Keystone logo
Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

Golden Gate University School of Law

מבוא

חדשנות היא המסורת שלנו

חוק GGU ממוקם בלב סן פרנסיסקו, ומציע חוויית למידה חדישה ומותאמת אישית לעורכי הדין של המחר. במשך למעלה ממאה שנים, חוק ה- GGU מציע סביבה מגוונת, כוללת ותומכת, המחויבת להעניק לסטודנטים את תשומת הלב האישית ואת הידע האמיתי שהם צריכים כדי להצליח!

מי אנחנו

Golden Gate University School of Law עטור פרסים ובעל ABA עם מיקום מעולה בלב סן פרנסיסקו. חוק GGU מציע חוויית למידה חדשנית ומותאמת אישית המייצרת קבוצה מגוונת של בוגרים עם מיומנות, שיקול דעת וידע להפוך לעורכי דין יוצאי דופן לשוק הגלובלי באמת של ימינו. מיקומנו במרכז העיר סן פרנסיסקו מרחיק סטודנטים במרחק מהרכזת הגלובלית של תעשיות המשפט, העסקים והטכנולוגיה. עם גישה ישירה לבתי משפט, משרדי עורכי דין, ארגוני סנגור, סוכנויות ממשלתיות וחברות טכנולוגיה המתרחבות במהירות, GGU Law מעמיד את הסטודנטים שלנו במרכז הפעולה עם אפשרויות קריירה בכל צעד ושעל.

עכשיו זה זמן נהדר להיות עורך דין. יש צורך מוגבר במנהיגים חדשניים שיעזרו לנו בתקופות המאתגרות בארצנו ובשינויים המהירים בטכנולוגיה ובכלכלה שלנו. אין מקום טוב יותר להכין סטודנטים להיות עורכי דין ומנהיגים בקהילה שלהם, במדינה ובעולם מאשר חוקי GGU.

גיוון

לחוק ה- GGU יש מורשת של הכללה, הרחבת הגישה ופריצת מחסומים. מוכר כאחד מבתי הספר למשפטים המגוונים ביותר במדינה, חוק ה- GGU יודע כי המגוון הוא כוחנו. אנו מאמינים כי הכשרת עורכי דין ומנהיגים עתידיים בעלי רקע וחוויות מגוונות יוצרת מערכת משפט חזקה ומכילה יותר. חוק GGU גאה להיות מוביל בהרחבת הגישה לחינוך משפטי, עוזר לקידום הון בתוך המקצוע, וגיוון הקהילה המשפטית.

העיר היא הקמפוס שלך

סן פרנסיסקו כבר מזמן הייתה לב התרבות של חדשנות וצדק חברתי. המגוון המדהים של העיר ושילוב עשיר של תרבויות מרחבי העולם מכינים את התלמידים לשוק הגלובלי באמת של ימינו. הקמפוס שלנו מוקף גם בגישה נוחה לתחבורה ציבורית, מה שמעניק לסטודנטים גישה נוחה לנסיעה או אפילו סתם לחקור את העיר המרגשת הזו ואת האזור היפהפה שלה.

לסטודנטים למשפטים ב- GGU, הממוקמים בקרבת אלפי מעסיקים פוטנציאליים, ניתנות הזדמנויות ייחודיות לעסוק בעבודות פרו-בונו, התמחות, התמחות, ועבודות משפטיות מעשיות אחרות בפיקוח עורכי דין בפועל ובהדרכת פרופסורים מנוסים. חברות הטכנולוגיה הגדולות ביותר בתעשייה - גוגל, פייסבוק, לינקדאין, סיילספורס ועוד רבות אחרות - מקיפות את הקמפוס שלנו, ומעניקות לסטודנטים שלנו גישה שאין שני לה לתעשיית הטכנולוגיה המתרחבת והולכת ויתרון ללא תחרות כשהם מתחילים את הקריירה המשפטית שלהם. סן פרנסיסקו תמיד הייתה בחזית השינוי, וחוק ה- GGU היה שם בכל צעד ושעל!

141387_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg
Alexis Brown / unsplash

קבלת פנים של דיקן ביניים

כבוגר מכללה ראשונה ובוגר בית ספר למשפטים, נמשכתי לחוק ה- GGU בגלל מסירותו להרחבת הגישה למגוון עורכי הדין ולגיווןו, דבר שאנחנו עושים כבר יותר ממאה שנה. אנו עושים זאת על ידי מתן קהילה חמה, מגוונת ומרתקת, שבה התלמידים מונעים לבצע שינויים בקהילה, במדינה ובעולם שלנו.

בתור דיקן, אני מחויב לעזור לכל סטודנט להצליח בלימודי משפטים וכעורכי דין. למעשה, אני נפגש באופן אינדיבידואלי עם כל תלמיד חדש כדי ללמוד על הסיבות שלהם ללכת לבית משפט למשפטים וכיצד אוכל לתמוך בהם. תוכלו למצוא את המגע האישי הזה עם כל סגל GGU ואיש צוות שאתם פוגשים. אני בטוח שלא תמצאו את אותה סביבה מותאמת אישית ותומכת במקומות רבים אחרים.

אני מקווה שתצטרפו אליי וכל משפחת GGU למשפטים בסן פרנסיסקו, שם אנו מחויבים תמיד להצלחת הסטודנטים בבית הספר למשפטים, בבחינת עורכי הדין ובמקצוע המשפטי.

בכנות,

אריק כריסטיאנסן
דיקן זמני ופרופסור למשפטים

היסטוריה ופילוסופיה

Golden Gate University School of Law מאמין בעיסוק במשפטים הוא מקצוע מכובד, הראוי לאמון הציבור. לקראת מטרה זו אנו מספקים לתלמידים בסיס איתן בתיאוריה המשפטית ואת הכישורים הדרושים כדי להיות מתרגל מצליח.

פיתוח מיומנויות מקצועיות

סטודנטים ל- JD מפתחים מיומנויות מקצועיות באמצעות מגוון תוכניות הכוללות מרפאות, תעודות התמחות, תכנית עורכי דין בהצטיינות, תארים משותפים ועוד.

הפקולטה

סטודנטים ללימודי GGU נלמדים על ידי סגל מוכשר ומגוון, אשר עסק במשפטים לפני הוראתם ומומחים במגוון רחב של תחומי משפט.

חוק ריבית ציבורית

לחוק ה- GGU יש מחויבות מיוחדת לדיני אינטרס ציבורי, המציע תוכנית לימודים חזקה של משפט ציבורי, סיוע כספי לסטודנטים העוסקים בקריירה בתחום.

הַאֲמָנָה

Golden Gate University School of Law מוסמך במלואו על ידי מועצת המחלקה לחינוך משפטי וקבלה ללשכת עורכי הדין האמריקאית (ABA), ועדת בוחני עורכי הדין במדינת קליפורניה והאיגוד המערבי לבתי ספר ו מכללות מכללות בכירות ונציבות אוניברסיטאות (WSCUC). חוק GGU הוא גם חבר במצב טוב של התאחדות בתי הספר למשפטים אמריקאיים (AALS). בוגרי GGU מתאימים לבחינת עורכי דין בכל 50 המדינות ובמחוז קולומביה.

מיקומים

  • San Francisco

    Mission Street,536, 94105, San Francisco

שאלות