Keystone logo
Ghent University Law School תואר שני במשפטים במשפט בינלאומי ואירופאי: צווים משפטיים בינלאומיים ולאומיים
Ghent University Law School

תואר שני במשפטים במשפט בינלאומי ואירופאי: צווים משפטיים בינלאומיים ולאומיים

Ghent, בלגיה

1 Years

אנגלית

זמן מלא

31 May 2024

16 Sep 2024

EUR 6,678

בקמפוס

מבוא

התמחות משפטית בינלאומית ולאומית מציעה את הספקטרום הרחב ביותר של אפשרויות הזמינות לסטודנטים עם קריירה בינלאומית או אוריינטציה מחקרית במשפט השוואתי. זה מאפשר לסטודנטים לבחור קורסים מתוך שפע של נושאים בעלי רלוונטיות אירופית (האיחוד האירופי) או בינלאומי, מה שמאפשר לתלמידים ליצור תוכנית חינוכית המותאמת לתחומי העניין האישיים וצרכי הקריירה שלהם. גמישות זו מאוזנת על ידי נוכחות של בסיס מוצק בצורה של קורסי חובה שנבחרו בקפידה על מערכות משפטיות לאומיות ובינלאומיות ומשחק הגומלין ביניהן.

לגבי התוכנית

מה

Ghent University Law School יש מגוון רחב של קורסים בשפה האנגלית במגוון גדול של נושאי משפט אירופיים ובינלאומיים. התמחות LLM זו מעניקה לסטודנטים הזדמנות לעצב תוכניות לימודים משלהם בהתאם לעדיפויות הקריירה שלהם. זה מאפשר להם לצבור מומחיות בנושאים אקטואליים עכשוויים רבים של משפט אירופי, בינלאומי והשוואתי.

עבור סטודנטים המבקשים לפתח באופן נרחב את כישוריהם ואת הידע שלהם לקריירה עם מימד בינלאומי, תוכנית זו מציעה הזדמנויות רבות. בעוד שהוא מאפשר לתלמידים להתמקד בנושאים מסוימים של עניין, זה גם עונה באופן מלא על הצרכים של אותם תלמידים המחפשים השכלה כללית במשפט אירופאי ובינלאומי. עם השילוב של מודולים אקדמיים ומיומנויות תומכות, ההתמחות מכינה את הסטודנטים לחיים המקצועיים הבינלאומיים, שהם יותר ויותר המציאות של אנשי מקצוע במשפטים בכל רחבי העולם.

מִבְנֶה

סטודנטים צריכים לקבל 60 נ"ז, על פני תקופה של שני סמסטרים. ישנה גמישות רבה בעיצוב תכנית הלימודים של האדם.

15 נקודות זכות מכסות קורסים המתמחים במשפט השוואתי ושיטה, משפט פרוצדורות בינלאומי ואירופאי ומשפט פרטי בינלאומי. עשרה נקודות זכות נוספות מוקדשות לקורסי החובה התומכים העוסקים בעיקר בהתפתחויות משפטיות ופוליטיות שונות במטרה להרחיב את אופקיהם של אנשי משפט. הסטודנטים נדרשים גם לכתוב מאמר LLM בשווי 15 נ"ז בקשר לאחד הקורסים בתכנית הלימודים.

יתרת הנקודות מלאות בקורסי בחירה במגוון נושאים מהתחומים הבאים: משפט אירופי, משפט כלכלי וחברתי, משפט סביבתי, משפט בינלאומי ציבורי, משפט פלילי ומשפט זכויות אדם. התלמידים יכולים לבחור מתוך כארבעים וחמישה קורסים שונים, שכולם נלמדים אך ורק באנגלית. ההוראה נעשית בדרך כלל באופן אינטראקטיבי, הדורשת קריאה מתקדמת והשתתפות בכיתה. התוכנית מארחת בדרך כלל כמה פרופסורים אורחים בעלי מוניטין בינלאומי עם רוטציה על בסיס שנתי. סטודנטים יכולים גם לבחור להשתתף באחד מבתי המשפט השונות או בקליניקה המשפטית כחלק רשמי מתוכניות הלימודים שלהם.

פעילויות חברתיות מאורגנות הן חלק חשוב מחוויית ה-LLM, ולא כולן הן מחוץ ללימודים. פעילויות לימודים כוללות ביקורים מודרכים במוסדות חשובים של האיחוד האירופי ובינלאומיים, והשתתפות במספר קולוקוויות.

עבודת מאסטר

עבודת התואר השני היא דרישה לכל מועמד לקבלת תואר שני. עבודת המאסטר היא עבודת מחקר מקורית. מטרתו היא לפתח ולחזק את כישורי יכולת המחקר של התלמידים. הסטודנט בוחר נושא ונותן הדרכה על ידי מקדם או מנחה לאורך שנת הלימודים.

