינן התמחות. עם זאת, סטודנטים זרים שמוכנים להיות מתמחים בברזיל רשאים לבצע פעילויות בתשלום. להתמחות של עד ארבעה חודשים, אין צורך בקשר רשמי עם מוסד חינוכי ברזילאי. עבור התמחויות הנמשכות יותר מארבעה חודשים, חובה ליצור קשר רשמי עם מוסד חינוך ברזילאי.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?