Keystone logo
שבדיה

לימוד חוֹק ב שבדיה 2024

למד ב- שבדיה

השבדי חוק התואר כדי עריכת הדין בשוודיה, בוגרים חייבים להחזיק או התואר הראשון במשפטים תואר (LLB) או מוסמך במשפטים (LLM). LLM הוא בדרך כלל בעל אופי משלים ומציע תנאי כשירות נוספים לנמענים, הנע בין חוק מס חברות הבינלאומי למשפט הימי לחוק האירופי. בשילוב, שני תארים אלה בדרך כלל תוחלת תקופה 4-5 שנות לימוד. ההשכלה גבוהה באוניברסיטאות בחוק שוודית שוודיה הם ידועים בעולם על מסירותם לחשיבה עצמאית, תחקיר ובקרת איכות מחמירה. בנוסף למוניטין ברמה העולמית שלה, שוודיה מוכרת למחויבותה לברכת סטודנטים מכל רחבי העולם. תכונות אלו הופכות אותו ליעד אטרקטיבי לסטודנטים בחיפוש תואר משפט בינלאומי, כמו גם בתחומים אחרים של מחקר.כדי לעסוק בעריכת הדין בשוודיה, מקבלי תארים חייבים להשלים חמש שנים נוספות של עבודה משפטית במשרד עורכי דין או בפרקטיקה פרטית. גם הם חייבים להראות אופי ראוי ולעבור מבחן אקדמי קפדני. סופו של הדבר רק תושביה שלה, בנוסף למועמדים ממדינות אחרות באיחוד האירופי, כמו גם שווייץ, הם זכאים להיות עורכי דין בשוודיה. שכר לימוד לתואר ראשון ועלויות תלויות במוסד. הזדמנויות מימון מלגה רבות זמינות עבור סטודנטים בינלאומיים כדי לעזור לכסות את העלויות. אין עוד כל משרדי עורכי דין ציבוריים בשוודיה; עורכי דין פועלים אך ורק בפרקטיקה פרטית. בדרך כלל, עורכי דין בשוודיה מספקים ייעוץ משפטי, אלא גם משרדי עורכי הדין לכסות ספקטרום של חובות משפטיים, כוללים ממשל תאגידים, ארגון מחדש פיננסי, נדל"ן, מסים, השקעות, פיתוח כלכלי ועוד.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  428
 • נתח של שירותים

  30
 • מנוי לאינטרנט

  28
 • תחבורה מקומית

  74

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  8
 • כרטיס קולנוע

  13
 • חצי ליטר בירה מקומית

  6

בערך שבדיה

שוודיה נמצאת בצפון אירופה וגובלת בפינלנד, נורווגיה והים הבלטי, הים צפוני. מטכנולוגיה לפוליטיקה למסחר, המדינה הסקנדינבית, ידועה בחדשנות והטכנולוגיה שלה, היא בישרה לתרומות רבות הגלובליות המשמעותית שלה, שנע בין פרס נובל לאיקאה. תעשיות שוודית עיקריות כוללות עץ, עפרות ברזל, תקשורת, כלי רכב, ותרופות. שוודיה ידועה היטב למערכת בריאות אוניברסלית ספרות, סרטים, אופנה, ו. זה לא מפתיע, לכן, שבדיה גם זורחת בתחום ההשכלה גבוהה. לזרוק את העובדה שהוא נרחב דוברים אנגלים - והיא למעשה מצב מקובל של הוראה באוניברסיטה, כמו גם את שפת העבודה הרשמית של מספר התאגידים שוודי - ושוודיה הופכת רכזת אמיתית של מחקר הבינלאומי לסטודנטים מכל רחבי הגלובוס.החוקים של שוודיה המערכת המשפטית השבדית נוצרים על ידי הפרלמנט של המדינה ואושרו על-ידי מספר משרדי הממשלה אחראים על כל דבר, החלת אכיפת החוק לשירותי כליאה. למדינה יש שתי מערכת משפט מנהלית מקיפה חוק העונשין והאזרחי, כמו גם.

