Keystone logo
Faculty of Law - University of Göttingen LLM ב ip האירופי הלאומי וחוק זה
Faculty of Law - University of Göttingen

LLM ב ip האירופי הלאומי וחוק זה

0 Years

אנגלית

זמן מלא

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

בקמפוס

* מועמדים מוקדם זכאים להנחה. באופן ספציפי, הפונים לפני 1 באפריל צריך לשלם רק 7,500 יורו. מועמדים החלים לפני 1 בינואר יכול לחסוך אפילו יותר, כמו שכר הלימוד שלהם מצטמצם 7,200 יורו.

מלגות

חקור הזדמנויות למלגות כדי לעזור במימון הלימודים שלך

מבוא

נקודות מפתח

 • תואר: מוסמך במשפטים (LL.M.)
 • התמחות: משפט אירופאי הלאומי של קניין רוחני וטכנולוגיית המידע
 • שפת ההוראה: אנגלית
 • משך: 1 שנה (1 באוקטובר כדי 30 בספטמבר)
 • עומס עבודה: 60 נקודות זכות ECTS
 • תנאי קבלה: תואר הראשון בתוספת 1 שנה של ניסיון מקצועי
 • שכר הלימוד: 7,800 יורו; מועמדים מוקדם 7,200 יורו
 • מלגות: ויתור שכר לימוד מלא וחלקית
 • מועד אחרון להגשת בקשה: 30 ביוני
 • מספר מרבי של משתתפים: 30
 • אתר תוכנית: www.uni-goettingen.de/lipit
 • ליצירת קשר: [email protected]

סקירה

ה תואר שני במשפטים ב אירופאי חוצה גבולות קניין רוחני וטכנולוגיית מידע חוק (LIPIT) היא תכנית לתואר שני מכוונות מתן ההבנה המעמיקה של סוגיות משפטיות הנובעות יצירה והשימוש של יצירות ספרותיות או אמנותיות, המצאות מכאניות או מדעיות, מידע דיגיטלי, ונכסים לא מוחשיים אחרים. זה מכסה מגוון רחב של נושאים, לרבות זכויות יוצרים, פטנטים, סימני מסחר, תקשורת, מסחר אלקטרוני, אבטחת מידע, הגנה על נתונים.

בגלל זה הוא יותר ויותר נפוץ לעסקאות עם מוצרי טכנולוגיה רכוש ומידע הרוחני להתעלות מעל גבולות לאומיים, LL.M. זה תכנית הנתפסת בינלאומית במובהק והשוואתי בטבע. פתרונות ממערכות משפטיות שונות מוצגים לעתים קרובות כאשר בוחנים בעיות מודרניות של חוק IP ו- IT, ומקרים המשתרעים על שתי מדינות או יותר נדונים בקביעות ונותחו. אחת התוצאות של גישה כזו היא כי תוכנית זו מתאימה עורכי דין ואנשי מקצוע אחרים ממדינות שונות, ולא להיות מוגבל השיפוט בפרט אחד.

מלבד האופי הבינלאומי של התכנית, דגש חזק מושם על הקמת הקשר הישיר להתאמן. שיעורים רבים מועברים על ידי עורכי דין מנוסים ואנשי מקצוע אחר. בהרצאות וסמינרים, סוגיות משפטיות נבחנות בעיקר באמצעות ניתוח מקרי בית משפט אמיתי, זיהוי בעיות נפוצות בטון והחיפוש אחר פתרונות יעילים אליהם. דרך ידות על סדנות ופרויקטים, ידע חדש שנרכש משופרת נוספת והתפתח מיומנויות מעשיות ישימות בקלות.

חוק

קבוצת היעד

קהל היעד העיקרי של LL.M. זה התוכנית היא עורכי הדין העובדים או המעוניינים לעבוד עם תעשיות יצירתיים וחדשניים. התוכנית נועדה להרחיב את המומחיות שלהם IP ו- IT החוק על ידי התמקדות בנושאים והיבטים שבדרך כלל אינם נכללים בתוכנית הלימודים מחקרים משפטיים רגילים, למשל אכיפת חוצה גבולות של זכויות הנובעות IP ומשפט IT.

