Keystone logo
The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

מבוא

ה בית הספר למשפטים קולומבוס זורח כמו פנינה חבויה בתוך השכלה משפטית בוושינגטון זהו אקדמיה מורכבת מתלמידים קולגיאליים ומלא חמלה, פקולטה תומכת ומכובדת מבחינה אקדמית, ובסיס בוגרים מוכשרים ומיוחסים כי עומד מוכן לסייע לתלמידים של היום להשיג את מטרותיהם.

הסטודנטים שלנו להצטיין כיחידים וכעם. הם מרוויחים מלגות, externships, ומלגות; כמה גם לפרסם בכתבי עת החוק. המשפט וניסויים שנוי במחלוקת הצוותים שלנו לנצח השבחים בתחרויות מפורטו ריקו לווינה להונג קונג. סטודנטים למשפטים CUA לסנגר על לקוחות חיה דרך הקליניקות המשפטיות חלוצית שלנו, המוכיח מדי יום את האמת של המימרה העתיקה: אני עושה ואני מבין.

יחס סגל-סטודנטים קטן. הפרופסורים ללכת צעד נוסף כדי לסייע לתלמידים עם המלצות ביצירת קשרים מקצועיים. תוסיף לזה סביבת לימודי המשפטים ציינה עבור אחווה, שבו תלמידים רוצים לראות אחד את השני להצליח, יש לך את הבסיס של חווית ספר למשפטים נשכחת.

מורים ואנשי מעשה, במשרה המלאה שלנו וחברי סגל מן החוץ הם פרופסורים, חוקרים, חוקרים, מתרגל, פרשנים משפטיים מן המעלה הראשונה. חלקם נשארים פעילים בבית המשפט. לאחרים יש חיבר טקסטים benchmark בנושאים כגון דיני הנזיקין ודיני ניירות ערך. הם מציגים בכנסים על לוחות ברחבי העולם. הם נקראים, מצוטטים, צטטו, ומכובדים. מעל הכל, הסגל שלנו מוקדש מצוין את הוראת המשפט ולהצלחת הביצועים של תלמידינו.

המדינה- of-the-art בניין שלנו ממוקם במרחק דקות נסיעה מלב וושינגטון הבירה, מוקד הרעש המשפטי של האומה העיר הטובה ביותר באמריקה לחקר המשפט. בית הספר למשפטים קולומבוס היה חבר של איגוד בתי הספר למשפטים אמריקאי (AALS) מאז 1921 לשכת עורכי הדין האמריקאית (ABA) מאז 1925.

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט שלנו וללמוד על מה שעושה את ספר קולומבוס למשפטים לעמוד בנפרד. מאז 1897, בית הספר למשפטים קידם בברכה תלמידים בני כל הדתות ואת הרקע, מלמד, מנחה, וסיוע והפיכתם חלק משפטנים הטובים ביותר באמריקה.

Advantage חוק CUA

ממוקם בוושינגטון הבירה, האוניברסיטה הקתולית של אמריקה הספר קולומבוס של חוק (חוק CUA) הוא בין האפשרויות הטובות ביותר שאתה יכול לעשות אם המטרה שלך היא להתקדם עם מיומנויות - כגון ניתוח משפטי ביקורתי, כתיבה משפטית, וסנגור אוראלי יעיל - חיוניות עיסוק משפטי מוצלח במאה ה -21.

על כל צעד ושעל, גישתו של CUA חוק לחינוך משפטי ניתן לסכם עם שלוש מילים: מעשי, ממוקד, ומחובר, המכונה גם היתרון חוק CUA. זה בשילוב עם תחושה חזקה של שירות ולהיות הממוקם בעיר הבירה של האומה לעשות CUA חוק חווית השכלה משפטית שתאפשר לך לגדול הן מבחינה מקצועית והן כפרט.