איכות תכנית הלימודים

חוזק

  1. הדרכה בצריכה חיונית. תוכניות ה-LLM משקיעות רבות ביצירת קשר עם המועמדים המתאימים ובהדרכתם לקראת הגשת מועמדות וקבלה. ההדרכה נמשכת לאחר תחילת שנת הלימודים. סטודנטים נכנסים משתתפים בתוכנית התמצאות נרחבת.
  2. גמישות בתכנית הלימודים: בית הספר למשפטים בגנט מציע שלוש תוכניות LLM שונות המשקפות שאיפות קריירה שונות. במסגרת עמדתך האישית והשאיפות שלך, אתה מסוגל לעצב את תכנית הלימודים המתאימה ביותר לצרכיך.
  3. למידה פעילה: תכניות ה-LLM מייחסות חשיבות רבה לשיטות הוראה המבטיחות שהתלמידים אינם סופגים פסיביים של ידע. במקום זאת הם מעודדים לערוך מחקר עצמאי ולחשוב ביקורתית באמצעות מטלות הכנה לכיתה, עבודות קטנות לאורך הסמסטר, שאלות חיבור וכדומה.
  4. השקפה בינלאומית: התכניות משקפות את החשיפה האירופית והבינלאומית שלהן מעבר לנושאים המוצעים. גוף הפרופסורים והמרצים מורכב ממומחים בעלי חשיפה וניסיון בינלאומי רחב.
  5. מעורבות מחזיקי עניין: נקודת החוזק המרכזית של תוכניות הלימוד היא הקשר החזק והאינטראקציה עם העולם המקצועי והמציאות המוסדית הרחבה של המשפט האיחוד האירופי והבינלאומי, מתן מידע לסטודנטים על הפעולות בפועל והפרקטיקות הנפוצות בשטח והכנתם קריירה מקצועית.

דרישות קבלה

להיות בעל תואר במשפטים, כלומר התואר שנדרש - בארץ מוצאו - לצורך עיסוק במקצועות עריכת הדין. סטודנטים שמסיימים את לימודיהם יכולים להגיש מועמדות ויכולים להתקבל על תנאי, בכפוף לסיום מוצלח של התואר.

לאחר בחינת תכנית הלימודים ולאור כישוריהם הנרכשים, ניתן להתקבל מועמדים בעלי תואר אוניברסיטאי שאינו משפטים. במקרה כזה, הקבלה עשויה להיעשות בכפוף למגבלות ביחס לקורסים שיש לעבור.

להציג הוכחה לשליטה מספקת באנגלית ברמת C1.

לקבל תמיכה כספית מספקת, בין אם באמצעות אמצעים כלכליים אישיים או באמצעות סיוע כספי.

להגשת בקשה להתקבל לתכנית LLM לפני המועד האחרון, עם טופס הבקשה המלא וכל המסמכים הנדרשים.

מידע על תנאי הקבלה וההליך המנהלי לקבלה על בסיס תעודה שהושגה בחו"ל, ניתן למצוא בעמוד הבא: href="https://www.ugent.be/prospect/en/administration/enrolment-or- רישום.

התחלה טובה

מועד אחרון להגשת מועמדות (לסטודנטים לתואר בינלאומי)

לסטודנטים בלגים ובינלאומיים כאחד:

יש להפעיל את האפליקציה לתוכנית מאסטר מתקדמת זו דרך Oasis.

טופס הבקשה והמסמכים הנלווים, בגרסה אלקטרונית, אמורים להגיע לדלפק הקבלה הבינלאומי באביב השנה שלפני שנת הלימודים שאליה אתה מגיש מועמדות. אנא עיין במועדי הגשת הבקשה השונים המוזכרים להלן עבור סטודנטים אזרחי האיחוד האירופי / EEA, סטודנטים שאינם אזרחי האיחוד האירופי / EEA וסטודנטים המחזיקים בתעודה בלגית.

בקשות מוקדמות מומלצות (בוודאי לסטודנטים הזקוקים לויזה) ויוחלט עליהם בין פברואר ליוני/תחילת יולי.

בקשות שיתקבלו לאחר יוני ייחשבו אם מספר התלמידים שהתקבלו בעבר יאפשר זאת.

מועדי הגשת בקשה:

1 באפריל לסטודנטים שאינם אזרחי האיחוד האירופי/EEA,

1 ביולי לסטודנטים שאינם אזרחי האיחוד האירופי/EEA המתגוררים בבלגיה עם רישיון שהייה בתוקף,

1 ביולי לסטודנטים אזרחי האיחוד האירופי/EEA.

שכר לימוד

6540,10 יורו

על בית הספר

שאלות