Keystone logo
ארצות הברית

לימוד חוֹק ב ארצות הברית 2024

למד ב- ארצות הברית

מעלות חוק במדינות בארה"ב רוב האמריקנית דורשות ממועמדים בעלי תואר דוקטור במשפטים (JD) מבית ספר למשפטים מוכרים. קורס בן שלוש שנים של המחקר בא בעקבות השלמת של ארבע שנות לימוד לתואר ראשון בכל נושא. מערכת זו שונה באופן משמעותי ממדינות רבות אחרות שבו תלמידים נכנסים לבית ספר חוק מייד לאחר שסיים את בית ספר תיכון; נחשב תחום אקדמי מקצועי, JD שווה לתואר שני. בעוד פחות נפוץ, חלק מבתי ספר גם מציעים Master-שנתי למשפטים (LLM) אשר מציעה הזדמנויות להתמחות, כמו גם את תואר דוקטור האקדמי היוקרתי בחוק של דוקטור למדע משפטי (דוקטור למשפטים). לפני שמאפשר לעריכת דין, רוב התלמידים נדרשים על ידי המדינה בה הם מתאמנים לעבור בחינת לשכה, ולהפגין סטנדרטים אופי. משום שמדינות לנהל את הבר, זה יכול להיות מועיל כדי להשתתף בבית ספר למשפטים באזור שבו אתה מתכנן להתאמן.השכלה גבוהה חוק בארה"ב על פי לשכת עורכי הדין האמריקאי (ABA), יש בסך הכל של 202 בתי ספר למשפטים שאושר על-ABA בארה"ב בשנה הראשונה של דוקטור Juris בדרך כלל מתמקד בנושאי חוק יסוד, ואילו בשנים האחרונות יכולות להיות מותאם אישית כדי להתאים את האינטרסים של תלמיד. בעוד עורכי דין רבים באופן לא רשמי מתמחים, אין הבדל משפטי בין סוגי התרגול. סימן היכר אחד של אימוני בית ספר למשפטים בארה"ב הוא השימוש בשיטה הסוקרטית, שבו תלמידים נקראים על ישירות כדי לענות על שאלות במקום הרצאות בסיסיות. שכר הלימוד משתנה בהתאם לבית הספר אתם לומדים, עם שכר הלימוד בבית הספר פרטי בהיקף של הממוצע רק מעל 40,000 $ על פי חדשות ארה"ב וורלד ריפורט. שוב, את דמי עשויים להשתנות ממוסד למוסד האחר. לוח הזמנים הבאים בלוח השנה הסטנדרטי בארה"ב האקדמית להשכלה גבוהה מספטמבר עד מאי. שעה שהתכונן לבית ספר למשפטים בארה"בהוא תלמידים תחרותיים מאוד, בינלאומיים יותר ויותר ביקוש. דרושים בחוק נחשבים בדרך כלל להיות גם רווחי ומתגמלים. בנוסף, מחקר מצביע על כך שהעסקת עורך דין בעשור האחרון עקפה רוב עיסוקים אחרים. מספר גדול של בוגרי משפטים בוחר שלא לעבוד כעורכי דין, במקום לחפש קריירה בעסקים, ממשלה ותעשיות אחרות.

