Keystone logo
Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

מבוא

קליבלנד-מרשל הוא בית ספר למשפטים במרכז תלמיד מוקדש ליצירת הזדמנויות. כחלק מהתכנית האסטרטגית שלה, בית הספר נראה להירשם קבוצה מגוונת של אנשים - ועושה כל שביכולתה כדי לעצב את החוויה חינוכית שעונה על הצרכים של כל אדם לתת להם יתרון שהם נראים כדי להגיע למטרות האולטימטיבית שלהם.

המפתח להצלחה של קליבלנד-מרשל במיקוד שלה על הפרט הוא הבסיס מעולה של משאבים העומדים לרשותו לטובתו של כל תלמיד ובוגר.

ממוקם במרכז העיר קליבלנד, קליבלנד-מרשל מכללה למשפטים באוניברסיטת מדינת הדלקים קליבלנד אחד השווקים המשפטיים המשגשגים ביותר של האומה.

המוסד כמעט 120 שנה-הישן היה בית הספר למשפטים הראשונים באוהיו להודות נשים וזה היה אחד מבתי הספר למשפטים הראשונים באוהיו להודות מיעוטים. התחייבות לגיוון נשארת אחד הערכים החזקים ביותר של בית הספר, ובשנת 2010, קליבלנד-מרשל הפך לנמען הראשון אי פעם של גיוון ענייני פרס שהוצג על ידי מועצת קבלת בית הספר למשפטים. לבית הספר יש מסורת ארוכת שנים של הזדמנות, והוא מוכר באופן עקבי לתכנית במשרה החלקית שלה. נוכחותו של בית הספר החזק במיוחד הקלינית, יחד עם תכנית פרו בונו משגשגת ששעונים מעל 11,000 שעות התנדבות תלמיד לשנה, הפכה את קליבלנד-מרשל עמוד בקהילה.

C המאה ה -21 | M | החוק מוכיח שבית ספר של הזדמנות גם יכול להיות בית ספר למצוינות.

תלמידים נחשפים לטכנולוגית המדינה של התדיינות האמנות בבית משפט המשפט, אולם הלימוד הטכנולוגי המתקדם ביותר באוהיו ואחד הראשונים בארץ. המרכז לבריאות משפט ומדיניות מתחבר ישירות סטודנטים לרשת הרפואית הרחבה של האזור, ופורצת אגמים גדולים ספורט ובידור חוק האקדמיה שותלת סטודנטים בהכשרה מעשית בתחום צומח של החוק.

קליבלנד-מרשל התגאה בשיעור מעבר הבר 93 אחוזים בבחינה אוהיו בר יולי 2013, שני רק למדינת אוהיו בקרב תשעת בתי הספר למשפטים של אוהיו.

הנהיגה ההישג היא התכנית של קליבלנד-מרשל האסטרטגית הכנה בר, כולל שותפות חדשנית עם ספק הכנה בר, Barbri, שנותן את כל תלמידי קליבלנד-מרשל קצה לכיוון הצלחה.

בית הספר הוא אחד מבתי ספר החוק הראשונים ארצי להציע תמיכה אסטרטגית לסטודנטים יזמיים.

מתרגלי סולו מצליחים הקימו כוח משימה למציעים הדרכה, תמיכה, והדרכה לסטודנטים המעוניינים במתחיל לעסוק בעצמם, כתרים על ידי Solo חוק עיסוק החממה, פתיחה באביב 2014. החממה היא אחד פחות מ -10 ארציים שוכנו בקמפוס בית ספר למשפטים ותספק שטחי משרדים, משאבים ותמיכה ליזמים לתואר שני.

סגל מוכשר לספק בסיס אקדמי מוצק ולהביא מגוון רחב של מומחיות אקדמית ומעשית.

