Keystone logo
Ghent University Law School תואר שני במשפטים במשפט בינלאומי ואירופאי: משפט האיחוד האירופי
Ghent University Law School

תואר שני במשפטים במשפט בינלאומי ואירופאי: משפט האיחוד האירופי

Ghent, בלגיה

1 Years

אנגלית

זמן מלא

31 May 2024

16 Sep 2024

EUR 6,678

בקמפוס

מבוא

ה-LLM במשפט האיחוד האירופי מציג את מיטב המומחיות המפורסמת של בית הספר למשפטים בגנט במשפט האיחוד האירופי עבור סטודנטים השואפים להתמחות במשפט ובמוסדות של האיחוד האירופי. על ידי שילוב זהיר של קורסי ליבה חובה וקורסי בחירה מיוחדים, התלמידים מקבלים השכלה ברמה גבוהה למשפט האיחוד האירופי, תוך שמירה על חופש התמקדות בקריירה אישית או בצורכי מחקר.

ההתמחות במשפט האיחוד האירופי מציגה את מיטב המומחיות הנודעת של בית הספר למשפטים בגנט במשפט האיחוד האירופי לסטודנטים השואפים להתמחות במשפט ובמוסדות של האיחוד האירופי. על ידי שילוב זהיר של מקצועות ליבה חובה וקורסי בחירה מיוחדים, התלמידים מקבלים השכלה ברמה גבוהה למשפט האיחוד האירופי, תוך שמירה על חופש התמקדות בקריירה אישית או בצורכי מחקר.

לגבי התוכנית

מה

בית הספר למשפטים בגנט הוא "מרכז המצוינות של ז'אן מונה" של האיחוד האירופי, המוכר בשל מומחיותו ומשאביו הזמינים למשפט האיחוד האירופי. עם מוסדות האיחוד האירופי בקרבתו, בית הספר למשפטים בגנט מציע את כל המתקנים הדרושים ללימוד מעמיק של המשפט והפרקטיקה של האיחוד האירופי. התלמידים יכולים גם ליהנות מהספרייה המצוינת, המשמשת כמרכז תיעוד אירופאי.

עם איחוד אירופי הולך ומתרחב ומשתלב עוד יותר, ובסביבה משפטית גלובלית יותר ויותר, LLM זה מציע תואר נוסף במשפטים המסייע בשוק העבודה הבינלאומי. האופי המיוחד של התוכנית מאפשר לתלמידים לפתח מיומנויות וכישורים ספציפיים בתחומים המתפתחים במהירות של חוקי האיחוד האירופי. בקיצור, התמחות זו ב- Ghent University Law School LLM מהווה אבן דרך משמעותית לעורכי דין ואנשי מקצוע הזקוקים לידע של חוקי האיחוד האירופי ו/או מוסדות האיחוד האירופי לצורך פיתוח הקריירה שלהם.

מִבְנֶה

סטודנטים צריכים לקבל 60 נ"ז, על פני תקופה של שני סמסטרים. קיימת גמישות רבה בעיצוב תכנית הלימודים של האדם. 18 נקודות זכות מכסות קורסים המתמחים בדיני האיחוד האירופי. עשרה נקודות זכות נוספות מוקדשות לקורסי החובה התומכים העוסקים בעיקר בהתפתחויות משפטיות ופוליטיות שונות במטרה להרחיב את אופקיהם של אנשי משפט. הסטודנטים נדרשים גם לכתוב מאמר LLM בשווי 15 נ"ז בקשר לאחד הקורסים בתכנית הלימודים.

יתרת הנקודות מלאות בקורסי בחירה במגוון נושאים מהתחומים הבאים: משפט אירופי, משפט כלכלי וחברתי, משפט סביבתי, משפט בינלאומי ציבורי, משפט פלילי. סטודנטים יכולים לבחור מתוך כעשרים וחמישה קורסים שונים, כולם נלמדים אך ורק באנגלית. ההוראה נעשית בדרך כלל באופן אינטראקטיבי, הדורשת קריאה מתקדמת והשתתפות בכיתה. התוכנית מארחת בדרך כלל כמה פרופסורים אורחים בעלי מוניטין בינלאומי עם רוטציה על בסיס שנתי. סטודנטים יכולים גם לבחור להשתתף באחד מבתי המשפט השונות או בקליניקה המשפטית כחלק רשמי מתוכניות הלימודים שלהם.

פעילויות חברתיות מאורגנות הן חלק חשוב מחוויית ה-LLM, ולא כולן הן מחוץ ללימודים. פעילויות לימודים כוללות ביקורים מודרכים במוסדות חשובים של האיחוד האירופי ובינלאומיים והשתתפות במספר קולוקוויות.

עבודת מאסטר

עבודת התואר השני היא דרישה לכל מועמד לקבלת תואר שני. עבודת המאסטר היא עבודת מחקר מקורית. מטרתו היא לפתח ולחזק את כישורי יכולת המחקר של התלמידים. הסטודנט בוחר נושא ונותן הדרכה על ידי מקדם או מנחה לאורך שנת הלימודים.