מאז ענפי IP ולשכב חוק IT בצומת של החוק עם טכנולוגיה, מדע, אומנות, התכנית פתוחה גם מהנדסים, אנשי מחשבים, מנהלי מדיה, ואנשי מקצוע אחר המבקש לשפר את ההבנה שלהם של תקנות חוק, מדיניות, ומנגנוני ההגנה בתחומי קניין רוחני וטכנולוגיית מידע. כתוצאה מכך, משתתפי תכנית יכולים להפיק תועלת דעות מחליפות, העוסקת בפרויקטים קבוצתיים וצורות אחרות של שיתוף פעולה עם בוגרי תחומים אחרים, דבר המסייע להם להבין טוב יותר זוויות ונקודות מבט שונות של הנושאים הם לומדים.

מלבד מגוון של רקע אקדמי ומקצועי, אנו שואפים גם להשיג ייצוג גאוגרפיים בבחירה של כל משתתפי התוכנית בשנה. גיוון כזה מעשיר דיונים כיתתיים ופעילויות שיתוף פעולה על ידי הבטחת החליפין והיישום של רעיונות וגישות ממערכות משפטיות שונות וסביבות תרבותיות.

משך תכנית

לימודיך בבית תוכנית LIPIT בדרך כלל ייקח בערך שנה אחת (מאוקטובר עד ספטמבר). במהלך תקופה זו, תצטרך להשיג 60 ECTS זיכויים, כולל 20 נקודות זכות עבור השלמת עבודת המאסטר. אם המוסדות להשכלה גבוהה הכולל שלך נמשך פחות מ -4 שנים, ייתכן שתידרש כדי להרוויח נקודות נוספות על מנת להיות מוענק תואר שני במשפטים תוֹאַר. במקרה זה, היועצת החינוכית שלנו תעזור לך להתאמן תכנית למידה עצמית אשר תאפשר לך להרוויח את הנקודות הנדרשות מבלי לחרוג משך התכנית הרגיל.

תכנית לימודים

על מנת לקבל תואר שני במשפטים שלך תואר, תצטרך להשיג לפחות 60 ECTS זיכויים. 20 נקודות זכות תוענק להשלמה מודול שני הפרט, אשר כרוכים בהכנה וכתיבה של עבודת המאסטר. הנותרים 40 ECTS זיכויים ניתן להשיג על ידי השלמת מספר מספיק של מודולים לימוד בקבוצות, שכל אחת מהן שווה ל 5 נקודות זיכוי ECTS לפחות. רשימת מודולים יכול להשתנות מעט משנה לשנה, אבל בדוגמאות הבאות בדרך כלל לספק רעיון טוב של מודולים כניסה:

 • יסודות דיני קניין רוחני
 • יסודות של חוק טכנולוגיית המידע
 • חוק מתקדם קניין רוחני
 • חוק טכנולוגיות מידע מתקדמות
 • חוק המסחר האלקטרוני
 • חוק התחרות
 • חוק הגנה על נתונים
 • מדיה חוק התקשורת
 • טכנולוגיית המידע and Informatics משפטי
 • יסודות הכלכלה של IP ומשפט IT
 • הבינלאומי השוואתי IP ומשפט IT
 • אכיפה חוצה גבולות של IP ומשפט IT
חוק

תנאי קבלה

דרישות אקדמיות ומקצועיות

תנאי הקבלה שלנו הם תואר ראשון או תואר גבוה יותר במשפט, מדעי המחשב, הנדסה, לימודי תקשורת, או נושא אחר בתוספת שנה אחת של ניסיון מקצועי רלוונטי. מאז התלמידים שלנו מגיעים ממדינות שונות עם מערכות דירוג שונות, אנחנו לא דורשים רשמית כי לך להשיג ציון ממוצע מסוים במחקרים הקודמים שלך (למשל, בהצטיינות בריטניה), אבל הציונים שלך בהחלט מהווים קנה מידה חשוב בתהליך הערכה של יישומים.

למרות המועמדים הטיפוסיים ביותר שלנו הם בוגרי חוק, גם אנחנו מברכים פניות של בוגרים מדיסציפלינות אחרות כדרך להבטיח את הגיוון של רקעים, כישורים וניסיון מובילים חליפין פורים תועלת ההדדית של ידע ורעיונות. אם בתחום המחקר הקודם שלך אינו החוק, אנו עשויים לבקש ממך לספק הסבר קצר של כמה מחקרים שלך או ניסיון מקצועי רלוונטי התמחות תוכנית לימודים לתואר שני זה.

אם אתה עדיין מסיים לימודי התואר הראשון שלך או יש פחות משנה של ניסיון מקצועי כאשר החלים על התכנית, זה לא לעכב את בקשתך. חשוב רק כי שתשלים את נתוניך יש שנה אחת של ניסיון מקצועי לפני תחילת התוכנית.

