Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

Loyola University New Orleans College of Law

מבוא

בית הספר למשפטים ידוע במחויבותו לבניית עורכי דין מוכנים לפרקטיקה. יש לנו את אחת התכניות הקליניות הוותיקות במדינה, כעת מדורגת במקום ה-32 מבין למעלה מ-200 בתי ספר למשפטים בדירוג ABA לפי US News and World Report. דרך הקליניקה, לסטודנטים שלנו יש הזדמנות לבלות חלק משמעותי מהשנה השלישית שלהם בייצוג לקוחות אמיתיים תחת פיקוח של סגל מנוסה. בשנים האחרונות, הרחבנו את ההיצע החוויתי שלנו לכלול את מעבדת חוק ומדיניות סביבתית, פרויקט היזמות ופרויקט זכויות האדם, שבאמצעותם התלמידים מפתחים את כישורי הניסוח וההסברה שלהם תוך שהם משרתים את הקהילה. תוכנית הלימודים שלנו מתווספת על ידי תוכנית השתלמות נרחבת, המאפשרת לסטודנטים לבלות סמסטר בעבודה עם מעסיקים מקומיים בתחומי העניין המקצועיים שלהם. כל הסטודנטים שלנו משתתפים גם בתכנית הלימודים שלנו במיומנויות כדי לעזור להם לתרגל את הכישורים שהם צריכים כדי להתחיל את קריירת המשפט שלהם.

לבית הספר למשפטים שלנו יש גם תכניות לימודים למשפטים אזרחיים ומשפטים רגילים, המאפשרות לתלמידים שלנו להתכונן לתרגול מקומי, ארצי וגלובאלי. תכנית הלימודים שלנו נועדה לספק לסטודנטים פרספקטיבה השוואתית ייחודית מהסמסטר הראשון. אנו גם מכירים בכך שלכל סטודנט יש סגנון למידה ייחודי, ולכן אנו מספקים תשומת לב ותמיכה פרטנית, החל מהחלקים הקטנים בקורס עורכי דין בשנה א', וכלה בתוכניות התמיכה האקדמיות הנרחבות שלנו ותכניות הכנה לבר.

הסגל של לויולה ידועים ברמה הלאומית והבינלאומית בזכות המלגה שלהם, אך מחויבים באותה מידה (אם לא יותר) להוראתם. בהתאם למסורת הישועית, הסגל שלנו מוקדש לחינוך כל האדם, כלומר להכיר כל אחד ואחד מהתלמידים שלנו מעבר לכיתה. כשאני מסתובב מדי יום במסדרונות, אני רואה את הפרופסורים שלנו נפגשים עם סטודנטים כדי לדון בעבודות או בחינות, אוכלים צהריים במרכז הסטודנטים שלנו ומתרגלים עם חברי צוותי ההסברה והמשפטים שלנו בדירוג הלאומי.

ב-Loyola, אנו מתגאים בגיוון ובקולגיאליות של ציבור הסטודנטים שלנו. עם התוכניות שלנו במשרה מלאה, במשרה חלקית ובערב, אנו מנגישים את לימודי המשפטים לאנשי מקצוע עובדים, הורים ואחרים שלוחות הזמנים שלהם דורשים גמישות. ארגוני הסטודנטים שלנו יוצרים הזדמנויות לסטודנטים לעסוק בתחומי העניין המקצועיים שלהם, להתחבר לקהילת ניו אורלינס ולשרת אותם ולבנות מערכות יחסים זה עם זה. רשת הבוגרים שלנו חזקה ומחויבת זה לזה, לבית הספר למשפטים ולכל דור של בוגרי לויולה.

וכמובן, אנחנו ממוקמים באחת הערים המדהימות ביותר לא רק בארצות הברית אלא בעולם.

המשימה שלנו

בשנת 1914, Loyola University New Orleans College of Law פתחה את שעריה ומאז פתחה את מוחותיהם של אנשי משפט עתידיים. במסורת הישועית של קפדנות אקדמית, חתירה לצדק ושירות לזולת, למכללה למשפטים יש משימתה לחנך את חברי הלשכה לעתיד להיות עורכי דין מיומנים ויועצים רגישים המחויבים לנורמות אתיות במרדף. של כבוד לכולם. המכללה למשפטים מציעה תוכניות לימודים הן למשפט האזרחי והן למשפט המקובל, תוכניות יום וערב במשרה מלאה, וכן שלוש תכניות משותפות לתואר. מעודדים ומעודדים חשיבה ביקורתית ואנליטית, אתיקה ומקצועיות ומחויבות לשרת את הקהילה של המאה ה-21. הפקולטה למשפטים במכללה היא קהילה של חוקרים המחויבים למצוינות אקדמית בהוראה ובמלגה, ולשירות לזולת.

החיים בניו אורלינס

ניו אורלינס היא עיר תוססת בפני עצמה, והקהילה המשפטית שלה פעילה באותה מידה. למספר משרדים אזוריים ולאומיים יש משרדים בניו אורלינס, וכך גם משרדי עורכי דין גדולים, בינוניים ובוטיקיים רבים שבסיסם בלואיזיאנה.

המכללה למשפטים מציעה תחומי מיקוד רבים ושונים לשרת אוכלוסיה מגוונת של תאגידים, יזמים, אינטרסים סביבתיים, בדרנים, סוכנויות ממשלתיות מקומיות ופדרליות, צרכים צבאיים, אינטרסים בינלאומיים, משפחות והקהילה בכללותה.

