Keystone logo
Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

Université Paris-Panthéon-Assas | Mauritius Campus

מבוא

אוניברסיטת פריז-פנתיאון-אסס: בית ספר למשפטים עולמי מוביל במאוריציוס

אוניברסיטת פריז-פנתיאון-אסס, שנחשבת לבית הספר המוביל למשפטים בצרפת, נוכחת במאוריציוס מאז 2015, שם היא מציעה תואר LL.B. (הצטיינות), תואר ראשון בכלכלה ומימון (הצטיינות) ו-LL.M. דיני עסקים בינלאומיים, כולם נלמדים באנגלית. אוניברסיטת פריז-פנתיאון-אסס, ביתם של מקורות המשפט הצרפתי, אימצה בשנת 2011 אסטרטגיית בינלאומית שאפתנית, שכללה את הקמת הקמפוסים מעבר לים בסינגפור, מאוריציוס ודובאי.

תכניות ה-LL.B לשלוש שנים, 3 שנות BA (הצטיינות) ו-10 חודשים LLM נלמדות על ידי חברי סגל של אוניברסיטת פריז-פנתיאון-אסס, כמו גם עורכי דין ואנשי מקצוע בעלי מומחיות בינלאומית ומקומית.

ה-LL.B. מבנה הקורס נועד לעמוד בדרישות של סטודנטים מהבית והבינלאומיים עם זרמים אופציונליים המכסים את המשפט המקובל, המשפט האזרחי, המשפט המאוריציאני, המשפט הבינלאומי ומשפט השוואתי. הסטודנטים נהנים אפוא מהכשרה ברמה עולמית במערכת המשפט המעורבת של המדינה ובתחומי משפט אחרים המאפשרים להם להמשיך בלימודים או קריירה מעבר לים.

ה-LL.M. קורס דיני עסקים בינלאומי דומה לאלו המוצעים בקמפוסים של פריז, דובאי וסינגפור ונועד לעמוד בדרישות של אנשי מקצוע משפטיים ולא משפטיים, המעוניינים לקחת את הקריירה שלהם לשלב הבא.

תואר ראשון באמנויות (BA) בכלכלה ומימון (הצטיינות) היא תוכנית הצטיינות לתקופה של 3 שנועדה במיוחד לספק לסטודנטים בסיס חזק במיומנויות תיאורטיות, כמותיות ואנליטיות, הנחוצות להמשך לימודים בתארים מאסטר סלקטיביים מאוד. כקריירה נוספת בתחומי עסקים, מדעי נתונים ומימון. התכנית לתואר ראשון ידועה בסלקטיביות יוצאת דופן והכרה בדירוג הצרפתי, כאשר אוניברסיטת פריז-פנתיאון-אסאס מחזיקה בעקביות בתפקיד העליון בצרפת, במיוחד בתחומי הכלכלה והניהול, שם היא מצטיינת במונחים של שילוב עבודה של בוגרים. ופוטנציאל השתכרות*.

מחויבות לאורך זמן

כיום, האוניברסיטה מחויבת יותר מתמיד לפתח את הנוכחות שלה בחו"ל, במיוחד במאוריציוס. זה כולל מתחמים משודרגים, עם טרקלין סטודנטים וספרייה, משרדים לצוות המסור שלו וכן טכנולוגיית אודיו ווידאו חדשה כדי לשפר את חוויית התלמידים בהוראה פנים אל פנים או (בנסיבות חריגות כשנדרש) באינטרנט. לפרופסור אנתוני מרגיי, דיקן הקמפוס במאוריציוס, "המתחם המשופץ כמו גם הגידול המתמיד באוכלוסיית הסטודנטים המקומית והבינלאומית משקפים את העניין והרלוונטיות של התוכניות שלנו. המטרה שלנו היא להרחיב את טווח ההגעה שלנו בשנים הקרובות על ידי הצעת מגוון רחב יותר של קורסים, ברמת התואר הראשון, התואר השני והמנהלים. ”

החיים במאוריציוס

 • בנקאות: מאוריציוס מארחת מספר מוסדות פיננסיים עם היצע מוצרים מקיף ומתקנים בנקאיים. הבנקים הגדולים של מאוריציוס הם MCB, SBM, Bank One, Afrasia ו-MPCB בין היתר. ישנן חברות ביטוח רבות שיספקו מענה לצרכים האישיים שלך לבחירתך מכיוון שתצטרך להגיש בקשה לביטוח רפואי כדי להמשיך את לימודיך במרכז החינוך של Uniciti. אתה יכול לבחור להגיש בקשה לאחד בארץ הולדתך או במאוריציוס.
 • קייטרינג: מאוריציוס יכולה להתפאר בתמהיל התרבויות המתורגם למטבח שלה. בזמן שתסתובבו באי תתפנקו בפרץ של טעמים ומאכלים תרבותיים שונים, ממטבח סיני, הודי, אירופאי ושאר המטבח המקומי עם הכנה ייחודית. הרגישו את אותה קבלת פנים מאוריצית במסעדות כמו בחטיפים.
 • תחבורה ונהיגה: מאוריציוס היא ארץ נסיעה בצד שמאל עם תנועה צפופה לאורך הכבישים הראשיים המחברים בין ערים. רכישת רכב עלולה להיות יקרה למדי, אך נסיעה באוטובוס היא אלטרנטיבה חינמית.
 • נסיעות, ויזה וחיסון: יש צורך בדרכון מעודכן לפני היציאה ובתוקף של שישה חודשים לפחות לאחר היציאה ממאוריציוס. אשרת הסטודנט שלך תסופק לך על ידי מרכז החינוך של Uniciti או דרך המוסד שאליו נרשמת. משרד הדרכונים וההגירה הוא הגוף הרגולטורי למסור את הויזה לאחר קבלתך. טוב לדעת שלרשויות המקומיות יש זכות לדחות בקשות לויזה ללא הודעה מוקדמת. אין חיסון חובה בנסיעה למאוריציוס.

תכונות הקמפוס

חווית סטודנט ייחודית במאוריציוס

אוניברסיטת פריז-פנתיאון-אסס מתארחת על ידי Uniciti Education Hub, הממוקם ב-Pierrefonds.

 • חדר הרצאות: כיתת ההרצאות המשמשת את התלמידים מאפשרת תקשורת בזמן אמת דרך האינטרנט ושידור לפי דרישה של מפגשי הכיתה.
 • מרכז משאבים: ספריית מילואים פיזית שבה נשמרים חומרי עזר להתייעצות באתר עם מחשבים, מדפסות וחלל לימוד.
 • מסעדת Square Root & Vatel: מסעדות סטודנטים זמינות בקמפוס.
 • מתקני ספורט: SPARC הוא מתקן הרב-ספורט החדש והגדול ביותר הממוקם בחוף המערבי של מאוריציוס. SPARC מציעה חוויה מובילה בתחום בריאות, כושר, ספורט ופנאי כדי לשפר מאוד את חיי התלמידים שלנו. מידע נוסף כאן.
 • חיבורי אינטרנט וטלפון: גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי ברחבי הקמפוס.

  מיקומים

  • Quatre Bornes

   Royal Road, Pierrefonds , 72448 , Quatre Bornes

   שאלות