דרישת הניסיון המקצועית יכולה להתממש באמצעות פעולות מעשיות שונות, כוללים התמחויות traineeships. לדוגמא, ההכשרה המעשית של בוגרי החוק הגרמנים (Referendariat) עונה על דרישה זו. עם זאת, אם פעילות מעשית היוותה חלק חובה של התכנית הראשונה שלך, זה לא יכול להיחשב ניסיון מקצועי. במקרים מסוימים, הודאה ניתן להעניק למועמדים עם ניסיון מקצועי של פחות משנה. אם אינך בטוחים אם לימודיך או ניסיון מעשי עונים על דרישות הקבלה של התכנית, אנא צור איתנו קשר לפני הגשת הבקשה הרשמית.

דרישות שפה

אם אנגלית אינה השפה האם שלך או לא שפת ההוראה של המחקרים הקודמים שלך, תצטרך להוכיח כי מיומנויות השפה האנגליות שלך מספיקות לצורך לרכוש השכלה גבוהה, כולל ההשתתפות המאולצת בדיונים בכיתה ואת הייצור של טקסטים אקדמיים ברורים נכונים מבחינה דקדוקית. ברוב המקרים, זה נעשה באמצעות שליחה לנו עותק של התוצאות שלך במבחן באנגלית תקני, כגון TOEFL או IELTS. עם זאת, סוגים אחרים של הוכחה יכולים להתקבל גם.

אם תבחר להפגין בקיאות באנגלית שלך דרך אחת במבחנים סטנדרטיים, שים לב שאתה חייב להשיג לפחות את הציון המינימלי הנדרש לקבלה לתואר שני לימודי המשפטים באוניברסיטת גטינגן. בפרט, את תוצאות הבדיקה המינימאליות המקובלות TOEFL הן 80 נקודות עבור הבדיקה מבוססת האינטרנט ו -550 נקודות עבור הבדיקה מבוססת נייר. ציון IELTS מקובל המינימום הוא Band 6.

איך ליישם

על מנת להגיש בקשה לתכנית, יש למלא את טופס הבקשה באתר האינטרנט שלנו (www.uni-goettingen.de/en/application-process/546501.html), להוסיף עותקי CV ו- PDF שלך הדיפלומות שלך (עם תמלילים) ולשלוח הכל E-Mail כדי [email protected]~~V. אם השפה האם שלך היא לא אנגלית ואתה עברת TOEFL, IELTS או אחר מבחן באנגלית, בבקשה גם לשלוח לנו עותק PDF של תעודת הבדיקה. אתה יכול גם להוסיף מסמכים אחרים (למשל, תעודות, אזכור מפרופסורים או מעסיקים, עותקים של יצירות שנכתבו שלך או תמציות מהם) כי אתה מחשיב מועיל להצלחת היישום שלך. אם תעודות או מסמכים אחרים שאינם באנגלית או גרמנית, בבקשה גם לספק תרגום לאנגלית שלהם. העותקים והתרגומים שלך לא צריכים להיות מאושרים בשלב היישום. עם זאת, אם אתה הודית, תצטרך לספק את מסמכי המקור או העתקים מאושרים ותרגומים.

מלגות

כל פרסי מאי בשנת גטינגן פקולטה למשפטים מספר מלגות בצורת ויתור שכ"ל חלקית או מלא של מועמדי תכנית LLM הטובים ביותר. יישומים נפרדים אינם נדרשים, שכן כל המועמדים תוכנית LLM נחשבים באופן אוטומטי עבור מלגות אלה אם הם מצביעים על האינטרס שלהם על טופס הבקשה של התוכנית.

בנוסף, סטודנטים פוטנציאליים רשאי לבקש מלגות המוצעות על ידי קרנות, חברות וארגונים שונים. לדוגמא, שירות ההמרה האקדמי הגרמני (DAAD) מספק סוגים שונים של מלגות לסטודנטי זרים המבקשים ללמוד בגרמנייה לסטודנטים גרמנים הולכים ללמוד בחו"ל.

על בית הספר

שאלות

קורסים דומים

 • LLM לימודים מתקדמים בדיני זכויות אדם אירופיים ובינלאומיים
  • Leiden, הולנד
 • תואר שני במשפטים מאוניברסיטת אירופה.
  • Budapest, הונגריה
 • דיני עסקים בינלאומיים ובינלאומיים LL.M.
  • Budapest, הונגריה