Keystone logo
Keele University LLM משפט בינלאומי וזכויות אדם
Keele University

LLM משפט בינלאומי וזכויות אדם

0 Years

אנגלית

זמן מלא, משרה חלקית

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

בקמפוס

* שכר לימוד במשרה מלאה: 14,320 ליש"ט בריטניה / האיחוד האירופי 7,415 £. ייתכן שיחולו עלויות נוספות.

מלגות

חקור הזדמנויות למלגות כדי לעזור במימון הלימודים שלך

מבוא

זכויות האדם הן מרכזיות בפוליטיקה העכשווית ובממשל הבין-לאומי. הם הפכו לשפה דומיננטית של מאבק פוליטי, שבו מעשים של ממשלות ומוסדות אחרים נשפטים, מוצדקים ומאתגרים.

LLM זה מספק הבנה מושגית ומעשית מתקדמת על האופן שבו המשפט הבינלאומי מקדם זכויות אדם ומגיב להפרתם. הקורס מגדיר את זכויות האדם הבינלאומיות בהקשרים הפילוסופיים, ההיסטוריים והחברתיים הרחבים יותר, ומעסיק סטודנטים במחקר בין-תחומי על תהליכים משפטיים בינלאומיים שנועדו להבטיח את מימושו. היא גם מעודדת את התלמידים לחשוב באופן ביקורתי על הגבולות, העמימות והסתירות של תנועת זכויות האדם הבינלאומית.

למה ללמוד משפט בינלאומי וזכויות אדם בקיל?

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קיל, בעל מסורת ארוכה של מומחיות אקדמית בתחום המשפט הבינלאומי וזכויות האדם. נושאים אלה נלמדו בקיל על ידי מומחים בעלי שם עולמי כגון מייקל אקהרסט ופטריק תורנברי. בשנים האחרונות, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קיל ניצל רבות בתחום המשפט הבינלאומי וזכויות האדם. הסטודנטים ילמדו על ידי צוות אקדמי דינמי עם מגוון רחב של מומחיות ומחקרי עניין.

קיל היא חלוצה ומובילה בחינוך בין-תחומי. סטודנטים במכללה למשפט בינלאומי וזכויות אדם יפעלו במכללה למשפטים ובבית הספר לפוליטיקה, ליחסים בינלאומיים ולסביבה (SPIRE). לסטודנטים יש גם הזדמנות ללמוד שפות מודרניות - כולל שפות מפתח של האו"ם - כחלק מהתואר שלהם, ולהגדיל את מגוון הכישורים המקצועיים שלהם. קייל מציעה קורסים בערבית, מנדרינית סינית, צרפתית, גרמנית, יפנית, רוסית וספרדית.

מבנה הקורס

התוכנית יכולה להסתיים ב -12 חודשים במשרה מלאה, או 24 חודשים במשרה חלקית. יש גם הזדמנות לקחת את הקורס על בסיס מודולרי, הפצת מודולים על פני תקופה של 2 עד 5 שנים, המאפשר גמישות מקסימלית.

דרישות כניסה אקדמיות

אתה צריך להיות הראשון או השני בכיתה בהצטיינות תואר (או שווה ערך זרים) בחוק או משמעת בנושא. בקשות יתקבלו בברכה אצל עורכי הדין הנוכחיים או כל אדם אחר בעל כישורים מקצועיים מתאימים ו / או ניסיון.

דרישות לשפה אנגלית לסטודנטים בינלאומיים

מועמדים שאנגלית אינה שפתם הראשונה חייבים לספק ראיות להכשרה בשפה האנגלית. הציון המינימלי לכניסה ללימודי LLM הוא אקדמי IELTS 6.5 (או TOEFL 91). סטודנטים אשר לקחו את אחד הכישורים בשפה האנגלית, אך לא השיגו את הציון הנדרש, יכולים להתקבל לתוכנית בתנאי שהם לומדים בקורס אנגלית לפני הלימודים לפני שהם מתחילים את לימודי התואר.

Keele University מקבלת כיום מבחני ToFel iBT שנלקחו מחוץ לממלכה המאוחדת. כל בדיקות Tofel iBT יהיה צורך לקחת יותר משנתיים לפני תאריך ההתחלה שלך ב Keele, חייב להיות מאומת עם ETS. אם לקחו את מבחן ה- iFT Tofel שלכם בבריטניה, אנא צרו קשר עם צוות הקבלה לקבלת מידע נוסף.

קריירה

LLM במשפט בינלאומי וזכויות אדם מהווה שער למגוון הזדמנויות תעסוקה. אלה כוללים קריירה בארגוני זכויות אדם, ארגוני צדקה, ארגונים בינלאומיים כמו האו"ם, צוותי חשיבה של מדיניות, קבוצות תמיכה, ממשלה ואקדמיה. יותר ויותר, המגזר הפרטי מחפש גם אנשי מקצוע בעלי רקע חזק בזכויות האדם בשל ההתפתחות המהירה של אחריות חברתית (אחריות תאגידית) וסטנדרטים של "זכויות אדם וזכויות אדם".

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

על בית הספר

שאלות

קורסים דומים

 • LLM מקוון במשפט בינלאומי ודיני אמנות
  • Washington, ארצות הברית
  • Gambia Online, גמביה
 • דוקטורט במשפט בינלאומי ודיני האמנה
  • Washington, ארצות הברית
  • Gambia Online, גמביה
 • דיפלומה בזכויות האדם הבינלאומיות והמשפט ההומניטארי
  • Frankfurt an der Oder, גרמניה