Keystone logo
KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University

מבוא

הודעה של הדיקן

עם שחר המאה ה -21, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג מעורר מייד לאמץ את האתגרים חסרי התקדים מהשינוי הגדול במבנה העולמי וכן מההזדמנויות החשובות לסנכרון עם הרפורמה במערכת בסין.

אנו יודעים בבירור את העבודה הקשה הנדרשת להקמת היסוד ואת הקושי לעקוף את האמור לעיל. עם זאת, הפקולטה שלנו וכל הסטודנטים, עם 6 שנים של התגברות על תלאות גדולות בעבודה החלוצית והגשמת ההישגים הראשוניים המשביעים את רצונם, הוכיחו שאנו יכולים לממש את המטרה הצפויה להיות "מובילה פנים ובינלאומית ידועה" בתקופה קצרה יותר. אם אנו משתמשים בכוונה ב"יתרונות המאוחר "כדי להשיג" פיתוח קפיצת מדרגה ". זהו חלום שנמשך 110 שנה וגם התחייבות לאלף החדש.

121836_shanghai-jiao-tong-university-3947435_640.jpg

במבט לאחור על ההיסטוריה, אנו רואים כי מקימי קודמתנו - בית הספר הציבורי של נאניאנג, כבר מההתחלה, קבעו את עקרון החינוך כטפח את כישרונות ההנהלה החדשים "מומחים בפוליטיקה" כדי לקדם את המודרניזציה של המדינה. עבור הכיתה המיוחדת ללימודי המערב שהוקמה בשנת 1901, היה פרופ 'ד"ר קאי יונפיי פעיל כמדריך הראשי, בהוראת קונסטיטוציוניזם, משפט בינלאומי וקורסים אחרים. אפשר לקרוא לזה התחלה של החינוך המשפטי המודרני של סין. מקמפוס Xuhui שלנו, ארבעה בוגרים מצטיינים צעדו בזירה הלאומית ואפילו הבינלאומית: שאו ליזי, משא ומתן השלום לשים קץ למלחמת האזרחים בסין; וואנג צ'ונג -ואי, האליטה הממשלתית עם הישגים גבוהים בחוק; הואנג ינפיי, החינוך המקצועי, שעזר לממש את הדיאלוג להקמת המדינה עם שלום ויציבות לטווח הארוך באמצעות דמוקרטיה; ושו מו, השופט הסיני הראשון בבית הדין הבינלאומי לאו"ם בהאג. הם ייצגו את המסורת המפוארת של אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג ל"אחסון עמודי המדינה ", וסיפקו את המודלים הספציפיים לשיפור החינוך והמחקר המשפטי העתידי.

לאשכול, סיפורי העבר עשויים להוות צירופי מקרים מעניינים. הנה אחת, כאשר בית הספר הציבורי של נאניאנג הוקם בשנת 1896, ד"ר ג'ון סי פרגוסון, שסיים את לימודיו באוניברסיטת בוסטון בארה"ב, קיבל את ההתקשרות כמפקח, האחראי על עיצוב בנייני בית הספר ומערכת הלימודים. בשנת 2007, כאשר בית הספר למשפטים של אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג עלה לראשונה בדרישה ונדרש תנופה לפיתוח, מר ליאו קוגואן, יזם סיני אמריקאי, תרם בנדיבות כספים לשחזור בניין החוק ושיפור התנאים הכוללים להוראה ומחקר. צירוף מקרים זה מביא אסוציאציות עשירות ותחושת השליחות: התהליך שלנו מעכשיו יהיה תמצית תולדות התהילה של האוניברסיטה שלנו, יהיה ראוי לנקודת המפתח של הרפורמה לתקשורת של התרבויות המערביות והמזרחיות, ויכלול אינטראקציה של מעצמות-על משני צידי האוקיאנוס השקט ובחינת מצבי הממשל החדשים בהיקף העיצובים המוסדיים.

אושר על ידי משרד החינוך, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג נקרא בשיתוף עם בית הספר למשפטים KoGuan. אנו יכולים לחזות מראש את ההזדמנויות שהובאו לנו בעקבות השינוי בשנת 2008, "השנה הראשונה של מתנדבים", לקראת תחילתה של חברה אזרחית חדשה ויצירת מיטת זרעים הנחוצה לעיבוד עמודי המדינה בהסתגלות למצב החדש של המאה ה -21. על פי התכנון העתידי של האוניברסיטה, החינוך והמחקר המשפטי יהיו נושא עדיפות בעתיד, חלק חשוב הנדרש לבניית האוניברסיטה ברמה העולמית, וגולת הכותרת בבתי הספר או המחלקות לאמנויות ומדעי החברה הליברליים "מרדף אחר המצוינות". כדי לממש את השאיפות הנאצלות שלעיל, עלינו להשתמש בכל החוכמה שלנו ולהפוך את המאמצים המשותפים לבנות את בית הספר למשפטים של KoGuan לבסיס לעיבוד הכשרונות הבולטים, הארמון ללימוד עקרונות המוסד והתיאוריות לשלטון החוק, פורום לדיאלוג עם עמיתים לקהילה האקדמית הבינלאומית. זו הבטחתנו למאה החדשה.