שנה מטבע

עלות מחיה חודשית בסיסית

 • השכרה בדירה משותפת

  944
 • נתח של שירותים

  65
 • מנוי לאינטרנט

  65
 • תחבורה מקומית

  64

עלות אורח חיים לדוגמה

 • שילוב של מזון מהיר

  9
 • כרטיס קולנוע

  12
 • חצי ליטר בירה מקומית

  5

בערך ארצות הברית

ארצות הברית של אמריקה נמצאת בחצי הכדור הצפוניים בצפון אמריקה, מדרום לקנדה וצפון לגבול המקסיקני. הוא מורכב של 50 מדינות: 48 מדינות רציפות וגם אלסקה ואיי הוואי. החברה של ארה"ב היא מגוונת כמו המדינה עצמה. אין שיטת קסטות אם כי יש שיטען כי נקודה, בהתחשב בכלכלה הנוכחית. יש יזמים רבים ואנשים פרטיים העשירים שעשו את ההון שלהם, ויש עובדי מפעל ביצוע שכר מינימום. ארה"ב היא מדינה גדולה עם חירויות רבות למי שיבחר לעשות את זה המקום שלהם ללמוד או לחיות. לומד בארה"ב מציעה הזדמנויות מרגשות. גבוה ברשימה של התכונות של ארה"ב הוא המערכת שלה יוצאת דופן להשכלה גבוהה, מה שהופך אותה ליעד הנחשק ביותר עבור סטודנטים בינלאומיים, כוללים תארים במשפטים המבקשים אלה. ארה"ב המשפטית מערכת ארה"במערכת משפטית כוללת מערכת מחוברת של איזונים ובלמים, הכוללים רשויות משפט, רגולציה והממשלתיות. יחד, גופים אלה לנהל ולאכוף את חוקי המדינה על פני רמות פדרליות, מדינתיות ומקומיות. החוקה האמריקנית מעניקה סמכויות ספציפיות על הממשלה הפדרלית שיש לו סמכות שיפוט על מקרים מסוימים - כגון אלה הכרוכים בחוקים פדרליים, ממשלות זרות וסכסוכים בין המדינות. מעבר לכך, יש לכל מדינה וגופים שלטון משלו. לכל צד הזכות למשפט על ידי חבר מושבעים בהיקף של 12 אזרחים שלהעריך את הראיות ולהגיע להכרעת דין. מקרים המשפטיים ביותר בארה"ב נפתרים לפני שהגיעו למשפט באמצעות תנועה משפטית או הסדר לפני שהגיע למשפט. עורכי דין הם חלק חיוני של מערכת המשפט בארה"ב ואחראים לדוגל בשם הלקוחות שלהם. הם מורשים על ידי המדינה שבה הם מתאמנים.

דרישות אשרה

1) ויזת F - ויזה מסוג זה מיועדת לסטודנטים בינלאומיים המתכוונים להמשיך לתואר אקדמי במכללה או אוניברסיטה מוסמכת בארה"ב או ללמוד אנגלית באוניברסיטה או במכון אינטנסיבי לשפה האנגלית. ישנם שלושה סוגים של ויזת F:

 • ויזת F-1 לסטודנטים במשרה מלאה;
 • ויזות F-2 לתלויים של בעלי אשרת F-1 (בני זוג וילדים לא נשואים מתחת לגיל 21, לרבות זוגות נשואים חד מיניים);
 • ויזות F-3 עבור 'נוסעי גבול' - סטודנטים מקסיקניים וקנדיים המתגוררים בארץ מוצאם בזמן שהם לומדים בבית ספר חלקי או מלא בארה"ב.

2) ויזת M - ויזה מסוג זה מיועדת לסטודנטים בינלאומיים שרוצים לעסוק בלימודים או הכשרה לא אקדמית או מקצועית במוסד בארה"ב. ישנם שלושה סוגים של ויזת M:

 • ויזות M-1 לסטודנטים העוסקים בלימודים מקצועיים או לא אקדמיים;
 • ויזות M-2 לתלויים בבעלי אשרת M-1;
 • ויזות M-3 ל'נוסעי גבול' כמו באשרות F-3, אך ללימודים מקצועיים או לא אקדמיים.

3) ויזה J - ויזה מסוג זה מיועדת למבקרי חילופי בינלאומיים המשתתפים בתוכניות בארה"ב המקדמות חילופי תרבות. כל המועמדים חייבים לעמוד בקריטריוני הזכאות של התוכנית המדוברת ולהיות בחסות מגזר פרטי או תוכנית ממשלתית. בעלי אשרות J בדרך כלל שוהים בארה"ב לפרק זמן קצר, אולי סמסטר אחד או שניים. מחזיקי אשרת J-1 יצטרכו לחזור לארץ מולדתם למשך שנתיים לפחות בתום תוכנית המבקרים שלהם. ישנם שני סוגים של ויזת J:

 • אשרות J-1 לתלמידי חילופין בתכנית חילופין רלוונטית;
 • אשרות J-2 לתלויים בבעלי אשרת J-1.

איזה סוג ויזה אתה צריך?

שם ויזה

ויזת F; ויזת M; ויזה J

מחיר ומטבע

USD 200

עליך לשלם את עמלת SEVIS (200 דולר ארה"ב), התומכת בעלות מערכת המחשב המשמשת לתיעוד שהייתך בארה"ב. עבור אל https://fmjfee.com/index.html כדי לשלם את האגרה וודא שאתה מדפיס עותק של הקבלה שלך ומביא אותו לראיון הויזה. עליך לשלם את עמלת SEVIS לפחות שלושה ימים לפני מועד הראיון לויזה שלך.

כמו כן, יהיה עליך לשלם 160 דולר נוספים עבור אגרת הבקשה לויזה במדינתך בשגרירות ארה"ב או בקונסוליה או בבנק שהשגרירות מייעדת.

מי יכול להגיש בקשה לויזה?

כל הסטודנטים הבינלאומיים המגיעים ללמוד בארה"ב צריכים להגיש בקשה לויזה F, J Visa או M Visa.

היכן ניתן להגיש את הבקשה?