דרישות אשרה

 1. אשרת שהייה קצרה - אם אתם מגיעים לשבדיה לפחות משלושה חודשים.
 2. אשרת שהייה ארוכה מסוג D (אישור תושב ללימודים) - אם אתם מתכננים לשהות בשוודיה יותר משלושה חודשים.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

אשרת שהייה קצרה; אשרת שהייה ארוכה מסוג D

מחיר ומטבע

SEK 1000

אגרת הבקשה לוויזת סטודנט היא כעת 1000 SEK.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

אזרחים של מחוזות האיחוד האירופי/EEA/נורדיים יכולים לחיות וללמוד בשוודיה ללא אישור שהייה או ויזה.

אזרחי שוויץ חייבים להגיש בקשה לויזה אם הלימודים שלהם נמשכים יותר משלושה חודשים. עם זאת, הם יכולים להתחיל את לימודיהם מיד לאחר הגעתם לשוודיה או להגיש בקשה לפני שהוכרזה הקבלה לאוניברסיטה.

סטודנטים שהם אזרחים של מדינות מחוץ לאיחוד האירופי או ה-EEA ורוצים ללמוד בשבדיה ידרשו אשרת סטודנט או אישור שהייה. אם אתם מתכוונים לשהות בשבדיה פחות משלושה חודשים, תזדקקו לויזה למקרה שאינכם אזרח של אחת מאותן מדינות הפטורות מדרישת ויזה בשוודיה. אם מסלול הלימודים שלך יימשך יותר משלושה חודשים, תידרש אישור שהייה כדי להיכנס וללמוד בשוודיה.

כדי להיות זכאי לאשר שהייה, עליך להתקבל ללימודים במשרה מלאה בתכנית או קורס המחייבים אותך להימצא באוניברסיטה או במכללה האוניברסיטאית.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

שגרירות או קונסוליה מקוונת / שוודית

לאחר השלמת תהליך הבקשה לויזה באופן מקוון, עליך לקבוע פגישה עם השגרירות או הקונסוליה השוודית לראיון, להצטלם ולטביעת אצבע ולקבל את כרטיס אישור השהייה שלך.

אתר אינטרנט:https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden.html

איך עושים את הבקשה?

כדי להגיש בקשה לאישור שהייה ללימודים, תצטרך:

 • שלם את תשלומי שכר הלימוד הראשון שלך.
 • הכן את התיעוד התומך שלך. זה כולל עותקים של הדרכון ומכתב הקבלה שלך, כמו גם הוכחה שאתה יכול לפרנס את עצמך כלכלית במהלך תקופתך כסטודנט בשוודיה. אם תשהה בשבדיה פחות משנה, תצטרך גם הוכחה של ביטוח בריאות מקיף.
 • הגש את הבקשה המקוונת.
 • שלם את דמי הבקשה.

תוכל למצוא סקירה מלאה של התיעוד הנדרש כאן: https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden/Universities-and-university-college.html

מתי כדאי להגיש בקשה?

מאחר שתהליך הגשת הבקשה לאישורי שהייה עשוי להיות ארוך, עליך להגיש בקשה מיד לאחר קבלת הודעת הקבלה. זמן ההמתנה הנוכחי לקבלת היתר שהייה ללימודים הוא שלושה חודשים ומעלה, לכן הקפידו להגיש את בקשתכם בהקדם האפשרי לאחר תשלום שכר הלימוד הראשון. בקשה מנייר לוקחת הרבה יותר זמן מאשר בקשה מקוונת, אז הגש בקשה מקוונת אם אפשר.

אשרות ואישורי שהייה לסטודנטים בינלאומיים בשבדיה תלויים במשך מסלול הלימודים שלך.

זמן עיבוד

3 Months

הזדמנויות עבודה

כאזרח האיחוד האירופי, אתה זכאי לעבוד בשוודיה ללא אישור עבודה.

אזרחים שאינם תושבי האיחוד האירופי/EEA יצטרכו אישור עבודה. המעסיק בשוודיה יבקש אישור עבודה בשמך.

מותר לך לעבוד ללא הגבלת שעות, אך מומלץ לא להזניח את הלימודים. תצטרך להוכיח שהתקדמת בלימודים ולהראות תוצאות אקדמיות משביעות רצון.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

בקשת הוויזה שלך עשויה להידחות אם אינך יכול להציג הוכחה לכספים הנדרשים, או אם תספק מסמכים שגויים או לא מלאים.