איכות תכנית הלימודים

חוזק

  1. הדרכה בצריכה חיונית. תוכניות ה-LLM משקיעות רבות ביצירת קשר עם המועמדים המתאימים ובהדרכתם לקראת הגשת מועמדות וקבלה. ההדרכה נמשכת לאחר תחילת שנת הלימודים. סטודנטים נכנסים משתתפים בתוכנית התמצאות נרחבת.
  2. גמישות בתכנית הלימודים: בית הספר למשפטים בגנט מציע שלוש תוכניות LLM שונות המשקפות שאיפות קריירה שונות. במסגרת עמדתך האישית והשאיפות שלך, אתה מסוגל לעצב את תכנית הלימודים המתאימה ביותר לצרכיך.
  3. למידה פעילה: תכניות ה-LLM מייחסות חשיבות רבה לשיטות הוראה המבטיחות שהתלמידים אינם סופגים פסיביים של ידע. במקום זאת הם מעודדים לערוך מחקר עצמאי ולחשוב ביקורתית באמצעות מטלות הכנה לכיתה, עבודות קטנות לאורך הסמסטר, שאלות חיבור וכדומה.
  4. השקפה בינלאומית: התכניות משקפות את החשיפה האירופית והבינלאומית שלהן מעבר לנושאים המוצעים. גוף הפרופסורים והמרצים מורכב ממומחים בעלי חשיפה וניסיון בינלאומי רחב.
  5. מעורבות מחזיקי עניין: נקודת החוזק המרכזית של תוכניות הלימוד היא הקשר החזק והאינטראקציה עם העולם המקצועי והמציאות המוסדית הרחבה של המשפט האיחוד האירופי והבינלאומי, מתן מידע לסטודנטים על הפעולות בפועל והפרקטיקות הנפוצות בשטח והכנתם קריירה מקצועית.

המלצות

קריסטק פרופקולה

"תוכנית LLM זו גרמה לי להבין שהאיחוד האירופי הוא כנראה אחד ההישגים הגדולים של המאה ה-20. המגע הישיר עם תמהיל בינלאומי שכזה בלב אירופה והמיומנות הטכנית של הפרופסורים ביחס למגוון נושאים עדכניים של האיחוד האירופי סיפקו לי ראייה מציאותית ומקצועית על איך המנגנון המוסדי הענקי הזה עובד וגדל. הקריירה המקצועית שלי והחיים שלי בהחלט השתנו כמובן לחלוטין לאחר הניסיון שלי בגנט. על כך, אני תמיד גאה להיות בוגר התוכנית הזו".

איוונקו ולדימיר

"סביבה אקדמית מעוררת וחיי סטודנטים מעולים."

מינג'י ג'אנג

"מאוד מתרשם מסביבת הלמידה המטופחת שם ומהזמינות של הפרופסורים".

נאסיר מחמוד

"החלק הכי יפה בחיי החינוכיים".

גלוריה פולגרה ונטורה

"חיי סטודנטים במיטבם. מלבד הרצאות, הייתה לי הזדמנות להכיר אנשים חדשים מכל העולם, הזדמנות ללמוד הולנדית ולערוך תחרויות דובל ולפה (בירות בלגיות) עם חברים. אלו היו חיי הסטודנטים במיטבם שאפשר לדמיין".

דרישות קבלה

להיות בעל תואר במשפטים, כלומר התואר שנדרש - בארץ מוצאו - לצורך עיסוק במקצועות עריכת הדין. סטודנטים שמסיימים את לימודיהם יכולים להגיש מועמדות ויכולים להתקבל על תנאי, בכפוף לסיום מוצלח של התואר.

לאחר בחינת תכנית הלימודים ולאור כישוריהם הנרכשים, ניתן להתקבל מועמדים בעלי תואר אוניברסיטאי שאינו משפטים. במקרה כזה, הקבלה עשויה להיעשות בכפוף למגבלות ביחס לקורסים שיש לעבור.

להציג הוכחה לשליטה מספקת באנגלית ברמת C1.

לקבל תמיכה כספית מספקת, בין אם באמצעות אמצעים כלכליים אישיים או באמצעות סיוע כספי.

להגשת בקשה להתקבל לתכנית LLM לפני המועד האחרון, עם טופס הבקשה המלא וכל המסמכים הנדרשים.

מידע על תנאי הקבלה וההליך המנהלי לקבלה על בסיס תעודה שהושגה בחו"ל, ניתן למצוא בעמוד הבא: href="https://www.ugent.be/prospect/en/administration/enrolment-or- הַרשָׁמָה

התחלה טובה

מועד אחרון להגשת מועמדות (לסטודנטים לתואר בינלאומי)

לסטודנטים בלגים ובינלאומיים כאחד:

יש להפעיל את האפליקציה לתוכנית מאסטר מתקדמת זו דרך Oasis.

טופס הבקשה והמסמכים הנלווים, בגרסה אלקטרונית, אמורים להגיע לדלפק הקבלה הבינלאומי באביב השנה שלפני שנת הלימודים שאליה אתה מגיש מועמדות. אנא עיין במועדי הגשת הבקשה השונים המוזכרים להלן עבור סטודנטים אזרחי האיחוד האירופי / EEA, סטודנטים שאינם אזרחי האיחוד האירופי / EEA וסטודנטים המחזיקים בתעודה בלגית.

בקשות מוקדמות מומלצות (בוודאי לסטודנטים הזקוקים לויזה) ויוחלט עליהם בין פברואר ליוני/תחילת יולי.

בקשות שיתקבלו לאחר יוני ייחשבו אם מספר התלמידים שהתקבלו בעבר יאפשר זאת.

מועדי הגשת בקשה:

1 באפריל לסטודנטים שאינם אזרחי האיחוד האירופי/EEA,

1 ביולי לסטודנטים שאינם אזרחי האיחוד האירופי/EEA המתגוררים בבלגיה עם רישיון שהייה בתוקף,

1 ביולי לסטודנטים אזרחי האיחוד האירופי/EEA.

שכר לימוד

6540,10 יורו

על בית הספר

שאלות