קליבלנד-מרשל מעסיק סגל השפעה שהם בעלי ידע בנושאים האחרונים מול תחומם של מומחיות, כי הם בין המחקרים ואנשי המקצוע המובילים בתחומים אלה. הוראה היא בעדיפות הראשונה לסגל, שמפגין מסירות יוצאות דופן ונכונות לעבוד עם תלמידים בודדים. חברי סגל קליבלנד-מרשל מומחים בתחומים רלוונטיים וגדלו במהירות של תרגול, כוללים איכות סביבה, בריאות ומשפט החלל.

הריכוז של קליבלנד-מרשל הוא על התלמיד.

תלמידים לבחור את הדרך שלהם, ומעודדים את יצירת תמהיל של שיעורים וחוויות אירוסין להכין הטוב ביותר לעבוד בהתדיינות המשפטית, הקריירה מנהלית או סנגור לפי בחירתם. יותר מ -30 ארגוני סטודנטים, בם שלושה כתבי עת תלמיד מכובדים, להרחיב על לימודים בכיתה ולפתח תלמידים נוספים בתחומי התמחות של הבחירה שלהם.

היישום המעשי של לימודים בכיתה הוא מוקד החל מהשבוע של בית ספר למשפטים הראשון.

במהלך שבוע אורינטציה, תלמידים נחשפים לחוק בפעולה במהלך חדשתי יום למידה עוסק. כל תלמיד מובטח לקבל ניסיון מעשי לפני שסיימתי את לימודי בדרישה למידה מעורבת, מילאה במרפאה או externship. לאורך הדרך, תלמידים להקשיב ולעסוק במחשבה-מנהיגים שמספקים תובנות יוצאות דופן מהשנים בילו בתחום המסוים שלהם.

קליבלנד-מרשל מטפח תרבות של שיתוף פעולה.

בסביבת CM תלמידים לעתים קרובות להציג אחד את השני כבעלי ברית, לא יריבים. התלמידים של בית הספר מוניטין לעבודה משותפת לתועלתם ההדדית, כפי שהם לדחוף דרך האתגרים המשותפים של בית ספר למשפטים. סטודנטים ובוגרי התייחסות עקבי לכיתה כחלק מחבריו הקרובים שלהם, ולעתים קרובות פעמים לבנות עמדות ואפילו קריירה סביב עבודה עם עמיתי קליבלנד-מרשל בוגרים.

מרכז להצלחתה של קליבלנד-מרשל הוא בסיסו החזק בוגרים, ניתן לטעון את אחת מהרשתות המשפטיות עוסקות ותומכים ביותר במדינה.

בוגרי קליבלנד-מרשל מיוצגים במושבים שיפוטית ברמות פדרליים מקומיות, ומנהיגים עסקיים בולטים כ, עובדי ציבור ויועץ משפטי בכל חמישים המדינות ובעולם. בוגרים מוכשרים לתת באופן שיגרתי חזרה למדריך בבית הספר ולעזור ולהנחות הסטודנטים שלנו למקצוע עריכת הדין.

חיבור קליבלנד-MCleveland-מרשל לא מסתיים כאשר תלמיד יוצא מהדלת כבוגר.

משפחת קליבלנד-מרשל של בוגרים היא משאב לכל החיים של מתרגלים שהם חלק בלתי נפרד בעוזר אחד לשני להגיע לחלומות שלהם. המשרד יוצא דופן של תכנון קריירה זמין עבור לא רק לבוגרי קבלת העמדה הראשונה שלהם, אבל כדי לעזור בוגרים לגדול לאורך הקריירה שלהם. בוגרים המעוניינים בהגדרה יזמית מוצעים תמיכה אסטרטגית לא יסולא בפז, ובכלל זה סולו עיסוק החממה חדשה והחדשנית.

החיבור של קליבלנד-מרשל החזק לקהילה המשפטית, יחד עם גישה התפתחה חווייתי למידה והתמקדות בקריירת תכנון להצלחה, ממקם את קליבלנד-מרשל כמוביל בחינוך משפטי, חדשני התפתח.

מיקומים

  • Cleveland

    1801 Euclid Avenue, OH 44115, Cleveland

    תוכניות

    שאלות