Keystone logo
Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

Faculty of Law - University of Göttingen

מבוא

ה הפקולטה למשפטים של גטינגן גיאורג-אוגוסט-Universität הוא הפקולטה למשפטים הוותיקה, הגדולה הנודעת ביותר סקסוניה תחתונה. מאז נוסד בשנת 1737, זה כבר מחויב לאחדות חופש המחקר וההוראה. המיקום העליון שלה בצפון גרמניה אושר על ידי הוראה חיובית (2008) וערכות מחקר (2002) בעבר. המטרה של סגל מקימה את עצמה כמרכז מחקר משפטי מעולה וללמד בגרמניה.

הפקולטה התאפיינה ארוך על ידי מחקר למופתי רחב התפשט והוראה במקצועות הליבה של המשפט האזרחי, משפט ציבורי ומשפט פלילי בתחום הנושא הבסיסי (היסטוריה של המשפט, הפילוסופיה של המשפט ותיאוריה, כמו גם השוואה של חוקים). על בסיס זה, היא קימת פרויקטים מחקריים חדשניים בנושאים בין-תחומים ואזורים מיוחדים. עם המחקר בין-תחומי ובין תחומי מוקדים

 • Europeanisation ו Internationalisation
 • הפרט רפואי sciene ומשפחה
 • מערכת כלכלית וחברתית

יעדי הסגל גדלו פרופיל חידוד ובהמשך ברשת עם מדעים כלכליים וחברתיים. בהיקף של שינוי הדור, הפקולטה מחודשת לעובדיה, יוצר את התנאים המוקדמים עבור התפתחות המחקר החדש מתמקד מבוססות על המחקר המוצלח שלה בתחומי הליבה. פרופיל זה נתמך על ידי אמצעים מבניים וארגוניים רבים, כולל בפרט מבנה הסגל החדש.

במחקר ובהוראה מצוין דורשים תנאי העבודה המתאימים בהיצע ספרות נאות בפרט. הפקולטה יש - באינטראקציה עם הספרייה המדינה והאוניברסיטה סקסוניה התחתונה - מלאי גדול של ספרות על כל תחומי המשפט. כל מסדי הנתונים החשובים זמינים לחוקרים וסטודנטים בבית האתרים העבודה כמו גם דרך ה- LAN האלחוטי גטינגן.

חוק

הפקולטה מציעה לתלמידיה - מבוססת על המחקר שלו פיק - הן הכשרה מדעית מקיפה בתחום החובה של לימודי משפטים ואת ההתעצמות ייחודיות רוחב פס גדול זה בתחום מיקוד הלימודים הבא:

 • יסודות היסטוריים ופילוסופיים של חוק
 • חוק פרטי וציבורי כלכלי
 • משפט אזרחי וצדק אזרחי
 • חוק פרטי ותקשורת הציבורית
 • משפט בינלאומי פומבי ואירופאי
 • משפט פלילי, משפט של הליכים פליליים וקרימינולוגיה
 • העבודה והרווחה חוק
 • משפט רפואי
 • משפט ציבורי - ממשל, תקנה ומנהל

בנוסף, תלמידי גרמנים עלולים להשיג את התואר של מגיסטר Legum Europae / Magistra Legum Europae בקשר ושהייה בחו"ל באמצעות תכנית ארסמוס של האיחוד האירופי והשתתפות מוצלחת הלימודים השלמים "האינטגרציה והמשפטית של חמאס באירופה". בוגר חוץ תלמידים יכולים להשיג את התואר של מוסמך במשפטים (LL.M.) בהיקף של agraduate לימודים. ה הפקולטה למשפטים גטינגן מציע סביבה נהדרת עבור מדעני החוק הצעירים. הוא שואף להמשיך להגדיל את האטרקטיביות שלה לדוקטורנטים. הפקולטה היא באחת הפקולטות המייסדים של המדרשה גטינגן עבור מדעי החברה (Gottinger Graduiertenschule Gesellschaftswissenschaften; GGG).

למה ללמוד ב גטינגן?

אוניברסיטת גטינגן מדורגת באופן קבוע בין המוסדות להשכלה גבוהה הגרמני הטוב ביותר בדירוג האוניברסיטאות ארציים ובינלאומיים שונים. מאז הקמתו בשנת 1737, היא סיפקה הזדמנויות לימוד ומחקר מעולה לסטודנטים וחוקרים מכל רחבי העולם, כולל יותר מ -40 חתני פרס נובל. מלבד הוראה והדרכה מפרופסורים בולט ומומחים אחרים, סטודנטים גטינגן ליהנות מגישה למתקני מחקר מהשורה הראשונה, למשל גטינגן מדינת והאוניברסיטאי, שהיא אחת הספריות הגדולות בגרמניה, המכיל כ -8 מיליון פריטים ומתן גישה למאגרי מידע מלומד משפטיים ואחרים רבים.

הפקולטה של ​​אוניברסיטת גטינגן למשפטים נהנה מוניטין מעולה עבור הוראה, מחקר, ופיתוח מקצועי. לאורך ההיסטוריה של הקיום שלה, היא כבר ידועה לקידום המדע המשפטי ומציע הכשרה משפטית יוצאת דופן על ידי משפטנים דגולים כמו יוהן סטפן להתבטל או רודולף פון Jhering. כתוצאה מכך, גטינגן מאז ומתמיד מקום מאוד אטרקטיבי עבור כל מי שרוצה ללמוד משפטים, כולל כמה דמויות היסטוריות מפורסמות כמו אוטו פון ביסמרק או וילהלם פון הומבולדט.

