Keystone logo
Karoli Gaspar University

Karoli Gaspar University

Karoli Gaspar University

מבוא

תיאור קצר

מדורגת בין 10 האוניברסיטאות המובילות בהונגריה, האוניברסיטה המתפתחת במהירות שלנו מציעה מגוון תכניות לתואר במדעי הרוח, מדעי הבריאות, משפטים, פדגוגיה, פסיכולוגיה, מדעי החברה ותיאולוגיה ברמת תואר ראשון, שני ודוקטורט. תוך שמירה על האתוס הנוצרי, האוניברסיטה שלנו פתוחה לכולם, ללא קשר לרקע או אמונתו של הסטודנט.

רוב הפקולטות והבניינים שלה ממוקמים בבודפשט, שהיא מרכז קוסמופוליטי ידידותי לסטודנטים מכל רחבי העולם.

למעלה 3 סיבות ללמוד כאן

 1. חינוך מכוון פרקטיקה המעניק ידע מוכן לשימוש.
 2. צוות מסור וחברים מתנדבים לסטודנטים עוזרים לסטודנטים בינלאומיים עם הגעתם ולאורך לימודיהם.
 3. מגוון רחב של אירועים חברתיים, קהילתיים וספורטיביים תורמים לחקור וליהנות מהחיים כסטודנט של אוניברסיטת קרולי גספר.

חיי תלמיד

ברמה האוניברסיטאית מיוצגים על ידי אגודת הסטודנטים (EHÖK) את הסטודנטים של אוניברסיטת Károli Gáspár . תחומי האחריות של אגודת הסטודנטים כוללים סיוע בתקשורת בין הסטודנטים הרשומים לבין האוניברסיטה, ייצוג האינטרסים של הסטודנטים בנושאי השכלה גבוהה ובעניינים אקדמיים וכן בארגונים אזוריים ולאומיים. ה- EHÖK צריך לתאם את עבודתם של אגודות הסטודנטים בפקולטות, ויש לו גם חברות בארגוני סטודנטים בינלאומיים.

באוניברסיטת Károli Gáspár חיי סטודנטים פעילים ומתפתחים באמת. התאחדות הסטודנטים מארגנת ומציעה מגוון רחב של תכניות תרבות ומקצועיות עבור הסטודנטים. התאחדות הסטודנטים מעודדת את כולם לפגוש את הפרופסורים שלהם ואת חבריהם לבית הספר מחוץ לאוניברסיטה, ליצור קשרים חדשים וליצור קשרים חדשים.

ימי הקהילה של קרולי נערכים בכל סמסטר לפני חופשת הסתיו והאביב. במהלך אירועים אלה מאורגנים מגוון הרצאות לסטודנטים, הקשורים לתחום הלימודים ולמקצועות העתידיים שלהם, המוחזקים על ידי הפרופסורים שלהם או אנשי מקצוע מוכרים בתחומם. לדוגמה, לסטודנטים למשפטים יש אפשרות להשתתף במצגות שערכו שופטים, עורכי דין או תובעים המציגים את מסלול הקריירה שלהם. היום האחרון של האירוע הוא יום הספורט, בו המשתתפים יכולים לשחק כדורגל, כדוריד, כדורסל, כדורעף או לנסות זומבה. התלמידים האמיצים יותר יכולים אפילו להצטרף לקרב של פיינטבול.

תלמידי האוניברסיטה יכולים לקחת חלק במגוון רחב של קבוצות ספורט חובבים בפוטסל, כדורסל, כדוריד, כדורעף או פולו מים. קבוצות אלה משחקות באליפויות חובבים המאורגנות בקרב אוניברסיטאות ומכללות אחרות. ההזדמנות להצטרף פתוחה לכולם, אפילו למתחילים מוחלטים. מלבד פעילויות ספורט יש לסטודנטים אפשרות ללמוד גם ריקוד עם הונגרי מסורתי.

הפקולטה לתיאולוגיה מציעה תכניות רוחניות רבות לסטודנטים, מכיוון שחיים דתיים / רוחניים פעילים נחשבים חשובים ומעודדים באוניברסיטה. באולם בית המגורים לסטודנטים מתקיימות קבוצות לימוד תנ"כיות אחת לשבוע עבור הדיירים. ישנם אירועים דומים שאורגן גם הכומר של האוניברסיטה. הפקולטה עצמה מציעה עוד יותר תכניות דתיות, למשל יש תפילה קולקטיבית בצהריים בימי חול, ויש גם קבוצות תפילה שונות שמתואמות על ידי הסטודנטים הנלהבים של הפקולטה.