כדי לממש את הבטחתנו, אנו נספק מקום מספיק עבור סגל המחלקה שלנו להציג את יכולותיהם ולהשיג התפתחות אישית, ולהשאיר את הדלת פתוחה לכישרונות ביתיים וגם זרים. נאסוף צוות של אליטות משפטיות מהשורה הראשונה עם מטרות משותפות והישגים גבוהים, אשר יתמסרו למחקר משפטי, הוראה וצדק. כאן נקים קהילה חדשה של פרשנות, שתספק את בסיס הידע הדרוש לביסוס הדמוקרטיה והסדר החוקי של סין.

כשאתה בוחר בית ספר למשפטים של KoGuan, בין שאתה תלמיד חכם או סטודנט, בחרת מצוינות! אנו מצפים מכאן.

קונג שיאנג'ון (דין, פרופסור למשפטים בקו-גואן)

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137807_Student6.jpg" />

137807_Student6.jpg

סקירה היסטורית

בסוף המאה ה -19 הקימו מר שנג שואנאהאי וקבוצת אנשי ראיית הנולד את בית הספר הציבורי נאניאנג בשנגחאי - קודמו של אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג - מתוך אמונה כי "העדיפות העליונה לחיזוק האומה היא לטפח כישרונות, וכדי לטפח כישרונות, ראשית עלינו לנהל בתי ספר טובים ". ב- 14 בדצמבר 1920, שמו של בית הספר שונה לאוניברסיטת ג'יאו טונג.

ניתן לייחס חינוך למשפטים באוניברסיטה לתכנית הלימודים הפוליטית המיוחדת שהוצעה בתקופת בית הספר הציבורי בנאנאנג. בראשותו של מר קאי יונפיי, תוכנית הלימודים הוקמה בשנת 1901 וכללה קורסים בנושא חוקה, משפט ציבורי בינלאומי ואמנות בינלאומיות. בוגרים דוממים כמו שו מו, לי שוטונג (מאסטר הונג יי) וונג צ'ונג -ואי היו מהכיתה הזו. שו מו היה השופט הסיני הראשון בבית הדין הבינלאומי לצדק של האו"ם. לי שוטונג היה המלומד הקדום ביותר שתרגם והציג עבודות משפטיות מהמערב. וואנג צ'ונג -ואי היה שר החוץ הראשון של ממשלת הרפובליקה של סין, שחתם על אמנת האו"ם כציר ממשלת סין ומונתה פעמיים כשופטת בבית הדין הבינלאומי של האו"ם.

את ההיסטוריה של בית הספר למשפטים של אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג ניתן לאחסן למחלקת ההוראה והמחקר למשפטים שהוקמה בשנת 1986. לאחר חקר שש שנים, התוכנית לתואר ראשון במשפטים הוקמה רשמית בשנת 1992. הקבוצה הראשונה של סטודנטים לתארים מתקדמים ב החוק התקבל בשנת 1993, וכך החל ההיסטוריה המודרנית של השכלה מקצועית במשפטים באוניברסיטה. בשנת 1996 הוקמה המחלקה למשפטים, שרכשה את הזכות להעניק תארים שני במשפטים בשנת 1998. ב- 8 ביוני 2002 הוקם בית הספר למשפטים, ו -25 מיליון יואן RMB נועדו לבצע את שלב הבנייה הראשון. בית הספר למשפטים נכנס אפוא לתקופה של התפתחות מהירה.

ב- 31 ביולי, 2007, קרן ליאו קוגואן של ארצות הברית תרמה בנדיבות 30 מיליון דולר לבית הספר למשפטים כדי לבנות בניין משפטים בקמפוס שוחוי של האוניברסיטה, לעסוק בפרופסורים מפורסמים למשפטים, לבנות מותג אקדמי ולטפח כישרונות עבור שלטון המדינה והוראת הדור הבא של מגדלי החוק. ב- 20 בספטמבר 2008, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת שנחאי ג'יאו טונג שינה את שמו ל"בית הספר למשפטים של ליאו קוגואן למשפטים שאנגחאי ג'יאו טונג ", על מנת להנציח את מעשהה הגדול של קרן ליאו קוגואן. מאז 2012 בית הספר שלנו הוצב כמאה בתי הספר המובילים למשפטים על ידי דירוג האוניברסיטה העולמית של QS במשך שלוש שנים ברציפות. נכון לעכשיו, התוכניות הבינלאומיות בבית הספר למשפטים של KoGuan כוללות את תוכנית SJD, LL.M. התוכנית ותוכניות הקיץ במשפט הסיני, תכנית המלגות / סטודנטים ותוכניות חילופי סטודנטים.

KoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137808_Student7.jpg" />

137808_Student7.jpg

למידע נוסף: href = "http://en.law.sjtu.edu.cn/

מיקומים

  • Shanghai

    KoGuan Law School Shanghai Jiao Tong University 800 Dong Chuan Road Minhang District, Shanghai, 200240, Shanghai

    שאלות