מספר תכונות אטרקטיביות להפוך ללמוד משפטים ב גטינגן מכניס במיוחד. לדוגמא, השכלה משפטית כאן יש קשר חזק להתאמן, מציע שיעורים לא רק פרופסורים, אלא גם על ידי עורכי דין להתאמן ומתרגלים אחרים. בנוסף, מרצים רבים פעילים גם מחוץ לאקדמיה, למשל כיועצים משפטיים, חברי ועדת חקיקה או שופטים של בתי המשפט הגבוהים ביותר.

היבט נוסף מפתה של פקולטה למשפטי גטינגן הוא והבינלאומי שלה. כמו גם אירוח סטודנטים מכל רחבי העולם ומתן הזדמנויות חליפין רבים, הפקולטה מציעה גם סדנות על ידי ביקור פרופסורים ממדינות אחרות והוא מעורב פעולה בינלאומית רציפה באמצעות גופים ייעודיים שונים כמו מכון מדע או אירופה אקדמיה גרמנית-הסיניים המשפטיים של חוק ו- ICT.

יתרונות נוספים עבור סטודנטים למשפטי גטינגן נובעים המגוון הרחב של מוסדות מיוחדים ואשכולות התמחות אחרים, המבטיחים כי בנושאים משפטיים רבים ניתן ללמוד מנקודות מבט מרובה בכל היבטיהן. לדוגמא, לשכת דיני עסקים מאפשרת תלמידי IP ותועלת חוק IT מן הניסיון המשולב של פרופ 'קרבר, מומחה ידוע על חוקי טלקומוניקציה, דיני תחרות ומשפט של מנועי חיפוש; פרופ ספינדלר, המחבר של פרשנויות מונוגרפיות פופולריות על מסחר אלקטרוני, מדיה אלקטרונית, קוד פתוח ועל נושאים אחרים; פרופ וויב, הנודע לעבודות שלו על חוק ICT, תחרות בלתי הוגנת, זכויות יוצרים והגנה על נתונים; כמו גם מומחים אחרים באזורים אלה ואחרות הקשורות בהן. פרופסורים קרבר, ספינדלר ו וויב מעורב גם בפעילות פיתוח מדיניות משפטית רבה בגרמניה, באירופה ובמקומות אחרים. הפרופסורים האלה עסקו באופן פעיל בהקמת תכנית LIPIT וכיום הם מהווים המועצה האקדמית שלה.

בנוסף הרצאות וסמינרים על ידי מומחים ידועי שם בתחומם, התלמידים יכולים לנצל בכנסים שונים, סדנאות, וללמוד טיולים מאורגנים או מאורגן במשותף על ידי הפקולטה או פרופסורים הפרט. לדוגמה, תלמידים יכולים להשתתף בפורום המחקר הבינלאומי השנתי על חוק ICT / IP, גטינגן IT חוק פורום, ובית הספר קיץ של IP האירופי חוק ICT.

חוק

יוקר המחיה

כל הוצאות המחיה של התלמיד עשוי להיות שונה בהתאם לסגנון החיים שלו או שלה, גודל אירוח ומיקום, העדפות אכילה, וכו ' לכן, ההוצאות מהחייה האישיות שלך עשויות להיות גבוהות יותר או נמוכות יותר מאשר העלויות הממוצעות שהוזכרו להלן.

כנקודת מוצא, ראוי לציין כי תכנית תמיכת כספית המדינה שנועדה לאפשר לסטודנטים גרמנים להרשות לעצמו ללא קשר להשכלה גבוה של האמצעי שלהם (BAföG) מספקת תלמידים גרמנים עם עד 735 יוריו לחודש. סכום זה יכול להיחשב מספיק כדי לכסות את ההוצאות המחיות של סטודנטים, אם כי בהחלט ברמה חסכנית למדי. באופן כללי, אתה יכול לצפות לשלם 200 עד 500 יורו עבור לינה, 200 עד 300 יורו עבור מזון, ו -30 עד 150 יורו עבור ביטוח בריאות חובה.

עלויות אירוח גבוהות או נמוכות יותר יכולות לעשות הבדל גדול בהוצאות המחיות הכולל. לכן, מומלץ להתחיל לחפש חדר או דירה בהקדם האפשרי. אם תחיל מוקדם, אתה יכול לקבל חדר באחד מעונות הסטודנטים, שהיא בדרך כלל האפשרות הזולה ביותר. חדר השינה יכול לעלות כ -200 יורו לחודש או אפילו פחות. לעומת זאת, בשוק הפרטי אתה צפוי לשלם כ -300 יורו עבור חדר בדירה משותפת או כ -500 יורו עבור דירה פרטית. זה עושה בחדרי המעונות מאוד פופולריים, כך רשימות מתנה הן בדרך כלל ארוכות למדי. כתוצאה מכך, עדיף לבקש חדר במעונות לפחות חצי שנה לפני תחילת לימודיך גטינגן.

מיקומים

 • Göttingen

  Faculty of Law of the Georg-August-Universität Göttingen Platz der Göttinger Sieben 6 , 37073, Göttingen

  שאלות