מכללת בוצקאי איסטוון ללימודים מתקדמים היא מוסד אוטונומי עם סטנדרטים גבוהים של הכשרה מקצועית. מטרתו לספק חינוך איכותי, לתמוך בסטודנטים מוכשרים ולחנך אינטלקטואלים צעירים בעלי מוטיבציה מקצועית ושאפתנית. כדי להשיג יעדים אלה חברי המכללה ללימודים מתקדמים עובדים בשתי סדנאות על בסיס תחום הלימודים שלהן: ההוראות הציבוריות או הפרטיות.

KAPSZLI הוא ארגון ללא מטרות רווח שנוסד בשנת 2004. חבריו הלומדים פסיכולוגיה באוניברסיטה מארגנים ומארחים כנסים ואירועים במטרה להכיר את מדע הפסיכולוגיה לכולם. במהלך מצגות אלה, אשר מתקיימות לעתים קרובות על ידי אנשי מקצוע ידועים בתחומם, נדונים נושאים אקטואליים מעניינים וגילויים חדשים בפסיכולוגיה. יתר על כן, KAPSZLI מכין את התלמידים לחיים המקצועיים העתידית שלהם.

בכל שנה KAPSZLI מארגנת את אחד הכנסים הגדולים ביותר של הונגריה בתחום הפסיכולוגיה עם 40 הרצאות ומעל 20-30 סדנאות במשך 3 ימים. לאורך השנה מתקיימות הרצאות קטנות יותר על בסיס חודשי. ההכנות להרצאות אלה, כולל עיצוב דפי אינטרנט וכרזות, יצירת קשר עם מרצים, פרסום, חיפוש אחר נותני חסות, מסודרים כולם על ידי חברי KAPSZLI, אשר כל הזמן עובדים על שיפור הארגון שלהם.

אנו מציעים מגוון רחב של הזדמנויות מלגות!

למידע נוסף אנא בקר באתר האינטרנט שלנו.

תכונות הקמפוס

  מלגות ומימון

  תכנית מלגות לצעירים נוצרים

  משימת הליבה של תכנית המלגות לצעירים נוצרים היא לספק את האפשרות ללמוד בהונגריה לסטודנטים נוצרים צעירים החיים באזורי המשבר של העולם ו/או מאוימים בארצם בגלל אמונתם.

  For the 2021/22 academic year, the scholarship is announced for the citizens of the following countries: Egypt, Lebanese Republic, Republic of Iraq, State of Israel,Palestine, Islamic Republic of Pakistan, Syrian Arab Republic, Republic of Kenya, Federal Democratic הרפובליקה של אתיופיה, הרפובליקה של ארמניה וניגריה.

  מלגת כריסטיאן קרולי

  אוניברסיטת Károli Gáspár של הכנסייה הרפורמית בהונגריה ייסדה מלגה כדי לספק את ההזדמנות ללמוד בהונגריה לסטודנטים נוצרים צעירים ממדינות מסוימות במזרח התיכון, אסיה ואפריקה. התוכנית ממומנת ומנוהלת על ידי אוניברסיטת Károli Gáspár.

  מספר מקומות פנויים: מקסימום 5 מועמדים יקבלו את המלגה

  מלגת קרולי נוצרית מכסה את הדברים הבאים: חינוך ללא שכר לימוד, תרומת קצבה חודשית להוצאות המחיה, מקום במעונות לכל תקופת המלגה, החזר עלויות נסיעה מ/אל מדינת האם, ביטוח רפואי בהונגריה.

  מלגת Stipendium Hungaricum

  למועמדים ממדינות מסוימות עשויה להיות אפשרות להגיש בקשה לתכנית המלגות Stipendium Hungaricum הממומנת על ידי המדינה ההונגרית. המלגה מכסה את כל שכר הלימוד, תקציב הלינה (או תרומה לעלויות האירוח) וביטוח רפואי בהונגריה.

  תוכנית לימודים זו זמינה עם מלגת Stipendium Hungaricum לאזרחי המדינות הבאות: אלבניה, אלג'יריה, ארגנטינה, קמבודיה, קייפ ורדה, גאורגיה, הודו, אינדונזיה, איראן, עיראק, ירדן, קוסובו, ממשלת כורדיסטן/עיראק, קירגיזסטן, לבנון, מולדובה, מונטנגרו, מרוקו, מיאנמר, נמיביה, צפון מקדוניה, פקיסטן, פלסטין, רוסיה, סינגפור, דרום קוריאה, סודן, סוריה, טג'יקיסטן, תוניסיה, טורקיה, טורקמניסטן, אוקראינה, אוזבקיסטן, תימן

  מיקומים

  • Budapest

   H-1091 Budapest, Kálvin tér 9., , Budapest

   שאלות