באינטרנט

לכל שגרירות ארה"ב יש אתר אינטרנט המספק הנחיות כיצד לקבוע תור לראיון ויזה ומידע נוסף על תהליך הבקשה לויזה.

אתר אינטרנט:http://www.usembassy.gov/

איך עושים את הבקשה?

 1. ראשית, בית הספר או האוניברסיטה שלך ישלחו לך טופס המאשר שהתקבלת למוסד המורשה על ידי שירות האזרחות וההתאזרחות של ארה"ב (USCIS) לרשום סטודנטים שאינם מהגרים
 2. שנית, תצטרך לקבוע תור לראיון ויזה ולשלם כמה עמלות נדרשות.
 3. שלישית, ארצות הברית משתמשת בטופס בקשת ויזה חדש ללא מהגרים, DS-160, אותו יש למלא באופן מקוון. טופס זה מחליף את כל הטפסים האחרים.
 4. רביעית, היכונו לראיון הוויזה שלכם. חשוב להגיש בקשה לויזה זמן רב מראש, שכן זה ייתן לך זמן נוסף אם יהיו עיכובים בשגרירות, או אם ברצונך לערער על החלטה במקרה של דחייה. חשוב מה את לובשת, ולבוש עסקי מתאים.

המסמכים הדרושים לראיון הויזה שלך עשויים לכלול:

 • דרכון תקף לפחות שישה חודשים מעבר לתקופת שהייתך בארה"ב. ייתכן שיהיה עליך להביא את כל הדרכונים הנוכחיים והישנים שלך.
 • טופס SEVIS חתום I-20 או DS-2019 (כולל טפסים בודדים עבור בן/בת זוג/ילדים)
 • טופס DS-7002 (עבור מועמדים ל-J-1 חניך ומתמחה בלבד)
 • קבלה על עמלת SEVIS
 • דף אישור יישום DS-160 עם ברקוד ומספר מזהה יישום
 • קבלה על אישור תשלום עמלת MRV
 • עותק מודפס של מכתב מינוי לראיון ויזה
 • 1-2 תמונות בפורמט המוסבר בדרישות הצילום.

כמו כן, עליך להיות מוכן לספק את המסמכים הבאים:

 • השתתפו תמלילים ותעודות ממוסדות קודמים
 • ציונים ממבחנים סטנדרטיים הנדרשים על ידי המוסד החינוכי כגון TOEFL, LSAT, GRE, GMAT וכו'.
 • ראיות פיננסיות המראות לך או לנותן החסות שלך (כלומר להורים או לנותן חסות ממשלתי) יש מספיק כספים כדי לכסות את שכר הלימוד, הנסיעות והמחיה שלך במהלך שהותך בארה"ב.

כמו כן, תוכל להביא לעיון רשימה כתובה נפרדת של כל המעסיקים הקודמים ובתי הספר שבהם למדת.

מתי כדאי להגיש בקשה?

הגשת בקשה לוויזת סטודנט לארה"ב יכולה להיות תהליך ארוך, אז ודאו שאתם מתחילים להתכונן מבעוד מועד - לפחות שלושה עד חמישה חודשים לפני שהקורס שלכם אמור להתחיל. ניתן להנפיק אשרות סטודנטים עד 120 ימים לפני התאריך בטופס I-20 שלך. ניתן להנפיק אשרות מבקרים להחלפה בכל עת לפני התאריך ב-DS-2019.

זמן עיבוד

3 Months

הזדמנויות עבודה

ויזות F1 ו-J1 מאפשרות את האפשרות לעבוד בארה"ב במהלך שהותכם, בעוד שוויזת M1 לא. סטודנטים עם ויזת F-1 יכולים לעבוד בקמפוס במשך 20 שעות שבועיות או פחות. סטודנטים המעוניינים לעבוד שעות ארוכות יותר ומחוץ לקמפוס חייבים לקבל אישור מוקדם משירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS). בעלי אשרת J-2 עשויים לבקש אישור עבודה מ-USCIS. בעלי ויזת F-2 ו-M אינם מורשים לעבוד ועליהם להבטיח אשרת עבודה מתאימה אם הם מחפשים עבודה.

שעות לשבוע

0

למה צריך ויזה מהסוג הזה?

הסיבה השכיחה ביותר לדחיית בקשת סטודנט או מבקר חילופי היא שהאדם המבקש את הויזה לא הוכיח לפקיד הוויזה שהוא יחזור לארצו בסיום לימודיהם בארה"ב אם תידחה ויזה ייתכן שיש משהו שאתה יכול לעשות כדי לבטל את ההכחשה, ואתה יכול לערער על ההחלטה. ברוב המקרים, יהיה עליך לספק תיעוד נוסף שלא הוצג עם הבקשה הראשונית.