Keystone logo
George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

George Washington University, Law School

מבוא

עלינו

מאז שנרשם לשיעור הראשון בשנת 1865, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון הפיק כמה מהמוחות הטובים ביותר על פני קשת המלגות המשפטיות.

מסורת זו נמשכת גם היום, כאשר בוגרי GW Law משתמשים בידע ובכישורים שהם צוברים כאן כדי להשפיע על השיחות המשפטיות הביקורתיות של זמננו. בית הספר מוסמך על ידי איגוד עורכי הדין האמריקאי והוא חבר באמנה של איגוד בתי הספר האמריקאיים למשפטים. בית הספר למשפטים ממוקם בקמפוס GW בשכונת מרכז העיר הידועה בשם Foggy Bottom.

הִיסטוֹרִיָה

בשנים הראשונות של הרפובליקה, כאשר הבירה החדשה של האומה הייתה לא יותר מאוסף קטן של מבני ציבור המופרדים על ידי שטחי מרעה, הנשיא ג'ורג' וושינגטון יעץ לקונגרס להקים אוניברסיטה לאומית במקום הממשל.

מטרתו הייתה לחנך את הדורות הבאים של עובדי מדינה ובכך לגבש זהות לאומית המבוססת על "עקרונות ידידותיים לממשלה הרפובליקנית ולחירויות האמיתיות והאמיתיות של האנושות". הוא השאיר בצוואתו 50 מניות בחברת תעלת פוטומאק להענקת אוניברסיטה "שאליה ניתן לשלוח את נוער המזל והכישרונות מכל חלקיה להשלמת השכלתם בכל ענפי ספרות הנימוס - באמנויות ומדעים - ברכישת ידע בעקרונות של פוליטיקה וממשל טוב."

למרות שיחלפו עשרות שנים עד שהאוניברסיטה בעלת שמו של ג'ורג' וושינגטון תוקם בחוק קונגרס, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון, שהוקם ב-1865, היה בית הספר הראשון למשפטים במחוז קולומביה. כיום, בית הספר ממשיך לגלם את שאיפותיו של הנשיא הראשון של המדינה.

חוק DC & GW

בית הספר הראשון למשפטים בעיר הבירה

לסטודנטים יש הזדמנויות ללא תחרות ללמוד מסגל מומחים וממבקרים מכובדים ולעסוק בהתמחויות, פקידות ותעסוקה, והכל תוך כדי הנאה מהתרבות התוססת של העיר, חיי הלילה והסעודה.

עם היסטוריה של יותר מ-145 שנים בלב וושינגטון הבירה, החיים בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון קשורים קשר בל יינתק לחיי הקהילה הסובבת אותו. הקמפוס שלנו נמצא רק ארבעה רחובות מהבית הלבן, ובהישג יד מהבנק העולמי, משרד המשפטים, משרד החוץ, בתי משפט פדרליים ומקומיים, ואינספור ארגונים ללא מטרות רווח ולא ממשלתי. לסטודנטים למשפטים של GW יש הזדמנויות שאין כמותה ללמוד מסגל מומחים וממבקרים מכובדים ולעסוק בהתמחות, פקידות ותעסוקה, והכל תוך כדי הנאה מהתרבות התוססת של העיר, חיי הלילה והסעודה.

193013_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg
Dylan Gillis / unsplash

מהדיקן

ברוכים הבאים ל-GW Law!

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון, שנוסד בשנת 1865, הוא אחד החברים הגדולים, הנודעים והמגוונים ביותר באקדמיה המשפטית. אני מזמין אותך לחקור את הקמפוס והקהילה שלנו כדי לגלות בית ספר למשפטים הנטוע עמוק במסורת, מגיב מאוד לשינויים בחינוך המשפטי ובמקצוע המשפטים, ומחויב באופן מלא לייצר עורכי דין משפיעים ורעיונות משנים. סטודנטים מגיעים ל-GW Law כי הם רוצים לשנות את העולם, והם מסיימים את לימודיהם כאנשי מקצוע המוכנים לכתוב, לתמוך, לחדש, ליצור ולרדוף אחר האידיאלים הגבוהים ביותר של חוק וצדק.