מרכז מרכזי למערכות המשפט הפדרליות והמדינתיות, ניו אורלינס, הוא המקום המושלם ליצור קשרים ולהשיק את הקריירה המשפטית שלך. יש הרבה הזדמנויות ללמוד מעורכי דין פעילים תוך שירות לקהילה המקומית. התחבר לבתי משפט מקומיים וצבור ניסיון בעולם האמיתי. תואר במשפטים של לויולה הוא דרך להישגים שאין שני להם. ניו אורלינס, עם המסורות והנוף המרגש שלה, משמשת רקע מושלם ללמידה ולעבודה לקראת צדק.

יעדים פופולריים

 • מוזיאון מלחמת העולם השנייה
 • מוזיאון ניו אורלינס לאמנות
 • מכון הטבע אודובון
 • פארק העיר ניו אורלינס
 • הרובע הצרפתי
 • רחוב המגזין
 • אולם שימור
 • שדרות סנט צ'רלס וחמלית
 • ספינת קיטור נאצ'ז
 • עולם המרדי גרא

פסטיבלים

בניו אורלינס, אתה יכול למצוא ולהשתתף בפסטיבל כמעט בכל סוף שבוע של השנה. לא חסרים גם נושאים לחגוג, עם נושאי הפסטיבלים החל מאוכל מנחם (NOLA Mac N' Cheese Fest) ועד לאירועים מוזיקליים בקנה מידה גדול כמו ה-Voodoo Music + Arts Experience. מערך הפסטיבלים המתארחים בניו אורלינס הוא מהטובים ביותר במדינה ומושך אליו הופעות לאומיות אייקוניות ומבצעים מקומיים מוזרים כאחד. בפסטיבל הג'אז והמורשת של ניו אורלינס, פסטיבל הרובע הצרפתי ופסטיבלים אחרים, תמצאו משהו לטעמו של כולם.

כמובן, אנחנו לא יכולים לשכוח את מרדי גרא. במשך כמה שבועות, קרוואס הופכים את העיר כולה למסיבה ענקית. זו עונה מלאה בדקדנס משמח ותלבושות צבעוניות.

מזון

ניו אורלינס היא כור ההיתוך הקולינרי האולטימטיבי של המדינה! יותר מ-1,000 מסעדות משתרעות על אזור ניו אורלינס רבתי. שפים מפורסמים רבים מניו אורלינס, כמו סוזן ספייסר, דונלד לינק ואהרון סחז, מגלים את תעשיית הקולינריה. בין אם אתם מחפשים התמחויות קריאוליות וקיג'ון, בישול ביתי דרומי מסורתי, תענוגות גסטרונומיים חדשניים, מאכלים בסגנון אירופאי, או מאכלי ים טריים ביותר בדרום, בוודאי תמצאו אותם ב-Big Easy.

מוּסִיקָה

לניו אורלינס יש היסטוריה מוזיקלית ארוכה ובולטת. אף על פי שניו אורלינס נחשבה זה מכבר למוקד האמריקני של מוזיקת ג'אז ובלוז, העיר כוללת יותר מ-80 אולמות מוזיקה חיה שמארחים מוזיקת פולק, קייג'ון, פאנק, רוק ו-R&B. מוזיקאים ולהקות עכשוויים כמו ביג פרידיה, ליל וויין וה-Revivalists נושאים את המורשת המוזיקלית של העיר אל העתיד.

צאו להליכה לאור ירח ברחוב בורבון או ברחוב פרנץ'מן, ותשמעו מוזיקה חיה זורמת כמעט מכל מועדון בכל לילה. אתה יכול פשוט לגלות את האמן החדש האהוב עליך.

ספורט

בשום עיר אחרת אוהדי ספורט נלהבים יותר. הקרסנט סיטי היא ביתם של קבוצת הכדורגל Saints NFL, קבוצת הכדורסל Pelicans NBA, קבוצת הרוגבי גולד, קבוצת הכדורגל הלאומית של ליגת העל ג'סטרס וה-Big Easy Rollergirls.

בנוסף, ניו אורלינס מלאה בהזדמנויות לאנשים להשתתף. אגם פונטצ'רטריין הוא מקום דייג ושייט פופולרי. הפריסה של העיר היא אידיאלית עבור ג'וגרים ואופנוענים. עבור ספורטאי הרפתקני יותר, DEFY ניו אורלינס, טרקלין ניו אורלינס בולדר ו-Fly Circus Space מציעים כולם אתגרים מרגשים.

מוזיאונים

ההיסטוריה שזורה במרקם של ניו אורלינס. בין אם אתם מטיילים בשדרת סנט צ'רלס או חוקרים את הרובע הצרפתי, אינספור רגעים, אתרים ודמויות רק מחכים להתגלות מחדש. כאן העבר מעורר השראה ומנחה את עתידה של עירנו. פתח הבנה טובה יותר של ההיסטוריה המקומית והלאומית, ואפשר לה לעורר רעיונות חדשים במסע המשפטי שלך.

ניו אורלינס היא ביתם של מספר מוזיאונים מהשורה הראשונה, כולל המוזיאון הלאומי למלחמת העולם השנייה, מוזיאון ניו אורלינס לאמנות, מוזיאון אוגדן לאמנות דרומית, המרכז לאמנויות עכשוויות בניו אורלינס והקבילדו.

עדויות סטודנטים

מיקומים

 • New Orleans

  526 Pine Street, , 70118, New Orleans

  שאלות