Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Albion College

Albion College

Albion College

מבוא

Albion College היא מוסד לאמנויות ליברליות לתואר ראשון המחויב למצוינות אקדמית. אנו ממוקדי למידה ומכירים בכך שלמידה בעלת ערך מתרחשת בכיתה ומחוצה לה, בתוך הקמפוס ומחוצה לו. אנו מכינים את התלמידים לתרגם מחשבה ביקורתית לפעולה.

Albion College מכינה סטודנטים נועזים וממוקדי מטרה לפעול.

אנחנו בית ספר לאומנויות ליברליות בעל הכרה ארצית עם קשרים חזקים לקהילה המקומית שלנו. התלמידים שלנו רודפים אחר התשוקות שלהם תוך שהם מקבלים הבנה אמיתית של העולם. הם לומדים להפוך מחשבה ביקורתית לפעולה משמעותית. הסגל שלנו מעמיד את החונכות בראש סדר העדיפויות שלהם. אנו נותנים עדיפות לבניית תרבות של שייכות שעושה מקום לכולם. תלמידי אלביון מסיימים את לימודיהם מוכנים לשגשג בקריירה מתגמלת, לחיות חיים משמעותיים ולעזור לבנות עולם טוב יותר.

המטרה שלנו

Albion College מחויבת לחינוך ליברלי באמנות ובמדעים. אנו מאמינים שחינוך כזה מעצים אנשים לחיות חיי מטרה והישג בונים, המועשרים בביטחון ובהנאה הנובעים מחשיבה הגיונית, דמיונית ואנושית. לאור חזון זה, אנו מבקשים ליצור ולקיים, במסגרת מגורים, קהילה תומכת, מגרה אינטלקטואלית, המציגה ומעניקה סקרנות, יצירתיות, מחלוקת וגיוון.

אנו מאמינים בערך היסודי של חשיפה רחבה להישגים אינטלקטואליים ואמנותיים, למיטב שחשבו ונאמר על העולם ועל מקומנו בו. חינוך Albion College מציג לסטודנטים אופנים קלאסיים של ניתוח, פרשנות וטיעון; לגילוי חקירה מדעית על טבעו של העולם הפיזי; לדרכים שבהן דיונים עכשוויים נובעים ומרחיבים דיאלוג היסטורי אך מתמשך על שאלות מתמשכות.

Albion College אנו מזמינים סטודנטים להשתתף בשיחות מתמשכות המתמקדות במורשת התרבותית שלהם, אך עם זאת מגיבים לחששות גלובליים. אנו מאמינים שהתלמידים שלנו ימצאו את הקולות שלהם על ידי שימת לב לביטויים הטובים ביותר של מסורות אינטלקטואליות ורוחניות אחרות. רחוק מלהזמין קבלה פסיבית של מסורות כאלה, אנו מעודדים את התלמידים להטיל ספק בהם ולאתגר אותם, להעריך מבחינה אתית את השימושים החברתיים שהם משרתים ואת המטרות שהם דוגלים בהן. לתפיסתנו, החינוך הליברלי הוא חינוך לאזרחות ושירות פעילים.

הוראה ולמידה הם מרכזיים במשימתנו. המשמעות היא שבעוד שהפקולטה פרודוקטיבית במאמצים מדעיים ויצירתיים, המחויבות העיקרית שלהם היא להוראה - ספציפית, לטפח את המעורבות האינטלקטואלית והצמיחה של התלמידים. האחריות העיקרית של הסטודנטים במכללת Albion College היא לפתח שליטה בשיטות שבהן הידע נרכש, מוערך באופן ביקורתי ומיושם כראוי. אנו מאמינים שהדגש כזה מכין את התלמידים לחיים שלמים של למידה ולריבוי של קריירות אפשריות על ידי פיתוח יכולות החשיבה, הכתיבה והדיבור הרחבות שלהם. בעוד שהכיתה היא לב ליבה של המשימה החינוכית שלנו, אנו מאמינים שכל קהילת המכללה צריכה להשתתף בחוויות הלמידה שנמצאות בסביבה המגורים שלנו ובאמצעות מעורבות בהזדמנויות וחוויות מחוץ לכיתה, כולל אלו בעיר אלביון .

בגיוס חברים חדשים לקהילת המכללה, אנו מחפשים גברים ונשים של הבטחה אינטלקטואלית מרקע גזעי, מעמדי, אתני וגיאוגרפי שונים, שנקודות המבט שלהם יכולות לתרום לתהליך של חינוך הדדי בתוך ומחוץ לתכנית הלימודים. מטרה זו יכולה להיות מושגת בצורה הטובה ביותר בסביבה שבה אנשים מעריכים את ההבדלים ונכנסים לדיאלוג בונה לקראת מטרות משותפות. על ידי מימוש המשימה החינוכית שלנו, אנו מאמינים שכל חברי קהילת אלביון יגדלו ביכולת לעבוד, לחיות ולשרת ביעילות עם אחרים.

תכונות הקמפוס

חקור את כל מה שיש לקמפוס שלנו להציע, ממעבדות מתקדמות ועד יותר מ-140 דונם של שבילים, יער ואדמות חקלאיות.

עיקרי הדברים

עם כמעט 600 דונם לחקור, יש משהו לכולם.

Whitehouse Nature Center

אנחנו קוראים לה הכיתה הירוקה ביותר בקמפוס, והיא היחידה עם נהר שעובר בה. מרכז הטבע של Whitehouse הוא 140 דונם של חינוך חוצות, והוא מגיע עם מרכז מבקרים שמכיל כיתה, חדר תצפית על חיות בר ותערוכות חיות של זוחלים ודו-חיים מקומיים.

מרכז לודינגטון

מרכז Ludington, הממוקם בלב מרכז העיר אלביון, הוא מרחב קהילתי שיתופי עבור Albion College והעיר אלביון. מרכז לודינגטון הוא ביתם של המכונים Albion College ומרכז הקריירה וההתמחות.

מרכז סוסים הולד

מרכז סוסים ננסי ג'י הלד משתרע על פני 340 דונם והוא מרכז הרכיבה היחיד בקמפוס בקולג' פרטי במישיגן. בין אם אתה קרדיולוג לעתיד שרוצה לרכוב על סוס בפעם הראשונה או רוכב לכל החיים, תמצא הזדמנויות לרכוב ולהתחרות.

מרכז הבילוי והבריאות דאו

מרכז הבילוי והבריאות דאו מאגד 18,000 רגל מרובע של מתקני חינוך ופנאי. הוא כולל את מרכז הטניס Ungrodt, מרכז הכושר של Dean Aquatic, ואת מרכז הכושר והסטודנטים שהורחב לאחרונה Serra Fitness Center.

ספריות סטוקוול-מודד

ספריות סטוקוול-מודד, הממוקמות ב-Academic Quad, כוללות את האוספים המודפסים והאלקטרוניים של אלבין יחד עם חללי לימוד קבוצתיים, אינטראקטיביים ופרטיים, ארכיון המכללה ואוספים מיוחדים, ואת הקפה Read Between the Grinds שלנו ו-Cutler Center עבור הצלחת סטודנטים.

לפי המספרים

574 דונם

לחקור, כולל מרכז הטבע של וויטהאוס ומרכז סוסים

18,000 רגל מרובע

של מרחב כושר וקהילה במרכז הנופש והבריאות דאו

14 מבני מגורים

איפה אתה יכול לבנות את הבית שלך ולמצוא את הקהילה שלך

  עדויות סטודנטים

  מיקומים

  • Albion

   611 E. Porter St., 49224, Albion

   שאלות