שירות

חוק CUA יש משימה ייחודית של שירות. משימה זו מודגמת על ידי המסירות שלנו בעבודה בהתנדבות, מחויבות משותפת על ידי סטודנטים, סגל ובוגרי האוניברסיטה כאחד. מיומנויות קליניות העומדות בבסיס של כמה פונקציות החוק ככלי לעזור להגן על אחרים, במיוחד בחברה של הפגיעים ביותר.

סטודנטים אשר נמשכים שירות יש הזדמנויות רבות לעיסוק לטווח ארוך פרויקטי צדק חברתי לטווח קצר, כמו גם ארגוני סטודנטים שנותנים בחזרה communtiy המקומי. גם חוק CUA מסייע לתלמידים המבקשים להמשיך מלגות לתארים מתקדמים והזדמנויות תעסוקה אחרות אינטרס ציבורי והגדרות בשירות ציבוריות.

חוק הצהרת כוונות

קולומבוס הספר למשפטים הוא חלק בלתי נפרד של האוניברסיטה הקתולית של אמריקה והוא תומך ומקדם את המטרות ויעדים של האוניברסיטה כולה, כמו שהם כבר אשרו לאורך ההיסטוריה של האוניברסיטה ומוצגים כעת הצהרת הכוונות של האוניברסיטה. מטרות אלה והמטרות באות לידי ביטוי מחויב ליבה לאידיאלים של הכבוד של כל אדם אדם; הכבוד הקדוש כל חיי האדם; צדק מושרש הטוב הכלל; ההכרה והגנה על זכויות אדם כמתנות של הבורא; אכפת עבור העניים, מוזנח, הפגיע; והחובה ואהבה אחד לשני. כתוצאת ספר למשפטים, אנו שואפים לגלות, לשמר, ולקנות את האמת על כל צורותיה; להשיג הבחנה אקדמית למסורת האינטלקטואלית הקתולית; ועל מנת להבטיח, בצורה מוסדית, נאמנות ההשראה הנוצריה של האוניברסיטה.

נבוא לידי ביטוי תחושת הספר של שלמות מוסדיים קהילה משקפת אמיתותה כדי אידאלים ואמונות קתולים. ככזה, הספר מחויב לטיפוח הקשרים החזקים כבר שלה של קהילה על ידי ממשיך לקדם ולשמר כבוד ובקרב סגל, מנהלים, סטודנטים, סגל, ואת בוגרים, מכבדים את השונות של רקעים, זיקות דתיות, נקודות מבט, ו תרומות שחברים להביא לקהילת ספר למשפטים.

אנחנו מביאים יחד גוף תלמיד מסוגל ומגוונים ולספק לתלמידים בעלי השכלה מקצועית יוצאת דופן שנועדה להכין ולהניע אותם לשרת עם אינטליגנציה, יושרה ומרץ את הצרכים של לקוחות, קהילות, האומה, החברה האזרחית והקהילה הבינלאומית. אנו שואפים להקנות לתלמידינו מערך מקיף של יכולות מעשיות, מגוון רחב של ידע תורתי, ואת מחויבות בלתי מתפשרות לפרקטיקה האתית של החוק. מעבר לשנת לימודים הראשונה אנו מעודדים את התלמידים לשקול השתתפות התמחות מובנהית באמצעות מערך של מוסדות, חינוך קליני, מרכזיים, ותוכניות המשפרות את הכישורים חיוניים מתן הייצוג המשפטי באיכות הגבוהה ביותר. באמצעות המתן הוראה באיכות גבוהה, מלגה קפדנית, הישג מקצועי ושירות קהילתי, בית הספר למשפטים מחויב לתרום תרומה גדולה ומתמשכת להעשרת ידע, את היושרה של מקצוע עריכת הדין, ואת שיפור הרווחת הרחבה הקהילה, האומה, ואת הכנסייה.

מיקומים

  • Washington

    The Catholic University of America Columbus School of Law 3600 John McCormack Rd., NE , 20064, Washington

שאלות