Keystone logo
George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

George Mason University - Antonin Scalia Law School

מבוא

בית הספר למשפטים אנטונין סקאליה ממוקם רק כמה קילומטרים ממרכז העיר וושינגטון הבירה, את הקשר ליצירת החקיקה החשובה ביותר בעולם ואת המשפט.

בעשור האחרון, בית הספר למשפטים כבר בחוד החנית של חדשנות בתכנית לימודים. בהכירם את השינויים המהירים המתרחשים במשפט המשפטי ובמקצועות משפטיים, בית הספר למשפטים "סקאליה" היה חלוץ במתן תכנית לימודים ייחודית המעניקה לתלמידים יתרונות ייחודיים בשוק התעסוקה התחרותי של ימינו.

חוויה יוצאת דופן מובילה לקריירה יוצאת דופן

בין אם עובד עבור משרד עורכי דין, שופט, סוכנות ממשלתית, עסקים, חשיבה, ללא כוונת רווח, או משרד חקיקה, סטודנטים Scalia החוק לא מוצאים שום מחסור דרכים ליישם את ההכשרה המשפטית שלהם בתחום. Scalia חוק קרבתו למרכז העיר וושינגטון, DC פירושו גישה למשרות בכל ימות השנה. תוכניות אקדמיות וקריירה קפדניים שלנו באופן מלא לסטודנטים להצטיין בכל עבודה שהם לרדוף. במשך 15 שנים, שיעור התעסוקה של סקליה החוק יש outpaced את שיעור התעסוקה הלאומי בוגר תעסוקה.

שפע ההזדמנויות לקריירה של בוגרי משפטים של סקאליה נובע לא רק מהאתיקה ההיסטורית החזקה של הסטודנט שלנו וממיקום אסטרטגי שלו באזור וושינגטון הבירה, אלא גם מתוכניות אקדמיות ותכניות קריירה יוצאי דופן. חוק סקאליה הוא אחד מבתי הספר היחידים במדינה עם דגש על צומת המשפט והכלכלה. המרכז לחקר הכלכלה והכלכלה הארצית שלנו מציג מעסיקים פוטנציאליים מכל הסוגים לקהילת חוק סקאליה באמצעות עשרות כנסים אקדמיים ומחקרים מדעיים. ריכוז ההשתלמויות במשפט ובכלכלה הוכיח ערך רב למאות בוגרים שעבדו במשרות עסקיות ורגולטוריות.

Scalia החוק נותן לתלמידים את הגמישות הדרושה להם כדי להתכונן בצורה הטובה ביותר עבור מטרות הקריירה הספציפית שלהם. עבור אלה כבר בקריירה, התוכנית חלקית של סקליה חוק עומד על בסיס שווה עם התוכנית במשרה מלאה שלה ומאפשר לסטודנטים לקחת שיעורים בערב לרדוף מרפאות ופעילויות מחוץ לבית בלי להפריע לעבודה. צריך לעבור מן המשרה במשרה מלאה לתכנית במשרה חלקית כדי להמשיך להוביל עבודה? אין בעיה. תלמידים יכולים לעבור הלוך ושוב בין קורסי היום והערב עם ההזדמנויות המקצועיות, וכמעט 90% מהסטודנטים משתתפים בתוכניות הכשרה קליניות, חיצוניות ותמיכה. האם אתה רוצה להתמחות בתחום אחד או יותר של החוק? Scalia החוק יש 18 מסלולים מיוחדים ריכוזים בכמה תחומים החמים ביותר היום.

לבסוף, Scalia Law מציעה מחקר עשיר להפליא, כתיבה, תכנות ופיתוח מקצועי. תכנית המחקר, המחקר והניתוח שלנו, חושפת את התלמידים בקבוצות קטנות למגוון רחב של מסמכים משפטיים וכלי מחקר. תוכניות פיתוח קריירה להתחיל ברגע שהסטודנטים נכנסים. תלמידי שנה א 'משתתפים בפגישות ייעוץ אישיות, ומקבלים תשומת לב אישית נוספת מיועצי הסגל והמדריכים שלהם. כמו כן, במהלך השנה הראשונה, התלמידים מתקדמים דרך המקצועיות שלנו ופיתוח מנהיגות התוכנית. תוכנית זו מביאה מנהיגים מ ספסל, בר, ועסקים כדי לספק הכשרה על מיומנויות תקשורת אוראלי, כלכלה משרד עורכי דין, ניהול זמן, אתיקה, ועוד.

תרבותו של סקליה חוק, ותוכניות לייצר יותר מאשר רק בוגרי עבודה מוכנים. אנו מייצרים מנהיגים. אנו נעבוד איתך כדי למצוא את לוח הזמנים הנכון, קורסים, כלי קריירה מוביל ברשת כך שתוכל להיות מנהיג בתחום שבחרת.

הפקולטה יוצאת הדופן שלנו

בית הספר למשפטים באוניברסיטת אנטונין סקאליה מאוניברסיטת ג'ורג 'מייסון מעסיק 120 אנשי סגל במשרה מלאה וסטודנטים נלווים שנלקחו מחלק ממשרדי עורכי הדין המובילים ומהמוסדות המשפטיים במדינה. הפרופסורים שלנו עבדו בבית הלבן, התווכחו בפני בית המשפט העליון ושימשו שגרירים לבעלי הברית ולשותפי הסחר החשובים ביותר שלנו. במקום ה -21 ברשימת האוניברסיטאות להשפעה מדעית, הפלט של סקאליה חוק הפקולטה הוא גם בין ההורדות ביותר על רשת המחקר מדעי החברה, מדורגת 15 הכולל (יולי 2015 SSRN למעלה בארה"ב בתי ספר למשפטים).

מיקומים

  • Arlington

    3301 Fairfax Drive, Arlington, VA, 22201, Arlington

    שאלות