כשאתה מבקר באתר האינטרנט שלנו, תראה את הדרכים הרבות שבהן המוסד ברמה העולמית שלנו מכין את הסטודנטים למציאות של השוק המשפטי העולמי. ממוקם בלב בירת המדינה שלנו, חוק GW משלב הוראה משפטית מצוינת עם תכנות חדשני והזדמנויות רבות להתמחות, התמחויות חיצוניות, חונכות ונטוורקינג.

סגל ברמה עולמית. בליבת חווית ה-GW Law היא פדגוגיה חזקה המשלבת למדנות, דוקטרינה ופרקטיקה. עוזרים לפתח את הסטודנטים שלנו לעורכי דין בעלי השפעה היא פקולטה מכובדת שלא רק מפרסמת ספרים ומאמרים שצוטטו בהרחבה, אלא מעצבת מחדש את הנוף המשפטי באופן פעיל. הפרופסורים המוכרים הלאומית והבינלאומית שלנו מעורבים באופן קבוע בליטיגציה בפני בית המשפט העליון של ארה"ב, טריבונלים בינלאומיים ובתי משפט אחרים. הם גם מספקים פרשנות מומחים לתקשורת החדשות, מעידים על גבעת הקפיטול, משמשים כיועצים לממשלות שונות, ועוסקים בפעילויות רבות אחרות המעשירות את החיים האקדמיים של בית הספר.

איפה החוק נעשה. GW Law ממוקם בצורה מושלמת מבחינה גיאוגרפית כדי לספק חוויה חינוכית משפטית וושינגטון ייחודית. מיקומנו - במרכז המשפט הלאומי והבינלאומי, פקידי ממשל בכירים, שופטי בית המשפט העליון - מאפשר לדמויות מפתח בוושינגטון לפקוד את הכיתות שלנו, להשתתף בכנסים בקמפוס שלנו ולדבר בלמעלה מ-100 אירועים מיוחדים מדי שנה בבית הספר למשפטים שלנו.

ניסיון בעולם האמיתי. קהל הסטודנטים המעורב שלנו מגוון, תומך, יצירתי, חדשני וחרוצה. ב-GW Law, אנו מספקים לסטודנטים שלנו מערך עמוק של הזדמנויות ללמוד, לחקור, להתווכח ולהטיל ספק בחוק ובעקרונות המשפטיים בכיתה ובחוץ בעולם האמיתי. סטודנטים רבים משתתפים במרפאות המשפטיות הקהילתיות ג'ייקוב ברנס של GW, ומייצגים לקוחות במקרים אמיתיים תחת פיקוח הפקולטה. הם גם לוקחים חלק בתחרויות הסברה, כתבי עת בעריכת סטודנטים, פרויקטים פרו בונו, ומאות מיקומי שטח בסוכנויות ממשלתיות ובמוסדות לאומיים ובינלאומיים מובילים באזור וושינגטון.

משנה את העולם. אנו מקווים שתשקול להיות חלק מהקהילה שלנו. אני ממליץ לך לחפור לעומק וללמוד מה הופך את GW Law ליעד האידיאלי לרכוש את המיומנויות שיאפשרו לך לשנות את העולם. אנא בקר אותנו באופן אישי כדי לסייר במתקנים שלנו ולקבל תחושה טובה יותר של מי אנחנו, מה אנחנו עושים ואיך אתה יכול להגיש בקשה להצטרף אלינו. אני מצפה לארח אותך לבית הספר למשפטים שלנו.

בחום,

כריסטופר אלן ברייסי

דיקן זמני, סגן פרופסור לענייני פקולטה ופרופסור למשפטים

מיקומים

  • Washington

    H Street Northwest,2000, 20052, Washington

שאלות